X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 marca 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue ty testujesz moja wytrzymałość i wytrwałość :P bo jak cos to u mnie zawal murowany :P

    blue00, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 marca 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej a one gryzą? Czy możesz go użyć jako broszki? :D

    Siwulec, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape,pająki składają jajka,a ja nawet jeszcze nie wiem co to za płeć,co nie przeszkadza nazywać ją Śnieżynką

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym nie testowała ich ząbków hehehe,on jest jadowity

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 marca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    A może właśnie zajmiesz się pracą, głowa odpuści i zajdziesz? Albo inaczej- akurat rok może Wam zejść na diagnozowaniu i po co go marnować w starej pracy.

    Jednego się nauczyłam w życiu - bierz, co Ci daje los, bo zawsze w tym jest jakaś przyczyna. Będzie dobrze! :*
    No własnie o to chodzi reset :) wydaje mi się że w ten sposób odżyję, poznam nowe osoby i będę w domu na miejscu praca na zmiany raz do 15 raz do 20-22 ale wiem że wiele z Was tak pracuje i jest dobrze :)
    Ostatnio siadłam z wrażenia jak policzyłam,że w kancelarii morduje się już 2,5 roku, a może właśnie plan dla mnie jest taki, że muszę się pomęczyć jeszcze trochę i dopiero wtedy zaskoczy. A szkoda mi jeśli miałabym marnować się w kancelarii dalsze 1,5 roku.

    Szkoda mi trochę tego prawa, ale i tak ta edukacja i tak nie przyniosła mi nic dobrego i nie przekładam tego na zarobki.

    Żeby tylko zadzwonili w poniedzialek !!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 18:26

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 1 marca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam drożność i histeroskopie . Byłam u Labera ale jest potwornie drogi 250 za wizytę i do tego potem wszystkie badnia prywatnie.Gąsior jeszcze droższy bo jest na ginekologii i położnictwie ordynatorem.Do tego przyjmuje w Nowej Soli.Nie stać mnie chyba jestem
    Skazana na własną rękę robić ;( To
    Jest w ogóle sens powtarzać inseminację przed zrobieniem tych badań .Czy którekolwiek da się na nfz zrobić poza układem krzepnięcia od ogólnego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 18:29

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 marca 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skąd nick Veles? Ja bym szła raczej w Mokosz ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 1 marca 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz że nie pamiętam miałam go kiedyś na gg z 18lat temu i tak mi wpadł do głowy.Czemu Mokosz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen.92 wrote:
    Co prawda krótko tu byłam z Wami na forum, ale chciałam się pożegnać :) Przemyślałam sobie dzisiaj parę spraw i kończymy ze staraniami. Mam wrażenie, że od 8 miesięcy żyje dniami płodnymi, a później odliczaniem do testu. Mam tego dosyć :/ Chcę w końcu żyć normalnie i bez stresu. Trzymam za Was wszystkie kciuki i będę od czasu do czasu do Was zaglądać :* Buziaki <3
    Nie jedna tak robiła i niestety każda wracała. To jest jak narkotyk, o tym nie da się przestać myśleć i wymazać z pamięci. :D

    Izape_91, Luna1993 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/eaf663168b20.jpg

    moje słodkości :P
    Upajączyła się :D <3 :P Bleeeee :P Słodkości :P

    IzaPe - u mnie jest ten sam problem...

    Hope - broszka póki co kojarzy mi się tylko z jednym... :D Ha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 20:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue umarlabym jakbym coś takiego zobaczyła w swoim domu, masakra, podziwiam Cię! Brrrrr jak to odzobaczyć teraz? o.O

    Karma88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że niedługo wrócisz do nas z brzuszkiem.

    Izape kciuki!!!

    Veles - wg mnie insaminacja w większości wypadków jest bez sensu. Lepiej te kasę wydaj na te wizyty i badania... Ja jutro place 200 i 19ego 160.

    Izape_91, Luna1993 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Blue umarlabym jakbym coś takiego zobaczyła w swoim domu, masakra, podziwiam Cię! Brrrrr jak to odzobaczyć teraz? o.O
    zapomnisz w nawale rozmów

  • patylka Przyjaciółka
    Postów: 113 29

    Wysłany: 1 marca 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Hej Dziewczyny!
    Mamy wyniki M. i tak wszystko się nam ładnie poprawiło, tylko ilość spadła, a morfologia wyskoczyła z 0%, na 1%. To może mamy jednak szansę na in vitro :) cieszę się jakby nam co najmniej ta morfologia wyszła z 5%. We wrześniu podchodzimy do i vitro, musimy się wstrzymać, żeby mieć czas na wszystko i się nie denerwować, a na wakacje robimy generalny remont, więc wrzesień będzie idealny, tyle już czekam to te parę miesięcy mnie nie zbawi. Powiedzcie mi Kochane jeszcze, czy na ilość żołnierzy może wpłynąć czas abstynencji seksulanej, wcześniej mieliśmy 4 dni, a tym razem 3...


    W męskich sprawach jest temat dotyczący wpływu abstynencji na ilość. Podobno codzienne stosunki polepszają jakość, ale znów na stronach w necie piszą, że już dwa razy dziennie zmniejsza ich liczbę. Wczoraj robiliśmy badania z 3dniową i jestem ciekawa jak wyjdą bo wcześniej było 4 lub 5

    Luty 2017 spermiogram 3 mln
    Kwiecień usunięcie żylaków powrózka
    10.06.2017 sonohsg -jajowody niedrożne
    13.06.2017 hydrotubacja
    13.11.2017 hsg jajowody drożne
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 1 marca 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue zmroziło mnie wrrrrr, i jeszcze to imię hehehehehehe jesteś niesamowita ;)

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 1 marca 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szyjka wysoko, twarda, zamknięta, wokół sporo białego gęstego sluzu. Piersi odpuszczają trochę, brzuch też trochę się uspokaja.. Czekam... Jak do sob będzie tak nadal, bez @ to zatestuję :)

    km5smg7yt99xz96j.png
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 1 marca 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blu fajny pupil, mąż mnie na takiego namawia, ale jednak podziekuje.

    Dziewczyny powiedzcie mi czy jest sens robić test teraz wieczorem czy lepiej poczekać do rana? Dzisiaj mam 28 dc a cykle mam zwykle 27-31 dni. Robiłam dzisiaj badania i prolaktyna wyszła mi dużo ponad normę a czuję się lepiej niż w poprzednich cyklach. Piersi bolą mnie dużo mniej , plecy też a brzuch wcale a to dziwne na 1-2 dni przed @. Poza tym od miesiąca biorę castagnus 2 tabletki dziennie więc prolaktyna chyba powinna spadać zamiast rosnąć. :-\

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 19:45

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 1 marca 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Blu fajny pupil, mąż mnie na takiego namawia, ale jednak podziekuje.

    Dziewczyny powiedzcie mi czy jest sens robić test teraz wieczorem czy lepiej poczekać do rana? Dzisiaj mam 28 dc a cykle mam zwykle 27-31 dni. Robiłam dzisiaj badania i prolaktyna wyszła mi dużo ponad normę a czuję się lepiej niż w poprzednich cyklach. Piersi bolą mnie dużo mniej , plecy też a brzuch wcale a to dziwne na 1-2 dni przed @. Poza tym od miesiąca biorę castagnus 2 tabletki dziennie więc prolaktyna chyba powinna spadać zamiast rosnąć. :-\


    Ja bym sikała, ale czy jest sens to nie wiem ;)
    Mi wyraźna krecha wyszła dwa dni przed okresem z porannego sika, jak masz dwa testy to olej jeden ;) a drugi rano ;) trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 19:51

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 marca 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczk82 a jaki masz wynik prolaktyny??

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 1 marca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue ja na telefonie jak przesuwam pacem, to nawet na ekranie nie dotykam twojego pupilka :-P Ale ja panicznie boję się dużych pająków...

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ