X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 11 marca 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie, może głupie, ale nigdy się tym nie interesowałam, czy przy morfologii 0% i obniżonej ruchliwości i żywtoności in vitro ma w ogóle rację bytu? albo IUI ?
    Ma :) jesteśmy tego najlepszym przykładem :)

    Lunaris, Izape_91, Bocianiątko, Phnappy, Emiilka, nowa na dzielni, Czrna 81, Diamond92 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 11 marca 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna cudny Michasiowy avatarek :D

    innamorata88 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 11 marca 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Jedna u mnie etap żeby w ogóle syn chciał usiąść na 4 kółka! ale też już myślę o wyciąganiu roweru :) Może te bolące piersi to dobry znak? :) trzymam za Ciebie cały czas kciuki, wywalczymy to upragnione drugie!

    Ile szkrab ma? ?

    Ja również Kciukam!!! Walczymy <3 <3 <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 marca 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszlo slonce, patrze na swoje okna i zastanawiam sie czy zacjodzenie teraz w ciaze to dobry pomysl ;)

    Chcialabym Wam cos madrego poradzic z Ciastkami, ale moj tez ma swoje za uszami wiec jedynie moge powiedziec, ze Was rozumiem.

    Troche mnie z ta sauna wystraszylyscie. Co prawda na haslo zakaz sauny eMek zareagpwal zrozumieniem, ale co sie stalo sie nie odstanie.
    Tez bym chciala zeby czasem sie zainteresowac i swoich spraw sam pilnowal.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 11 marca 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna dzięki za odpowiedź :) czyli może kiedyś się uda. Masz cudny Avatar, Michaś jest taki śliczny ♥️ ucałuj od e cioci.



    To tyle chyba dobrych informacji na dzień dzisiejszy. Nie zrobiłam dziś obiadu, siedzimy w osobnych pokojach. Ogladam film i leże pod kocem. Inaczej sobie ten weekend wyobrażałam... Myślałam że pójdziemy do restauracji bo mamy do wykorzystania bony a okazja akurat jest, później na spacer, wieczorem wspólny seans filmowy a później spac, bo jutro do pracy po ponad miesięcznej przerwie... W sumie to dobrze że wracam do pracy, nie będę myślała o pierdolach. Przynajmniej odpada mi monitoring w tym miesiącu czyli dwie wizyty u gina, więc tyle spokoju. W tym tygodniu chyba trzeba będzie wziąć się za jakieś porządki wiosenne. Mycie okien bo też już mało co widać przez nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2018, 16:32

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 marca 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka to ja juz zgupialam, bo rozmawialam z dziewczyna ktora adopotowala to mowila mi zeby zabrac dziecko do domu to musze miec piecze nad dzieckiem, czyli musze miec zgode zeby dziecko zabrac, a potem czekac w domu na rozprawe w sadzie..
    Niemniej dzieki ze zwrocilas na to uwage, musze sie jeszcze raz zorientowac :) bo juz od tego wszystkiego mam metlik w glowie.

    A co sie uczysz? jaki masz egzamin i z czego?


    Karolina90 mowili nam na szkoleniach ze to roznie, ze moze byc bardzo szybko a moge czekac rok nawet. Wsztstko zalezy jakie dziecko chcemy, czy ma uregulowana sytuacje prawna i czy na takie dziecko jakie nam zaproponuja sie zgodzimy
    Jesli myslicie cos juz na temat adopcji to warto sie zorientowac jak to jest w waszym osrodku ktory chcielibyscie wybrac.


    innamorata88 super avatarek i jakie piekne zdjecie :)


    My jestesmy na spacerku, bylismy w geosferze, potem nad zalewem, piekna pogoda i cieplutko.. Takie dni to ja lubie :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 11 marca 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, w piątek przyjeżdżam do Ciebie do Trójmiasta na babski weekend! :D Idziemy na kawę? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2018, 17:31

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 11 marca 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Nika, w piątek przyjeżdżam do Ciebie do Trójmiasta na babski weekend! :D Idziemy na kawę? :)
    A pewnie, czemu nie :)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 11 marca 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Nowa no właśnie przecież dokładnie wie przez co przechodziliśmy żeby urodził się syn. Ciastek ma badanie z przed 3 lat- jak jeszcze był mocno zakochany i mocno pod pantoflem to zrobił :D i było wszystko książkowo. Ale skoro ja jestem przebadana, staramy się ponad dwa lata z czego poprzedni rok starałam się trafiać idealnie w terminy owulacji to chyba trzeba się wybrać do kliniki. Wiadomo- dr będzie chciał badań nas obojga. A jak on uważa że dziecko samo się zrobi no to nie mam pytań... zaskoczył mnie tym wczorajszym wywodem. Wychodzi na to że jednak sam zaczął się zastanawiać że coś jest nie halo. Może go jakoś namówię...

    Noo ja myślenie ze trochę się zgrywał sle jednak dojrzewa do pojęciami dotrą kliniki. Mój mial miec badanie teraźniejszy ale był dwa tygodnie ostro chory wiec bez sensu :/, trzeba trochę odczekać. Mam nadzieje ze w ciągu 2 tygodni jakość teraz zrobi, ja z kolei zrobię sobie te mutacje i zobaczymy co dalej :). Teściowie zaczęli nas ostro zagadywac o dzieci, kiedy się w końcu weźmiemy :/

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 11 marca 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna piekny avatarek!

    U mnie rano znowu biegunka. To juz trzeci dzien z rzedu :/ W piatek zjadlam duzo szczypiorku na sniadanie i caly dzien mi bylo niedobrze. Zoladek teraz jakis wyjalowiony :/ Chyba ze Maly cos przyniosl ze zlobka, chociaz on ma sie na szczęście dobrze.
    Dzisiaj temp tez wysoko, choc na poczatku nie szla za szybko do góry. Wczoraj biel na tescie az razilo. Powtorze jutro. Bedzie 11dpo.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Mala90 Przyjaciółka
    Postów: 91 115

    Wysłany: 11 marca 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka trzymam kciuki. Ja tez jutro testuje bo wczoraj bielutenko. Troche mnie nakrecaja delikatne plamienia i cmienie brzucha od przedwczoraj. Poczekamy, zobaczymy :)

    agulineczka lubi tę wiadomość

    7 cs,
    Grudzien 2017 - poronienie 6tc
    Euthyrox 50
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 11 marca 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel to na razie takie moje luźne przemyślenia. Ja lubię wybiegaćz z planami do przodu i być zorientowana. Na razie damy sobie jeszcze z rok. Potem będę poważnie namawiała M do tego kroku, bo jak na razie on uważa jeszcze, że uda się naturalnie. I wiem, że jak już się zgodzi to tylko na noworodka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2018, 18:59

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 marca 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka trzymam jutro z rana mocno kciuki :)

    agulineczka lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 11 marca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Piekny weekend za nami a my przesiedzielimy jak wiezniowie w domu bo ja i maly chorzy:(

    Nawiązując do naszych gorszych polowek to wczoraj po kilku cichych dniach porozmawialam sobie troche z moim bo go troche postraszylam ze odwolalam wszystkie wizyty i IUI w tym tygodniu a on ze jak to bez jego zgody!, normalnie jak w filmach gdy laska usuwa dziecko bez zgody ojca:)
    W kazdym razie rozmowa toczyla sie w strone ugody :) i gdy robilo sie goraco i zabieralismy sie za seksy, moj wypalil z haslem :" ale jak to? Myslalem ze mam sie szanowac!" Biedny myslal ze przez IUI to 2 tyg postu musi byc przed :)

    Iza bierz sie za te okna! Nie wiesz ze to bananowy patent na dzieciaka ?

    Phnappy, Bajkaaa, Lunaris, Emiilka, Czrna 81, Izape_91 lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 11 marca 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja kocham ten pierwszy powiew wiosny! Bylam na godzinnym spacerze z psem w lesie <3 wieczorem chcialam pojechac na silownie, ale w sumie pomyslalam, ze moze pojde pobiegac po prostu :) 40 minut i niecale 3km. Nie jest zle :) to jest mij plan od x lat zaczac regularnie biegac, moze teraz mi sie uda...

    Kciuki za jutrzejsze testy! A ja prosze o kciuki za moja jutrzejsza temp bo schizuje ze znowu mam bezowulacyjny cykl...

    Malgonia, ANkaG, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 marca 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki za jutrzejsze 2 kreseczki :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2018, 20:38

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 11 marca 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja witam się na nocnym dyżurze i zapowiada że jutro o 9.00 idę spać SIKAC NA TESTY ;-)

    Emiilka, KateHawke lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris spokojnego dyżuru!
    Mam nadzieję, że któraś wysika jutro dwie tłuste krechy!
    Zostawiam trochę ciążowych wirusów %%%%%%℅℅℅℅℅%%%*****$$$$##&&&&&&%%%%%℅℅℅℅ bierzcie i przygarniajcie szybko! Jestem dwa kg na plusie to sukcesywnie będę Wam tych wirusów coraz więcej zostawiać! :)
    Jesteście wszystkie wspaniałe i dzielne, będziecie super mamami! Niech Wam Bóg błogosławi!

    Malgonia, KateHawke, bondzik007, Mala90, ANkaG, Czrna 81, Morusek lubią tę wiadomość

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 11 marca 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Emiilka to ja juz zgupialam, bo rozmawialam z dziewczyna ktora adopotowala to mowila mi zeby zabrac dziecko do domu to musze miec piecze nad dzieckiem, czyli musze miec zgode zeby dziecko zabrac, a potem czekac w domu na rozprawe w sadzie..
    Niemniej dzieki ze zwrocilas na to uwage, musze sie jeszcze raz zorientowac :) bo juz od tego wszystkiego mam metlik w glowie.

    A co sie uczysz? jaki masz egzamin i z czego?

    Yosel, jak mówiłam - ja się na sprawach dot. przysposobienia kompletnie nie znam. Zrobiłam mały rekonesans i w ustawie o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, nie ma nic na temat procedury dot. przysposobienia, co by było pomocne.

    Jest jednak sporo orzeczeń, z których wynika, że łącznie z wnioskiem o przysposobienie można złożyć wniosek o zabezpieczenie poprzez powierzenie na czas trwania postępowania pieczy nad małoletnim. Jak sąd się do wniosku przychyli, to rodzice mogą zabrać dziecko do domu, jeszcze przed wydaniem orzeczenia w sprawie o przysposobienie.

    Przykładowy wyrok: http://www.sn.pl/sites/orzecznictwo/Orzeczenia3/II%20UK%20644-16-1.pdf

    Z uzasadnienia:
    W dniu 27 czerwca 2013 r. wnioskodawczyni wraz z mężem wystąpili o orzeczenie przysposobienia S. W. oraz o wydanie w trybie zabezpieczenia postanowienia o przekazaniu im na czas postępowania sądowego pieczy zastępczej nad małoletnim. Postanowieniem z dnia 24 marca 2014 r. Sąd Rejonowy w W. powierzył im pieczę nad małoletnim do czasu zakończenia postępowania.

    A ja usiłuję się uczyć do egzaminu adwokackiego. Jest to jednak usiłowanie nieudolne ;)

    Yoselyn82, moyeu lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 11 marca 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    A ja usiłuję się uczyć do egzaminu adwokackiego. Jest to jednak usiłowanie nieudolne ;)

    Emilka , ale pójdziemy w dobrej wierze , że zdamy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2018, 21:24

    Emiilka lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ