X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • kiciakicikici Koleżanka
    Postów: 58 15

    Wysłany: 18 marca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    24 dzień cyklu - 1 cykl po HSG

    Rano tem. ciała : 37,2

    Wczoraj cały dzień latam do łazienki jak szalona (jak nigdy)... a może to już urojenia :(

    6 z 10 dzień na Duphastonie

    Myślicie, że może coś z tego wyjść ? Co polecacie zrobić ..

    16.06.2016 - starania się - czas start
    22.03.2017 - 2 kreski na teście
    10.04.2017 - poronienie
    24.10.2017 - od cykle na Duphaston
    01.03.2018 - HSG

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 18 marca 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kiciakicikici.

    kiciakicikici, blue00 lubią tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • kiciakicikici Koleżanka
    Postów: 58 15

    Wysłany: 18 marca 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Dzień dobry kiciakicikici.

    Dzień dobry kochane ❤️

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 18 marca 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiciakicikici wrote:

    Myślicie, że może coś z tego wyjść ? Co polecacie zrobić ..

    Może obiad dziś zrób? Niedziela w końcu ;P

    A na serio to oczekujesz, że wywróżymy? Możesz byc w ciąży, możesz nie być. Polecam betę. I to za kilka dni, bo teraz Ci raczej nie wyjdzie (zwłaszcza, że termin ewentualnej owulacji to mamy też sobie wywróżyć? Jeśli bierzesz Duphaston od 6 dni, a masz 24 dc to mamy rozumieć, że owulację miałaś ok 17 dc? To wtedy nawet do zagnieżdżenia mogło nie dojść. A na bieganie do toalety to może żurawina i wit. C profilaktycznie ;)).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2018, 12:27

    Izape_91, Meśka, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 18 marca 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam głupie pytanie dziewczyny teoretycznie uprawiam sex z emkiem raz dziennie.Na ktory dzień strzela już ślepakami? Lekarz coś mi gadał, że 3razy. Trudno mi swoją owulację przewidzieć , chodzę na monolitoringi, robie sikańce, śluz ale to też zawodne. W okolicach owulacji przytulamy się 4 dni pod rząd . To tego 4 nie jest już bezsens? Jak myślicie. Wszystkim
    miłej niedzieli ja wracam do sprzątania..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiciakicikici wrote:
    24 dzień cyklu - 1 cykl po HSG

    Rano tem. ciała : 37,2

    Wczoraj cały dzień latam do łazienki jak szalona (jak nigdy)... a może to już urojenia :(

    6 z 10 dzień na Duphastonie

    Myślicie, że może coś z tego wyjść ? Co polecacie zrobić ..


    Ja prawie co cykl po owulacji co chwilę latam do wc. Myślę, że to wina podwyższonego progesteronu. Tak naprawdę to wszystkie objawy w 2 fazie cyklu są niejednoznaczne i tylko beta prawdę powie. Ja juz przestałam się nakręcać i doszukiwa, bo co cykl mam powiększone i bolące piersi, wzdęcia, zaparcia, więcej sikam a ciązy jak nie było tak nie ma

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 18 marca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też co cykl przechodzę kolejne ciążowe objawy. Zawsze coś nowego co pozwala mi się nakręcić. A to super temperatura, a to dużo kremowego śluzu, a to zero śluzu,a to dwudniowy ból gardła, albo bóle jajnika. Niekiedy bóle w szyjce. Zgaga. Ból piersi, albo całkowity brak bólu. Co cykl to inaczej. Staram się już tak nie wsłuchiwać w ten organizm.

    HopeandFaith lubi tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane ❤ odespalam zastrzyk i zabrałam się za robienie łososia w pomarańczowym sweterku. Miłego dnia :*:*

    reset, Kargo31, Bajkaaa, KateHawke, Emiilka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z wami niedzielnie! I łącze się w bólu z tymi na kacu.... Wyszłam wczoraj mężem na drinka, skończyłam przy barze na szotach że znajomą.... Nie te lata już chyba.
    Dzięki Bogu Kinder u babci!

    Edit. Dalej nie mam wyników wczorajszej bety czy już 0, ale dziś 18 dc (zazwyczaj dzień owu) i wróciło krwawienie, wtf?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2018, 13:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Mam głupie pytanie dziewczyny teoretycznie uprawiam sex z emkiem raz dziennie.Na ktory dzień strzela już ślepakami? Lekarz coś mi gadał, że 3razy. Trudno mi swoją owulację przewidzieć , chodzę na monolitoringi, robie sikańce, śluz ale to też zawodne. W okolicach owulacji przytulamy się 4 dni pod rząd . To tego 4 nie jest już bezsens? Jak myślicie. Wszystkim
    miłej niedzieli ja wracam do sprzątania..
    Zależy od parametrów nasienia. W zupełności wystarczy co drugi dzień, napewno żołnierze będą w lepszej formie, paradoksalnie codzienne stosunki zmniejszają możliwość ciąży.

    Frelcia wrzuć zdjęcie, mój M. uwielbia. "łosia" ale ja tylko umiem go zapiec z warzywami.

    U mnie chyba po owu... Sądzę że jajo miało 26 mm za duże chyba no nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama normalnie marynuje łososia w skórce z pomarańczy i cytryny i soku z pomarańczy z sosem teryiaki. 2godzinki i stu na patelnię.

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałam ostatnio swego gina o acard to mi powiedział , że branie go przed ciąża zwiększa drastycznie ryzyko chorób serca u dziecka.. czereśniowa mama tylko w okresie owulacji tak uprawiamy bo np przytulaliśmy się dziś, a pęknie jutro pęcherzyk. PrZetrwają żołnierze?u mnie pęka zawsze k 20 mm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2018, 13:45

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do prawdziwych objawów to u mnie 2dpt silne skórcze nawet 10x gorsze niż przy najmocniejszej @. Mimo że brałam 3x1, relanium 3x1, no-spe max 3x1.
    Nawet Yosel chyba podobne skórcze nawiedziły co skłoniło do testu.
    Yos jak sie czujesz?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Pytałam ostatnio swego gina o acard to mi powiedział , że branie go przed ciąża zwiększa drastycznie ryzyko chorób serca u dziecka.. czereśniowa mama tylko w okresie owulacji tak uprawiamy bo np przytulaliśmy się dziś, a pęknie jutro pęcherzyk. PrZetrwają żołnierze?u mnie pęka zawsze k 20 mm
    Jeśli źle pisze to niech mnie ktoś poprawi, ale z tego co nam mówili lekarze to ja zrozumiałam, że aby kondycja plemników była prawidłowa należy regularnie uprawiać sex nie tylko podczas owu, regularne współżycie zwiększa ilość plemników i mówimy tu o współżyciu co 48 - 72 godziny przez cały miesiąc, w okresie owu to się nie zmienia, ponieważ codzienne przytulanki obniżają jakośc i ilość żołnierzy, dlatego między innymi do badania nasienia ważny jest ten czas abstynencji sexualnej. W naszym przypadku gdzie mamy bardzo zle parametry nasienia przed owu mamy się wstrzymać 4 dni żeby uzbierać jak to mówi mój lekarz "armię".


    Frelcia i smażysz na oliwie czy na maśle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy przetrwają to już inna bajka, powinny, niektóre ponoć żyją i 5 dni
    :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na oliwie :)

    CzeresniowaMama lubi tę wiadomość

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 18 marca 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w czasie całego cyklu przytulamy się co około 3-4 dni potem p owulacją 4 dni przerwy i potem w okresie okołowulacyjnym 3 dni pod rząd. Teraz np w piątek na monitoringu pęcherzyk miał16 mm, więc zaczeliśmy w sobote potem ndz i jutro. Z kalendarzyka wychodzi mi pęknięcie w pon ale z reguły pęka mi p 20mm . Ktoś jeszcze może się wypowiedZieć. Dziękuje czereśniowaMamo

  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 18 marca 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam złe doświadczenia co do accardu. Brałam przez 3miesiac3 i to były jedyne miesiac3 w których cykl mi się skrócił do 24dc ( przy 26-27dc). Niepotrzebnie brałam, bo podczas monitoringów okazywalo się później ze zawsze moje endometrium jest idealne.

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O a4dfdc3566420289med.jpg

    reset, Kargo31, CzeresniowaMama, Siwulec, nowa na dzielni, HopeandFaith, Malgonia, Morusek, Yoselyn82, Bajkaaa, Anaaa90, Karma88, blue00, Lunaris, Emiilka, Anna Stesia, Koteczka82, problemik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    O a4dfdc3566420289med.jpg
    Wygląda pięknie...

    Frelcia lubi tę wiadomość

‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ