X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    No to facelle z Rossmana też są wadliwe,bo na każdym wychodzi druga kreska... Jak tak sobie teraz myślę to ja chyba pojechałam po bandzie z tym testowaniem i za szybko skresliłam ten cykl... Ja mam dziś 10 dpo a wy na tym etapie jeszcze czekacie,gdzie ja jestem po 3 dniach testowania!
    Chciałabym żeby moje facelle były tak wadliwe :P ja właśnie facelle robię, bo mam rossmanna po drodze, zrobiłam już chyba z 10 i na żadnym nie miałam nawet cienia cienistego

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałyście? Boskie :D

    https://youtu.be/a1kGi-X2_C8

    Cała prawda o macierzyństwie :D ale mimo wszystko nie ma nic cudowniejszego, więc niech ta wiosna przyniesie dużo pozytywów <3

    Sasanka55, moni05, Beti82, Arashe, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Chciałabym żeby moje facelle były tak wadliwe :P ja właśnie facelle robię, bo mam rossmanna po drodze, zrobiłam już chyba z 10 i na żadnym nie miałam nawet cienia cienistego
    U mnie też nigdy cienia nie było, aż do ostatniego... :P

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Haha, Sasanka, a czy to nie miał być romantyczny weekend? A nie gastroskopia? :D

    Gastroskopia pod koniec marca, chetnie w koncu ja popatrze na jego cierpienia :P Boje sie troche wyjechac ze wzgledu na Kropka i plamienia...

    Agge, ja juz wczoraj ogladalam i beczalam przy tym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2019, 10:27

    moni05 lubi tę wiadomość

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    U mnie też nigdy cienia nie było, aż do ostatniego... :P
    Ja dzisiaj zrobiłam dla formalności, bo wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę cycloprogynovy. I oczywiście nawet nie było cienie sienia. Wiec obalam teorię wadliwych facelle

    szona lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Widziałyście? Boskie :D

    https://youtu.be/a1kGi-X2_C8

    Cała prawda o macierzyństwie :D ale mimo wszystko nie ma nic cudowniejszego, więc niech ta wiosna przyniesie dużo pozytywów <3
    Widziałam boskie i jakie prawdziwe :D

    agge lubi tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Ja dzisiaj zrobiłam dla formalności, bo wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę cycloprogynovy. I oczywiście nawet nie było cienie sienia. Wiec obalam teorię wadliwych facelle
    Wiesz, ja ostatnio tyle o nich historii słyszałam, że zwątpiłam w nie.. zaraz wstawię zdjęcia tych testów, gdzie była kreska (od razu) a ciąży nie było :/

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Gastroskopia pod koniec marca, chetnie w koncu ja popatrze na jego cierpienia :P Boje sie troche wyjechac ze wzgledu na Kropka i plamienia...

    Agge, ja juz wczoraj ogladalam i beczalam przy tym :)

    Nie no, w obecnej sytuacji nie ma co, ale to nie wyklucza romantycznego weekendu :P

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e8f44b5fba1a.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f30a999a1871.jpg

    Testy dwóch różnych dziewczyn, przy obu beta negatywna... także no :/ już im nie ufam :D

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Arashe, moze beda wczesniej, poprosilam o to, ale finalnie nie wiem, czy odnotowali. Zobaczymy :) Wiecie co? Moze jestem okrutna i beznadziejna matka, ale naprawde srednio wierze w szczesliwe zakonczenie po 2 stratach. Teraz jest jeszcze gorzej, wiec dlaczego mialoby sie udac? Wiem jednak, ze jesli strace te ciaze, to max w kwietniu znowu bede sie cieszyc, a wtedy, dzieki lekom branym wczesniej, nadzieja mnie nie opusci, nie bedzie plamien, krwawienia, cienkiego endometrium, tylko idealna badania i sama radosc!

    Malgoniu, ja, choc srednio pobozna, modle sie po swojemu, by kazda z Was ujrzala II przy najblizszym testowaniu i moze jestem dziecinna, ale calym sercem w to wierze! :*

    Niecierpliwa, jak Ty sie dzis czujesz? Co z Twoimi mdlosciami? Juz niedlugo znowu beda Ci dokluczac, ale od plywajacej w brzuszku Kruszynki z pieknym serduchem :* Niech tylko beta spadnie, to zobaczysz, jak wspanialy moze byc zloty strzal :)

    Jeszcze mnie trochę pobolewa brzuch także pewnie jakiś wirus. Na razie to czekam na morze czerwone :D

    Ej bo tak się zastaniawiam, czy ta mieszanka Klimuszki mogła miec jakiś wpływ na to, że coś w tym jajowodzie zaczęło się rozwijać i dlatego beta urosla. Chyba ją odstawie do czasu @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Nie no, w obecnej sytuacji nie ma co, ale to nie wyklucza romantycznego weekendu :P

    Kotek, my to tak romantyczni jak dwie zaby. Maz mi sie na parkingu oswiadczyl, nawet kwiatow nie mial, wczesniej mnie porzadnie upil, a 5 metrow dalej jakas banda dresiarzy sie bila. Piekna sceneria. Ja zreszta jeszcze mniej romantyczna niz on, nawet gre wstepna uwazam za strate czasu. Nie mam pojecia, co moglibysmy robic, by bylo romantycznie :D

    agge, Beti82, Arashe, Malgonia, moni05, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Jeszcze mnie trochę pobolewa brzuch także pewnie jakiś wirus. Na razie to czekam na morze czerwone :D

    Ej bo tak się zastaniawiam, czy ta mieszanka Klimuszki mogła miec jakiś wpływ na to, że coś w tym jajowodzie zaczęło się rozwijać i dlatego beta urosla. Chyba ją odstawie do czasu @

    Niecierpliwa, czekamy na wyzerowanie bety, @ i wielki powrot. Przepraszam, ze zapytam, ale chcecie od razu sie starac, jak beta zupelnie spadnie? :* No i oczywiscie mam nadzieje, ze brzuszek szybko odpusci i wirus pojdzie precz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2019, 10:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Niecierpliwa, czekamy na wyzerowanie bety, @ i wielki powrot. Przepraszam, ze zapytam, ale chcecie od razu sie starac, jak beta zupelnie spadnie? :* No i oczywiscie mam nadzieje, ze brzuszek szybko odpusci i wirus pojdzie precz!


    Raczej od razu, tzn. M będzie żył w błogiej nieświadomości niezobowiązującego seksu a ja będę kontrolować cykl :) skoro owulacja już wróciła to raczej nie ma co czekać. 19 marca mam wizyte u ginka to może mi hsg zleci na następny cykl.
    Nikt mi nie mówił, że mam zachować wstrzemięźliwość to nie zamierzam :)

    Gastroskopii współczuje

    Sasanka55, Arashe, Malgonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Raczej od razu, tzn. M będzie żył w błogiej nieświadomości niezobowiązującego seksu a ja będę kontrolować cykl :) skoro owulacja już wróciła to raczej nie ma co czekać. 19 marca mam wizyte u ginka to może mi hsg zleci na następny cykl.
    Nikt mi nie mówił, że mam zachować wstrzemięźliwość to nie zamierzam :)

    Gastroskopii współczuje

    Super :) Uda sie na bank od razu! Organizm nastawiony jest jeszcze na ciaze, wiec trafi sie zloty strzal :) :* Maz bedzie miec przepiekna niespodzianke :)

    Atam, ja mialam i gastro i nawet kolonoskopie, przezylam, to i jemu nic nie bedzie :) Mysle, ze ma za duzo aktywnosci fizycznej i to zwykle zakwasy.

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ile już mamy marcowych ciąż? Sandtasz testowała 2-go?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tym facelle strumieniowym nie wierzę kompletnie! Zrobiłam w tym cyklu chyba z 4 i każdy z kreską i to od razu! Pepino czy amil nawet cienia nie pokazały... Więc sama nie wiem,ale te testy raczej wadliwe są... Kiedyś czytałam,że wlasnie te 10 pokazują kreskę kiedy nie ma ciąży,bardziej wiarygodne wbrew pozorom są 25. W ogóle lepiej nie robić testów ale weź nie rób jak kuszą :D

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    No ja tym facelle strumieniowym nie wierzę kompletnie! Zrobiłam w tym cyklu chyba z 4 i każdy z kreską i to od razu! Pepino czy amil nawet cienia nie pokazały... Więc sama nie wiem,ale te testy raczej wadliwe są... Kiedyś czytałam,że wlasnie te 10 pokazują kreskę kiedy nie ma ciąży,bardziej wiarygodne wbrew pozorom są 25. W ogóle lepiej nie robić testów ale weź nie rób jak kuszą :D

    Ja z kolei czytałam, że te pepino to o kant... ;)

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    To ile już mamy marcowych ciąż? Sandtasz testowała 2-go?
    Widziałam na jej wykresie, że II :)

    szona, Sasanka55, Niecierpliwa..., Ochmanka, agge lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ja z kolei czytałam, że te pepino to o kant... ;)
    No właśnie podobno one też pokazują kreskę kiedy ciąży nie ma. Nie wiem, w sumie pepino nigdy mi nie pokazał kreski. Pewnie zależy od serii. Każdy tak naprawdę może oszukać...ale w tą stronę nie powinien,bo tylko robi nadzieję niepotrzebnie...

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello dziewczynki wszystkiego naj naj najlepszego dla starajacych pieknego bejbika ,
    Dla oczekujacych nudnych ciaz i szybkich porodow!
    I spelnienia marzen!
    :)
    Ja dzis z okazji dnia kobiet spedzam dzien z synami nie gotuje jedziemy gdzies na obiad do restauracji i na jakies zakupki :) nic dzis nie tykam palcem w domu moze samo sie zrobi :D

    Niecierpliwa..., Sasanka55, agge, MonikA_89!, APrzybylska, Malgonia, nuśka91 lubią tę wiadomość

‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ