X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate spokojnie, mi też na dzień, dwa mdłości ustały, ale wróciły ze zdwojoną siłą, to o niczym złym nie świadczy:* ja to się cieszyłam, że mam spokój ;) czekam na Twoją wizytę, ciekawe jak tam się miewa okruszek

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 20 marca 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka przybij pionę :) też marzy mi się trójca :) jedno mam więc jeszcze dwa złote strzały, albo jeden podwójny :P

    Blue podziwiam :) musisz być mega zorganizowana :) u mnie z tym ciężko, ale potrafię się sprężyć jak trzeba. Poza tym jestem nauczycielką, to w sumie większą gromadkę w domu też bym pewnie ogarnęła :P jednak zostanę przy 3 ;D





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 16:48

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przewaga córek,córka 17,syn 15,córka 13,córka 5,synek 3.

    MOJE, Malgonia, nenusia, ANkaG, JuicyB, Emilkap11, Bocianiątko, Lunaris, Emiilka, Yoselyn82, Morusek lubią tę wiadomość

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 20 marca 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wooow. Zazdroszczę wspólnych wigilii

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue, zazdroszczę takiej gromadki :) Mój emek pochodzi z rodziny, gdzie była 5 dzieci i są wszyscy ze sobą tak zgrani, mają super kontakt.

    Jeszcze jedno pytanie mam do tego ovitrelle i kończę temat :) Skoro miałam go podanego dziaj, czyli pewnie wypadałoby serduszkować i dzisiaj, i jeszcze dla pewności jutro? bo rozumiem że za kilka/kilkanaście godzin powinien pęcherzyk pęknąć i później jeszcze przez kilkanaście godzin po uwolnieniu jajeczko będzie jeszcze zdolne do zapłodnienia, dobrze to rozumuję?

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7mistake pecherzyk nie peknie od razu po podaniu. Jesli chcesz zeby armia sie zregenerowala to mozesz seksy zaplanowac na jutro i pojutrze dla pewnosci.

    ANkaG lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue masz 5 i teraz o 6 się starasz? Wow no podziwiam . A twój mąż też chętny na kolejne? Mi by jeszcze jedno starczyło :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 17:32

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7mistake ja bym sexiła dziś bo niby lepiej przed owu niż po .Ileś tam czasu na dotarcie plemniczków, na ich dojrzałość takie tam . Może wieczorek krakowskim targiem? Mi tam nic nie pomaga jakbym tego nie robiła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 17:33

  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Dołączam do Was i zostaje do samego konca bo testuje 31 :) to moja pierwsza owu od dwoch lat... wystymulowana- lametta, gonal i ovitrelle zrobily swoje, 2 pęknięte i jedna torbiel zostala... biore luteine i czekamy! Trzynam kciuki za Was!! :*:*:*

    Malgonia, KateHawke, MOJE lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na samym początku i oby wszystko było ok ale teraz zaplanowałam to inaczej i używałam 3 razy żel! Może coś pomógł kto wie?! Było <3 dzień przed owu potem test pozytywny test (dzień przerwy) na drugi dzień jeszcze piękniejsze kruchy na owulaku i wtedy <3 i tyle ;)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ultra krótki meldunek:
    ledwo żyję, fizycznie to jest orka, przez sześć godzin nawet nie zauważyłam, że nie jadłam, nie piłam i nie byłam w toalecie. Komputer, na którym pisałam, robił mi jakieś hece, więc teraz się boję, że mi nie zaliczą, bo w logach wyjdzie, że chciałam czegoś wyszukiwać w necie (wszystko mamy poblokowane, jedynie to to, że jak szybko piszę to nacisnęłam przypadkiem klawisz windows i to już niedozwolone użycie:/).
    Merytorycznie sama nie wiem, z jednej strony cały czas szukałam jakiegoś haczyka, z drugiej jak siadłam to napisałam 12 stron - oby z sensem.
    Od jutra jeszcze gorzej, mimo że jutro cywilne, które niby znam najlepiej.

    Nie nadrobię Was, przepraszam, ale przepakowuję tylko walizkę (tak, tak na salę można wnieść kodeksy i orzecznictwo, więc wszyscy wchodzą z walizkami!) i idę spać. Zwłaszcza że w nocy co chwilę się dziś budziłam :/

    Aha, BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE KCIUKI! Nie przestawajcie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 17:52

    Malgonia, Frelcia, Cabrera, KateHawke, Bocianiątko, Meśka, nenusia, Koteczka82, Lunaris, Kargo31, Siwulec, Bajkaaa, Luna1993, Emiilka, lamka, blue00, Diamond92, Yoselyn82, MaryAnn, Sanka, Czrna 81, Flowwer, Morusek, moyeu lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Resecik ale jesteś dzielna :) więcej nie piszę, żeby Ci czytanie skrócić :P


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Blue masz 5 i teraz o 6 się starasz? Wow no podziwiam . A twój mąż też chętny na kolejne? Mi by jeszcze jedno starczyło :/

    No ja myślę, że blue wzięła męża siłą jak spał, albo okłamała go, że bierze tabletki anty.

    Malgonia, Meśka, Bajkaaa, Luna1993, lamka, Sanka, Morusek lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Kasia1552 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 20 marca 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Jestem tu nowa Otóż od 3 cykli staramy sięz mężem o maluszka W poprzednim cyklu 22 dc robiłam betę negatywna dzień przed@ test negatywny 07 marca w terminie dostałam okresu Może mniej obfity 2 dni krótszy no ale jednak okres 4 dni przed miesiączką przytulanko Kilka dni po okresie zaczęłam krwawić ponownie Tego samego dnia wizyta u gin Pani doktor obejrzała zbadala zrobiła usg i mówi że wszystko w porządku nie ma żadnych torbieli itp Kazała zrobić beta hcg choć ciąży ani śladu Więc najpierw zrobiłam test o dziwo 2 kreski Wczoraj wynik bety 37,9 Testów chyba z 8 zrobiłam bo niedowierzam jak to możliwe Każdy pozytywny Dziewczyny jak to możliwe?

    MOJE lubi tę wiadomość

    Kasia1552
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 20 marca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis nie to miałam na myśli :p raczej np to, że może wie, że ona chce i dla niej to robi bo ją kocha? No ale
    cóż tak też w sumie można spróbuję :D po prostu niespotykane

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 18:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już siedzę pod gabinetem. Czuje się jak kangurzyca. Taki mam brzuchu po tych zastrzykach. Mam nadzieję tylko że będzie wszystko dobrze, bo oczywiście nie czuje że coś rośnie.

    ANkaG, Malgonia, Siwulec, frezyjciada, Luna1993, lamka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1522 może zbadaj progesteron jak było krwawienie?! Nie jestem w tym najmądrzejsza może coś dziewcZyny pomogą a ja bym po cichu się cieszyła i zrób bete pod 2 dniach żeby wiedzieć jaki jest przyrost mój wizyta u gina!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia będzie dobrze! Kciukamy

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 20 marca 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FRelcia kciuki!!!!

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Kasia1552 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 20 marca 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam luteine Jutro powtarzam betę Z wyniku bety wynika że to bardzo wczesna ciąża a do przytulanka ostatni raz doszło 4 dni właśnie przed tym okresem Więc jeśli to ciąża to zaszłam właśnie wtedy Cykle regularnie co 27 dni jak w zegarku Nie mam pojęcia czy to możliwe. Trochę się boję, że może jednak to wynik jakieś choroby

    Kasia1552
‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ