X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicia, gratulacje! Wspaniała wiadomości! I to tak od poniedziałku :) Trzymam kciuki dalej!

    Dziewczyny, w takim razie l nawet nie wiecie jak się cieszę :D A gdyby doszło do zapłodnienia i zagniezdzenia to progesteron na tym etapie by to jakoś wykazał?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 14:51

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje przykro mi :(

    Meska to trudna sytuacja, ale żadne pieniądze nie są warte takich nerwów :( mam nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Jutro @
    Beta. 1
    Prog 0.6
    Spadek tempki i pryszcze. Już tempka mnie przygotowała na ten wynik. Idę do jamy i dzisiaj wielki kielich wina wieczorem zapodam.
    Ps. Szukam jakiegoś super gospodarstwa agroturystycznego na Wielkanoc. Chce się zresetować bez telefonu , bez cywilizacji, wśród kurek i krowek.
    Jeśli ktoś coś ma do polecenia to bardzo byłabym wdzieczna
    :( ❤❤❤

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia pięknie! Teraz niech się wszystkie ładnie dzielą :-) W czwartek wielki dzień :-)

    Meśka,Anaaa,Moje przytulam :-( Do dupy to wszystko...

    Podczytywałam Was wczoraj,ale jakoś tak bez weny do pisania. Oczy pomalutku dochodzą do siebie. Największa masakra była wczoraj, gdy się obudziłam, tak były sklejone,że musiałam po omacku,przy ścianie dojść do łazienki by je rozmoczyć. Jestem jakaś rozbita i rozdrażniona, dlatego narazie nie wychylam się z jamy.

    Reset i Lamka, dużo,dużo zdrówka dla Was!

    Yos powodzenia dzisiaj! Mówiłam Ci już,że Cię podziwiam? Tak jest,jesteś wielka :-)

    Frelcia, reset, Yoselyn82, Emiilka lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons ładny prog dobrze wróży, ale do zagniezdzenia mogło jeszcze nie dojść 7dpo, musisz jeszcze się uzbroić w cierpliwość parę dni i testować :)

    Ja Wam gadałam ostatnio na mojego męża... A on mi zrobił niespodziankę i kupił piękne buty (jestem uzależniona). Czuję się jak zła, czepialska żona ;)

    Simons_cat, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Felicia, gratulacje! Wspaniała wiadomości! I to tak od poniedziałku :) Trzymam kciuki dalej!

    Dziewczyny, w takim razie l nawet nie wiecie jak się cieszę :D A gdyby doszło do zapłodnienia i zagniezdzenia to progesteron na tym etapie by to jakoś wykazał?
    Niestety, żaden poziom proga nie potwierdzi ciąży :( tutaj masz potwierdzenie owu i ładnej pracy ciałka żółtego :)

    Simons_cat, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa! No właśnie! Jedna dlaczego w twojej stopce jest napisane "koniec" ??

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nigdy mnie tak nie wspierał jak Wy...i nikogo oprócz Męża aż tak bardzo nie obchodziły moje perypetie. Ehhh. Coś jest w tym że przyjaciół poznaje się w biedzie. I ja dzisiaj chyba będę taka słodko pierdząca, bo muszę zacząć nie tylko wierzyć ale też myśleć optymistycznie. Najwyżej możecie we mnie rzucić papuciami

    reset, Malgonia, Morusek, Kargo31, Anna Stesia, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Aaa! No właśnie! Jedna dlaczego w twojej stopce jest napisane "koniec" ??
    Poddałam się ;(


    Dlatego staram się nie udzielać, bo forum jest od konkretnego tematu. Być może kiedyś wrócę do tematu, ale narazie nie. Nie wiem co będzie.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna to forum jest od wsparcia a nie od konkretnego tematu :*

    Jedna_z_Wielu, Bocianiątko, Siwulec, Malgonia, Emiilka, Morusek, gilmoregirl, Czrna 81, Koteczka82, Anna Stesia, KateHawke, ANkaG lubią tę wiadomość

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamcia, pamietam jak raz byłam u internisty a kobieta w sensie doktor mi mówiła, ze ona jak była w ciazy to właśnie pierwszym objawem było to ze miała okropna grypę i wszystko i tak bylo dobrze:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 15:24

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam ochotę wszystko rzucić. Mam dość tego wszystkiego. Wino dziś koniecznie. Tak się cieszyłam że w tym roku zostanę mamą :( w kolejnym cyklu nie robię żadnych testow, a jeśli zacznę się nakręcać to kopnijcie mnie w d..... W owulację przeżyłam z mężem coś wspaniałego i miałam wielką nadzieję że przyniesie to rezultat :(
    Dołączam do supli ashwagande i mące.
    Aha i podpowiedzcie mi jak pijecie wiesiołek. Ile dziennie? Ktoś też tu pisał o siemieniu lnianym. Miałam bardzo mało śluzu więc w nowym cyklu muszę coś zrobic

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :* później Was nadrobię bo dzisiaj zwariowany dzien.
    Dziewczyny wyniki z 8 dpo :
    Estradiol 237 a progesteron 18 chyba nie jest źle??

    lamka, Emiilka, Luna1993, Frelcia, MOJE, Meśka, Malgonia, Czrna 81, ANkaG lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, Kochana, baaardzo się cieszę! Świetne wiadomości :) Na Święta będziesz już miała swojego zajączka pod serduszkiem :) <3
    Moje, przytulam z powodu bety... Kochana, Ty jesteś po zastrzyku z Ovitrelle? Jeżeli pisałaś, to przepraszam, troszeczkę jestem wybita z rytmu przez egzamin. Bladziochy na testach widziałam i zastanawia mnie ta beta 1. U mnie zawsze było <0,1. Robiłam w Diagnostyce.
    Reset, Nikuś, Lamka, Lunka, przytulam mocno nasze choruchy! Dużo zdrówka! Na minimalne pocieszenie powiem, że lepsza choroba teraz, niż na Święta ;)
    Mesia, przykro mi z powodu sytuacji w pracy, ale Twoje zdrowie jest najważniejsze. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale szkoda Twoich nerwów. Jasne, że kaska na pewno by się przydała na badania i dalszą diagnostykę, ale teraz już nie masz wpływu na bieg wydarzeń, więc nie myśl o tym, jak ja o egzaminie ;)

    Frelcia lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, zapomniałam napisać, a post Izape, mi przypomniał ;)
    SimonsCat, bardzo ładny wynik progesteronu :)
    Izunia, u Ciebie również :) Teraz czekamy tydzień na II kreseczki!

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje przepraszam,że nie umiem Ci nic doradzić w medycznych kwestiach, ale po prostu się nie znam... Wyplacz się kochana, a to, że w tym roku nie urodzisz to nie znaczy, że jeszcze w tym roku nie zajdziesz w ciążę ! Przecież musi się w końcu udać.

    Emilka a Ty jak się czujesz po egzaminach, odpoczęłas ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się cieszę z prezentu, że się muszę Wam pochwalić. Od razu humor lepszy, jak kobieta dostanie buty. A po tych chorobach też się należy. Tylko niech już wiosna przyjdzie, bo u mnie szaro i buro :(
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/686efbcb3fb3.jpg

    Bocianiątko, blue00, Phnappy, lamka, KateKum, KateHawke, Emiilka, moyeu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Tutaj Sylwia1988 pod nowym nickiem ;) Część z weteranek może mnie pamiętać :)
    Muszę się pochwalić, że w sobotę miałam transfer trzydniowego zarodka B5, lekarz mówi, że to średniej klasy zarodek, ale może doczekamy się w końcu cudu po tych wszystkich kopniakach po drodze?? Może zrobię psikusa genetyce, choć racjonalne podejście mówi mi, że nic z tego nie będzie?
    Modlę się kilka razy dziennie, gadamy do Okruszka i namawiamy żeby zaczął się rozwijać i został z nami.
    Tylko tyle możemy zrobić.. A boję się jak chyba jeszcze nigdy :( :(
    Nie jestem nastawiona pozytywnie, jestem w 100% neutralna.
    Mamy plan B, a do bety za tydzień podejdę na spokojnie, bez większych emocji, już teraz jestem wyzuta z uczuć..
    Testuję 3 marca, wpisałam się już na kwietniówki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 15:51

    Meśka, Karma88, Anna Stesia, KateHawke, Lunaris, problemik, Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jestem po ovitrelli. Po 2 zastrzykach. Pierwszy był 15 a drugi 13 dni temu.
    Też jak robiłam betę miałam 0.1 , więc pewnie to jest resztka ovitrelii. Ta sama która mnie jarała cieniami na testach.
    Dziękuję kochane za wsparcie. Dziękuję że mogę na was liczyć

    Never lose Hope. Powodzenia. Niech okruszek walczy ;)

    Iza owulka była teraz czas na okruszka.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje a Twój lekarz jaki ma dalszy pomysł?

‹‹ 270 271 272 273 274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ