X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka ja ćwiczyłam kiedyś z Chodakowską i efekt super był. Nie mam tkanki tłuszczowej raczej skórę rozciągniętą i brak mięśni. Czyli lepiej nie ryzykować po owulacji. Teraz z kolei chora jestem ..mega kaszel i też się boję, że to zaszkodzi bo chyrlam strasznie:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 10:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Frelcia ale za to jakie piękne prezenty pod choinką będziecie mieli :)

    Miło mi że tak we mnie wierzycie...❤

    Rucola lubi tę wiadomość

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajjjjj co tu sie dzieje!!! Anka, Blue gratulacje!!!!!

    Ja czekam pod gabinetem, mogę nieśmiało prosić zaraz o kciuki żeby gin zobaczył ładne jajeczko?

    Malgonia, nenusia, Siwulec, Karma88, Malwas, innamorata88, Frelcia, ANkaG, lamka, Jeżowa, Bocianiątko, Emilkap11, Morusek, KateHawke, MOJE, Bajkaaa, blue00, Koteczka82, Emiilka lubią tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo naszym celem jest przeludnić ziemię :D :D :D

    mistake- wielkanocnego JAJA!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 10:29

    Malwas, Malgonia, Rucola, Frelcia lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Czyli lepiej nie ryzykować po owulacji.

    Nie wiem skąd Ty te wnioski wyciągasz.
    Napisałam tylko, że bezsensowane robienie tylko i wyłącznie ćwiczeń na brzuch nic nie dadzą np. robienie kilkuset brzuszków pod rząd. Skoro dawno nie cwiczyłas zacznij powoli stopniowo, wszystko w miare swoich możliwości - na pewno sobie nie zaszkodzisz a możesz tylko pomóc jak to pisała Rucola.
    Czytaj ze zrozumieniem.

    Siwulec lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wszystkie dziewczyny w potrzebie trzymam kciuki, ze szczególnym uwzględnieniem Frelci i Nenusi :)

    Swoją drogą jutro środa, co prawda sama nie poczyniłam jeszcze tak wnikliwych obserwacji, ale wierze Wam na słowo, ze to szczęśliwy dzień.

    Co do mojego małża to ja już chyba wszystkiego próbowałam. Wczoraj kominek, nowa koszulka z tych co masz na wierzchu wszystko jak tylko się delikatnie pochylisz.. no i dupa. tzn seks był tylko co z tego. Najgorsze jest to, ze on miał tak zawsze. kiedyś mnie to cieszyło, dziś dobija. A już najgorsze jest to, ze on wie o tym i nic z tym nie robi. ja mam dni płodne a ten popitala na siłownię i się dziwi, ze jest zmęczony. Ale że jest małą sknerą to chyba podliczę mu ile miesięcznie kosztują mnie jego i moje suplementy plus badania które robię. Może jak zobaczy, ze po 3 miesiącach można by kupić bilet do Bangkoku to się trochę ogarnie.

    No i byłam u mojego kochanego lekarza na NFZ. Już mnie całkiem osłabił ten typ. Dał mi wyniki bety, dalej lekko pozytywna, ale uznał ze po okresie nie ma jej co za szybko robić... już pomijam że nawet nie spytał jak ten okres wyglądał. nie zbadał mnie bo skoro plamię to nie czas na badanie i nic go nie zmartwiło ze to 11 dzień cyklu. Wynik kariotypu przyjął do wiadomości, ale jak zaczęłam mówić o badaniach na ten temat i w ogóle to zainteresowanie było mniejsze niż zero. Mój kariotyp mój problem. Tak wiec chyba do faceta już iść nie będę bo to serio szkoda mojego czasu na niego. Nawet betę sobie daruję, zrobię co najwyżej jak mi się spóźni kolejna @.

    Ale żeby nie było, ze tylko biadolę to sobie kupiłam CoQ10 :) jajniki dają mi popalić, mam nadzieję, ze dziś choć lekka kreska na teście się pojawi. Jutro mam obiecany dzień bez siłowni z kinem i seksem.. no obym nie była po tym wieczorze w jeszcze gorszym nastroju :P

    ANkaG lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rety rety jakie piękne wiadomości z rana! Blue i AnkaG bardzo serdecznie wam gratuluję! :)
    Reset i Emilka - zaciskam kciuki!
    Trzymam też kciuki za wszystkie wizytujące, udanych <3 dla wszystkich okołoowulacyjnych i dużo cierpliwości dla czekających na testowanie :)
    Ech 50dc... dlaczego tak się mogło stać? Nigdy nie miałam tak długoego cyklu...

    Malgonia, ANkaG, blue00, Emiilka lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAłgonia kciukasy za owocną owulkę i miłe sexy. Zmień lekarza-po co ma Cię gość irytować?
    Na co do kina się wybieracie?
    Ja walczę z leniem... miałam iść na "Ostatniego Psa" ale taaaak mi się nie chce dziś z domu wychodzić...


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia olej tego gina ;) osikaj sobie owulaka na pocieszenie, mam nadzieję że kreski będą pokaźne ;)
    wciąż plamisz? orientujesz sie jak długo takie plamienie może się utrzymywać?

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Nenusia ja Ci proponuję sikanie dzisiaj ;-) bez przesady, 15dpo i taka tempka?
    Czarna tak samo!
    Ja sie pod tym podpisuje sikać! Ja liczyłam na szczęśliwy pon i bobo narobił nadziei i popołudniu też siknełam na inny zwykły tani jakiś stary test i też jest bladzioch a może 1.5 było przerwy od siusiania! Jutro i piątek beta więc proszę o kciuki a Wam dziewcZyny też trzymam więc sikać!

    Malgonia, nenusia lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie to idziemy na coś co będzie koło 18 :P Chcieliśmy iść ostatnie na Churchilla i było 21.. zasnęliśmy nim się zebraliśmy :P
    Ja bym poszła na ostatniego psa, ale nie wiem czy męża namówię. Ostatnio zawsze chodzimy na to co ja chcę.. Tak na serio to najchętniej bym go na Greya zabrała :P Już specjalnie nie oglądam na netfixie i trzymam na czas aż się dwie bordowe krechy na owulaku pokażą :P
    Do lekarza chodzę głownie dlatego, ze mam blisko pracy więc mi w miarę łatwo się dostać. Ale na 10 kwietnia mam już nowego umówionego, takiego który ma usg w gabinecie i ponoć jest zaangażowany. Umówiłabym się z tym prywatnym, ale ciągle czekam na info co z tym pakietem w PZU. Nie chcę już ładować kasy w badania, które miałabym w pakiecie.
    Co do plamień to wydaje mi się to bardzo nienormalne. to nie jest takie mocne plamienie ale mam śluz wodnisty niby ale na wkładce czy papierze widzę, że nie jest przezroczysty. Myślałam, ze lekarz coś mi powie na ten temat...

    Ale z pozytywów to tak myślę, ze dzięki tej pozytywnej becie nie będzie mnie kusić żeby sikać na testy 7 dpo :P

    Siwulec, a jak u Ciebie sytuacja?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Czrna sikaj no ! 12dpo temp 37. Na co czekasz ???????
    To 37 stopni,to podejrzewam że od bolącego gardła ;-) Ale chyba faktycznie siknę dzisiaj,bo chcę po południu poćwiczyć. Przerzuciłam się na Turbo Spalanie, oszukuję trochę, bo bym na zawał yebła :-D ale najważniejsze że pot płynie strumieniami i w końcu waga drgnęła :-) To ile muszę nie sikać,dwie godziny przed testem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 11:11

    Siwulec, Malgonia, lamka, Lunaris, Meśka, Emilkap11, KateHawke lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset trzymam kciuki za egzaminy, ale myślę, że to tylko formalność ;)

    AnkaG tak myślałam po Twoim wczorajszym teście! Super :) teraz kciuki za betę i przyrosty <3

    blue krecha jakbyś namalowała, piękna! :)

    Pięknie się ten wtorek zaczął :)

    Nie mogę uwierzyć, jak szybko zasuwa czas... niedługo minie rok, od kiedy zrobiłam test, a te ledwo widoczne kreski już tak wyrosły :D

    b89906fc49355395med.jpg

    Karma88, Siwulec, Malgonia, lamka, Kotowa, Jeżowa, nenusia, ANkaG, gilmoregirl, Lunaris, Meśka, Malwas, Emilkap11, Rucola, Czrna 81, Ika83, Anaaa90, Morusek, Frelcia, Yoselyn82, Kargo31, KateHawke, Izape_91, Bocianiątko, Minie Black, Jedna_z_Wielu, blue00, Lucia88, MaryAnn, Cabrera, Emiilka, Barbarka1984, moyeu, problemik lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja plamię od czasu do czasu ale tak mega delikutaśnie dlatego zdziwiłam się, że Ty jeszcze też. W piątek odbieram wyniki histo i umawiam się do doktorka.
    mam jeszcze jedno głupie pytanie bo w szpitalu nikt nic nie mówił a ja nie pytałam. Czy jest jakiś okres kwarantanny po zabiegu czy można się przytulać ? Trochę zaczyna mi brakować tej wspaniałej bliskości, ale nie chciałabym jakiegoś "bałaganu" narobić.

    Bety w końcu nie zrobiłam, jakoś nogi same zawracają przed wejściem do labo :/

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis ja już Ci pisałam ale nadal nic się nie zmieniło... TE OCZYSKA są przewspaniałe <3 <3

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna najlepiej jak najdłużej min 2 h i nie pić za duzo ale ja wczoraj stwierdziłam że mam zapasy a Bobo dla nadzieje! Dzisiaj z rana ok 11 dpo która była meeega późno jak na moje dotychczasowe cykle(nawet ktoś pytał czy tak późno to możliwe) 23-24 dc chyba a ja myślałam że to już bezowulacyjny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 11:20

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    O rety rety jakie piękne wiadomości z rana! Blue i AnkaG bardzo serdecznie wam gratuluję! :)
    Reset i Emilka - zaciskam kciuki!
    Trzymam też kciuki za wszystkie wizytujące, udanych <3 dla wszystkich okołoowulacyjnych i dużo cierpliwości dla czekających na testowanie :)
    Ech 50dc... dlaczego tak się mogło stać? Nigdy nie miałam tak długoego cyklu...
    Każda kobieta ma czasami bezowulacyjny i wtedy jest albo krótki albo bardzo długi ja raz miałam 90cio dniowy ale tylko raz w życiu taki długi
    ...a byłaś u gin może by coś na to poradzil ja czekałam bo tu gdzie mieszkam to mają podejście ze tak może być co jakiś czas i to olali ale jak masz możliwość to może idź skonsultuj

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    no ja plamię od czasu do czasu ale tak mega delikutaśnie dlatego zdziwiłam się, że Ty jeszcze też. W piątek odbieram wyniki histo i umawiam się do doktorka.
    mam jeszcze jedno głupie pytanie bo w szpitalu nikt nic nie mówił a ja nie pytałam. Czy jest jakiś okres kwarantanny po zabiegu czy można się przytulać ? Trochę zaczyna mi brakować tej wspaniałej bliskości, ale nie chciałabym jakiegoś "bałaganu" narobić.

    Bety w końcu nie zrobiłam, jakoś nogi same zawracają przed wejściem do labo :/

    Hmm.. miałyśmy nieco inny przebieg poronienia wiec nie wiem jak u Ciebie, ale mi w szpitalu zakazali seksu całkowicie do pierwszej @
    Lekarz do którego poszłam na kontrolę powiedział, że jeśli z tą moją wydzieliną nic się nie dzieje złego to możemy się bzykać ale bezwzględnie w gumce.
    Przede wszystkim chodzi o to by się zabezpieczyć przed ewentualnym zakażeniem. My przy naszym libido czekaliśmy :P


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue, AnkaG - gratulacje dziewczyny!!!! Marzec jednak daje radę :) Wniosek: Bociuś musi częściej zakładać wątki.

    Nenusia - Ty jeszcze kobieto nie sikałaś? 15dpo przy takiej temperaturze?! Zwariowałaś!

    Czrna 81, ANkaG, blue00 lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis prześlicznosci :)
    <3


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 203 204 205 206 207 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ