X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 20 marca 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue,ankaG,Admiralka SERDECZNIE GRATULACJE :)!
    Frelcia będzie dobrze :)
    Emilka,reset kciuki za egzaminy, dużo szczęścia i połamania piór!
    Tosia2323 ja bym się wstrzymała, u mnie ovitrelle wychodziło na testach nawet 12dpo i tak się cieszyłam, że zrobiłam betę – wyniosła 1,4
    Kotowa myślę, że scratching Endo nie zaszkodzi, a naprawdę może pomóc, paru dziewczynom na forum pomógł też wlew domaciczny z accofilu przed transferem no i można pomyśleć jeszcze o embrioglue. Kciuki za pozostałe badania. Uda się w końcu :)!

    Frelcia, ANkaG, Kotowa, blue00, Emiilka lubią tę wiadomość

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 20 marca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue Anka graaaatulacjeeeee !!!!!
    Ale wskoczyłscie na fale ;) tylko nie odplywajcie. Zaczekajcie jeszcze chwilę może ktoś wskoczy też :) ale miły poranek rewelacja. Aż mi się papa cieszy ;)
    Cofnelam się tylko zobaczyć wieści bo po komentarzach widzialam że jest co gratulować. Za parę godzinek w trasie nadrobię od wczoraj wieczorem forum ;)
    Całuje wszystkie staraczki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 12:44

    ANkaG, blue00 lubią tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 20 marca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Nenusia ja Ci proponuję sikanie dzisiaj ;-) bez przesady, 15dpo i taka tempka?
    Czarna tak samo!
    Popieram przedmówcę :D

    lamka, blue00 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 20 marca 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    W piątek wzielam dwa zastrzyki ovitrelle. Myślicie ze jest sens robić betę we wtorek czy to za wcześnie? To będzie 11 dzień po zastrzyku

    Możesz zrobić ale jak wyjdzie nie za wysoka wartość to się bedziesz zastanawiać czy wczesna ciąża czy zastrzyki. Ja już miałam ostatnio nauczkę z testami po podwójnej dawce i teraz bete lub testy robię tylko po 14 dniach od Ovi.

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 20 marca 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babeczki jeszcze zanim nadrobię mam pytanko.
    Dziś mam 7dpo. Ale nie ma mnie w domu. Będę popołudniu. Czy mogę zrobić proga popołudniu ? Czy to nie ma sensu już?

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 20 marca 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna sikaj no ! 12dpo temp 37. Na co czekasz ???????

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się skuszę wieczorem, tylko musze test kupić, bo już nie mam...

    Siwulec, Czrna 81, ANkaG lubią tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 20 marca 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Babeczki jeszcze zanim nadrobię mam pytanko.
    Dziś mam 7dpo. Ale nie ma mnie w domu. Będę popołudniu. Czy mogę zrobić proga popołudniu ? Czy to nie ma sensu już?

    Ma sens.

    Rucola, MOJE lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 20 marca 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Babeczki jeszcze zanim nadrobię mam pytanko.
    Dziś mam 7dpo. Ale nie ma mnie w domu. Będę popołudniu. Czy mogę zrobić proga popołudniu ? Czy to nie ma sensu już?
    Progesteron powinien być zrobiony rano na czczo, przynajmniej tak mówiła Pani w labolatorium.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 20 marca 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue i Anka moje gratulacje :-)

    ANkaG, blue00 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Gratuluję 2 kresek! :) Zielona fala trwa,oby w kwietniu również się utrzymała :p u mnie zaczyna się płodny śluz więc niebawem ruszamy ale spróbujemy bez spiny, byle cieszyć się sobą i bliskością :) której notabene dawno nie było :p

    ANkaG, blue00 lubią tę wiadomość

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, Zaraz pewnie mnie pojedziecie ale co tam ;) Od jakiegoś czasu noszę się, ze zrobieniem czegoś ze swoim brzuchem, bo po ciąży i wachaniach wagi późniejszych zw. z lekami, które brałam została mi luźna skóra nieestetyczna i mięśni zero. Pierw miałam robioną przepuchlinę pępkową, więc nie mogłam .. potem ciąża ..potem poronienie.. potem, a to okres, a po okresie starania... owulacja i nie wiedziałam czy jestem w ciąży i się bałam i tak się boję do dziś. Przez to poronienie jestem przerażona. Czy jak będe uprawiać ćwiczenia na brzuch, a jakimś cudem byłabym w ciąży, czy to może mi zaszkodzić? Doprowadzić do poronienia.. sory jak gadam głupoty nie krzyczcie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 10:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron nie musi być robiony naczczo. Przynajmniej mój doktorek zawsze jak badalam tak mówił. A różne to pory byly i rano i czasem wieczorem po wizycie. Dzisiaj tez badalam proga i estradiol.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 10:08

  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Hej dziewczyny, Zaraz pewnie mnie pojedziecie ale co tam ;) Od jakiegoś czasu noszę się, ze zrobieniem czegoś ze swoim brzuchem, bo po ciąży i wachaniach wagi późniejszych zw. z lekami, które brałam została mi luźna skóra nieestetyczna i mięśni zero. Pierw miałam robioną przepuchlinę pępkową, więc nie mogłam .. potem ciąża ..potem poronienie.. potem, a to okres, a po okresie starania... owulacja i nie wiedziałam czy jestem w ciąży i się bałam i tak się boję do dziś. Przez to poronienie jestem przerażona. Czy jak będe uprawiać ćwiczenia na brzuch, a jakimś cudem byłabym w ciąży, czy to może mi zaszkodzić? Doprowadzić do poronienia.. sory jak gadam głupoty nie krzyczcie .
    Na początku ciąży i w okresie domniemanej implantacji nie należy angażować mięśni prostych brzucha

    Siwulec lubi tę wiadomość

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Progesteron powinien być zrobiony rano na czczo, przynajmniej tak mówiła Pani w labolatorium.
    hm, to kompletnie nie ma znaczenia. Mozna zrobić o każdej porze dnia i nocy, niezaleznie od posiłku :) na 100% :)

    Frelcia, Meśka, MOJE lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny cudowne newsy dziś tu mnie zastały !! Blue, Anka gratulacje!!!
    Emilka, Resecik - natychmiast zdajcie relację po egzaminie!!!
    Frelcia Ty się nic nie bój, wszystko pięknie wyrosło, lepiej się do punkcji szykuj :)

    ANkaG, blue00, Emiilka lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Hej dziewczyny, Zaraz pewnie mnie pojedziecie ale co tam ;) Od jakiegoś czasu noszę się, ze zrobieniem czegoś ze swoim brzuchem, bo po ciąży i wachaniach wagi późniejszych zw. z lekami, które brałam została mi luźna skóra nieestetyczna i mięśni zero. Pierw miałam robioną przepuchlinę pępkową, więc nie mogłam .. potem ciąża ..potem poronienie.. potem, a to okres, a po okresie starania... owulacja i nie wiedziałam czy jestem w ciąży i się bałam i tak się boję do dziś. Przez to poronienie jestem przerażona. Czy jak będe uprawiać ćwiczenia na brzuch, a jakimś cudem byłabym w ciąży, czy to może mi zaszkodzić? Doprowadzić do poronienia.. sory jak gadam głupoty nie krzyczcie .

    Nie da się zgubić tkanki tłuszczowej tylko z brzucha. Samo robienie brzuszków czy innych ćwiczeń tylko na tą partię ciała nic Ci nie da.
    Ćwiczenia odradzane są kobietom w 1 trymestrze. Ale jeśli chodzi o okres poowulacyjny to nie przesadzałabym.
    Ja tak zwlekałam z ćwiczeniami przez starania i teraz ani dziecka ani figury. Nie dajmy się zwariować.

    Lunaris, ANkaG, KateHawke lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Hej dziewczyny, Zaraz pewnie mnie pojedziecie ale co tam ;) Od jakiegoś czasu noszę się, ze zrobieniem czegoś ze swoim brzuchem, bo po ciąży i wachaniach wagi późniejszych zw. z lekami, które brałam została mi luźna skóra nieestetyczna i mięśni zero. Pierw miałam robioną przepuchlinę pępkową, więc nie mogłam .. potem ciąża ..potem poronienie.. potem, a to okres, a po okresie starania... owulacja i nie wiedziałam czy jestem w ciąży i się bałam i tak się boję do dziś. Przez to poronienie jestem przerażona. Czy jak będe uprawiać ćwiczenia na brzuch, a jakimś cudem byłabym w ciąży, czy to może mi zaszkodzić? Doprowadzić do poronienia.. sory jak gadam głupoty nie krzyczcie .
    Ja około tydzień przed zapłodenieniem, do którego doszło 14go grudnia postanowiłam się wziąć za siebie po wielu mieisącach lenistwa i wprowadziałam dość ostre i krótkie treningi, angażujące również mięśnie brzucha. Cwiczyłam codziennie do pozytywnego testu ciążowego. według mnie nie ma to kompletnie znaczenia, a moze wręcz pomaga.

    Meśka, Lunaris, ANkaG lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola kochana no szykuje :D nawet stanik bezszwowy pod koszulę kupilam żeby mi się lepiej leżało na kozie. Ale stres jak jasny pieron.

    Rucola, ANkaG lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia ale za to jakie piękne prezenty pod choinką będziecie mieli :)

    Hania34, Frelcia lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ