X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia spoko, niech się dziewczyna wyżyje na mnie, ulży jej, poczuję się lepsza i sie dowartosciuje

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles daj już spokój -jak na tak wykształconą osobę to trochę słabe masz komentarze :/ albo celowo siejesz zamęt.


    Dzięki dziewczyny za miłe słowa i nie zapominajcie że większość Was też widziałam i wcale nie wyróżniam się w tym gronie. Zobaczycie że wywalczymy sobie te dzieci! Jak Kwiatuszek.

    A propo's aplikacji FLO to widziałam we wcześniejszych postach zrzut z ekranu i nurtuje mnie pytanie: Flo wyznacza owu (taką linię stawia) jak OF? Bo ja już 3 cykl cisnę z FLO i tylko kółeczko w dniu spodziewanej owu. Zaczęłam się zastanawiać jak to działa...


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn trzymam kciuki lepszej mamy tam nie znajdą ! Będzie dobrze ♥️

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a może powtórzymy dietę antybananową - im mniej banana i z bananem tym zdrowiej?

    Dobranoc i jeszcze raz Wam dziękuję za wszystko. Jesteście wspaniałe.

    Lunaris, KateHawke, lamka, Bajkaaa, nenusia, ANkaG, Bocianiątko, Karma88, Meśka, Diamond92 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Strażnicy galaktyki :D :D :D lecą! :D :D :D najpierw się pośmieje a na końcu będę ryczeć. Uwielbiam tą serię Marvela! Poszukam do tego jakichś moreli i winka :)
    Też oglądam :-) Mój synek jest fanem Marvela. Najbardziej lubi Avengersów. Byliśmy w kinie na Torze,Czarnej Parterze a teraz nie może odczekać się maja,bo wchodzi nowy film Avengers.
    Po dzisiejszym filmie znowu będzie powtarzał "Ja jestem Groot" :-D

    Lunaris, KateHawke lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jesteście ♥️ ale popełniłam duży błąd więc wątpię że zdam. Wszystko przez zmęczenie bo zawsze to robię w pracy a tu mi umknęło... No trudno. Stres robi swoje.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja ci luna jeszcze nic zlego ani wrednego nie napisałam.zrobiłyscie sobie kółko wzajemnej adoracji rozumiem
    Ja wam podpadłam

  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam słabe komentarze? A kto zaczął , Luny i Niki ostatni był super.Rozumiem
    miała ciężki i przykry dzień.Ale nie jestem głupia..A zamęt to siejecie wy atakujecie mnie i nie pasuje wam ,że się zaczęłam bronić .Deszcz pada jedziecie dalej wyżyjcie się. Jedna pisze że nie będzie tesknić, potem że jestem fałszywa ,potem knujecie przeciwko mnie och ta dieta bananowa i to moje komentarze są słabe?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 21:21

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, wyznacza owu, tylko że długo się namyśla - ostatnio mi dodał owu po 5 dniach wyższych tempek, no dziękuję baaaardzo, zbytek łaski, teraz to się obejdzie. Wolę FF albo Kindarę, ale to po angielsku

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie Koleżanki ;) na wstępie chciałam Wam baaaaaaardzo serdecznie podziękować za wsparcie jakie dzisiaj od Was otrzymałam :*

    To był koszmarny dzień...
    o 7:30 zameldowałam się na IP, przyjęli mnie, pobrali krew na morfologię, zrobili USG i wysłali na oddział.
    Już o godz 11:00 dostałam lek (dopochwowy) który miał rozluźnić mięśnie i poszerzyć szyjkę macicy, po leku nakazano mi leżeć plackiem 4h.
    Po wspomnianych 4h dopadły mnie skurcze i zaczelam krwawić, skurcze były coraz silniejsze (mogę śmiało określić je jak te porodowe) zgłosiłam pigułom co się dzieje, ale jakoś się nie przejęły i powiedziały ze musi bolec jeśli chce jeszcze mieć dzieci to musi się rozwarcie samo naknajwieksze zrobić. Po 3h wypłakałam paracetamol i wreszcie mogłam się położyć bez większego bólu. (Muszę wspomnieć ze obok na łóżku jest dziewczyna która tez dziś przyjęli na zabieg i tez dostała ten lek i takich boli nie miała, do samego zabiegu sobie na luzie w tel grała )
    O godz 19:30 zabrali mnie w końcu na zabieg (obstawiam ze lekarzom się nie chciało i zostawili nas w prezencie wieczornej zmianie ) i jestem już po, po całym tym zjeb@nym dniu w końcu odetchnęłam.
    Pol dni przeryczalam z bólu i z tej mojej bezradności i nie mocy:( ale teraz już jest Ok.

    Doktorek powiedział ze statystycznie na jedna kobietę przypada jedno poronienie...

    Nie życzę nikomu takich przeżyć a ja... jestem bogatsza o kolejne doświadczenie, szkoda ze w takie...

    Życzę Wam kochane spokojnego, albo nie - szalonego wieczoru Wam życzę i zajebsitego weekendu :*

    Ps. Podsłuchuje co rusz serducha na KTG ciężarnych które są przyjmowane na oddział - wspaniały dźwięk <3

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny. Idę, bo mi się agresja włączyła. Trzymajcie się ❤

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Dziewczyny, a może powtórzymy dietę antybananową - im mniej banana i z bananem tym zdrowiej?

    Dobranoc i jeszcze raz Wam dziękuję za wszystko. Jesteście wspaniałe.

    AMEN !!!
    Luna myszy wysyłaj ;)

    summer86, Meśka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, śliczne zdjęcie <3 przystojny młodzieniec i piękna mama!

    Dziewczyny, nie stresujmy się, jest piątek, idzie wiosna.. nie ma co robić sobie skoków prolaktyny i kortyzolu ;)

    Lunaris, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Co by politykę antybananową wdrożyć to się pochwalę, żeby temat był chociaż na stronkę:P
    Byłam dzisiaj na badaniach :)
    9 tydzień, Okruszek się rusza, serduszko bije :-) Okruszek fikał na obrazie usg tak pięknie że aż się wzruszyłam. Ale tak mnie stres wymęczył, że zaraz padnę spać. Bardzo się bałam że dziś już nie usłyszę serduszka... Ale biło jak dzwon <3

    summer86, Lunaris, Luna1993, Czrna 81, Anna Stesia, lamka, Yoselyn82, Bajkaaa, Siwulec, nenusia, Lucia88, Morusek, ANkaG, Bocianiątko, Kargo31, by7mistake, Kingulla, Karma88, Emiilka, agulineczka, MaryAnn, molisia, Meśka, Cabrera, Izape_91, Achia, Jeżowa, blue00, Kotowa, Angelika83, Sanka, Jedna_z_Wielu, Diamond92 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna zapomniałam! Wszystkiego najlepszego, spełnienia najskrytszych marzeń. :-)

    Co do Flo, to tak, tam to kółeczko to jest wyznaczenie owulacji. I reaguje na wpisy o temperaturze.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Lunaris, wyznacza owu, tylko że długo się namyśla - ostatnio mi dodał owu po 5 dniach wyższych tempek, no dziękuję baaaardzo, zbytek łaski, teraz to się obejdzie. Wolę FF albo Kindarę, ale to po angielsku

    U mnie nawet po zakończonym cyklu nie wyznaczył :/ Spróbuję z Kindarą -spodobała mi się wizualnie. Od następnego cyklu, dzięki i dobrej nocy!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna kciuki za praktyki! Będziesz świetna, żeby tylko mdłości Ci nie przeszkadzały.

    Yosel jeśli Wam kwalifikacji nie dadzą,to ja już nie wiem komu! Papieżowi? ;-) Będzie dobrze, a Ty będziesz zajebistą mamą, najlepszą! :-)

    Luna1993, Yoselyn82, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec, życzę Ci spokojnej nocy, musisz nabrać sił. Już to dziewczyny tu pisały, ale jesteś niesamowicie dzielna!
    Dziękujemy, że się odezwałaś, bo wszystkie czekałyśmy na informacje od Ciebie.

    Siwulec lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec kochana jak dobrze, że jesteś :( strasznie mi przykro, że musiałaś przez to przejść, czytałam ze łzami w oczach :( żadne słowa nie wyraża żalu... Odpoczywaj, musisz zebrać siły

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika podziwiam Was, że to wszystko przeszliscie razem, że zdecydowaliście się na pogrzeb, ja nie dałabym rady chyba.

    Siwulec nie wiem, czy przeoczyłam w tym zamieszaniu, jak u Ciebie? Wszystko względnie ok?

    Molisia A Tobie z całego serca gratuluję bety!

    Moja niestety wynosi 150,normalnie bym się cieszyła, teraz czekam kiedy spadnie żeby podjąć walkę.
    I dziś chyba wykorzystam męża (z pełną premedytacją) , długi post mieliśmy, głowa nie ta sama niestety.
    Jutro dla oczyszczenia głowy jedziemy na szybki wypad w góry, może uda nam się choć na chwilę zapomnieć i wyluzować!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 21:23

    Siwulec lubi tę wiadomość

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ