Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Hania34 Przyjaciółka

Wysłany: 26 marca 2018, 19:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam też widzę pięknà wyraźną krechę

• Meśka Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 19:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mesia to jest piękna druga kreska! Te evapy są cieniutkie a Ty masz piękna druga kreskę!!!!!!❤❤❤❤

Ale same mowilyscie ze bobo po 5 min do kosza a ja glupia wyjęłam go z kosza...

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Mini jak na zwykłe poronoenie to długo Ci się beta utrzymuje. Może zabieg źle zrobiony. Mi przy zaśniafzie 3 mce beta spadała ale ja schodziłam z 350000 więc było z czego spadać :/ może idź do lekarza
    Nie miałam zabiegu, tylko farmakologia. Do lekarza idę w piątek (Lamka, wypróbuje Twojego Siejkowskiego :) )

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia nie mam pojęcia...też chyba zajączki. Mam na paputkach na transfer kroliki :) póki co Bąbelki.

Never Lose Hope dziękuję:)

Meśka, Anna Stesia lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Minie może to 11 hcg to było już fasolowe a nie po poronieniu?
    Nie wiem.... Dzisiaj zRobiłam hcg, proga i estradiol. Koło 20 powinny być wyniki...

• Kingulla Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to nawet dzisiaj evap nie wyszedl. I śmietnik przestał być w ciąży :p jestem zawiedziona :p

Meśka lubi tę wiadomość

Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

V 2019 IVF - 😭

III 2020 😭

Czekam na cud..

HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Anna Stesia Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Anna Stesia nie mam pojęcia...też chyba zajączki. Mam na paputkach na transfer kroliki :) póki co Bąbelki.

Never Lose Hope dziękuję:)

Ale będą emocje!!! <3 <3 Paputki widziałam, są supersłodkie! Niech Ci przyniosą szczęście!

Frelcia lubi tę wiadomość

PVkxp2.png
  • nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Ale same mowilyscie ze bobo po 5 min do kosza a ja glupia wyjęłam go z kosza...

A po ilu minutach go wywalilas? Mi to wygląda na normalna druga kreskę. Jest tak samo gruba jak druga:) trzymam mocno kciuki!

Meśka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Ale będą emocje!!! <3 <3 Paputki widziałam, są supersłodkie! Niech Ci przyniosą szczęście!

Daj mi Panie Boże:) mam nadzieję że niedługo będę mówiła do brzucha po imieniu :D

Anna Stesia, Koteczka82 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie to czekamy na wyniki dzisiejsze, daj znać w pt czy dr zrobił dobre wrażenie.

• summer86 Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka <3 to nie jest bladzioch! Trzymam kciuki i życzę z całego serducha aby to była fasolka :)

Meśka lubi tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Meśka Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    A po ilu minutach go wywalilas? Mi to wygląda na normalna druga kreskę. Jest tak samo gruba jak druga:) trzymam mocno kciuki!

Po 5 minutach go wywalilam a potem przyszedł M. i zapytal czy robilam i zebym mu pokazala. Wyjelam a tu kreska ale takich historii bylo tu juz duzo a ciazy nie :(

Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Daj mi Panie Boże:) mam nadzieję że niedługo będę mówiła do brzucha po imieniu :D

Ja od soboty gadam do Okruszka, już weszło w krew :) Oby okazał się herosem i na przekór genetyce został z nami na najbliższe 9 m-cy :)

Frelcia, Anna Stesia, KateHawke, Koteczka82, Meśka, Lena21, Czrna 81 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka przestań smutać! Idź sobie jutro na betę i proszę myśleć pozytywnie!

Meśka lubi tę wiadomość

• Siwulec Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czekam pod gabinetem i chciałam skromnie poprosić i przypomnieć o małym kciuku za mnie

Anna Stesia, lamka, Frelcia, Bocianiątko, Bajkaaa, Jeżowa, Luna1993, Malgonia, Minie Black, KateHawke, Koteczka82, Lena21, Anaaa90, nenusia, Diamond92, problemik, Cabrera, Czrna 81, Morusek, Emiilka lubią tę wiadomość

relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mesiu, wiem, że robimy Ci wodę z mózgu, może po prostu jutro siknij, bo na dwoje babka wróżyła. Pamiętam, jak się okropnie podnieciłam testem Bociusia po czasie, więc teraz może lepiej schłodzić emocje (choć ten kolor bardzo ładny, nie jakiś wyblakły). Na betę wybierasz się w środę?

Meśka lubi tę wiadomość

PVkxp2.png
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Hej, czekam pod gabinetem i chciałam skromnie poprosić i przypomnieć o małym kciuku za mnie

Moje masz dwa! Trzymałabym więcej, ale nie mam

PVkxp2.png
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Nie wiem czy cos widac ale to nie do 5 minut wyszlo...

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/119fa4ec5a83.jpg
    Tyyy, ale jakie wyraźne! Masz jeszcze coś do sikania?!

Meśka lubi tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Meśka Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Tyyy, ale jakie wyraźne! Masz jeszcze coś do sikania?!

Mam ale dzis wypilam wiadro juz wiec dzis nie sikam...

Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania, te wyniki, które rano podałaś są bardzo dobre, widać, że mimo mutacji sporo przyswajasz. Te tabsy z medverity są spoko, wystarczy 1 dziennie

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 275 276 277 278 279 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego