X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam jeszcze pytanko odnośnie tego jakie badanie powinnam zrobić bo lekarz mi zapisał że mam zbadać w 3 DC Ca 125, shbg, androstndion, 17 OH progesteron no i właśnie dheas - chodzi o ten dheas 04???
    Bo jest jeszcze samo dhea... I teraz cholera nie wiem ktore. Wydaje mi się że chodzi o to DHEASO4

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 20:05

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ej a one gryzą? Czy możesz go użyć jako broszki? :D
    Hope myślę ze byłaby to ostatnia rzecz jaką zrobiłabyś w tym zyciu- założyła broszkę z żywego jadowitego pająka :D

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie onte testy na mutacje genetyczne z strony testydna.pl ktore powinnam zrobic akurat ten pkiet za 330?czy jakies inne tez?

  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ten posiew czy nie ma bakterii to ma być w moczu krwi czy śluzie?

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Hej Dziewczyny!
    Mamy wyniki M. i tak wszystko się nam ładnie poprawiło, tylko ilość spadła, a morfologia wyskoczyła z 0%, na 1%. To może mamy jednak szansę na in vitro :) cieszę się jakby nam co najmniej ta morfologia wyszła z 5%. We wrześniu podchodzimy do i vitro, musimy się wstrzymać, żeby mieć czas na wszystko i się nie denerwować, a na wakacje robimy generalny remont, więc wrzesień będzie idealny, tyle już czekam to te parę miesięcy mnie nie zbawi. Powiedzcie mi Kochane jeszcze, czy na ilość żołnierzy może wpłynąć czas abstynencji seksulanej, wcześniej mieliśmy 4 dni, a tym razem 3...


    A o co chodzi z tym selerem ? Czereśniowa mama opowiedz mi jak dokonaliście tego czynu z 0 na 1 ?? U nas to samo...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles wrote:
    Mam pytanie onte testy na mutacje genetyczne z strony testydna.pl ktore powinnam zrobic akurat ten pkiet za 330?czy jakies inne tez?
    Pakiet na trombofilie wrodzona

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles wrote:
    I ten posiew czy nie ma bakterii to ma być w moczu krwi czy śluzie?

    W wymazie z pochwy.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te d-dimery ilościowo?

  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten standard starczy?

  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja prolaktyna z dzisiaj rano 961,9 uU/ml norma 102 do 496.
    Miesiąc temu było 32 przy normie do 23 ale w jednostkach ng/ml.

    Test mam tylko jeden bobo.

    Coś mnie bierze chyba synek mi sprzedał infekcje :-( zastanawiam się co mogę wziąć , zrobiłam sobie herbatę z cytryną i miodem bo zimno mi strasznie.

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape kochana też uważam, że zmiana pracy dobrze Ci zrobi :) i bardzo mocno trzymam kciuki !

    Reset mam nadzieję, że plecy choć trochę Ci odpuszcza... :(

    Ja po wizycie, bąbelek ma ślicznie bijące serduszko :) mamy skierowanie do szpitala na prenatalne, a kolejną wizyta za 4 tygodnie. Bardzo dziękuję za wszystkie kciuki :* <3

    Koteczka82, summer86, agnieszka00, Cheresta, Izape_91, Yoselyn82, Siwulec, Kotowa, frezyjciada, Malgonia, Jeżowa, agulineczka, Simons_cat, ANkaG, -Mamunia-, KateHawke, blue00, Emiilka, MaryAnn, lamka, Bajkaaa, nowa na dzielni, Diamond92, nenusia, Roxanne, Bocianiątko, Angelika83, Meśka, Anaaa90, by7mistake, Karma88, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

  • Nadzieja003 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czy można do Was dołączyć? Podczytuję Wasz wątek i widzę, że kilka z Was ma podobny problem do mnie. Jestem załamana swoimi wynikami. Skierowano mnie na ANA. Stwierdzono obecność przeciwciał przeciwjądrowych w mianie 1:3200 (nie, nie pomyliłam się w ilości zer :( jestem przerażona) dających na komórkach HEp-2 obraz świecenia homogenny i ziarnisty. Czekam na wyniki ANA3. Czy któraś z Was spotkała się z takim wysokim mianem, a mimo to udało się zajść w ciążę i donosić zdrowe maleństwo? Odpuszczamy w tym miesiącu starania, bo bardzo się boję.

    ANA 1:3200; w oczekiwaniu na wyniki ANA3
    MTHFR C677T heterozygota
    niedobór wit.B12
    homocysteina 9,3

    encorton, sulfasalazin, metylowana wit. B12, metafolin, TMG betaina, żelazo, cholina i inozytol, .......
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam dzisiejszy dzień i wychodzi na to że jestem bamber (tak się mówi na "bogaczy" u nas jakby ktoś nie wiedział) ! Wydałam na zastrzyki jakieś 1250zl i dodatkowo 300 na wizyty i jakoś tak czuję się jak głupek jak poczytałam co nasza nowa koleżanka o tym myśli. Że niby mamy tak zajebistą sytuację finansową? No już na pewno! Kombinuje jak koń pod górę żeby to jakoś ogarnąć i żeby na wszystko starczyło. Już nie pamiętam kiedy sobie coś nowego kupiłam z ubrań, kosmetyków czy cokolwiek. W pracy też muszę żyć dobrze z kierowniczką żeby cały czas według mojej potrzeby zmieniała mi grafik i trzeci weekend pod rząd będę pracować na noce żeby jutro rano móc sprawdzić czy urósł pęcherzyk. No faktycznie komfort :D
    P.S. wolę wydać ten mały majątek żeby sprawdzić czy moje jajniki zaczną pracować i czy uda się osiągnąć owulację niż bez sensu walić kasę na inseminację nie robiąc podstawowych badań przed zabiegiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 20:52

    Luna1993, frezyjciada, -Mamunia-, KateHawke, 91Ewela09 lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu zasnęłam, chyba z tych wrażeń. Flower zastanawiamy się nad tym,zobaczymy co nam powie jeszcze lekarz. Mam nadzieję, że jeszcze nam się trochę uda podkręcić do czasu i vitro, ale trzeba brać wszystkie ewentualności pod uwagę.
    Iza, mój M. Codziennie pił soki warzywne z selerem naciowym, gdzieś się naczytał, że ma bardzo dobry wpływ na jakośc nasienia. Nie wiem czy to pomogło, czy profertil, czy Wit C w dużych dawkach, czy może to, że w końcu odpuścił weekendy i więcej wypoczywa. Ma bardzo stresującą pracę więc wolny weekend to naprawdę dużo.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles to bog słowiański. Mokosz też tyle ze ona odpowiada za kobiecość i płodność między innymi.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja003 wrote:
    Cześć dziewczyny. Czy można do Was dołączyć? Podczytuję Wasz wątek i widzę, że kilka z Was ma podobny problem do mnie. Jestem załamana swoimi wynikami. Skierowano mnie na ANA. Stwierdzono obecność przeciwciał przeciwjądrowych w mianie 1:3200 (nie, nie pomyliłam się w ilości zer :( jestem przerażona) dających na komórkach HEp-2 obraz świecenia homogenny i ziarnisty. Czekam na wyniki ANA3. Czy któraś z Was spotkała się z takim wysokim mianem, a mimo to udało się zajść w ciążę i donosić zdrowe maleństwo? Odpuszczamy w tym miesiącu starania, bo bardzo się boję.

    ja mialam pierw 1:320 a potem 1:3200 i bralam encorton i leki immunosupresyjne

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zobaczyłam tegop włochatego stwora to przypomniało mi sie, że w zeszłym roku znajoma kupiła na święta mandarynki całą skrzynkę, a po miesiącu w kuchni znalazła tarantulę. Jaka musiała być opanowana bo rzuciła na nią garnek i zadzwoniła po gościa z zoologicznego :P całe szczęście to był samiec i nie zniósł jaj :) także ja mandayrnki, banany itp tylko na sztuki :P

    Luna1993, KateHawke, Lucia88 lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Nadzieja003 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    ja mialam pierw 1:320 a potem 1:3200 i bralam encorton i leki immunosupresyjne
    Yoselyn, dziękuję za odpowiedź, leki immunopresyjne czyli co dokładnie? pomogło? udało się to trochę zbić?

    ANA 1:3200; w oczekiwaniu na wyniki ANA3
    MTHFR C677T heterozygota
    niedobór wit.B12
    homocysteina 9,3

    encorton, sulfasalazin, metylowana wit. B12, metafolin, TMG betaina, żelazo, cholina i inozytol, .......
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Jak zobaczyłam tegop włochatego stwora to przypomniało mi sie, że w zeszłym roku znajoma kupiła na święta mandarynki całą skrzynkę, a po miesiącu w kuchni znalazła tarantulę. Jaka musiała być opanowana bo rzuciła na nią garnek i zadzwoniła po gościa z zoologicznego :P całe szczęście to był samiec i nie zniósł jaj :) także ja mandayrnki, banany itp tylko na sztuki :P
    O matuchno!!!! Śmierć na miejscu! Ja myślałam, że te historie o pajakach w bananach itp to są zmyślone!!!!
    Blue pewnie by była w siódmym niebie :D

    Czrna 81, Malgonia lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 marca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja003 wrote:
    Yoselyn, dziękuję za odpowiedź, leki immunopresyjne czyli co dokładnie? pomogło? udało się to trochę zbić?

    leki to metypred, azathioprine i equoral.. w zaleznosci od wynikow to bralam raz tydzien a raz 2 tyg. Ale masz jakies wyniki innych badan? np cytokiny, imk? ITd czy tylko ANA? bo Ana mozna leczyc encortonem i intralipidem w kroplowce

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ