X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 16 marca 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Może to zabrzmi źle ale nie to na myśli mam. Mi nie tak dawno pewna Pani dr powiedziała że plusem jest to że zaszłam! Dwa razy mimo że to była cp to zaszłam. Mówiła że to duży plus bo niektóre kobiety nie mogą latami zajsc w ogóle. A jeśli już się zajdzie to jest dobry znak i ja też do ostatniego momentu wierzyłam że jest ok. Nawet jak podejrzewali cp to mówiłam do brzucha i mówiłam jak bardzo go kocham i się cieszę! Chociaż w szpitalu mówili że to nie dziecko dla mnie było moim dzieckiem. Ale o to chodzi ze może źle myśli wchodzę w życie i tak się dzieje tak mi wiele osób mówi bo ja jestem mega pesymistka
    Ostatnio uczę się pozytywnie myśleć. I wierzyć że będzie dobrze i Ty też wierz w to! Bo jak Ty w niego nie uwierzysz to kto uwierzy?
    Mi tez powiedziala lekarka (nie ta od straszenia),ze zachodze i to nawet w blizniacze a to duzy plus. Ale ja na to patrze inaczej. Jak mam puzzle z 1000 czesci i mam ulozonych 999 to wystarczy znalezc ten ostatni i miec ukladanke. A co mi z tego,ze mam od razu bez problemu 1000 jak po kazdym ulozeniu znajdzie sie chochlik,ktory tylko na to czeka i mi za kazdym razem wszystko rozwala?wolalabym 1 opcje

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 16 marca 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Ja osobiście wolę nie zachodzić niż zachodzić i ronić te ciąże...bo to nie dość,że obciąża psychicznie to jeszcze jest obarczone różnymi zabiegami które mogą mieć wpływ na dalszą płodność i jeszcze gorzej ją zepsuć.
    Ja też jestem straszna pesymistką,ale kiedy czytam,że kobiety które miały tak niską betę w większości przypadków ronią to nie umiem zmienić myślenia... :/
    Ja bym wolała zachodzić i rodzić zdrowe dzieci :) Wszystko inne jest do dup...
    Przyrost bety masz piękny więc przestań się zadręczać bzdurami wyczytanymi w necie.
    Koniec marudzenia!

    Sasanka55, 5ylwian, szona, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 16 marca 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Ja osobiście wolę nie zachodzić niż zachodzić i ronić te ciąże...bo to nie dość,że obciąża psychicznie to jeszcze jest obarczone różnymi zabiegami które mogą mieć wpływ na dalszą płodność i jeszcze gorzej ją zepsuć.
    Ja też jestem straszna pesymistką,ale kiedy czytam,że kobiety które miały tak niską betę w większości przypadków ronią to nie umiem zmienić myślenia... :/
    Polubilam tylko za takie podejscie jak ja ;)

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 16 marca 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Pauliska, w necie pisza te dziewczyny, ktore poronily i szukaja wsparcia. Malo ktora bez zadnej zlej przeszlosci, chwali sie w sieci, ze miala niska bete, a jednak sie udalo. Pomijam fakt, ze pewnie 80% ludzkosci nawet nie wie, co to za badanie! Szukasz pocieszenia? W necie go nie znajdziesz, chyba ze na naszym forum. Innych bzdur nie czytaj!

    Mila, butter chicken <3 tez o nim marze, a stary przyniosl mi chinczyka... Faceci wszystko potrafia zepsuc :D
    BUTTER CHICKEN :D dobrze kojarze dyskusje,ze miala byc taka pozycja seksualna na forum? Haha

    szona, Sasanka55, MonikA_89!, Madziandzia lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 16 marca 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila1996 wrote:
    Szona błagam Cię powiedz mi co to jest ! Ja chcę to zjeść ! Podaj mi przepis na ten apetyczny sos 😍

    To typowy butter chicken - przepis z kwestii smaku :) Ważne, żeby namoczyć dzień wcześniej orzechy nerkowca i zamarynować kurę, a poza tym robi się bardzo szybko. Następnym razem zrobię jeszcze naan!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 16 marca 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    BUTTER CHICKEN :D dobrze kojarze dyskusje,ze miala byc taka pozycja seksualna na forum? Haha

    Doskonale pamiętasz :D

    eemmiilliiaa, Sasanka55, 5ylwian lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    To typowy butter chicken - przepis z kwestii smaku :) Ważne, żeby namoczyć dzień wcześniej orzechy nerkowca i zamarynować kurę, a poza tym robi się bardzo szybko. Następnym razem zrobię jeszcze naan!

    Naan czosnkowy 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 Jestem Twoja, adoptuj mnie, blagam

    Seks na butter chickena tez dobry :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 16:45

    ef36, 5ylwian, Angelika1313, szona, agge, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 16 marca 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka hahah, biedna Ty ❤️ Tulę 🤗 mój zadeklarował się mi zrobić, aż skaczę z radości 😂 dobre to to to? :D
    Szona konieczne są orzechy? Jakoś nie bardzo przepadam :P chyba że dodają dobrego smaczku i bez nich to nie to samo :D

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie o to mi chodziło że się cieszę że zaszłam dwa razy w cp. Też wolałabym nie zajsc wcale ale tak mówiła mi lekarka. Ze niby powinnam się cieszyć że w ogóle a inne wcale o w tym sensie. Ale nie warto wymyślać nic na siłę i tego psuć jeśli jest ok!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila1996 wrote:
    Sasanka hahah, biedna Ty ❤️ Tulę 🤗 mój zadeklarował się mi zrobić, aż skaczę z radości 😂 dobre to to to? :D
    Szona konieczne są orzechy? Jakoś nie bardzo przepadam :P chyba że dodają dobrego smaczku i bez nich to nie to samo :D

    <3 Ja kiedys nie lubilam hinduskiego, ale jakis czas temu pokochalam. Mam nadzieje, ze i Tobie zasmakuje :) Dla mnie hinduskie + owoce + sushi i juz zadne jedzenie mogloby nie istniec :) Kurde, nawet nie wiedzialam, ze tam sa orzechy, ale tez nigdy nie robilam tego sama :)

    Mila1996, szona lubią tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 16 marca 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam gorszy dzień,źle się czuję, denerwuję się i jeszcze ubzdurałam sobie,że biegunka oznacza poronienie,bo zawsze miałam podczas okresu :( a teraz już mnie tak brzuch kręci...i panika gotowa ajjj :( byle do poniedziałku!

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 16 marca 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila1996 wrote:
    Sasanka hahah, biedna Ty ❤️ Tulę 🤗 mój zadeklarował się mi zrobić, aż skaczę z radości 😂 dobre to to to? :D
    Szona konieczne są orzechy? Jakoś nie bardzo przepadam :P chyba że dodają dobrego smaczku i bez nich to nie to samo :D

    Wiesz, orzechy są tylko w ilości 1/4 szklanki i dodatkowo po wygotowaniu w sosie trzeba wszystko zblendować - wiec tak na serio to niewiele je czuć (jeśli nie wcale), bo robotę robią kurkuma, garam masala, kumin i kolendra ;)

    Sasanka55, Mila1996 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 16 marca 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    <3 Ja kiedys nie lubilam hinduskiego, ale jakis czas temu pokochalam. Mam nadzieje, ze i Tobie zasmakuje :) Dla mnie hinduskie + owoce + sushi i juz zadne jedzenie mogloby nie istniec :) Kurde, nawet nie wiedzialam, ze tam sa orzechy, ale tez nigdy nie robilam tego sama :)

    Ja lubię chyba wszystko. Począwszy na kartaczach z mojego kochanego Podlasia, przez meksykańskie, hinduskie, tajskie ❤️, oczywiście włoskie, ale też gruzińskie, oczywiście japońskie (sushi foreva) ale owoce morza - choć zjem - to nigdy nie wybiorę ich w pierwszej kolejności ;) Ostatnio gotowałam zupę tom kha, dziś walnęłam hinduskie, a następne będzie jakieś curry.

    *przy okazji, na kwestii smaku jest świetny przepis na chili con carne!

    A wracając do tematu forum - wczoraj wieczorem test LH znowu był ostro ciemniejszy. Wywaliłam go jednak, w 7-8 dniu cyklu zacznę przygodę z clearblue. Zobaczymy :)

    Mila1996, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 16 marca 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d214dd342f89.jpg 6
    Dziewczyny mam prosbe. To moja karta ze szpitala jak mialam zabieg.teraz dopiero widze,ze sa tam jakies badania pod katem krzepliwosci. Mozecie rzucic okiem?czy cos Wam wskazuje,ze jest cos nie tak z wlasnego doswiadczenia?

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Dziś mam gorszy dzień,źle się czuję, denerwuję się i jeszcze ubzdurałam sobie,że biegunka oznacza poronienie,bo zawsze miałam podczas okresu :( a teraz już mnie tak brzuch kręci...i panika gotowa ajjj :( byle do poniedziałku!

    Pauliska, sobota jest, masz przy sobie eMka, jestes w ciazy, wszystko jest takie, jak byc powinno! Odnosnie biegunki- to ja mam od 2 tygodni i jakos nie poronilam. Tyle czytalas zlych rzeczy w necie, a nie natknelas sie na artykul, ze na poczatku ciazy biegunki to norma? Zreszta, miedzy Bogiem a prawda, kto przy takiej dawce stresu nie dostalby sraczki? STOP! Chyba ze naprawde chcesz sobie pozniej zarzucac, ze cos zlego sie stalo przez ogromna dawke stresu, ktorej mozna bylo uniknac!

    szona, syllwia91 lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 16 marca 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Naan czosnkowy 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 Jestem Twoja, adoptuj mnie, blagam

    Seks na butter chickena tez dobry :D

    Masz szczęściaro w Wawie tak pyszne hinduskie miejsca, że lepiej Ty mnie adoptuj i zabierz do stolicy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 17:04

    Sasanka55, Mila1996, moni05 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Masz szczęściaro w stolicy tak pyszne hinduskie miejsca, że lepiej Ty mnie adoptuj i zabierz do stolicy :D

    Ok, biore Cie :) ale ja do stolicy troche mam, wiec nie zdziw sie, jak zamiast wykwintnych restauracji, zobaczysz kilka knajp i lasy :D

    5ylwian, pamietaj, ze krzepliwosc po lyzeczkowaniu moze byc zaburzona, inne parametry bedziesz miala od razu po poronieniu, niz normalnie (tak mi mowil lekarz i kazal powtorzyc po pewnym czasie). Nie bede sie odnosic do wartosci, bo ja tu tylko sprzatam :) na normach sie nie znam, ale moge przytulic :)

    szona, 5ylwian lubią tę wiadomość

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 16 marca 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d214dd342f89.jpg 6
    Dziewczyny mam prosbe. To moja karta ze szpitala jak mialam zabieg.teraz dopiero widze,ze sa tam jakies badania pod katem krzepliwosci. Mozecie rzucic okiem?czy cos Wam wskazuje,ze jest cos nie tak z wlasnego doswiadczenia?

    Hematolog zabronił mi robić badań do diagnostyki poronień, innych niż genetyczne, przed upływem 3 miesięcy od poronienia. W ciąży też wyniki takich badań nie będą miarodajne.
    Czas krzepliwości badali w szpitalu w innym celu.

    Leczysz się na nadczynność tarczycy? TSH masz bardzo niskie...

    Sasanka55, 5ylwian lubią tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka przestań na tego swojego chłopa narzekać bo skacze gotuję a tu same baty za niewinność zbiera :)

    U mnie za to dzisiaj Orange chicken :D

    Sasanka55, MonikA_89!, agge lubią tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 16 marca 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d214dd342f89.jpg 6
    Dziewczyny mam prosbe. To moja karta ze szpitala jak mialam zabieg.teraz dopiero widze,ze sa tam jakies badania pod katem krzepliwosci. Mozecie rzucic okiem?czy cos Wam wskazuje,ze jest cos nie tak z wlasnego doswiadczenia?
    Ft4 mogłoby być wyższe. Jeśli chodzi o krzepliwość to jest ok, jeśli chodzi o wyniki po poronieniu. Wręcz ładne INR. Warto zbadać antytrombinę 3 na początek,żeby sprawdzić krzepliwość.
    Ja wam powiem,że miałam zawsze niskie płytki, niedokrzepliwość i co? Dostałam zakrzepicy! Te wszystkie wyniki o kant dupy... Wyniki wynikami a organizm sam i tak robi co chce.

    5ylwian lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
‹‹ 193 194 195 196 197 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ