X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mesia, mnie to nie wygląda na evap, widzę kolor. Siknęłabym na coś innego.

    Dziewczyny, cofam się teraz w wątku i widzę, że sporo poległo z Was na froncie walki z wirusami - Lamciu, Bociusiu, Nika, bądźcie dzielne! Przeklęta pogoda!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meska ja tu telefon zbliżam do twarzy, co by się przyglądać a Ty fundujesz piękna kreche ! Ja bym leciała po test na jutro rano :) trzymam kciuki !

    Meśka lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini jak na zwykłe poronoenie to długo Ci się beta utrzymuje. Może zabieg źle zrobiony. Mi przy zaśniafzie 3 mce beta spadała ale ja schodziłam z 350000 więc było z czego spadać :/ może idź do lekarza

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ! Blagam nie gratulujcie ! To było ok 15 min i dopiero jak wyschlo to cos widac. Pojde w srode na bete to wtedy bedziecie gratulowac.

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka, ja widzę krechę <3

    Lena, Anna Stesia bardzo dziękuję za pamięć i kciuki! :)

    Frelcia w Gamecie heparynę dostaje każda kobieta po punkcji, to taki standard. Ja - jeśli beta wyjdzie pozytywna - będę musiała ją brać do końca ciąży z uwagi na mutację PAI-1, przeciwzakrzepowo.

    Anna Stesia, Lena21, Meśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mesia to jest piękna druga kreska! Te evapy są cieniutkie a Ty masz piękna druga kreskę!!!!!!❤❤❤❤

    Meśka, blue00 lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Mój G chce córkę Alicję, ale mi się nie pdooba, bo wszystkie Alicje jakie znam to nie będę głóśno mówić co :P Poszliśmy na kompromis i będzie Anastazja :) a chłopiec miał być Antek ale jakoś ostatnio tych Antków się narodziło i już mi się nie podoba :P podoba mi się Nikodem, ale męża brat ma syna Nikosia więc odpada :P

    Bardzo piękne imię dla dziewczynki, popieram!!! :-D

    lamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka przecież to wyraźna krecha :-)

    Meśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie może to 11 hcg to było już fasolowe a nie po poronieniu?

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam też widzę pięknà wyraźną krechę

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mesia to jest piękna druga kreska! Te evapy są cieniutkie a Ty masz piękna druga kreskę!!!!!!❤❤❤❤

    Ale same mowilyscie ze bobo po 5 min do kosza a ja glupia wyjęłam go z kosza...

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Mini jak na zwykłe poronoenie to długo Ci się beta utrzymuje. Może zabieg źle zrobiony. Mi przy zaśniafzie 3 mce beta spadała ale ja schodziłam z 350000 więc było z czego spadać :/ może idź do lekarza
    Nie miałam zabiegu, tylko farmakologia. Do lekarza idę w piątek (Lamka, wypróbuje Twojego Siejkowskiego :) )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia nie mam pojęcia...też chyba zajączki. Mam na paputkach na transfer kroliki :) póki co Bąbelki.

    Never Lose Hope dziękuję:)

    Meśka, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Minie może to 11 hcg to było już fasolowe a nie po poronieniu?
    Nie wiem.... Dzisiaj zRobiłam hcg, proga i estradiol. Koło 20 powinny być wyniki...

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to nawet dzisiaj evap nie wyszedl. I śmietnik przestał być w ciąży :p jestem zawiedziona :p

    Meśka lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Anna Stesia nie mam pojęcia...też chyba zajączki. Mam na paputkach na transfer kroliki :) póki co Bąbelki.

    Never Lose Hope dziękuję:)

    Ale będą emocje!!! <3 <3 Paputki widziałam, są supersłodkie! Niech Ci przyniosą szczęście!

    Frelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Ale same mowilyscie ze bobo po 5 min do kosza a ja glupia wyjęłam go z kosza...

    A po ilu minutach go wywalilas? Mi to wygląda na normalna druga kreskę. Jest tak samo gruba jak druga:) trzymam mocno kciuki!

    Meśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Ale będą emocje!!! <3 <3 Paputki widziałam, są supersłodkie! Niech Ci przyniosą szczęście!

    Daj mi Panie Boże:) mam nadzieję że niedługo będę mówiła do brzucha po imieniu :D

    Anna Stesia, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie to czekamy na wyniki dzisiejsze, daj znać w pt czy dr zrobił dobre wrażenie.

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 marca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka <3 to nie jest bladzioch! Trzymam kciuki i życzę z całego serducha aby to była fasolka :)

    Meśka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 274 275 276 277 278 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ