X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam robione hsg w tamtym roku i pierwsze co zrobiłam po otrzymaniu skierowania zapytałam lekarza o badania, następnie wujek Google, forum, następnie spacer do laboratorium (nie jeden a trzy) i z kompletem badań na oddział.
    Niestety nastały takie czasy że czasem lekarze przez przepracowanie nie dopowiadaja wszystkiego.
    Miałam proponowaną inseminacje, ale jaki to miało sens jak ja nie miałam 1/5 podstawowych badań.
    Zdrowy rozsądek podpowiada,że zanim coś zrobisz, sprawdzasz wszystko z każdej strony.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta bzykaj na zdrowie! Ty wiesz ile kalorii spalisz dzięki temu?! ;) Dobrej nocy dziewczyny!

  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aż trudno mi uwierzyć że wszystkie macie tu takich mądrych,wyrozumiałych,cierpliwych mężów którzy tak świetnei radzą sobie z wieloletnimi porażkami to jest naprawdę piękne w moim otoczeniu kobiety nie mają takich mężów każda narzeka i uważa że mój to jest chodzący cud.lekarz rodzinny,ginekolog też mi opowiadają jak źle znoszą to mężczyźni jak związki sie rozpadają ..a tu u żadnej?same ideały?? Nie jestem złośliwa tylko autentycznie zdumiona nie wymyślam tego sobie.wszystkie kobiety, które znam mają problem z wyciągnięciem choćby na fryzjera a wasi wam tak bez problemów dają na ciągłe badania,leki,wizyty?? Mężowi zależy na dziecku ale chyba nie aż tak by mcami pakować na to gotówkę gdy efekt niepewny .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak jest ten moment to latam za mężem bo mam ochotę, a on ucieka... Helął??? Ja chyba mu podam te zastrzyki, cheresta tak je zachwalasz,odstąp jednego dla męża :D

  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałam lekarza czy muszę jakieś badania zrobić przed hsg i histeroskopią powiedział,że żadnych błąd że sama nie sprawdziłam

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela mi jeszcze nie dawno lekarz też coś tam napomknął o inseminacji, że można by spróbować za jakiś czas i od razu mu przypomniałam i zwróciłam uwagę że co on chce zapładniać skoro jeśli już pojawi się pęcherzyk to nie pęka. Wtedy się zreflektował "no tak tak jak dojdziemy do momentu że będzie pewna owulacja oczywiście..." Także trzeba lekarzy dopytywać i samemu czytać dowiadywać się

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamunia spoko ale to drogi gips ;) i mój eMek się śmieje że wstrzykuje sobie mocz starych Włoszek :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 22:33

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles... cóż Ci rzec?

    Cheresta no weś :P A to jak drogi gips to ja dziękuję :D Zadowolimy się lizaczkiem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 22:35

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles wrote:
    wszystkie kobiety, które znam mają problem z wyciągnięciem choćby na fryzjera a wasi wam tak bez problemów dają na ciągłe badania,leki,wizyty?? Mężowi zależy na dziecku ale chyba nie aż tak by mcami pakować na to gotówkę gdy efekt niepewny .

    Veles, ja na mojego męża nieraz narzekam, ale jakby "nie dałby" mi na lekarza to potem musiałby już dać na pozew rozwodowy. Bądźmy poważni... dziecko jest wspólne, nie Twoje, badania - nawet jak to Ciebie kłują- są również wspólne.
    Pomijając ten drobiazg, że w moim małżeństwie zarabiamy oboje, mamy dwa osobne konta i trzecie wspólne, więc na fryzjera i inne fiu bździu to ja sobie mogę nawet sama dać :P

    A co do badań - lekarze też mają limity, więc wcale chętnie nie zlecają. Ale bądźmy szczerzy - to nie im zależy na dziecku, tylko nam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 22:36

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamunia bo on wie że to jest ten moment :) seks na czas to może nie kręci

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jak którejś rozpadł się związek to takiej dziewczyny już tu nie ma- bo jak nie ma związku to nie ma starań.
    Mój mąż pod tym względem jest ideałem. Walczymy już ponad 2 lata,a on walczy ze mną dalej. Wozi do lekarzy.szpitala. bierze wolne. Pomaga.i jak tak na niego patrzę to mnie najbardziej boli że nie mogę mu dać dziecka,a bardzo bym chciała. Owszem czasem mówił że rzucamy to w cholerę ale jak przychodzi nowy cykl to sam pyta kiedy będzie "ten czas". Jeśli większość z nas ma takiego męża,to... Bardzo dobrze. To się cieszę. to każda z nam powinna się cieszyć i wspierać tych naszych mężów bo też nie mają łatwo. Stawanie co miesiąc na wysokości zadania na pewno do łatwych rzeczy nie należy. Ale powtórzę sie-jesli dziewczyny na wątku mają wspierających mężów to nie ma co tego wypominać.nalezy się cieszyć.
    Dobrej nocy.oby jutrzejszy dzień był lepszy:)

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles wrote:
    aż trudno mi uwierzyć że wszystkie macie tu takich mądrych,wyrozumiałych,cierpliwych mężów którzy tak świetnei radzą sobie z wieloletnimi porażkami to jest naprawdę piękne w moim otoczeniu kobiety nie mają takich mężów każda narzeka i uważa że mój to jest chodzący cud.lekarz rodzinny,ginekolog też mi opowiadają jak źle znoszą to mężczyźni jak związki sie rozpadają ..a tu u żadnej?same ideały?? Nie jestem złośliwa tylko autentycznie zdumiona nie wymyślam tego sobie.wszystkie kobiety, które znam mają problem z wyciągnięciem choćby na fryzjera a wasi wam tak bez problemów dają na ciągłe badania,leki,wizyty?? Mężowi zależy na dziecku ale chyba nie aż tak by mcami pakować na to gotówkę gdy efekt niepewny .

    Ba ! Nasi mężowie to nawet nas sami na hybrydy umawiają jak tylko zauważą odrost na paznokciu ! Mam wrażenie ze sobie konkurs zrobili na najlepszego męża bo co któryś tutaj zaskakuje swoją żonę, fryzjer, kosmetyczka a nawet masażystów do domu ściagają jak tylko zauważa najmniejsza potrzebę ! Płaca za wszystko a my tylko leżymy i pachniemy dla nich ! Zapytaj swojego może chce wziąć udział w tym konkursie :D

    Cheresta, 91Ewela09, Lucia88, Emiilka, Karma88, Morusek lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, dokładnie masz rację. Niestety tak teraz jest. To jest tak jak z polskim prawem "nieznajomość jego nie zwalnia z przestrzegania jego".
    Veles jeśli chodzi o męża, to różnie bywało podczas starań,ale nigdy nie usłyszałam żadnego złego słowa z jego strony. Jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy to ja mu nie tłumaczę się z każdego grosza,bo ja też pracuje i zarabiam. XXI wiek ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mąż jest niedobry bo jutro chamidlo idzie do roboty zamiast mnie zawieźć na wizytę! Mało tego! Powiedział że nie da mi auta, żebym sama pojechała do Warszawy bo nie stać nas w tym miesiącu na naprawę :D w związku z tym zapieprzam jutro o 7 na autobus więc najwyższa pora iść spać dobranoc dziewczyny

    reset, Siwulec lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Veles u mnie możesz nie wierzyć, ale mąż ani słowem nie mówi na żaden wydatek związany ze staraniami, ja tylko podaję jakie badania muszę zrobić, bo dowiaduję się tego z tego właśnie forum i nie ma żadnego gadania, finansowo u nas jest ok, ale nie aż tak, żebyśmy na kasie spali i wiadomo, że trzeba z czegoś innego zrezygnować skoro na badanie wydaje się po kilka stówek i wogóle jakoś u nas to jest priorytet, więc co trzeba to robimy. I piszesz, że Twój mąż uważa, że ta badania nic nie wnoszą, ale właśnie każde jedno wnosi, bo może akurat w tym czymś być problem. A gdyby nie DZIEWCZYNY Z TEGO FORUM, to nie zrobiłabym nigdy homocysteiny i nie dowiedziałabym się, że jest za wysoka, że muszę zrobić mutacje DNA i okazało się, że mam je aż trzy i nie wiedziałabym stu innych rzeczy chociaż leczę się w klinice również, także TE KOBIETY TUTAJ PO STOPACH TRZEBA CAŁOWAĆ, BO TAKĄ WIEDZĄ I POMOCĄ SŁUŻĄ ZA DARMO!

    Siwulec, Emiilka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    A mój mąż jest niedobry bo jutro chamidlo idzie do roboty zamiast mnie zawieźć na wizytę! Mało tego! Powiedział że nie da mi auta, żebym sama pojechała do Warszawy bo nie stać nas w tym miesiącu na naprawę :D w związku z tym zapieprzam jutro o 7 na autobus więc najwyższa pora iść spać dobranoc dziewczyny

    Hehe mi mój daje auto ale ja nie biorę bo mam jakiś lęk i boje się prowadzić. A jakie życie byłoby wtedy prostsze :p

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też mój wozi, bo do dużego miasta sama się boję;p;p;p

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles w prawdzie mojej histoii nie znasz, ale z mezem staramy sie juz bardzo dlugo, nie jest to 2,3 czy 5 lat a znacznie wiecej. Mam pare Aniolkow w niebie i ani jednego dziecka na ziemi, ale walcze dalej, nie poddaje sie, biore leki, jezdze na badania, wizyty, do lekarzy, nawet do Lodzi jechalam do immunologa zeby mi pomogl. Wiekszosc badan robilam po 1 stracie, zaczelam czytac forum i porobilam sama zeby miec jak pojde do lekarza. Wiadomo nie bylo to wszystko na raz bo tych badan jest duzo i sporo pieniedzy, to co moglam to zrobilam na NFZ reszte prywatnie musialam, ale nie zaluje. Na chwile obecna nie robimy juz badan, bo wiem jakie leki musze brac wiec badania by juz niczego nie wniosly nowego dla mnie. Maz tez byl przebadany i wiemy na czym stoimy.

    Doszlismy do wniosku ponad rok temu ze idziemy do osrodka adopcyjnego po maluszka, jesli nam nie wyszlo to damy swoja wielka milosc, dom innemu dziecku ktore tego potrzebuje i nie zazna tego w osrodku.

    Moj maz jest bardzo wyrozumialy, wspiera mnie i to bardzo na kazdym kroku, wiemy ze robimy dobrze i ze dobra decyzje podjelismy idac do osrodka.!

    -Mamunia-, Bajkaaa, nowa na dzielni, KateHawke, Emiilka, MaryAnn, Cabrera, blue00 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta ja to tak dla żartów, jest spoko. :D

    Całe szczęście ja już odpuściłam te gonitwę za potomnym , mam już jednego i trudno jak nie wyjdzie to nie wyjdzie ;-) już się pogodziłam z tym faktem. Nic na siłę.

    Ale za resztę dziewczyn trzymam kciuki!!!

    Jesteście moją opoką <3 <3 <3

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 1 marca 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    także TE KOBIETY TUTAJ PO STOPACH TRZEBA CAŁOWAĆ, BO TAKĄ WIEDZĄ I POMOCĄ SŁUŻĄ ZA DARMO!


    W punkt !

    Roxanne lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ