X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja w sierpniu wyszukalam najtańsza opcje na allegro i to jest folian medverita i tej samej firmy preparat z folianem wit b6 i b12.
    Hope a nie czaisz się tak brać z allegro? Ja się trochę cykam, jakoś apteka internetowa bardziej do mnie przemawia. Chyba za dużo interneta się naczytałam :P

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pomoc dziewczyny już znalazłam i w aptece i na allegro .Kochanie jesteście. A te wit b6 i b12 tez powonnam w takim tazie brać w jakiejś formie z folianami Hope??Czy je mój organizm sam przyswaja? Czy mogę teraz zrobić sobie kwas foliowy badania i witamine b12 skoro brałam syntetyczny kwas foliowy? Orientuje się ktoś?

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla ale czego się obawiasz, że nie wyślą czy, że wyślą coś innego?0

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka, Makowa Panna, meggire :( zapraszamy do jamy :*

    Izunia -JAMA wirtualna czasoprzestrzeń stworzona w dniu dzisiejszym przez nawiedzone @ lub złym humorem kobiety, które marzą o tym aby zostać matkami. Uwagi: wchodząc do jamy koniecznie należy zabrać napoje procentowe i przekąski ;) Ps Jama jest elastyczna mieści każdą ilość zbulwersowanych.

    Phnappy przepiękna galeria sikaczy- myślę że spokojnie możesz wracać na betę i nie przejmować się jakością kreski. Wynik będzie bardzo ładny -jestem pewna i gratuluję <3 :)

    Witam wieczorową porą!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2018, 18:45

    Phnappy, Luna1993, Koteczka82, Siwulec, Emilkap11, Kotowa, Morusek, Flowwer, Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Dzięki za pomoc dziewczyny już znalazłam i w aptece i na allegro .Kochanie jesteście. A te wit b6 i b12 tez powonnam w takim tazie brać w jakiejś formie z folianami Hope??Czy je mój organizm sam przyswaja? Czy mogę teraz zrobić sobie kwas foliowy badania i witamine b12 skoro brałam syntetyczny kwas foliowy? Orientuje się ktoś?
    Kup jakiś kompleks metylowany - z metylokobakalaminą zamiasty syntetycznej b12 i p-5-p zamiast zwykłej B6. Tylko najpierw zbadaj poziom kwasu, witamin i homo - jak nie będą w normach to możesz kupić taki z końskimi dawkami, np. Jarrow, Dr's Best, Thorne. A jak jest prawie dobrze, to lepiej coś słabszego, np. z medverity albo aliness.

    Ja wolę te witaminy z medverity od Jarrow (narazie tylko te mam przetestowane na sobie).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2018, 18:48

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    [

    Phnappy przepiękna galeria sikaczy- myślę że spokojnie możesz wracać na betę i nie przejmować się jakością kreski. Wynik będzie bardzo ładny -jestem pewna i gratuluję <3 :)

    Obowiązkowo w poniedziałek beta :) i od razu do mojego gin po zabezpieczenie. Na razie lecę na samym acardzie i dupku.
    Muszę na razie do mojego wracać... bo on już ledwo zipie beze mnie :D nieogolony taki i wygląda jak 100 smutków :D nigdy wcześniej nie rozstawaliśmy się na tak długo... a jak dodać do tego, że jestem ja + obcy faceci to już w ogóle :D

    Może uda mi się jakiś internet złapać to dam Wam znać jak amerykański sikacz się sprawuje jak już uda mi się złapać :)

    Lunaris, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Hope a nie czaisz się tak brać z allegro? Ja się trochę cykam, jakoś apteka internetowa bardziej do mnie przemawia. Chyba za dużo interneta się naczytałam :P
    Nie :) zupełnie się nie boję :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika niezmiennie stan waszej wiedzy mnie zakakuje. Podziwiam. Ja mam homocysteine 8,83 umol/l to chyba dobrze? A mogę zrobić te wyniki skoro brałam do dziś niemetylowane formy kwasu i witamin?

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    StaraczkaNika niezmiennie stan waszej wiedzy mnie zakakuje. Podziwiam. Ja mam homocysteine 8,83 umol/l to chyba dobrze? A mogę zrobić te wyniki skoro brałam do dziś niemetylowane formy kwasu i witamin?
    No pewnie, będzie nawet lepiej widać, na ile przyswajasz nie-metyle.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zerknelam na mój Prenatal uno i też jest metylowany. Nawet nie wiedziałam.

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Tak zerknelam na mój Prenatal uno i też jest metylowany. Nawet nie wiedziałam.
    Pół na pół. 400 to metafolin a 400 jest syntetyczna

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok to jutro lecę dziękuję pięknie. Czy któraś z was miała takie mutacje jak ja i zaszła i szczęśliwie donosiła ciąże? Szukam nadzieji chyba :/

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Ok to jutro lecę dziękuję pięknie. Czy któraś z was miała takie mutacje jak ja i zaszła i szczęśliwie donosiła ciąże? Szukam nadzieji chyba :/
    Połowa populacji ma te mutacje i rodzi bez problemu. Niemniej lepiej być swiadomym, brać metyle, bo to mniejsze ryzyko, że dziecko będzie chore przez niedobór przyswojonego kwasu

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Ok to jutro lecę dziękuję pięknie. Czy któraś z was miała takie mutacje jak ja i zaszła i szczęśliwie donosiła ciąże? Szukam nadzieji chyba :/
    Ja niestety nie ;) ale pewnie więcej jest takich ktore z zestawem metyle acard heparyna donosiły.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Połowa populacji ma te mutacje i rodzi bez problemu. Niemniej lepiej być swiadomym, brać metyle, bo to mniejsze ryzyko, że dziecko będzie chore przez niedobór przyswojonego kwasu
    Z tego co wiem to mthfr faktycznie ma 40% społeczeństwa. Tylko u nas chyba bardziej bruzdzi pai. Są jakieś badania ze właśnie pai homo zwiększa odsetek poronien.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje staraczkaNika choć mniej b martwi ta mutacja pai-1 bo może utrudniać zagnieżdżenie , wywoływać poronienia czyli cała ja :((

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja niestety nie ;) ale pewnie więcej jest takich ktore z zestawem metyle acard heparyna donosiły.
    E tam, zapomniało Ci się o córeczce - wtedy też miałaś te mutacje, bo masz je od urodzenia i poszło dobrze - a niedługo znowu tak będzie, innej opcji nie ma!

    Mi ten zestaw też dotąd nie pomógł, ale przynajmniej jestem pewna, że zrobiłam ile się dało. I że jeśli kiedyś mi się taki cud medyczny powtórzy, to będę brać to samo.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Tak zerknelam na mój Prenatal uno i też jest metylowany. Nawet nie wiedziałam.
    Serio? A tyle razy tu o tym pisałam ze myślałam że się nudna robie :D

    Kotowa, Karma88, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Dziękuje staraczkaNika choć mniej b martwi ta mutacja pai-1 bo może utrudniać zagnieżdżenie , wywoływać poronienia czyli cała ja :((
    Na to są acard i heparyna. Podobno też metformina obniża poziom plazminogenu, który jest za wysoki przy PAI, więc warto ją brać.

    Ja na dobre ukrwienie macicy polecam też herbatki z liści malin.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    E tam, zapomniało Ci się o córeczce - wtedy też miałaś te mutacje, bo masz je od urodzenia i poszło dobrze - a niedługo znowu tak będzie, innej opcji nie ma!

    Mi ten zestaw też dotąd nie pomógł, ale przynajmniej jestem pewna, że zrobiłam ile się dało. I że jeśli kiedyś mi się taki cud medyczny powtórzy, to będę brać to samo.
    Wtedy gen sobie spał. Teraz yebaniec szaleje ;)
    Jednak coraz bardziej się nastawiam na cudne życie z jednym dzieckiem.
    I tylko jedno mnie przeraża. Skoro Bóg zabiera mi każde z moich dzieci, to czy kiedyś wyciągnie rękę po córkę? To jedyne co może mnie zabić.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ