X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka beta super urosla i gratuluje punkciku :)

    Moje kciuki za wysoka bete!

    Flowwer ale niespodzianka.. Gratuluje maluszka - chlopczyka :) jak bedzie mialo na imie? :)

    Siwulec i Minie Black trzymajcie sie dziewczyny.. :( mam nadzieje ze szybko wyjdzie dla was sloneczko


    Tez moge dolaczyc do tej jamy?

    ANkaG, Frelcia, Minie Black, Lunaris, Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Anka a beta 27 jest z którego dnia po ovu ?
    Beta była z 12dpo najprawdopodobniej

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Meśka, Makowa Panna, meggire :( zapraszamy do jamy :*

    Izunia -JAMA wirtualna czasoprzestrzeń stworzona w dniu dzisiejszym przez nawiedzone @ lub złym humorem kobiety, które marzą o tym aby zostać matkami. Uwagi: wchodząc do jamy koniecznie należy zabrać napoje procentowe i przekąski ;) Ps Jama jest elastyczna mieści każdą ilość zbulwersowanych.

    Phnappy przepiękna galeria sikaczy- myślę że spokojnie możesz wracać na betę i nie przejmować się jakością kreski. Wynik będzie bardzo ładny -jestem pewna i gratuluję <3 :)

    Witam wieczorową porą!
    Aaaa to jest jama :) no to wszystko rozumiem! Zatem się wpraszam, bo mój się na mnie obraził, zbieraliśmy się na bieganie i w końcu poszedł sam ot tak bez słowa. No to stwierdziłam niech sobie biega sam. Ja pójdę o 20 albo wcale nie pójdę.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Wtedy gen sobie spał. Teraz yebaniec szaleje ;)
    Jednak coraz bardziej się nastawiam na cudne życie z jednym dzieckiem.
    I tylko jedno mnie przeraża. Skoro Bóg zabiera mi każde z moich dzieci, to czy kiedyś wyciągnie rękę po córkę? To jedyne co może mnie zabić.
    Chyba każdy rodzic ma czasem taki strach. Trzeba z tym strachem żyć i mimo wszystko się cieszyć. No i bez przesadyzmu, weź nawet tak nie myśl - masz zdrowe dziecko i zadbane. A od czarnowidztwa ciemnota człowieka ogarnia, wiesz?

    P.S. o strachu rodzicielskim gówno z autopsji wiem, ale widziałam w życiu wieeelu rodziców i powiem Wam, że nawet jak mi licealiści jadą na wycieczkę, czy zaczynają robić prawko, ze już o maturze nie wspomnę, matki świrują z nerwów o te swoje skarbusie i tyle. Uznaję to więc za standardowy element pakietu Rodzic ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2018, 19:31

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Chyba każdy rodzic ma czasem taki strach. Trzeba z tym strachem żyć i mimo wszystko się cieszyć. No i bez przesadyzmu, weź nawet tak nie myśl - masz zdrowe dziecko i zadbane. A od czarnowidztwa ciemnota człowieka ogarnia, wiesz?
    Kiedyś tak nie miałam. Po 4 stratach inaczej nie umiem.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przykro mi, że tak się dzisiaj czujecie :-( mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Kiedyś tak nie miałam. Po 4 stratach inaczej nie umiem.
    Bo tym bardziej kochasz to, co masz <3
    Tak sobie myślę - musisz więcej wina pić na nerwy. W końcu wino ma resweratrol, super na wszystko.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Bo tym bardziej kochasz to, co masz <3
    Tak sobie myślę - musisz więcej wina pić na nerwy. W końcu wino ma resweratrol, super na wszystko.
    Jak tylko skończę antybiotyk :D nawale się jak świnia ;)

    Kotowa, Flowwer, Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope no co ty nawet tak nie myśl z 1 się udało jak mi i tych nam nikt nie zabierze.Teraz walka o drugie.. Ta metforminę to tak
    można samemu bez recepty ? Czy kto może ją przepisać ? Ogólny? Zmieniłam ginelologa ale to dopiero za 2tyg , genetyk w lipcu.. a u mnie Hope jest ten problem, że ja w ogóle nie zachodzę. Starałam się 15 c potem zaszłam i poroniłam i teraz znów 17 c bezowocnych starań. Heparyne przepisał wam gin tak? Bo do immunologa to też kolejki długie.. wy same sobie te zatrzyki robicie? Brrr jak ja miałam cukrzyce ciążowa to musiałam się kłuć to była masakra a sama zastrzyk ło matko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2018, 19:41

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Hope no co ty nawet tak nie myśl z 1 się udało jak mi i tych nam nikt nie zabierze.Teraz walka o drugie.. Ta metforminę to tal
    Można samemu bez recepty ? Czy kto może ją przepisać . Zmieniłam ginelologa ale to dopierp za 2tyg , genetyk w lipcu..
    Niet, to na receptę. Ale ginowie raczej chętnie przepisują. Badałaś krzywą glukozową i insulinową? Przy PAI zwykle nawala metabolizm, zwłaszcza cukrów. Jeśli turaj cos jest nie tak, to gin da receptę bez marudzenia.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Serio? A tyle razy tu o tym pisałam ze myślałam że się nudna robie :D

    Wiesz co..biorę dopiero drugi tydzień, więc pewnie nie skojarzylam:p



    Boli mnie gardło i to tak w ch.....mocno :/ A starałam się dbać o siebie przy encortonie:/ chyba jutro kupię co na gardło dla kobiet w ciąży na wszelki wypadek.

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Jak tylko skończę antybiotyk :D nawale się jak świnia ;)
    Z tego co zrozumiałam to jama jest otwarta 24/7 - trochę jak pokój życzeń z Harrego Pottera. Ja tam wyląduję w lany poniedziałek i już szykuję 2 wytrawne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2018, 19:46

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam nam Pizze do jamy
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4e04f7fbfe82.jpg

    lamka, Frelcia, blue00, StaraczkaNika, Koteczka82, Yoselyn82, KateHawke, Meśka, Lunaris, Malgonia, Karma88, Luna1993, Diamond92, ANkaG, MOJE, Flowwer, Morusek, Roxanne, Emiilka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja zapewne dołączę do jamy w środę, przyjmiecie? Na wkupne proponuję weselną i tartę cytronowo-bezową.

    Frelcia, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Kochane ja zapewne dołączę do jamy w środę, przyjmiecie? Na wkupne proponuję weselną i tartę cytronowo-bezową.
    Z weselną? ZAWSZE

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna, nawet sobie rano nie zdawałaś pewnie sprawy, że tego pamiętnego dnia założysz taką kultową miejscówę - jama przejdzie do żargonu of ;)

    Minie Black, KateHawke, lamka, Meśka, Luna1993, Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami :*

    Zaraz zacznę nadrabiać, choć pewnie padnę po kilku stronach.

    Powiem Wam tak: przeżyłam, ale kto tego nie doświadczył to nawet mimo najbarwniejszego opisu, nie zrozumie. Mam wrażenie, że ktoś kto wymyślił ten egzamin w takiej formie musiał mieć zwichrowaną psychikę. Gdyby nie wczoraj, byłabym optymistką. A tak... cóż rzec.

    Emiilka lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widziałam dzisiaj bociana po raz pierwszy w tym roku. Koleżanki z pracy się śmiały że muszę dzisiaj męża w obroty wziąć. ( i tak zrobię dzisiaj 15dc) .
    Niestety jest to jedna z niewielu pozytywnych rzeczy od wczoraj. Mogę do waszej jamy? Wezmę wino i moją sałatkę z tuńczykiem. Mam chu...owy dzień.

    Przez ten biochem w poprzednim cyklu i dupka którego mam brać po ovu czyli za chwilę cały czas myślę o tym od którego do którego dnia cyklu go wziąć i kiedy testować. Zapisałam się na 6 kwietnia ale nie wiem czy wytrzymam do tego dnia chociaż to i tak jest dopiero 29 dc. Czy w 27dc może już wyjść test? 4.04 mój synek i mój tata mają urodziny fajnie byłoby się dowiedzieć wtedy że się udało.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 23 marca 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset jesteś wielka. Trzymam kciuki żeby egzamin poszedł na plus ;-)

    reset, Emiilka lubią tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 23 marca 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika Badałam i niby jest ok. Glukoza na czczo 100 po 1h 144, po 2h 95 w mg/dl. Insulina przed obciążeniem 5,1 uIU/ml, pkt 1 to 33,4 , pkt 2 od obciążenia 47,6. Obciążenie 75 g glukozy. Zawsze miałam też zawyżony cholesterol. Ogólny mówił, że to się nawet pod stan przedcukrzycowy nie kwalifikuje. Gin też. Na necie opinie różne..

‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ