X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 21 marca 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przy inseminacji też trzeba skończyć.. to on na serduszkowanie ochory nie ma ale na samodzielna zabawę tak? Kurczę co to za czasy kobiety muszą facetów na sexy namawiać .Biedulek (tulę). A próbowałaś z nim szczerze porozmawiać z czego to wynika? Zmęczony jest.. ma jakiś problem którego się wstydzi?(może jak sugerują dziewczyny bierze coś p tej siłce) nuda po latach? (Nie gniewaj się).. to dupa takie robienie w sumie

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 marca 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Probowalam juz chyba wszystkiego. Rozmowy tylko pogarszaja sytuacje, bo zaraz jest ze go uwazam za impotenta. Generalnie to on zawsze byl dlugodystansowcem, ale problem zaczal sie jak zaczal biegac. On naprawde intensywnie trenuje, teraz juz i tak przystopowal, ale bywaly tygodnie gdzie przebiegal ponad 100km. Odzywek nue bierze. Cudem namowilam go przy staraniach na suplementy gdy zaczelismy sie starac. Jak mu po tygodniu pierwszy raz o poranku dygnal to uznal ze jest sens je brac. Niestety efekt byl krotkotrwaly.
    On ma jakies chore ambicje i niestety ida nie w tym kierunku.
    No ale ogladamy tego Greya i modle sie o cud jakis.
    P.s. co moj maz robi sam ze soba to ja nie wiem, ale skoro go tak stresuje seks to moze bedzie wolal pojemniczek.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy gratuluję :) ,Morusek oby było to To,piękna końcówka marca,wysyp za wysypem :) .

    Morusek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia serduszko moje! Z moim było identycznie to samo! Kiedyś mi powiedział, że powinnam się na głowę leczyć skoro myślę tylko o jednym. Wkurzylam się i napisałam list, ale taki mega dlugaśny i wygarnelam mu wszystko co miałam do zarzucenia, cos mi tam miłego też było takie wiesz podsumowanie związku i moich uczuć.Na koniec że ja potrzebuję czasu żeby sobie w glowie wszystko poukładać, czy to ma sens. Zakleilam w kopertę i zostawilam na stole po czym wyjechałam na dwa dni(akurat miałam i tak szkolenie wyjazdowe z pracy, ale przecież nie musiał wiedzieć :P) włączyłam tel. Jak na drugi dzień jak już miałam wracać włączyłam go to oszalał od ilości wiadomości. Po powrocie mi autentycznie chłop płakał(pierwszy raz w naszym wspólnym życiu) że on sobie nie zdawał sprawy, że myślał, że ja tylko tak mówię, że poczuł się jakby ktoś dał mu w pysk, że myślał, że już nie wrócę itd :D ale jakie seksy były! O kobito!!!! Aż na samo wspomnienie mam mokro :D
    Także jak nie dociera co mówisz to mu napisz, chłop jak ma czarno na białym to dopiero bierze na poważnie

    Phnappy, Lunaris, Malgonia, Czrna 81, MOJE lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec, Malgonia, przepraszam, że tak od d... strony, ale kontrolowalyscie betę? Tzn kiedy spadła? Mój wynik dzisiaj 11.83. Normalnie dałabym się pokroić, ale owulacje mam chyba dzisiaj? I nie wiem teraz

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Siwulec, Malgonia, przepraszam, że tak od d... strony, ale kontrolowalyscie betę? Tzn kiedy spadła? Mój wynik dzisiaj 11.83. Normalnie dałabym się pokroić, ale owulacje mam chyba dzisiaj? I nie wiem teraz


    Ja poszłam na betę, ale moje nogi nie chciały wejść do labo, zawróciły przed samymi drzwiami :/ sama nie wiem czemu...

    Edit: nie mam pojęcie co w takiej sytuacji jak masz ovu a beta ciążowa :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2018, 20:12

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 5.03 na poziomie 600/700 liczyłam, że będzie już 0...
    Owulacja w ogóle jest możliwa skoro beta Jeszcze dodania?

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to skoro on ma problem natury biologii to pewnie dlatego unika. Może jakieś jedzeniowe afrodyzjaki? Jakaś spośna bielizna .. przebrania no to co tam lubi. Ja to się raczej ogarnąć od swego nie mogę. Choć przyznam, że jak łapał dołki tonsię na ochocie mu odbijało. Brak powodzenia do siebie brał.. może twój też?

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mój gin kazał skontrolować betę i jak będzie dalej dosatnia przyjść i się wtedy nie starać bo to niby świadczy , że organiM sie źle oczyścił i ewntualna kolejna ciąża jest zabroniona

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie_Black sprawdził wyniki z zeszłego roku i 06.02 miałam bete 257 a 14.03 9 więc spadała wolno, ale gin mnie uspalajała że najważniejsze, że tak ładnie spadła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2018, 20:27

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie ja nie mam za dużego doświadczenia, ale u mnie po wyzerowaniu bety przyszła @. Badałam w którąś środę, wynik był 5, a w sobotę dostałam @

    Szczerze mówiąc nie wydaje mi się, żeby mogła być owulacja przy dodatniej becie, ale ekspertem nie jestem.

    Co do libido to ja znowu polecę ashwagandę ;-)

    MOJE lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Ja miałam 5.03 na poziomie 600/700 liczyłam, że będzie już 0...
    Owulacja w ogóle jest możliwa skoro beta Jeszcze dodania?
    Raczej nie. Po wyzerowaniu bety przychodzi @ i dopiero jest normalny cykl.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika a Ty już masz wyniki kariotypow? Nie jestem na bieżąco :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Mezunio dostał ode mnie pozwolenie na sprosne filmy, bo ja z tymi jajami chyba już nie dam rady :/ :D chociaż doktorek mówił że sperma to napój bogów dla jajek. Raz było dwa dni temu i mam nadzieję że starczy.

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprośne filmy nie są złe :D można się podedukować w tym i owym ;) albo znaleźć coś nowego do przetestowania :]

    Pfff... u mnie chyba jednak była ta owu wg testów nie wg skoku temp (który ciężko mi wyznaczyć po nocnym dyżurze). Chodzę wnerwiona, cycki zasuwają i brzuch boli (miesiąc temu też choć nic nie wyszło z tego). Co oznacza że dziś 7dpo czyli jeszcze tydzień świrowania i będzie świąteczny spokój :P Jak żyć?


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach to ja już nic nie rozumiem.... Tzn zakładałem, że może być i taki scenariusz, ale jajniki dają czadu dokładnie jak przy owulacji, śluz to samo, nawet owulaki są mocno pozytywne.
    No nic, seksy nie zaszkodzą, a jak ma przyjść @ wcześniej to sobie chociaż jeszcze pouzywam

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 marca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamuś, dzięki za streszczenie

    Ze wszystkich dobrych rzeczy się cieszę! Widzę, że zielona fala trwa i niech trwa dalej... Wam niech przynosi zielone kropki czy tam dwie kreski, u mnie - skoro bez <3 i bez owulacji - niech chociaż da pozytywne wyniki egzaminu :)

    Uciekam spać :*
    Będę nadrabiać w weekend - słowo!

    Siwulec, Bajkaaa, Frelcia, Lunaris, ANkaG lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 21 marca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Ach to ja już nic nie rozumiem.... Tzn zakładałem, że może być i taki scenariusz, ale jajniki dają czadu dokładnie jak przy owulacji, śluz to samo, nawet owulaki są mocno pozytywne.
    No nic, seksy nie zaszkodzą, a jak ma przyjść @ wcześniej to sobie chociaż jeszcze pouzywam


    Owulaki tutaj dziewczynom tez wychodziły w ciąży,

    Mnie cycek lewy naparza...

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 marca 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z 7.03 mialam bete 8 z groszami..

    Grey nie pomogl.. idziemy spac. :(

    Diamond92 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 21 marca 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia <3

    U mnie pojawił się śluz, ścięte białko ale w kolorze brązowym :/
    Dziwny jest organizm ludzki...

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
‹‹ 223 224 225 226 227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ