X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Moc tulasków w listopadzie 🍂Wnet bobasek na pokładzie 👶
Odpowiedz

Moc tulasków w listopadzie 🍂Wnet bobasek na pokładzie 👶

Oceń ten wątek:
  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 30 listopada 2023, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Możesz puścić, test biały :)

    Niech to wszystko szlag, ech...
    Tedka ☹️ może jeszcze nic straconego, jak to się mówi do @ zawsze jest nadzieja🤞 6 lat to bardzo długo, ale sama widzisz, że idzie wszystko w dobrym kierunku. Poprawione parametry nasienia jak pisałaś, współpraca z konkretnym lekarzem. Tylko patrzeć jak wysikasz 2 kreski💚😘

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • Siri Autorytet
    Postów: 1707 1888

    Wysłany: 30 listopada 2023, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka 🥺

    age.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1510 1865

    Wysłany: 30 listopada 2023, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Moja droga jest już długa i z czterolatkiem na pokładzie. W ostatnie 1,5 roku przeżyłam prawdziwy rollercoaster. Rok temu ciąża biochemiczna, w lutym poronienie naturalnej ciąży, w sierpniu drugie ivf - nieudane, a teraz zaczęłam mocno świrować. Zastanawiamy się nad kolejnym in vitro w przyszłym roku, ale póki co próbujemy naturalnie. Teraz mam 29 dc i rano coś mnie podkusiło, żeby zrobić test. Niestety biały. Nie wiem, kiedy była owulacja, ale pewnie ok. 17 dc, więc w sumie ten test chyba trochę za wcześnie? Sama już nie pamiętam, jak to jest z tymi testami. Robiłam facelle, więc chyba ten czuły. Odczucia to wiadomo, rzecz subiektywna, ale test zrobiłam właśnie dlatego, że czuję takie rozpieranie w brzuchu, piersi bolące - wiadomo, plus jeszcze pewnie ileś tam objawów, które sobie wmawiam... Ale chciałam Was podpytać, czy w takiej sytuacji, ten test rzeczywiście był za szybko, czy jednak powinno coś wyjść i mam sobie wybić ciążę z głowy? Będę bardzo wdzięczna za rady. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny w podobnej sytuacji!

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Granita Ekspertka
    Postów: 168 179

    Wysłany: 30 listopada 2023, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszaa91 wrote:
    W sumie nie wiem, czego się spodziewałam, bo to lekarz z pakietu luxmed. Chciałam sprawdzić, czy ta owu była, bo jestem bez monitoringu na tą chwilę, a do niego był wolny jeden termin i miał przed nazwiskiem wypisane, że doktor po habilitacji.
    Dałam się na tytuł złapać jak dziecko 🤡🤦‍♀️

    Umówiłam nas dzisiaj do MedArt w Poznaniu do p. Beaty Kubiaczyk- Paluch o której wiele dobrego słyszałam.
    Do tej pory byłam pacjentką poradni niepłodności przy szpitalu ginekologicznym w Poznaniu.
    O wyborze przychodni prywatnej zadecydował też fakt, że jedyny sprzęt do HSG, który mają w szpitalu na Polnej jest nieczynny i do końca stycznia czynny nie będzie 😐
    Wizytę u pani doktor mamy na 11.01, więc całkiem niedługo. Kolejny krok to sono-hsg już u nich, koszt 1200 🫣

    Tedka, co brał Twój mąż, że taką ma piękną poprawę wyników?

    Ja nie wiem czy w tym luxmedzie to już z założenia jak najgorszych lekarzy zatrudniają 😥 jestem z kujawsko-pomorskiego i przy mojej ciąży pozamacicznej załatwiła mi taką traumę 🤦 a o wszystkich słyszy się znaczną większość niepochlebnych komentarzy.. już nie raz słyszałam jak kobiety wychodziły ze łzami z gabinetu (sama do nich należę..). Współczuję Ci, że tak trafiłaś 😥

  • Granita Ekspertka
    Postów: 168 179

    Wysłany: 30 listopada 2023, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Moja droga jest już długa i z czterolatkiem na pokładzie. W ostatnie 1,5 roku przeżyłam prawdziwy rollercoaster. Rok temu ciąża biochemiczna, w lutym poronienie naturalnej ciąży, w sierpniu drugie ivf - nieudane, a teraz zaczęłam mocno świrować. Zastanawiamy się nad kolejnym in vitro w przyszłym roku, ale póki co próbujemy naturalnie. Teraz mam 29 dc i rano coś mnie podkusiło, żeby zrobić test. Niestety biały. Nie wiem, kiedy była owulacja, ale pewnie ok. 17 dc, więc w sumie ten test chyba trochę za wcześnie? Sama już nie pamiętam, jak to jest z tymi testami. Robiłam facelle, więc chyba ten czuły. Odczucia to wiadomo, rzecz subiektywna, ale test zrobiłam właśnie dlatego, że czuję takie rozpieranie w brzuchu, piersi bolące - wiadomo, plus jeszcze pewnie ileś tam objawów, które sobie wmawiam... Ale chciałam Was podpytać, czy w takiej sytuacji, ten test rzeczywiście był za szybko, czy jednak powinno coś wyjść i mam sobie wybić ciążę z głowy? Będę bardzo wdzięczna za rady. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny w podobnej sytuacji!

    Cześć!
    Bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji 😥 Mogę zapytać, w którym tygodniu straciłaś ciążę? :(
    Trzymam kciuki, żebys nie została tu na długo ☺️

    To chyba jest bardzo indywidualna kwestia. Ja w poprzedniej ciąży (fakt, że była pozamaciczna) miałam pozytywny test już w 23dc a teraz w 28 negatywny, w 31 w pierwszym momencie negatywny, potem pokazała się blada kreska i kolejny tego dnia był już wyraźnie pozytywny.

    Myślę, że najlepiej jak powtórzysz pojutrze, jeśli nie przyjdzie miesiączka. Powodzenia!

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1510 1865

    Wysłany: 30 listopada 2023, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Granita wrote:
    Cześć!
    Bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji 😥 Mogę zapytać, w którym tygodniu straciłaś ciążę? :(
    Trzymam kciuki, żebys nie została tu na długo ☺️

    To chyba jest bardzo indywidualna kwestia. Ja w poprzedniej ciąży (fakt, że była pozamaciczna) miałam pozytywny test już w 23dc a teraz w 28 negatywny, w 31 w pierwszym momencie negatywny, potem pokazała się blada kreska i kolejny tego dnia był już wyraźnie pozytywny.

    Myślę, że najlepiej jak powtórzysz pojutrze, jeśli nie przyjdzie miesiączka. Powodzenia!

    Granita, ciąża przestała się rozwijać bardzo wcześnie albo było puste jajo (dwie opinie u dwóch lekarzy). Ale wtedy miałam bardzo bladą kreskę dopiero równo dwa tygodnie po owulacji i przez dłuższy czas beta rosła bardzo ładnie. Do poronienia doszło w 8 tc. Tym razem było idealnie biało na teście, a po kilku godzinach zaczął majaczyć mi jakiś cień, ale wyrzuciłam ten test, bo tylko zła byłam, że mam zwidy i nadzieję sobie robię 😀 Sama nie wiem, po co to sobie zrobiłam, ale kusiło, a teraz zostałam bez testów... Dziękuję za dobre słowa!

    PS Naprawdę nie wiem, dlaczego akurat dzisiaj ten test zrobiłam i na dodatek doszukuję się objawów, sprawdzam śluz (zazwyczaj kilka dni przed @ mam plamienia, a teraz ich nie ma) itp. Wiem, że świruję i wkręcam sobie, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, ale bardzo bym chciała zakończyć ten rok pozytywnie, a wiem, że szanse są marne 😞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2023, 20:17

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Myszaa91 Przyjaciółka
    Postów: 116 94

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amani! ❤️❤️
    Dziękujemy za piękny wątek!

    Przykro mi, że nie miałaś okazji wpisać którejś z nas 🎃 😏

    Listopad jest strasznie ciężkim miesiącem, bo i liście spadają i mokro i ciemno 🙈 I nic się nie chce 😅 A mimo to, zadbałaś, tu u nas było ciepło i miło 🥰🥰🥰

    Przed nami grudzień!
    Trzymam kciuki za wysyp prezentów pod choinką! 🌟🌟🌟

    👰‍♀️ '91

    ✅️ AMH - 3.26
    ✅️ FSH, LH, TSH, estradiol, testosteron, prolaktyna i inne
    09.23 ? - HSG 🫣

    🤵‍♂️ '83

    ✅️ 67.21 mln/ml
    ✅️ 88.05% ruchome
    👇 3% morfologia

    💪 walka o pierwsze maleństwo
    ⏰️ 05.2020 / bez zabezpieczeń
    ⏰️ 02.2022 / intensywne starania
    ⚕️02.2023 / Program kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego NFZ

    📍Poznań
  • miska122 Autorytet
    Postów: 4402 7487

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amani dziękuję za wątek ❤️

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    Chłopczyk <3 💙
    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7634 9997

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amani, mało mnie było na tym wątku bo nie było mnie w domu. Pochłonął mnie kurs, schudłam 5 kg tak mi dali wycisk na taktykach i technikach interwencji 🫣 codziennie po 10-17 tys kroków. Przez ostatnie 19 dni roboczych przeszłam 300 km 🫣 ale i tak dziękuję Ci za wątek ❤️❤️

    lawendowePole lubi tę wiadomość

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Siri Autorytet
    Postów: 1707 1888

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amani dziekuje Ci za prowadzenie watku ☺️❤️

    age.png
  • Granita Ekspertka
    Postów: 168 179

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Armani dziękuję 🥰🥰

‹‹ 16 17 18 19 20
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ