Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Meśka Autorytet

Wysłany: 23 marca 2018, 18:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morusek wrote:
    A czy ja też mogę?? Niestety ale @ zawitała w całej okazałości... :(

Bierz %, cos słodkiego i pakuj sie :(

Czrna 81 lubi tę wiadomość

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Kingulla Autorytet

Wysłany: 23 marca 2018, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja w sierpniu wyszukalam najtańsza opcje na allegro i to jest folian medverita i tej samej firmy preparat z folianem wit b6 i b12.
    Hope a nie czaisz się tak brać z allegro? Ja się trochę cykam, jakoś apteka internetowa bardziej do mnie przemawia. Chyba za dużo interneta się naczytałam :P

Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

V 2019 IVF - 😭

III 2020 😭

Czekam na cud..

HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Hania34 Przyjaciółka

Wysłany: 23 marca 2018, 18:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pomoc dziewczyny już znalazłam i w aptece i na allegro .Kochanie jesteście. A te wit b6 i b12 tez powonnam w takim tazie brać w jakiejś formie z folianami Hope??Czy je mój organizm sam przyswaja? Czy mogę teraz zrobić sobie kwas foliowy badania i witamine b12 skoro brałam syntetyczny kwas foliowy? Orientuje się ktoś?

• Hania34 Przyjaciółka

Wysłany: 23 marca 2018, 18:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla ale czego się obawiasz, że nie wyślą czy, że wyślą coś innego?0

• Lunaris Autorytet

Wysłany: 23 marca 2018, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka, Makowa Panna, meggire :( zapraszamy do jamy :*

Izunia -JAMA wirtualna czasoprzestrzeń stworzona w dniu dzisiejszym przez nawiedzone @ lub złym humorem kobiety, które marzą o tym aby zostać matkami. Uwagi: wchodząc do jamy koniecznie należy zabrać napoje procentowe i przekąski ;) Ps Jama jest elastyczna mieści każdą ilość zbulwersowanych.

Phnappy przepiękna galeria sikaczy- myślę że spokojnie możesz wracać na betę i nie przejmować się jakością kreski. Wynik będzie bardzo ładny -jestem pewna i gratuluję <3 :)

Witam wieczorową porą!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2018, 18:45

Phnappy, Luna1993, Koteczka82, Siwulec, Emilkap11, Kotowa, Morusek, Flowwer, Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 23 marca 2018, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Dzięki za pomoc dziewczyny już znalazłam i w aptece i na allegro .Kochanie jesteście. A te wit b6 i b12 tez powonnam w takim tazie brać w jakiejś formie z folianami Hope??Czy je mój organizm sam przyswaja? Czy mogę teraz zrobić sobie kwas foliowy badania i witamine b12 skoro brałam syntetyczny kwas foliowy? Orientuje się ktoś?
    Kup jakiś kompleks metylowany - z metylokobakalaminą zamiasty syntetycznej b12 i p-5-p zamiast zwykłej B6. Tylko najpierw zbadaj poziom kwasu, witamin i homo - jak nie będą w normach to możesz kupić taki z końskimi dawkami, np. Jarrow, Dr's Best, Thorne. A jak jest prawie dobrze, to lepiej coś słabszego, np. z medverity albo aliness.

Ja wolę te witaminy z medverity od Jarrow (narazie tylko te mam przetestowane na sobie).

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2018, 18:48

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Phnappy Autorytet

Wysłany: 23 marca 2018, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    [

Phnappy przepiękna galeria sikaczy- myślę że spokojnie możesz wracać na betę i nie przejmować się jakością kreski. Wynik będzie bardzo ładny -jestem pewna i gratuluję <3 :)

Obowiązkowo w poniedziałek beta :) i od razu do mojego gin po zabezpieczenie. Na razie lecę na samym acardzie i dupku.
    Muszę na razie do mojego wracać... bo on już ledwo zipie beze mnie :D nieogolony taki i wygląda jak 100 smutków :D nigdy wcześniej nie rozstawaliśmy się na tak długo... a jak dodać do tego, że jestem ja + obcy faceci to już w ogóle :D

Może uda mi się jakiś internet złapać to dam Wam znać jak amerykański sikacz się sprawuje jak już uda mi się złapać :)

Lunaris, Czrna 81 lubią tę wiadomość

ckai43r8zmly7il4.png

staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 23 marca 2018, 18:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Hope a nie czaisz się tak brać z allegro? Ja się trochę cykam, jakoś apteka internetowa bardziej do mnie przemawia. Chyba za dużo interneta się naczytałam :P
    Nie :) zupełnie się nie boję :)

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Hania34 Przyjaciółka

Wysłany: 23 marca 2018, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika niezmiennie stan waszej wiedzy mnie zakakuje. Podziwiam. Ja mam homocysteine 8,83 umol/l to chyba dobrze? A mogę zrobić te wyniki skoro brałam do dziś niemetylowane formy kwasu i witamin?

Wysłany: 23 marca 2018, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    StaraczkaNika niezmiennie stan waszej wiedzy mnie zakakuje. Podziwiam. Ja mam homocysteine 8,83 umol/l to chyba dobrze? A mogę zrobić te wyniki skoro brałam do dziś niemetylowane formy kwasu i witamin?
    No pewnie, będzie nawet lepiej widać, na ile przyswajasz nie-metyle.

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 marca 2018, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zerknelam na mój Prenatal uno i też jest metylowany. Nawet nie wiedziałam.

Wysłany: 23 marca 2018, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Pół na pół. 400 to metafolin a 400 jest syntetyczna

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Hania34 Przyjaciółka

Wysłany: 23 marca 2018, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok to jutro lecę dziękuję pięknie. Czy któraś z was miała takie mutacje jak ja i zaszła i szczęśliwie donosiła ciąże? Szukam nadzieji chyba :/

Wysłany: 23 marca 2018, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Ok to jutro lecę dziękuję pięknie. Czy któraś z was miała takie mutacje jak ja i zaszła i szczęśliwie donosiła ciąże? Szukam nadzieji chyba :/
    Połowa populacji ma te mutacje i rodzi bez problemu. Niemniej lepiej być swiadomym, brać metyle, bo to mniejsze ryzyko, że dziecko będzie chore przez niedobór przyswojonego kwasu

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 23 marca 2018, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Ja niestety nie ;) ale pewnie więcej jest takich ktore z zestawem metyle acard heparyna donosiły.

4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 23 marca 2018, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Połowa populacji ma te mutacje i rodzi bez problemu. Niemniej lepiej być swiadomym, brać metyle, bo to mniejsze ryzyko, że dziecko będzie chore przez niedobór przyswojonego kwasu
    Z tego co wiem to mthfr faktycznie ma 40% społeczeństwa. Tylko u nas chyba bardziej bruzdzi pai. Są jakieś badania ze właśnie pai homo zwiększa odsetek poronien.

4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
  • Hania34 Przyjaciółka

Wysłany: 23 marca 2018, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje staraczkaNika choć mniej b martwi ta mutacja pai-1 bo może utrudniać zagnieżdżenie , wywoływać poronienia czyli cała ja :((

Wysłany: 23 marca 2018, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja niestety nie ;) ale pewnie więcej jest takich ktore z zestawem metyle acard heparyna donosiły.
    E tam, zapomniało Ci się o córeczce - wtedy też miałaś te mutacje, bo masz je od urodzenia i poszło dobrze - a niedługo znowu tak będzie, innej opcji nie ma!

Mi ten zestaw też dotąd nie pomógł, ale przynajmniej jestem pewna, że zrobiłam ile się dało. I że jeśli kiedyś mi się taki cud medyczny powtórzy, to będę brać to samo.

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 23 marca 2018, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Serio? A tyle razy tu o tym pisałam ze myślałam że się nudna robie :D

Kotowa, Karma88, Bocianiątko lubią tę wiadomość

4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png

Wysłany: 23 marca 2018, 19:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Dziękuje staraczkaNika choć mniej b martwi ta mutacja pai-1 bo może utrudniać zagnieżdżenie , wywoływać poronienia czyli cała ja :((
    Na to są acard i heparyna. Podobno też metformina obniża poziom plazminogenu, który jest za wysoki przy PAI, więc warto ją brać.

Ja na dobre ukrwienie macicy polecam też herbatki z liści malin.

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego