Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2018, 05:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam Pink

• Lucia88 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2018, 05:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że była zmiana czasu, bo obudziłam się o 5:00 , a nie o 4:00,jak wczoraj. Ktoś już jest w jamie?

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 25 marca 2018, 05:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, jestem

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lucia88 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2018, 06:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Jestem, jestem

Nigdy tak wcześnie się nie budziłam, jeśli nie musiałam iść np.na 6. Nie wiem, co to się dzieje...bo ze mnie to raczej taki nocny marek, co do południa jest nieprzytomny. Nawet na spacer nie pójdę, bo Sunia nie zauważyła zmiany czasu i jeszcze chrapie w duecie z emkiem.

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 25 marca 2018, 06:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Nigdy tak wcześnie się nie budziłam, jeśli nie musiałam iść np.na 6. Nie wiem, co to się dzieje...bo ze mnie to raczej taki nocny marek, co do południa jest nieprzytomny. Nawet na spacer nie pójdę, bo Sunia nie zauważyła zmiany czasu i jeszcze chrapie w duecie z emkiem.
    A ja poprostu lubię wstawać rano, bo rano to zawsze coś porobię, a nie ma sensu wydłużać wieczorów i siedzieć przed tv tylko po to, żeby później wstać. Najczęściej budzę się ok 5, ale do 10 też potrafię spać jak jest ciężko i potrzebuję odpoczynku. Za pół godzinki też ruszam dupę na spacer. Zazdroszczę Ci pieska - z pieskiem by mi było raźniej :(

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2018, 06:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane. Tak z rana w jamie? Trzeba wymyślić jakiś plan dezercji ;-)

Podsyłam obiecane sikańce, dzisiaj jaśniejszy (ten na dole), ale nadal wyraźny. Teraz nie wiadomo czy to zastrzyk czy co... :-/
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9773d3b14337.jpg

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 06:50

Lunaris, blue00, ANkaG lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2018, 06:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamus mi się wydaje że za mocna kreska jak na taką małą dawkę ovi jaka bierzesz :) mam nadzieję że to dzidziuś ❤

Ja wstaje tylko na chwilę. Biorę leki i dalej teleportuje się spać. Mam zamiar odpoczywać do oporu. Tym bardziej że muszę się przyzwyczaić do takiej ilości medykamentow.

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2018, 07:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamuś oby to marcowa fasola♥️

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lucia88 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2018, 07:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka, nie pozostaje nic innego, jak jutro skoczyć na betę i w środę zrobić przyrost! Tylko wtedy dowiesz się co to i będziesz miała pewność. Trzymam mocno kciuki!

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2018, 07:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kogoś kto wymyslil takie opakowanie od estrofemu powinno się powiesić za jaja. Ułamały mi się dwie tabletki :/ właściwie zmiażdżyły.

Ja idę dalej spać ale trzymam kciuki za to żeby to był dzidzius u Lamci. Będę śnić o naszych kroliczkach :D

lamka, Koteczka82 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2018, 07:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obyście miały rację. Bety nie chcę robić na razie... A dzisiaj jeszcze jeden zastrzyk mam.

• Kingulla Autorytet

Wysłany: 25 marca 2018, 07:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka, a ja bym powiedziała, że kreska wcale nie jest jaśniejsza :) leć jutto na betę tak jak mówią dziewczyny :)

Moje mnie bobo zawsze robia w konia. Chyba na każdym miałam evapa. Poza tym często mam evapy. Nie wiem, może mocz jakiś dziwaczny mam.
    Zaznaczyłam sobie na wykresie, że mierzyłam temp godzine później, a to przecież zmisna czasu była a ja zapomniałam :p jestem połamana dziś bo synu zasnął wczoraj z nami w łóżku i nie poszedł do siebke, a jemu to chyba śni się, że biegnie maraton :p tak więc zaraz będę szukać siniaków. :p
    Życzę Wam miłej, słonecznej niedzieli :*

A jeszcze do Meśki. Bóle okresowe to właśnie jeden z objawów ciąży więc wiesz... :D

Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

V 2019 IVF - 😭

III 2020 😭

Czekam na cud..

HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2018, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A ja poprostu lubię wstawać rano, bo rano to zawsze coś porobię, a nie ma sensu wydłużać wieczorów i siedzieć przed tv tylko po to, żeby później wstać. Najczęściej budzę się ok 5, ale do 10 też potrafię spać jak jest ciężko i potrzebuję odpoczynku. Za pół godzinki też ruszam dupę na spacer. Zazdroszczę Ci pieska - z pieskiem by mi było raźniej :(

Nika jak coś mogę pożyczyć mojego a w zasadzie moją-bo to sunia. ;) totalny pieszczoch, na spacerach wręcz biega a nie chodzi(a ma 9lat) i musi trochę zrzucić więc im więcej spacerów tym lepiej :p
    Ps.ja wstałam godzinę temu tylko dlatego że idę do pracy :p

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 08:22

• Meśka Autorytet

Wysłany: 25 marca 2018, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ile dpo. 9 pelnych dni po IUI.

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2018, 08:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z ciekawości-wiecie czy pregnyl wrócił do aptek?ja co prawda mam w lodówce jeszcze jedno Ovi i jutro podgląd i mam nadzieję zastrzyk i że więcej potrzebować nie będę ale właśnie przypomniałam sobie że po nowym roku miał być pregnyl a tu już prawie kwiecień ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2018, 08:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka 9dni po iui i już byś miała bóle @? Ja myślę, że to raczej dobry znak ;-) kiedy testujesz?

Phnappy jak tam sytuacja?

• summer86 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2018, 08:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka, jak na moje oko te kreseczki są do siebie zbliżone, ale nie wiem jak to jest przy takim stosowaniu ovi. Trzymam mocno kciuki aby była to wiosenna fasolka <3

Dziewczyny życzę Wam miłek i słonecznej niedzieli!

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2018, 08:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w jamie ,tradycyjnie z kawa i babką marmurkową.Wczoraj wpierniczyłam 2 ptysie ,ale nie mam jakiegoś poczucia winy ;)
    Trzymam kciuki za dzisiejsze testy ❤

Lunaris lubi tę wiadomość

• ANkaG Autorytet

Wysłany: 25 marca 2018, 08:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim ;) Życzę miłej słonecznej niedzieli i nadrabiać będę później w wolnej chwili a teraz Wam pokaże mojego owulaka w ciąży i ostatniego allegraka pięknego
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2b0c214330b2.jpg

Morusek, lamka, Cabrera, Bajkaaa, Lunaris, MOJE, KateHawke, Koteczka82, moyeu, Emiilka lubią tę wiadomość

xnw43e3klkl3jh24.png
    l22ne6ydne4fhkhd.png
    ANka
    Zuzanka 19.08.2015
    16.01.17 - 03.04.17 Bezzarodkowa ciąża
    19.03 pierwsze || na testach 21.03 beta 27.9 23.03 beta 112 <3 i na usg kropeczka ;)
  • frezyjciada Autorytet

Wysłany: 25 marca 2018, 08:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamcia jak dla mnie to te kreseczki są porownywalnie tej samej intensywności! Bardzo trzymam kciuki żeby to był mały króliczek <3
    A ja się dziś wypindziłam, zrobiłam pełny makeup, włosy, założyłam kieckę i mam zamiar czuć się jak milion dolarów! Wczoraj mnie mężul poddenerwował to dziś mu będę machać dupą przed nosem, bo z seksu i tak nici, bo mam jakąś infekcję i muszę zachować jeszcze na tydzień wstrzemięźliwość :P także niech sobie patrzy co traci pajac jeden.
    Swoją drogą macie jakiś fajny specyfik co odbuduje florę bakteryjną w pochwie? Bo zdaje mi się, że samo leczenie nic ni da jak tam nie odbuduje tego i owego. Pierwsza moja infekcja w życiu i jeszcze nie wiem z czym to się je, martwię się tylko o synka czy mu ta infekcja jakoś nie zaszkodzi :/
    Udanej niedzieli kochane moje :*
    Jesteście wszystkie mega dzielne, piękne, wspaniałe i z ciepłymi serduszkami, całuje Was mocno :* a przy okazji nam nadzieję, że pozarażam ciążowo :D

lamka, Koteczka82 lubią tę wiadomość

‹‹ 258 259 260 261 262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego