X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris przykro mi :( ale moze na swieta akurat sie uda? :) trzymam kciuki!

    Koteczka82 kciuki mocne :)

    Koteczka82 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris choojowo :-(

    Koteczka trzymam kciuki!

    Iza ja strasznie trzymam kciuki za twoją nową pracę! Oby ten telefon zadzwonił to rzucisz wypowiedzenie temu cepowi,bucowi jednemu!

    Izape_91, Koteczka82, Emiilka lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa90 wrote:
    Tule mocno :*

    jakos musimy dac rade chociaz nie jest to latwe.

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Koteczka kciuki za betę

    Iza wszystko będzie dobrze, idź na spacer, basen, kino - zrelaksuj się trochę :* wierze ze wszystko umiesz i zaliczysz śpiewająco ;)

    Yos przyjemnego kolejnego dnia szkolenia

    Luna ściskam Cię mocno

    Bociek ciesze się ze weekend się udał - nawet troszkę zazdroszczę ;)

    Życzę Wam wszystkim dobrego tygodnia i spokojnego poniedziałku
    Siwulec zazdroszczę Ci tej wiary :D Jestem jednak przygotowana na porażkę. Każdy musi mieć jakąś swoją chyba. Weekend za to zaliczam do udanych, bo cale dwa dni na kursie szycia i przy maszynie :)

    Siwulec lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel i za twoje szkolenia trzymam kciuki! Kuuurde ile ja mam kciuków ;-)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna ch...owo ale za to testujemy razem jeszcze w marcu :D
    Emilka piąteczka ! :D i jedziemy jeszcze raz w tym miesiącu ;)
    Nowa z Tobą zawsze :* wreszcie Cię dogoniłam :D zobaczysz że tą ciążę to też razem zajdziemy hehehe

    Emilkap11, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Siwulec zazdroszczę Ci tej wiary :D Jestem jednak przygotowana na porażkę. Każdy musi mieć jakąś swoją chyba. Weekend za to zaliczam do udanych, bo cale dwa dni na kursie szycia i przy maszynie :)


    Takie nastawienie tez ma swoje plusy - wyniki będą miła niespodzianka ;)

    Co tam poszyłaś ciekawego ?

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza trzymam kciuki zeby telefon w sprawie pracy zadzwonil do ciebie jak najszybciej! a odnosnie egzaminu na pewno pojdzie tobie wszystko dobrze :)

    Czrna 81 tez masz duzo kciukow od nas!! :)

    Czrna 81, Izape_91 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...bo my tu same kciuki mamy-10 sztuk :D inne palce poszły w las ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2651bc30cec6.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ff6f028fc620.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/97929dc0f92e.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e6ab35820714.jpg

    Siwulec robiłyśmy ćwiczenia na kieszenie i różnego rodzaju falbanki :) także która chce zasłonki :D ?

    KateHawke, Bocianiątko, Czrna 81, Siwulec, Lunaris, Emilkap11, Frelcia, Cabrera, Flowwer, Jedna_z_Wielu, Morusek, Diamond92 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, dziewczyny, pożalić się muszę. Pytam dziś męża, co z nim, że nic od niego nie czuję, czy on się w ogóle cieszy ? A on mówi że to ja chciałam dziecka, nie on, że ja go wręcz do niego zmuszałam, a on się nie czuje gotowy ale wie, że trzeba bo ja już mam 32 lata więc czas najwyższy (on ten sam wiek). I że on nie wie co będzie i jak będzie. Ogólnie, temat tabu. Czemu on to mówi teraz. Sama sobie to dziecko zmajstrowałam ? Przecież go nie zakułam w kajdany i nie wykorzystałam siłą.. Do licha, a teraz mi mówi takie coś.. trochę się czuję jak słomiana wdowa. Fajnie macie że Wasi mężowie, patrnerzy tak się troszczą, starają i sami kombinują co tu jeszcze zrobić. Któraś z Was pisała że nagrała filmik dla dzieciaczka że się o nie starają, kochają, i czekają na nie. Aż się wzruszyłam czytając to. U mnie zajśc było łatwo. 2-3 cykle bez specjalnych starań i zaskoczyło, za to mąż... Co ja dziecku powiem jak zapyta kiedyś.. :/ Czy ja wiem czy to szok u niego, czy faktycznie coś jest na rzeczy. A jak próbuję zacząć rozmowę to się tylko denerwuje i wychodzi.. No to się pożaliłam, bo nie mam komu, i trochę mi lepiej..

    km5smg7yt99xz96j.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel :-* napewno się przydadzą!

    U mnie dziś 15 dc, wczoraj test owu negatywny. Może wyjdzie urodzinowa owulacja w czwartek :-D No wtedy nie ma bata, musi zaskoczyć haha!

    Wczoraj się nie udzielałam,bo złapał mnie wqrw po porannym ważeniu :-( odmawianie słodyczy + zdrowe żywienie + ćwiczenia = zero efektów, totalne qrwa zero! No może jedynie plusem jest to że lepiej się fizycznie czuję. Ale nie, nie poddam się :-/

    Izape_91, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi, ze ten dzień tak się nie rozpoczął najlepiej dla niektórych, ale mam nadzieję, że Koteczka wyciągnie dziś z wora serduszko dla siebie :)
    Za wszystkie kursy i szkolenia, @ na które czekacie i te które mają nie nadejść zaciskam mocno kciuki.

    Koteczka82 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Yosel :-* napewno się przydadzą!

    U mnie dziś 15 dc, wczoraj test owu negatywny. Może wyjdzie urodzinowa owulacja w czwartek :-D No wtedy nie ma bata, musi zaskoczyć haha!

    Wczoraj się nie udzielałam,bo złapał mnie wqrw po porannym ważeniu :-( odmawianie słodyczy + zdrowe żywienie + ćwiczenia = zero efektów, totalne qrwa zero! No może jedynie plusem jest to że lepiej się fizycznie czuję. Ale nie, nie poddam się :-/


    Czrna bo to mięśnie rosną, a mięśnie ważą więcej niz tłuszczyk kochana :)

    tu masz takie porównanie

    http://www.guiltfree.pl/blog/wp-content/uploads/2013/12/kilo-t%C5%82uszczu-mi%C4%99%C5%9Bni.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2018, 10:49

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justaaa wrote:
    Haha u mnie to samo 12dpo i też już mnie nosić zaczyna :P
    Testuj... Kciukasy :*

    km5smg7yt99xz96j.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza jedź w spódniczki :D będą zamówienia dla forumowych księżniczek :)

    Amal to przykre co mąż powiedział ale daj mu czas. Mężczyźni to takie duże dzieci. Oni się boją że pójdą na drugi plan, że teraz dziecko będzie najważniejsze dla Ciebie zamiast niego, że będziesz je bardziej kochać. Oni po prostu źle znoszą konkurencję. Dłużej u nich trwa łapanie więzi z dzieckiem- nie raz dopiero po urodzeniu lub po kilku miesiącach chwytają o co tu biega i że to krew i ich krwi i że Tatuś jest tak samo ważny jak Mama. Jeśli będziecie ze sobą rozmawiać i będziesz mu okazywać to że nadal jest dla Ciebie w centrum wszechświata to powoli przyswoi sobie nową rzeczywistość. Nie łam się, pamiętaj że teraz będziesz mieć w domu 2 dzieci ;)

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza GENIALNE <3

    Czrna może powinnaś do dietetyka pójść bo może pomimo ze zdrowo jesz to może kalorycznie nie prawidłowo ;) nie wqrwiaj się choć dobrze Cię rozumiem, ja jestem ten typ co to tylko popatrzy na czekoladę a już kg więcej :(

    Amal nie załamuj się, może emek potrzebuje chwile żeby się cieszyć, i myśle ze najpóźniej jak poczuje kopniaki maleństwa to mu się zmieni ;) bądź dobrej myśli :* bo musisz teraz dbać o siebie i kruszynkę :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dzeiwczyny jestem w strasznym stresie :( za 3 dni egzamin...a ja czuję, że mam pusto w głowie... Nienawidzę egzaminów :( a najbardziej takich, do których nie mam ochoty się przygottowywać. W dodatku dzisiaj czekam na ten telefon... Obawiam się, że nie zadzwoni :(
    Zadzwoni zadzwoni :)

    Za egzamin kciukasy, napewno dasz radę. Zazwyczaj "pusto w głowie" to dobry znak, człowiek podświadomie zmobilizowany i nawet jeśli wydaje mu się że nic nie wchodzi, to jednak zostaje w głowie. A gdy czuje że umie, to odpuszcza i jest d.pa . Zaliczone 2 cieżkie kierunki, mówię z doświadczenia :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    km5smg7yt99xz96j.png
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Lunaris przykro mi :( uswiadomilas mi ze tez mam jeszcze szanse w marcu.
    Startuje dzis z Aromkiem i w przyszlym tygodniu prawdopodobnie podejdziemy do IUI wiec testowanie wypadnie w okolicy 28 marca :) ciezko mi myslec pozytywnie bo coraz mniej wierze w te starania ale jak wywale ok 1 tys to chocby dlatego musze sie postarac :)

    Lunaris, Cabrera, Emiilka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 5 marca 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka kciuki za IUI ! Też już od kilku cykli przestałam wierzyć że się uda ale... Nie damy się kurde! Nie będziemy tu przecież siedzieć do emerytury!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2018, 10:57

    Meśka, Emilkap11, Izape_91, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ