X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje cudownie :)

    MOJE lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Boże dziewczyny !!! Dziękuję za kciuki !!! Pęcherzyk pękł. Jest płyn w zatoce.
    Endometrium 14
    Teraz czekamy na dwie krechy !!

    MOJE lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak wasza owu po poronieniu? Zawsze miałam w 18 dc, dzisiaj 15 dc po poronieniu i zaczynam chyba czuć jajniki już....

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest możliwa owu w 9dc ? Zawsze miałam w 14 , ale teraz przeziębiona jestem

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie ja po poronieniu dalej miałam jak zwykle w 14 dzień na 28 dniowy cykl

  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ma ktoras może na zbyciu zastrzyki z heparyny? Potrzebne, chetnie odkupię

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Jest możliwa owu w 9dc ? Zawsze miałam w 14 , ale teraz przeziębiona jestem
    Jest możliwa.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie ja raz miałam normalnie, a raz wcześniej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie kochana ja po poronieniu miałam różnie owu, organizm musi dojść do siebie, a to trwa nawet kilka miesięcy zanim cykl się unormuje :) także spokojnie

    Morusek przykro mi, że musisz się tak denerwować:/ mam nadzieję, że jednak się dogadacie dla dobra dziecka

    Izuś kochana moja wszystkiego najlepszego! Zdrowej i nudnej ciąży, szczęścia u boku eMka, satysfakcjonującej pracy i zdanego egzaminu :*

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje super. To teraz czekamy na dwie kreski :)))

    A ja dalej nie wiem ile jeść tych orzechów i moreli żeby nie przesadzić:D jakoś się boję wino ruszać przy lekach.

    MOJE lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Dziewczyny, a jak wasza owu po poronieniu? Zawsze miałam w 18 dc, dzisiaj 15 dc po poronieniu i zaczynam chyba czuć jajniki już....

    Ja zawsze miałam owulację około 13 dc, w cyklu po poronieniu jeśli była to koło 22 dc, ale pewności nie mam bo wyższe temperatury trzymały mi się tylko 10 dni.
    Byłam w 13 dniu po poronieniu na badaniu i też pytałam lekarza, bo czułam jajniki a miałam krwawienie jeszcze, ale powiedział, ze nic w jajnikach niestety nie widać :/


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Moje super. To teraz czekamy na dwie kreski :)))

    A ja dalej nie wiem ile jeść tych orzechów i moreli żeby nie przesadzić:D jakoś się boję wino ruszać przy lekach.

    Ja brałam 6 moreli dziennie i garść migdałów przy IVF

    Malgonia, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Ja brałam 6 moreli dziennie i garść migdałów przy IVF

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje widzisz wszystko idello a Ty myśli miałaś wszystkie na Nie więc czekamy na 2 kreski i kciuki zacisakmy! Ja nawet nie wiem ile po owu ale nie będę testować wcześniej niż niedziela i też powiem Wam że nadzieja wielka bo taki luz mam w sobie niczym się nie stresuje nic nie liczę 100 razy dziennie! Może tym razem więc jutro ten progesteron chyba walne bo za tydzień gina mam więc cos będę mogła więcej o sobie powiedzieć przez te 6 m starań bez pomocy lekarza

    KateHawke, MOJE lubią tę wiadomość

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 15 marca 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pluje sobie w brodę że nie poszłam rano na pobranie krwi, teraz bym już odczytywała wynik i nie musiałabym się zastanawiać. Za grosz nie mam w sobie ani spokoju ani luzu także AnkaG podziwiam

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 15 marca 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeeeej, ale stron napisałyście.. nie było mnie kilka dni, trochę zajmie zanim wszystko nadgonie :)

    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym i trzymam kciukasy za testujące i owocne owulacje.. Bzykajcie aż się łożko bedzie trzęsło :)

    Ja kilka dni miałam wyjęte z życia, jakoś byłam nie do życia, na nic kompletnie sił, całe dnie mdliło (bez wymiotów), zmuszałam się do jedzenia na siłe, ale to tylko pogarszało. Trochę banany pomagają, więc obecnie to mój głowny posiłek. brzuch momentami tak rwie że się ciemno w oczach robi, zwłaszcza jak kucam i chcę wstać, albo gwałtowniej się rusze.. o kichaniu i kaszleniu nawet nie mówię bo takiego rwącego bólu wówczas to wrogowi nie życzę. Pachwiny, bolą, 10 min spaceru i jestem tak zmęczona że nie mam sił iść dalej. Po schodach ciężko się wdrapać. Piersi, bolą, pieką.. Combo.. Za tydzień w czwartek mam pierwszą wizyte. Mąż juz przywyka, rozmaiamy o ciązy i co będzie po narodzinach już na spokojnie, kilka razy dziennie dopytuje jak się czuję, spełnia zachcianki (np. wczoraj miałam wielką ochotę na eklerki) , pilnuje żebym jadła, i pyta typu : nie jesteście głodni ? Także już się oswoił z fasolką :)

    MOJE, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    km5smg7yt99xz96j.png
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 15 marca 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczely mi sie silne bole owulacyjne :( boje sie ze jajko nie poczeka do jutra i dzis peknie :(

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZA wszystkiego naaaj najlepszego! spełnienia marzen :)
    Witam Was w 1 dniu ciązy :p tak się bałam że @ sie spoźni po histero a tu jak w zegarku :)
    czyli od dzis migdaly i morele tak?czy jak @ się skończy?:)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 15 marca 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny załamana jestem..nie dawało mi to spokoju tzn powoływania brzucha i dziwne skurcze i poszłam betę..

    Progesteron 17ng
    Beta hcg 7,37

    Wydaje mi sie ze za niski wynik jest

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mala90 Przyjaciółka
    Postów: 91 115

    Wysłany: 15 marca 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny załamana jestem..nie dawało mi to spokoju tzn powoływania brzucha i dziwne skurcze i poszłam betę..

    Progesteron 17ng
    Beta hcg 7,37

    Wydaje mi sie ze za niski wynik jest

    Yoselyn a przypomnij tylko ktory to u Ciebie dpo?

    7 cs,
    Grudzien 2017 - poronienie 6tc
    Euthyrox 50
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ