X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec dzięki że dałaś znać -wiele dobrych myśli w Twoim kierunki od nas, czekałyśmy na Ciebie :* Dobrze że już jesteś PO choć niedobrze że tak to wszystko się potoczyło. Wracaj szybko do sił witalnych i walczymy dalej. Organizm nastawiony ciążowo. Niech się ładnie wygoi. Jesteś bardzo dzielna!

    Siwulec lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec, jesteś bardzo dzielna! Cały dzień tu zaglądałam z nadzieją, że dasz znać. Dobrze, że masz już to za sobą! Odpoczywaj, kochana!

    Lunaris, jesteś prześliczna! A ten młodzieniec obok Ciebie to sama słodycz!

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke strasznie się cieszę, że maluch bryka i fika :-) <3 oby tak dalej.

    Siwulec tulę Cię mocno, musisz odpocząć, a potem walczyć dalej.

    Ooo Anna Stesia już 28tyg masakra jak to leci :-) <3

    Summer tak samo :-) miło, że zaglądacie do nas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 21:31

    Anna Stesia, Siwulec, KateHawke, summer86 lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec że łzami czytałam Twojego posta... Strasznie mi przykro że musisz przez to przechodzić <3

    Siwulec lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie popieram! Odpręż się, wykorzystaj eMka. Trzymam kciuki za szybki spadek.

    Siwulec dobrze że już Po. Współczuję tych bóli, przecież bie musiało tak być ale znieczulica na nfz jest tragiczna... Trzymaj się cieplutko, jesteśmy z Tobą <3

    Nikuś przytulam Cię mocno mocno mocno! Tak po prostu <3 <przytulas>

    Siwulec lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles weź stąd spadaj nawet w takiej chwili musisz nas obrażać ? Jesteś chora :/ i tak, ja Ciebie tutaj nie chce, bo nie masz za grosz wyczucia i empatii

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec kochana jak dobrze, że jesteś i ze jestes juz po, strasznie mi przykro, że musiałaś przez to przejść. Trzymaj sie i duzo sily zycze


    KateHawke gratuluje maluszka i serduszka :)

    Siwulec, KateHawke lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpoczywam ;) a o 22:00 mogę już jeść i pic :D 24h o suchym pysku - masakra !!!!

    Jutro wracam do domu i zamykam ten rozdział :*

    Lunaris lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka, staram się zaglądać codziennie. Nie zawsze piszę, ale zawsze mocno Wam kibicuję <3

    lamka, reset, Izape_91 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    . Zejdz już luna ze mnie bo powiem ci coś czego żałować będę jesteś w ciąży nie nakręcaj się bo sobie zaszkodzisz

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    KateHawke strasznie się cieszę, że maluch bryka i fika :-) <3 oby tak dalej.

    Siwulec tulę Cię mocno, musisz odpocząć, a potem walczyć dalej.

    Ooo Anna Stesia już 28tyg masakra jak to leci :-) <3

    Leci leci :-) Podczytuję Was w miarę regularnie, bo jeszcze turlikam sie do pracy, a z pracy po lekarzach i badaniach, więc nie zawsze mam czas. Ale wszystkim Wam kibicuję z serca i nie zapominam, że to szczęście, które noszę pod sercem (i które własnie kopie mnie w żołądek) to m.in. dzięki Waszemu wsparciu <3 <3 <3

    A jeśli chcecie oprócz boskiej Lunaris i jej dziedzica zobaczyć dzisiaj cuda i samą słodycz to na ekstesterkach mamy chłopaków Innej, Melevis z córcią, Kaczorkową Luśkę i Łucję emi. Mówię Wam, nie przestaję się uśmiechać do tych maluszków! :-D :-D

    Ps. Lamuś, moc serdecznych myśli dla Ciebie :-* :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 21:56

    KateHawke, lamka, Lunaris, reset lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec współczuję Ci tego co przeszłaś i nie rozumiem dlaczego tyle musiałaś czekać na przeciwbólowe?! :(
    Ja jak byłam to chodziła co chwilę pielęgniarka pytać się czy jest wszystko dobrze i czy chce tabletkę bo to nie musi boleć :( mnie też zostawili następnej zmianie ale akurat jestem wdzięczna za to bo przynajmniej robił mi porządny lekarz zabieg,
    Kochana jutro będziesz w domu i koszmar się skończy, życzę w miarę spokojnej nocy

    Miałam tego nie pisać ale faktycznie od pewnego czasu źle się mi czyta forum :( tak strasznie was lubię i wam kibicuje przecież jestem jedną z was i może jestem nietolerancyjna albo wala mi hormony zwał jak zwał ale uważam że nie każdy w każdym towarzystwie się odnajdzie i lepiej na siłę tego nie ciągnąć,
    Tu jest tyle miejsca że każdy odnajdzie kawałek dla siebie, nie koniecznie tu w tym wątku :)

    Tak wpieprzylam się ni stąd ni zowąd (nie wiem jak to się pisze ani na telefonie ani na komputerze hehe) ale musiałam to napisać :)

    KateHawke, Lunaris, MOJE lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris śliczny mały, piękna Ty :-) Super fotka! Jeszcze takiego maluszka w pieluszce brakuje ;-)

    Katehawke jak ja luuubię takie wiadomości! :-)

    A zapomniałam napisać że temperatura rośnie,OF zaznaczył owu, więc jednak cykl nie jest z góry stracony :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 21:39

    KateHawke, Yoselyn82, Bajkaaa, lamka, summer86 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec cieszę się, że napisałaś.
    Łączę się z Tobą w bólu.
    Jeśli coś mogę dla Ciebie zrobić, to daj znać.

    Co do Flo to pierwotnie owulacje zaznaczylo mi kropka w planowanym terminie, gdy wprowadzilam test owulacyjny to wyznaczylo mi kreska dzien po teście, gdy go usunelam przeliczylo mi ponownie owulacje na podstawie temperatury i pierun wie czego jeszcze.

    Co do reszty sie nie odnosze. Przykro mi, ze sie taka atmosfera zrobila.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Odpoczywam ;) a o 22:00 mogę już jeść i pic :D 24h o suchym pysku - masakra !!!!

    Jutro wracam do domu i zamykam ten rozdział :*
    Kochana tule cie z całych sil!!!!!

    Kate super, ze serduszko bije jak szalone. Spokojnej ciąży Tobie życzę.

    Luna1993, życzę Tobie mniej wymiotów ( wiem jak to potrafi wykończyć, az strach z domu wychodzić). Oby już Ci minęły..

    Iza trzymam kciuki za 5!!

    Tule te z biela i trzymam kciuki za dwie kreski i wysokie bety.

    A i jeszcze jedno Nika dużo siły, jesteś naprawdę silna babką, tak jak dziewczyny tutaj piszą!!!

    Kochane mam mózg wyprany przez gorączkę i nie pamiętam co miałam napisać jeszcze.

    Malo się odzywam, ale czytam Was. Masakra to pora na banany znowu??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 22:24

    KateHawke, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie rozumiem, po co to męczenie, przecież paracetamol nie spowolni poronienia a tak ukoi ból... Pamiętam jak bolało w 7 tc, a co dopiero wyżej... Ale najważniejsze, że już po wszystkim i jutro będziesz już w swoim domu :)

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna ja chcę niedługo Wasze takie newsy czytać :* <3

    A co by trochę wspomóc moje dziołszki kochane to wysyłam caaaały wór wirusków. Łapać!
    &(;_:#;!;*;@(*_$#!(#?:&!_#&×&*(#:(:(!&*;#_#_!(#&!;!&#_#)!#_#(!)!)!(##&#&
    <3 <3 <3 :* :* :* <3 <3 <3

    Yoselyn82, Czrna 81, Luna1993, lamka, Lunaris, nenusia, Morusek, ANkaG, agnieszka00, nowa na dzielni, Kargo31, Bocianiątko, Anaaa90, Jedna_z_Wielu, Diamond92 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ja szukam Zaczepki nie ja atakuję i jątrze i oceniam .zrobiłyście sobie ze mnie ofiarę za nic (nie wszystkie) potem
    Jedna przytakuje drugiej bo się znacie i wzajemnie adorujecie i jesteście niektóre wredne. Chcecie być matkami matki ppwinny uczyć tolerancji i wrażliwości emaptii . Oby wasze dziecinnie trafiły na osoby jak niektóre z was karma
    Drogie panie czekam
    Na bana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia dziękuję Ci <3 zaraz zaglądam na eks-testerki, trzeba sobie umilić piątkowy wieczór :-D

    Aaaa jeszcze chciałam publicznie pochwalić mojego męża - wczoraj z okazji Dnia Kobiet dostałam kwiatka w doniczce i ugotował mi kolację, ale nie byle jaką. Wyobraźcie sobie, że zawarł w niej chyba wszystkie moje ulubione warzywa :-D zrobił zapiekankę makaronową ze szpinakiem, szparagami owiniętymi w boczek, do tego pomidory i sos a'la carbonara na bazie jajek. Normalnie byłam pełna podziwu, że wyszedł poza swoją strefę komfortu :-D

    Lunaris, Bajkaaa, Anna Stesia, Minie Black, KateHawke, summer86, Czrna 81, ANkaG, nowa na dzielni, by7mistake, Emiilka, Bocianiątko, Frelcia, Kaczorka, Yoselyn82, Jeżowa, blue00, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate bardzo się cieszę :) dobrze czytać takie wiadomości przed spaniem :) Rośnijcie zdrowo! <3
    Idę nacieszyć oczy na Ex testerki :D

    Małgonia właśnie się zastanawiam bo ja testuję co miesiąc i zaznaczam na FlO a ten i tak ma w nosie moje temperatury sluzy i testy :/ Dzięki za info!

    Lamka zazdroszczę :D Ciastek się wysilił na smsa :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 21:45

    KateHawke, lamka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ