X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnych ran z przeszłości,które ukształtowały charakter nie da się zmyć naprawdę bo inaczej same ideały by po świecie chodziły naprawdę wszystkie macie takich idealnych mężów jak gadam zkoleżankami to u nich to standard takie rzeczy i o wiele gorsze.Mąż chodził do psychiatry dr Grzybowskiego stwierdził ,że jest zdrowy taki charakter tyle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 22:02

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles wrote:
    Jak wkleić tu zdjęcie?
    Wchodzisz na zapodaj.net wchodzisz na zakladkę "na forum" i tam wklejasz zdjęcie w formacie np. 200x200 i potem tu przeklejasz ostatni link który ci wychodzi.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Instrukcja poszła już się boje hehe :)

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzejciada - kurcze ale Ty masz zaj@bisty tyłek :D i figurę o ile to Ty na avatarze.... Nie mogę się napatrzeć, chyba muszę zbadać testosteron że się na babie dupy przyglądam :D

    Anka ja miałam tak jak termometr żle włożyłam i coś naruszyłam, tylko wtedy myślałam że okres dostałam... Może to nadżerka? Ja w połowie marca idę do ginekologa i niech przypisuje badania drań jeden :P a nie tylko każe się bzykać :D

  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/17f5f7a361a9.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 22:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/17f5f7a361a9.jpg.html
    Dziewczyny nie otwierajcie to wirus!!!


    Edit:
    O masz i żarcik nie wyszedł...... wstawiła zdjęcie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 22:09

    Cheresta lubi tę wiadomość

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że znów "trafiła" się osoba z innym usposobieniem ;)
    Veles proponuję wrócić i prześledzić minimum cztery wątki wstecz. Zobaczysz na jakie forum trafiłaś. Nigdzie nie znajdziesz tak kompetentnych, obeznanych i zajebistych "babeczek" jak tutaj.
    Ja jestem żywym dowodem na to ze One maja (nie raz) większą wiedzę od niejednego lekarza. Między innymi im zawdzięczam moją ciążę!
    Na przyszłość zastanów się dwa, a nawet trzy razy czy wypada cos napisać i czy na pewno w takim tonie.
    Tu dziewczyny się wspierają i pomagają sobie, nigdy nie było żadnego hejtu.

    Sorry ale musiałam,bo aż mnie to dotknęło.

    Yoselyn82, frezyjciada, moyeu lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Mamunia- wrote:
    Fryzejciada - kurcze ale Ty masz zaj@bisty tyłek :D i figurę o ile to Ty na avatarze.... Nie mogę się napatrzeć, chyba muszę zbadać testosteron że się na babie dupy przyglądam :D

    Anka ja miałam tak jak termometr żle włożyłam i coś naruszyłam, tylko wtedy myślałam że okres dostałam... Może to nadżerka? Ja w połowie marca idę do ginekologa i niech przypisuje badania drań jeden :P a nie tylko każe się bzykać :D
    Dzięki :D to ja trzy lata temu :D jeszcze przed ciążą, ale teraz waga niższa od tamtej o 5kg :P tylko poślad mało jędrny, bo mam lenia do ćwiczeń.
    PS ja tam lubię jak każą mi się bzykać :D

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/17f5f7a361a9.jpg
    Zaraz zaraz... Bo nie wiem czy dobrze odczytałam bo nie całe rozumiem. Czy ty masz polipa...?

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co oglądam Gesslerową i tak bym zjadła kiełbasy cienkiej podsuszanej i do tego biała bułeczka mmmmm :)
    Mamunia bzykanie nie jest złe ostatnio chodzę nagrzana jak kombajn :D zdarza się nam nawet po 2 razy dziennie jak tak dalej pójdzie to zajeżdże eMka

    KateHawke, frezyjciada, moyeu, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/97bd2da409b8.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mam idealnego męża, jak chcesz żyć w patologii to Twoja wola. Jak można się tak nie szanować... A no tak, bo koleżanki też tak mają. O boże... Idę spać to nie n moje siły

  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytaj stopkę podczas badania hsg był zanik cienia-podejrzenie polipa potem miałam histeroskopię i polip został usunięty

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra pierdzielę już nic nie piszę. Dobranoc dziewczyny bo mnie senność bierze. Buziaki :* <3

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta vel. zboczony bamber forumowy :D I Love you <3 :D mój mąż mi zawsze mówi, że powinnam być królikiem :D :D :D bo to mało normalne żeby babie sie ciągle chciało :D

    Cheresta lubi tę wiadomość

  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91ewela09 ja nie podważam kompetencji dziewczyn ale jak ktoś mi piszę jak mogłam robić inseminację nie mając podstawowych badań a skąd ja mogłam wiedzieć jakie są podstawowe ?słuchałam 5lekarzy z których każdy zalecał inseminację.Albo jak robiłam drożność jajowodów nie robiąc posiewu przecież ja to na fundusz robiłam ze zlecenia ginekologa nic mi nie zalecał żadnych badań przed widać naiwna byłam ufając im

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 22:22

  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 jezu czemu od razu w patologii? Bo kiepsko radzi sobie z porażkami i niespecjalnie wierzy w skuteczność takich badań? I kto tu kogo obraża wyzywając w ten sposób ja do nikogo się tak nie odniosłam ale dzięki

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, speszuli for ju!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7fd4788887c0.png
    Przynajmniej byłoby po jednym siku wiadomo.

    Dzielności.

    Iza, trzymam kciuki za dobre zmiany!

    Reszty nie nadrabiam, bo wiem, że gdzieś na dzisirjszym wątku jest
    A) pająk
    B) post-wyzwalacz prolaktyny i kortuzolu

    Dobranoc i lepszego dnia jutro!

    frezyjciada, Cheresta, 91Ewela09, Kotowa, blue00, lamka, Bajkaaa, nowa na dzielni, Malgonia, Bocianiątko, Diamond92, Emiilka, Meśka, Karma88, Cabrera, Morusek lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej ja chce takie testy do sikania! Wszystkich bym nimi obdarowała, bo ostatnio mnie denerwują :D

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada mi się tak zrobiło od tych zastrzyków chyba bo wcześniej to tak normalnie, niby mi się chciało ale jestem zmęczona, nie dzisiaj bo muszę wstać o 5 rano itd. Ewentualnie może dlatego że moje ciało wie że to jest ten moment, że właśnie teraz zachodzimy w ciążę ;) i chyba nawet wolę te drugą opcje :)

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ