X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna powiem Ci, że też bym w takich poszła ;D nie dali drugiej pray gratis ?:P dla koleżanki z forum :P

    Nadzieja, a co lekarz na betę i proga ? Cieszę się, że z usg wszystko ok :)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka ja też wyrzucałam femibion :) Boli kieszeń, ale to nieistotne :)
    Ja biorę teraz Dr Best's B Complex 1 tabl. dziennie. Kwas spadł mi z 24 na 16, homocysteina z 10 na 6.5, wit. B12 wzrosła z 250 na ok. 400, także jestem zadowolona.
    Za 2tyg powtórzę badania.
    Wiele osób poleca też folian z Solgara, ale z dawką to musisz eksperymentować i sama ją sobie dobierać na podstawie badań.
    Leki kupuję na Allegro, bo w zwykłej aptece nie dostaniesz folianu :/
    Gdzieś tam czytałam, że przy MTHFR jest zalecana dieta bezglutenowa, staram się ją trzymać i może ona też ma wpływ na wyniki? Czort wie, chwytam się wszystkiego :)

    lamka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka w czwartek i ja jestem przekonana, że to chłopak i dlatego daje mi tak popalić :D a tak serio to nie ukrywam, że chciałabym mała Zuzie, ale dla świętego spokoju dla emka niech już będzie chlopaczek ;) nie nastawiam się na poznanie płci, z córką się "zmienila" pod koniec ciąży. Martwię się tylko o ocenę szyjki :(

  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Frelciu cudowne wieści ! :* zaraz będziesz biegać z brzuszkiem :)

    Lamka wyleż się, mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie.

    Moje, byłam przekonana, że beta będzie pozytywna. Przykro mi.

    Reset bałaganem się nie przejmuj. Nic mu się nie stanie jak jeszcze trochę poleży ;)

    Izape kciuki :*

    Luna, niech Ci mężul butów nie kupuje bo odejdziesz ! :P Mama mi zawsze mówiła, że od faceta się butów nie bierze. :P

    A ja dziś siknęłam na bobo, chociaż to dopiero 8 dpo :P Hope nie sika, to jestem w zastępstwie :) oczywiście biało, nie spodziewałam się innego wyniku :)
    Idziemy łeb w łeb ja jutro nasikam- tez juz iwdze biel no ale trudno haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna staraj się myśleć pozytywnie, może z szyjką będzie wszystko ok :-) też mam przeczucie, że u Ciebie będzie chłopczyk. Mysleliscie o imieniu?

    Sylwia dzięki za polecenia witamin, właśnie kiedyś bralam solgara i chyba do niego wrócę + b complex, albo spróbuję tych Twoich.

    Doszedł mi nowy objaw chorobowy - koszmarny ból lędźwi. Jama.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 17:29

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    msmarmify no to liczę na Ciebie ;D ja nie mam już testów w domu :P kupię dopiero jutro, ale chciałabym wytrzymać z kolejnym sikaniem chociaż do tego 12 dc :P to dla mnie taki ostateczny termin, bo nigdy nie miałąm dłuższej fl niż 12 dni. Chociaż teraz biorę proga więc w sumie nie wiem kiedy dostanę @.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A 1 tabletka tego na dzień starczy ? Ktoś się orientuje?http://allegro.pl/medverita-metylokobalamina-folian-p-5-p-60-kaps-i7067982582.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka mam nadzieję, że Leżysz w łóżku :( marne pocieszenie, ale pojutrze będzie lepiej. Musisz swoje wypocic:( nad imieniem toczą się zawzięte walki ;) nie wiem, czy naprawdę coś jest na rzeczy, ale dosłownie każdy mi mówi, że to chłopak :D i tak samo ja obstawiam u naszej Emilki :)

    reset, Emiilka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek robimy proga i bete.Kolejną wizytę mamy 4.04 ☺

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie, imię! Dziewczyny w ciąży, chwalić się tu pomysłami:)

    Lunka, świetne buty!

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będę miała chłopca to zrobimy tu burze mózgów, bo w życiu sami nie zdecydujemy :D ja zawsze wiedziałam, że będę miała córkę Tosię. A teraz to mi wszystko jedno :D

    Dziewczyny jestem okropna, cały dzień się obijam, a do soboty muszę wysłać rozdział, mam tylko 4 strony :(

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój G chce córkę Alicję, ale mi się nie pdooba, bo wszystkie Alicje jakie znam to nie będę głóśno mówić co :P Poszliśmy na kompromis i będzie Anastazja :) a chłopiec miał być Antek ale jakoś ostatnio tych Antków się narodziło i już mi się nie podoba :P podoba mi się Nikodem, ale męża brat ma syna Nikosia więc odpada :P

    Luna1993, Anna Stesia, Anaaa90 lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się marzy Bianka i Szymon/Dominik.

    Luna1993, Jeżowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się zawsze podobała Tosia. Albo Jagna. Co prawda właśnie urodziła się u mnie w rodzinie mała Jagienka ale to nic-a na dodatek ma Brata Mieszka :)
    Dla chłopca to bym musiała szukała w księgach :)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 26 marca 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Morusku ja biorę
    przez cały cykl:
    Omegamed optima forte (w tym mak kwas foliowy, zelazo, wit D i jod)
    Cynk
    Selen
    CoQ10
    MagnezB6
    Wit A+E
    Ashwaghandhę

    Do owulacji:
    Castangus
    Wiesiołek

    Do tego piję meliskę, migdały i morele suszone jem w sumie cały cykl, po owu dwie filiżanki pokrzywy i ananas świeży z twardymi środkami.
    Małgonia widzę że bierzesz wiesiołek i castagnus do ovu powiedz mi czy po ovu odczuwasz piersi? Ja w tym cyklu wzięłam castagnus właśnie tylko do ovu a od 16 dc tak mnie bolą piersi że wyrobić nie mogę :-\

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla córeczki będzie Zuzia- eMek się zgodził, mam to na piśmie;) A chłopiec nie wiem. Ernest, Filip, Franek, Staś, Janek. Ja bym chciała Maksa ale eMek odmawia

    Jeżowa, ANkaG lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcemy dla córci Sandra,to było postanowione już dwa lata temu i wciąż obowiązuje ;).Dla chłopca to jeszcze nie zdecydowaliśmy,aczkolwiek ja chcę Igorka.

    Cheresta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie macie takiego wrażenia, że męskich imion jest dużo mniej fajnych niż damskich? :-D

    Luna1993, msmarmify, Jeżowa, Kargo31, blue00, frezyjciada, Diamond92, Morusek, Simons_cat lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 marca 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Dziewczyny jestem okropna, cały dzień się obijam, a do soboty muszę wysłać rozdział, mam tylko 4 strony :(

    Do soboty dasz radę :* Ledwo co wychodzisz z grypy żołądkowej, masz małe dziecko i początek ciąży, więc sobie nie wmawiaj, że jesteś okropna!
    Ja pierwsze 50 stron pracy pisałam dwa lata, po czym kolejne 70 stron machnęłam w 13 dni :D bo termin gonił i już nie było przeproś...

    lamka wrote:
    Nie macie takiego wrażenia, że męskich imion jest dużo mniej fajnych niż damskich? :-D


    Dokładnie. A jeszcze te co są fajne, to zazwyczaj są popularne i kicha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 18:20

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 26 marca 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla ja mam taki zapas ze na pol roku mi wystarczy hahah u mnie deadline sobota...

    U mnie pierwotnie miala byc Wiktoria... takie male zwyciestwo.. i nadal mi sie podoba ale kilka innych tez w tym Blanka, a Jagna...- swietne!!! I hak tutaj jestesmy zgodni to chlopak moj faworyt to Marcel.. a emek nawet slyszec nie chce... Michał miał być ale jakoś nie czuje, ze to to jedyne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 18:21

‹‹ 272 273 274 275 276 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ