X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 20 marca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Reset kocham Twój suwaczek❤️❤️❤️ trzymam kciuki za spokojną i nudną ciążę ❤️

    Agge podziwiam wytrwałość 😂 jestem z Ciebie dumna😁

    Maria ja bym przełożyła monitoring. Szkoda kasy i po co się stresować, lepiej odpuść skoro i tak robicie przerwę 🙂

    Malgonia czy Ty nie miałaś dziś testować? :)
    Malgonia wieczorem w innym wątku pisała, że już ma plamienie :( :(

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Hejka!
    Te nazwy leków to dla mnie obco brzmią :D
    Ja kolejny dzień bez okresu :(
    Sylwian trzymam kciuki mocno! :-*

    I oby brzmiały tak obco zawsze :) za to trzymam kciuki &&&&&&
    robisz bete?

    Sasanka55, syllwia91 lubią tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Malgonia wieczorem w innym wątku pisała, że już ma plamienie :( :(

    :( :( :( :( Trzeba wyslac jakiegos cudownego bocka do Malgoni

    Iseko, szona, aeiouy, MonikA_89!, Malgonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ef36 wrote:
    I oby brzmiały tak obco zawsze :) za to trzymam kciuki &&&&&&
    robisz bete?
    Kochana robiłam przed wczoraj i była ujemna :(

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, od rana, między rozprawami, jak ćpun na głodzie zapierniczam po kolejnych stronach wątku z myślą „czy Aga zrobiła test”. I nie zrobiła! I bardzo to szanuję! I gdy ja będę chciała zrobić szybciej niż w dniu okresu, to mi odrąbcie ręce ;)

    Reset, rośnijcie zdrowo :) i nie lataj może za dużo na te rozprawy, choć wiadomo jak jest - czasami się nie da olać. Spokojnej i nudnej ciąży!

    Ja z kolei drugi dzień z clearblue i szok! Wczoraj puste kółko, a dziś już uśmiechnięta, migająca gęba. Czyli wchodzę w płodny czas w 8 dc! Zawsze zaczynałam testowanie w okolicy 11-12 dc, może dlatego nieszczególnie trafialiśmy w owu 🤔 Zobaczymy. Zaatakujemy dziś. Mąż aż przebiera nóżkami :)

    agge, Iseko, Salome, Sasanka55, Niecierpliwa..., moyeu, Ania_85_, Magduullina, Szczesliwa_mamusia, aeiouy, MonikA_89!, moni05, eemmiilliiaa lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, powodzenia!
    Dzięki za pochwały, jeszcze bardziej z siebie dumna jestem 😂😂

    szona, aeiouy lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Gdyby nie paniczny stres (zakrawający o histerię momentami) i zmęczenie to wyśmienicie. Trafiłam na rozsądnego lekarza, do tego dziewczyny podpowiedziały mi, co jeszcze zbadać na początku ciąży i od wczoraj do poprzedniego arsenału leków dołożyłam neoparin. Teraz mam poczucie, że ja zrobiłam wszystko, co mogłam, reszta to natura, los i szczęście.
    Do pracy chodzę dalej - mam ten komfort, że jak się gorzej czuję (a nie mam spotkania czy rozprawy) to mogę wyjść wcześniej/ przyjść później/ wziąć pracę do łóżka.
    Tylko jakoś nie umiem uwierzyć? odnaleźć się w nowej rzeczywistości, że nie jestem staraczką, a ciężarną.
    Świetnie że masz tego ogarniętego lekarza 😊 no i z tymi lekami też dobrze, dla spokoju w głowie wszystko jest dozwolone 😊
    Co do braku wiary... do tytułu Radcy Prawnego też tak od razu się przyzwyczaiłaś? Trzy lata byłaś aplikantką i nagle bach! (kwestię zajebiście hardkorowego egzaminu odkładam na bok 😝) R.pr przed nazwiskiem 😀. Każda nowa sytuacja wymaga nieco czasu na przyzwyczajenie, i ciąża nie jest tutaj wyjątkiem, daj sobie czas, ja wiem że będzie dobrze i Pączuś zaraz da Ci popalić z objawami 😀

    szona, reset, Ochmanka lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po. uslyszalam to samo. Plyn w macicy+pobolewanie jednej strony daja podejrzenie cp. Mam uwaznie sie obserwowac. Zbadac bete w piatek i w poniedzialek przed usg. Daje male szanse na zdrowa normalna ciaze. Odpuszczam. Wiecej nigdzie nie ide do innych lekarzy bo tylko sie utwierdzam w obawach. Dziekuje Wam za wsparcie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2019, 10:44

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Kochana robiłam przed wczoraj i była ujemna :(
    Może błąd w laboratorium? Mi się zdarzyło otrzymać wynik błędnie ujemny. Lekarz w szpitalu się zdziwił, że dzień wcześniej było ponad 3000...

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge nie ćwiczy tylko swojej cierpliwości, ale i Nasza ;P
    Agge ja w szczęśliwym testowaniu robiłam 14 dpo i to przez migrene, bo w planach miałam 15, ale chciałam się upewnić czy nie mogę brać tabletek.
    Apropo migreny... Znowu dziś, ehhh

    agge lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Juz po. uslyszalam to samo. Plyn w macicy+pobolewanie jednej strony daja podejrzenie cp. Mam uwaznie sie obserwowac. Zbadac bete w piatek i w poniedzialek przed usg. Daje male szanse na zdrowa normalna ciaze. Odpuszczam. Wiecej nigdzie nie ide do innych lekarzy bo tylko sie utwierdzam w obawach. Dziekuje Wam za wsparcie :*

    Czekamy zatem. Kciuki zacisniete mocno żeby w pt wszystko się wyjaśniło i żeby wszystko skonczylo się jak najlepiej dla Ciebie!

    5ylwian lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Agge nie ćwiczy tylko swojej cierpliwości, ale i Nasza ;P
    Agge ja w szczęśliwym testowaniu robiłam 14 dpo i to przez migrene, bo w planach miałam 15, ale chciałam się upewnić czy nie mogę brać tabletek.
    Apropo migreny... Znowu dziś, ehhh

    Ehhh z tą migreną :( Przeczytałam ostatnio, że koenzym Q10 świetnie wpływa na walkę z nią. Tylko w ciazy nie można go brać :/

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Juz po. uslyszalam to samo. Plyn w macicy+pobolewanie jednej strony daja podejrzenie cp. Mam uwaznie sie obserwowac. Zbadac bete w piatek i w poniedzialek przed usg. Daje male szanse na zdrowa normalna ciaze. Odpuszczam. Wiecej nigdzie nie ide do innych lekarzy bo tylko sie utwierdzam w obawach. Dziekuje Wam za wsparcie :*

    5ylwian, trzymam mocno kciuki, by jednak wszystko dobrze sie skonczylo. Cos, co sie zle zaczyna, tez moze miec swoj happy end :* Jezeli jednak to CP, wierze, ze sama szybko oczysci sie przy takich wartosciach

    EDIT: dodam jeszcze, ze wierze, ze nic Ci na tym etapie nie grozi, nawet jesli to -odpukac- CP. Gdyby lekarz widzial realne ryzyko, wyslalby Cie z marszu do szpitala, wiec obserwuj sie, badaj bete, ale badz spokojna :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2019, 10:58

    5ylwian, szona lubią tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 20 marca 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    5ylwian, trzymam mocno kciuki, by jednak wszystko dobrze sie skonczylo. Cos, co sie zle zaczyna, tez moze miec swoj happy end :* Jezeli jednak to CP, wierze, ze sama szybko oczysci sie przy takich wartosciach

    EDIT: dodam jeszcze, ze wierze, ze nic Ci na tym etapie nie grozi, nawet jesli to -odpukac- CP. Gdyby lekarz widzial realne ryzyko, wyslalby Cie z marszu do szpitala, wiec obserwuj sie, badaj bete, ale badz spokojna :*
    Z poronieniem samoistnym jeszcze sie pogodze,bo bede z bliskimi i moge czuc sie bezpiecznie. Przeraza mnie jedynie szpital. Chyba nawet wolalabym w razie czego laparo niz leki,bo szybciej wyjde do domu. Lekarka mowila,ze po lekach to dobre 7 dni co najmniej :( a Ty Sasanko kiedy idziesz do lekarza lub na bete?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2019, 11:02

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 20 marca 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Agge nie ćwiczy tylko swojej cierpliwości, ale i Nasza ;P
    Agge ja w szczęśliwym testowaniu robiłam 14 dpo i to przez migrene, bo w planach miałam 15, ale chciałam się upewnić czy nie mogę brać tabletek.
    Apropo migreny... Znowu dziś, ehhh
    Może i u mnie 14dpo będzie szczęśliwy :P
    Współczuję migreny :(

    Arashe lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 20 marca 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Z poronieniem samoistnym jeszcze sie pogodze,bo bede z bliskimi i moge czuc sie bezpiecznie. Przeraza mnie jedynie szpital. Chyba nawet wolalabym w razie czego laparo niz leki,bo szybciej wyjde do domu. Lekarka mowila,ze po lekach to dobre 7 dni co najmniej :( a Ty Sasanko kiedy idziesz do lekarza lub na bete?
    Nie bierz na razie pod uwagę najgorszych opcji :) ja wierzę, że będzie dobrze. I nawet jeśli to cp, to też wierzę, że szybko się oczyścisz.

    Sasanka55, 5ylwian lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 20 marca 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Juz po. uslyszalam to samo. Plyn w macicy+pobolewanie jednej strony daja podejrzenie cp. Mam uwaznie sie obserwowac. Zbadac bete w piatek i w poniedzialek przed usg. Daje male szanse na zdrowa normalna ciaze. Odpuszczam. Wiecej nigdzie nie ide do innych lekarzy bo tylko sie utwierdzam w obawach. Dziekuje Wam za wsparcie :*

    Skarbie, życzę Ci dużo, dużo siły! Bądź dzielna.

    5ylwian lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Z poronieniem samoistnym jeszcze sie pogodze,bo bede z bliskimi i moge czuc sie bezpiecznie. Przeraza mnie jedynie szpital. Chyba nawet wolalabym w razie czego laparo niz leki,bo szybciej wyjde do domu. Lekarka mowila,ze po lekach to dobre 7 dni co najmniej :( a Ty Sasanko kiedy idziesz do lekarza lub na bete?

    Nie mysl o szpitalu :* Za bardzo sie tym wszystkim stresujemy! Ja na bete pojde dzis poznym popoludniem lub jutro. Do lekarza jestem zapisana na sobote, no chyba ze cos bedzie sie zlego dzialo wczesniej. Poki co, nie boli, a jak boli, to troche, wiec zakladam, ze jestem bezpieczna. Spodziewalam sie wiekszego krwawienia, no ale moze nadejdzie.

    Wiesz, za daleko wybiegamy w przyszlosc... Dlaczego mialybysmy same sie nie oczyscic? Organizmy sa madre, a ciaze wczesne. Poza tym, Ty nie mysl o laparo ani tabletkach, dopoki beta Ci ladnie wzrasta i jest szansa. Spojrz na Pauliske i jej piekna historie

    5ylwian lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian- trzymam kciuki za pozytywne rozwiazanie sytuacji

    5ylwian lubi tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 20 marca 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Juz po. uslyszalam to samo. Plyn w macicy+pobolewanie jednej strony daja podejrzenie cp. Mam uwaznie sie obserwowac. Zbadac bete w piatek i w poniedzialek przed usg. Daje male szanse na zdrowa normalna ciaze. Odpuszczam. Wiecej nigdzie nie ide do innych lekarzy bo tylko sie utwierdzam w obawach. Dziekuje Wam za wsparcie :*
    Płyn w zatoce Douglasa i ból z jednej strony może również oznaczać masę innych rzeczy np pozostałość po owulacji czy pęknięta torbielkę. Wierzę,że jeszcze może być dobrze!

    agge, ef36, Magduullina, aeiouy, 5ylwian lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
‹‹ 240 241 242 243 244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ