Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie, imię! Dziewczyny w ciąży, chwalić się tu pomysłami:)

Lunka, świetne buty!

Luna1993 lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 17:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będę miała chłopca to zrobimy tu burze mózgów, bo w życiu sami nie zdecydujemy :D ja zawsze wiedziałam, że będę miała córkę Tosię. A teraz to mi wszystko jedno :D

Dziewczyny jestem okropna, cały dzień się obijam, a do soboty muszę wysłać rozdział, mam tylko 4 strony :(

• Kingulla Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 17:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój G chce córkę Alicję, ale mi się nie pdooba, bo wszystkie Alicje jakie znam to nie będę głóśno mówić co :P Poszliśmy na kompromis i będzie Anastazja :) a chłopiec miał być Antek ale jakoś ostatnio tych Antków się narodziło i już mi się nie podoba :P podoba mi się Nikodem, ale męża brat ma syna Nikosia więc odpada :P

Luna1993, Anna Stesia, Anaaa90 lubią tę wiadomość

Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

V 2019 IVF - 😭

III 2020 😭

Czekam na cud..

HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się marzy Bianka i Szymon/Dominik.

Luna1993, Jeżowa lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 18:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się zawsze podobała Tosia. Albo Jagna. Co prawda właśnie urodziła się u mnie w rodzinie mała Jagienka ale to nic-a na dodatek ma Brata Mieszka :)
    Dla chłopca to bym musiała szukała w księgach :)

• Koteczka82 Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Morusku ja biorę
    przez cały cykl:
    Omegamed optima forte (w tym mak kwas foliowy, zelazo, wit D i jod)
    Cynk
    Selen
    CoQ10
    MagnezB6
    Wit A+E
    Ashwaghandhę

Do owulacji:
    Castangus
    Wiesiołek

Do tego piję meliskę, migdały i morele suszone jem w sumie cały cykl, po owu dwie filiżanki pokrzywy i ananas świeży z twardymi środkami.
    Małgonia widzę że bierzesz wiesiołek i castagnus do ovu powiedz mi czy po ovu odczuwasz piersi? Ja w tym cyklu wzięłam castagnus właśnie tylko do ovu a od 16 dc tak mnie bolą piersi że wyrobić nie mogę :-\

Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017
    2.05.2020 Aniołek

Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla córeczki będzie Zuzia- eMek się zgodził, mam to na piśmie;) A chłopiec nie wiem. Ernest, Filip, Franek, Staś, Janek. Ja bym chciała Maksa ale eMek odmawia

Jeżowa, ANkaG lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcemy dla córci Sandra,to było postanowione już dwa lata temu i wciąż obowiązuje ;).Dla chłopca to jeszcze nie zdecydowaliśmy,aczkolwiek ja chcę Igorka.

Cheresta lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie macie takiego wrażenia, że męskich imion jest dużo mniej fajnych niż damskich? :-D

Luna1993, msmarmify, Jeżowa, Kargo31, blue00, frezyjciada, Diamond92, Morusek, Simons_cat lubią tę wiadomość

• reset Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 18:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Dziewczyny jestem okropna, cały dzień się obijam, a do soboty muszę wysłać rozdział, mam tylko 4 strony :(

Do soboty dasz radę :* Ledwo co wychodzisz z grypy żołądkowej, masz małe dziecko i początek ciąży, więc sobie nie wmawiaj, że jesteś okropna!
    Ja pierwsze 50 stron pracy pisałam dwa lata, po czym kolejne 70 stron machnęłam w 13 dni :D bo termin gonił i już nie było przeproś...

lamka wrote:
    Nie macie takiego wrażenia, że męskich imion jest dużo mniej fajnych niż damskich? :-D

Dokładnie. A jeszcze te co są fajne, to zazwyczaj są popularne i kicha.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 18:20

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • msmarmify Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 18:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla ja mam taki zapas ze na pol roku mi wystarczy hahah u mnie deadline sobota...

U mnie pierwotnie miala byc Wiktoria... takie male zwyciestwo.. i nadal mi sie podoba ale kilka innych tez w tym Blanka, a Jagna...- swietne!!! I hak tutaj jestesmy zgodni to chlopak moj faworyt to Marcel.. a emek nawet slyszec nie chce... Michał miał być ale jakoś nie czuje, ze to to jedyne

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 18:21

• Jeżowa Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 18:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelciu tak bardzo się cieszę!!! Kciuków nie puszczam, ani mi się myśli :) ależ mnie to ucieszyło, jakby to o moje Dzieciątka chodziło <3

Lamciu Tobie współczuję grypy czy tam grypopodobnej choroby... ale ciąże mojej mamy tak się właśnie zaczynały, więc sama nie wiem... :)

Pnhappy (przepraszam, jeśli coś przekręciłam, nie mogę zapamiętać :/) cudna beta! To teraz czekamy na USG! :)

Luna buty cu-do-wne!!! I pytałaś co u nas - u nas wszystko w porządku, ja się czuję w miarę ok, najgorsze już za mną chyba :) Bąbel też rośnie i wszystko z nim w porządku :) 5 kwietnia mam prenatalne :)

Co do płci to ja przewiduję u siebie chłopaczka - nie wiem czemu :D a jeśli przypuszczenie się potwierdzi to tak na 90% będzie mały Tymek :)

lamka, Luna1993, Frelcia lubią tę wiadomość

T0Ezp2.png
    eUncp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Reset ciągle mnie zaskakujesz ;) nasze mają mieć koło 60- 100 stron max, mi wychodzi około 20 na rozdział, 80 na całość, ale literatury tyle co kot naplakal. Choroba chorobą, dziecko dzieckiem, ale ja mam chorego emka w domu! :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 18:24

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 18:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżownian <3 <3 <3 ale się cieszę z Twojego szczęścia. Zaraz Frelcios zajdzie i tylko dwie muszkieterki zostaną :-)

Odnośnie prac, pamiętam, że moją badawczą magisterską napisałam w 10 dni wraz z zebraniem i ogarnięciem badań :-D

Luna chory eMek, masakra :-D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 18:27

Luna1993, Jeżowa lubią tę wiadomość

• Kargo31 Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 18:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:

Popieram!

Ja mogłabym mieć 6 córek... już mam imiona :P dla chłopaka jakoś tak sama nie wiem... Ale u mnie miną wieki zanim będę musiała podjąć decyzję:P

*44 cs o pierwszego Maluszka (start marzec 2017)
    *iui x 1
  • Meśka Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobilam cos bardzo bardzo zlego :( tylko Hope by mnie pochwalila...
    Siknelam...

Co do imion to ja chce Lilianke a dla chlopca nie mam :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 18:46

lamka, Cabrera, Czrna 81 lubią tę wiadomość

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 18:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka i co i co? Ja tam pochwalam!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 18:45

• Meśka Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobo test. Wyszla kreska tylko nie w 5 minutach i teraz mam myslenie czy to czasem nie evap...

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrzuć fotę.

• Lena21 Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 18:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia miło Cię widzieć kochana, pamietam Twoje perypetie - od razu poznałam avatar, choć inny nick. Trzymam z całego serca kciuki i mam nadzieję, że niedługo dołączysz razem ze wszystkimi weterankami na wątek ex-testerek <3

Anna Stesia, never_lose_hope lubią tę wiadomość

‹‹ 273 274 275 276 277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego