X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Moc tulasków w listopadzie 🍂Wnet bobasek na pokładzie 👶
Odpowiedz

Moc tulasków w listopadzie 🍂Wnet bobasek na pokładzie 👶

Oceń ten wątek:
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 27 listopada 2023, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amani_96 wrote:
    Tedka tak ciężko odpuścić na 100% testowanie i nakręcanie się.. zachowanie spokoju w tym wszystkim chyba jest najrozsądniejsze.
    Wieeeeesz, słyszało się tu i ówdzie o przypadkach szybszego zagnieżdżenia - jak napisałaś - nadzieja umiera ostatnia 🤗✊🏻🍀

    Jo_Ana przykro mi bardzo 🥺 tulę mocno 🥺

    Księgowa nie zazdroszczę zapalenia zatok.. nic za bardzo wziąć nie możesz biedna 🥺 ale jak piszesz, że już jest lepiej - to oby minęło do rozwiązania ☺️ czekamy na dalsze wieści ! 🤗🍀☺️

    Wa123 też o tym słyszałam i jak w każdym przypadku - zdarzało się tak jak piszesz.. To jest dobry pomysł - badaj progesteron, jednak da ci jakiś obraz jednak sytuacji ☺️

    Taaak, wiem wiem :) dlatego dziś może uda mi się kupić test i jutro rano siknąć :) a co.
    Będzie już 10dzień po ovi, więc albo będzie ledwo co widać, albo nic nie widać, albo coś widać :P

    Granita, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Granita Ekspertka
    Postów: 168 179

    Wysłany: 27 listopada 2023, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie Tedka trzymamy kciuki i czekamy pod kibelkiem od rana 🙊✊❤️

    Tedka lubi tę wiadomość

  • amani_96 Autorytet
    Postów: 714 565

    Wysłany: 27 listopada 2023, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Taaak, wiem wiem :) dlatego dziś może uda mi się kupić test i jutro rano siknąć :) a co.
    Będzie już 10dzień po ovi, więc albo będzie ledwo co widać, albo nic nie widać, albo coś widać :P

    Tedzia to czy mam rozumiec, że wpisać cię na testowanie kilka dni z rzędu zaczynając od jutra ? 😜

    o każdy cykl za długo...
    obecnie mieszkamy i staramy się w De 🇩🇪
    AMH 3,5

    Ona 96 r. 👱🏼‍♀️
    On 94 r. 👨🏻

    01.2023 - stymulacja CLO+Duphostan.. ❌
    05.2023 - rozpoczęcie starań z pomocą medyczną
    16.08.2023 - histero-laparoskopia - 👍🏻✅


    🙏🙏🙏
  • amani_96 Autorytet
    Postów: 714 565

    Wysłany: 27 listopada 2023, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi czy jest ktoś kto chciałby poprowadzić wątek w grudniu ? 🤔🎄🎅

    o każdy cykl za długo...
    obecnie mieszkamy i staramy się w De 🇩🇪
    AMH 3,5

    Ona 96 r. 👱🏼‍♀️
    On 94 r. 👨🏻

    01.2023 - stymulacja CLO+Duphostan.. ❌
    05.2023 - rozpoczęcie starań z pomocą medyczną
    16.08.2023 - histero-laparoskopia - 👍🏻✅


    🙏🙏🙏
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 27 listopada 2023, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiem Wam że kupiłam sobie trzy testy, z czego jeden właśnie zasikalam i oczywiście jest blada kreska, więc niestety ale ovitrelle trzyma się mocno. Wiadomo, dziś 9 dzień po zastrzyku, ma prawo.

    Armani, możesz mnie wpisać ostatecznie na 2 grudnia, to będzie zdaje się mój 13dpo i tego dnia ostatni raz biorę proga. Zatem trzeba testować, odstawiać i kolejny raz poprawić koronę :)

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3703 3484

    Wysłany: 27 listopada 2023, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka 2 grudnia to już chyba w następnym wątku będzie 🙈 bo jeszcze listopad mamy.

    Amani coś chętnych brak chyba.
    Dawajcie dziewczyny bo jak nie będzie prowadzącej to i grudniowego wątku też nie będzie 😳

    amani_96 lubi tę wiadomość

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    31 dojrzałych, 24 zapłodnione
    18 ❄️ (ryzyko OHSS, transfer odroczony)
    🔸14.05 FET⏳🍀
  • Nina_02 Autorytet
    Postów: 416 566

    Wysłany: 27 listopada 2023, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek musi być więc jeżeli nie ma chętnych to ja się zgłaszam 😁🙈

    jo_ana, Tedka, Wa123, Siri, amani_96, miska122, Myszaa91, Granita lubią tę wiadomość

    👩33l
    niedoczynność tarczycy
    PCOS
    brak owulacji
    jajowody drożne ✅️
    kariotyp ok ✅️


    🧑34l
    parametry nasienia ✅️
    HBA 60%✖️
    kariotyp ok ✅️

    Starania od 2020
    07.2022 klinika
    10.2022 cb 💔
    09.2023 1️⃣iui ❌️
    10.2023 zmiana kliniki
    01.2024 2️⃣ iui ❌️
    03.2024 3️⃣ iui 🙏
    26.03.2024 ⏸️
    27.03.2024 beta 62.6mIU/ml 🥹✊️
    29.03.2024 beta 147 mIU/ml 🥹
    03.04.2024 beta 955 mIU/ml 😍
    Rośnij Kruszynko 🥰

    preg.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 27 listopada 2023, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Tedka 2 grudnia to już chyba w następnym wątku będzie 🙈 bo jeszcze listopad mamy.

    Amani coś chętnych brak chyba.
    Dawajcie dziewczyny bo jak nie będzie prowadzącej to i grudniowego wątku też nie będzie 😳

    No tak! Haha 🫣🤣 jakoś mi się zlały miesiące ;)

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • amani_96 Autorytet
    Postów: 714 565

    Wysłany: 27 listopada 2023, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę cię wpisać 🤪 słuchaj jak zakładałam wątek to mój listopad miał 31 dni więc może mieć 31 dni + 2 dodatkowe dla ciebie nie będą stanowić problemu haha 🤪

    Tedka, jo_ana lubią tę wiadomość

    o każdy cykl za długo...
    obecnie mieszkamy i staramy się w De 🇩🇪
    AMH 3,5

    Ona 96 r. 👱🏼‍♀️
    On 94 r. 👨🏻

    01.2023 - stymulacja CLO+Duphostan.. ❌
    05.2023 - rozpoczęcie starań z pomocą medyczną
    16.08.2023 - histero-laparoskopia - 👍🏻✅


    🙏🙏🙏
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 27 listopada 2023, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amani_96 wrote:
    Mogę cię wpisać 🤪 słuchaj jak zakładałam wątek to mój listopad miał 31 dni więc może mieć 31 dni + 2 dodatkowe dla ciebie nie będą stanowić problemu haha 🤪

    Haha! Poproszę!
    Nie no, dobra. Otworze grudniowy wątek testowaniem po prostu, oczywiście nieudanym. Wiadomo. Później już będzie tylko lepiej, więc kto za mną w kolejce, szykować się na II kreski!

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Myszaa91 Przyjaciółka
    Postów: 116 94

    Wysłany: 28 listopada 2023, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na prowadzącą się nie nadaje, bo udzielam się zbyt rzadko😜

    Ale mam grudniową propozycję-

    Idzie Gwiazdka! Znakomicie! 🌟
    W brzuszku noszę nowe życie!🤰

    Ja od sierpnia nie umiem się zmotywować do niczego. Odłożyłam termometr, nie umówiłam ciągle tego badania drożności... jedynie testy owu robię 🙈

    Appka Premom pokazała mi wczoraj pik LH, a od dwóch godzin nie wiem, co mam ze sobą zrobić 😏
    I teoretycznie to mogą być bóle owulacyjne, ale aż tak? No łupie mnie po prawej stronie podbrzusza niemiłosiernie... nawet ze schylaniem mam problem 🙈🥴
    Ze strachu aż umówiłam się na jutro rano na kontrol do luxmedu 🙈😅
    No i na tą drożność spróbuję się jutro umówić 😅

    Tedka- wiem, że trudno wierzyć, ale optymizmu! ❤️ Trzymam kciuki 🥰❤️

    jo_ana, amani_96 lubią tę wiadomość

    👰‍♀️ '91

    ✅️ AMH - 3.26
    ✅️ FSH, LH, TSH, estradiol, testosteron, prolaktyna i inne
    09.23 ? - HSG 🫣

    🤵‍♂️ '83

    ✅️ 67.21 mln/ml
    ✅️ 88.05% ruchome
    👇 3% morfologia

    💪 walka o pierwsze maleństwo
    ⏰️ 05.2020 / bez zabezpieczeń
    ⏰️ 02.2022 / intensywne starania
    ⚕️02.2023 / Program kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego NFZ

    📍Poznań
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 28 listopada 2023, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I proszę Pań, następuje cień cienia, a więc Ovi ma się ku końcowi. Jest bledsze niż wczoraj, dziś 10 dzień po zastrzyku.
    Teraz jeśli cokolwiek się pojawi to ciąża, ale... wiemy jak to się skończy. Aż odechciało mi się brać ten progesteron, jeszcze 5 dni! Masakra :(

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3703 3484

    Wysłany: 28 listopada 2023, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    I proszę Pań, następuje cień cienia, a więc Ovi ma się ku końcowi. Jest bledsze niż wczoraj, dziś 10 dzień po zastrzyku.
    Teraz jeśli cokolwiek się pojawi to ciąża, ale... wiemy jak to się skończy. Aż odechciało mi się brać ten progesteron, jeszcze 5 dni! Masakra :(

    Może jeszcze odbije 🤞🏻 bądźmy dobrej myśli.

    A ja mam pytanie, czy można brać proga dłużej niż te 10 dni standardowe, jeśli nie ma ciąży, żeby wydłużyć cykl i opóźnić miesiączkę ? Ktoś tak robił ?

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    31 dojrzałych, 24 zapłodnione
    18 ❄️ (ryzyko OHSS, transfer odroczony)
    🔸14.05 FET⏳🍀
  • amani_96 Autorytet
    Postów: 714 565

    Wysłany: 28 listopada 2023, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina super 😁 to teraz zbieraj wszystkie propozycje tematów :) I czekamy na ankietę ☺️

    Tedka do 10 dni ovi teoretycznie jest w organizmie.. ja bym jeszcze sprawdziła jutro i ewentualnie w czwartek czy jaśnieje czy jak. Nie poddawaj sie, po porażce popraw koronę i ciśnij dalej ✊🏻

    Chciałabym powiedzieć, że w końcu umówiłam wizytę u naprotechnologa w Poznaniu.. 8stycznia mam wizytę online (wywiad itd) a 9 lutego stacjonarnie już u pani doktor.. jedziemy się badać i dowiedzieć się co dalej z nami 👍🏻

    Wa123 lubi tę wiadomość

    o każdy cykl za długo...
    obecnie mieszkamy i staramy się w De 🇩🇪
    AMH 3,5

    Ona 96 r. 👱🏼‍♀️
    On 94 r. 👨🏻

    01.2023 - stymulacja CLO+Duphostan.. ❌
    05.2023 - rozpoczęcie starań z pomocą medyczną
    16.08.2023 - histero-laparoskopia - 👍🏻✅


    🙏🙏🙏
  • amani_96 Autorytet
    Postów: 714 565

    Wysłany: 28 listopada 2023, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszaa91 wrote:
    Ja na prowadzącą się nie nadaje, bo udzielam się zbyt rzadko😜

    Ale mam grudniową propozycję-

    Idzie Gwiazdka! Znakomicie! 🌟
    W brzuszku noszę nowe życie!🤰

    Ja od sierpnia nie umiem się zmotywować do niczego. Odłożyłam termometr, nie umówiłam ciągle tego badania drożności... jedynie testy owu robię 🙈

    Appka Premom pokazała mi wczoraj pik LH, a od dwóch godzin nie wiem, co mam ze sobą zrobić 😏
    I teoretycznie to mogą być bóle owulacyjne, ale aż tak? No łupie mnie po prawej stronie podbrzusza niemiłosiernie... nawet ze schylaniem mam problem 🙈🥴
    Ze strachu aż umówiłam się na jutro rano na kontrol do luxmedu 🙈😅
    No i na tą drożność spróbuję się jutro umówić 😅

    Tedka- wiem, że trudno wierzyć, ale optymizmu! ❤️ Trzymam kciuki 🥰❤️

    Bardzo możliwe słuchaj.. ja któregoś razu tak czułam owulację, że myślałam że mi jelito wykręci 😅 gazy, jakieś bóle dziwne, parcie na 💩 I ból jajnika pulsacyjny.. dwa razy mi się tak zdarzyło - więc wszystko możliwe 😅

    o każdy cykl za długo...
    obecnie mieszkamy i staramy się w De 🇩🇪
    AMH 3,5

    Ona 96 r. 👱🏼‍♀️
    On 94 r. 👨🏻

    01.2023 - stymulacja CLO+Duphostan.. ❌
    05.2023 - rozpoczęcie starań z pomocą medyczną
    16.08.2023 - histero-laparoskopia - 👍🏻✅


    🙏🙏🙏
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 28 listopada 2023, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Może jeszcze odbije 🤞🏻 bądźmy dobrej myśli.

    A ja mam pytanie, czy można brać proga dłużej niż te 10 dni standardowe, jeśli nie ma ciąży, żeby wydłużyć cykl i opóźnić miesiączkę ? Ktoś tak robił ?

    Ja tak kiedyś robiłam, jeszcze wtedy ciąża nie była mi w głowie, ale wakacje chciałam mieć bez @. Pani Doktor wtedy luteiną mnie karmiła :)

    Ale to jest takie możliwe, niepewne, bo mój gin np. stwierdził, że mam brać proga, aż dostanę @. Jego zdaniem, jak @ ma przyjść to przyjdzie. Różne są opinie :) Ale próbuj, kilka dni nie zaszkodzi.

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 28 listopada 2023, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amani_96 wrote:
    Nina super 😁 to teraz zbieraj wszystkie propozycje tematów :) I czekamy na ankietę ☺️

    Tedka do 10 dni ovi teoretycznie jest w organizmie.. ja bym jeszcze sprawdziła jutro i ewentualnie w czwartek czy jaśnieje czy jak. Nie poddawaj sie, po porażce popraw koronę i ciśnij dalej ✊🏻

    Chciałabym powiedzieć, że w końcu umówiłam wizytę u naprotechnologa w Poznaniu.. 8stycznia mam wizytę online (wywiad itd) a 9 lutego stacjonarnie już u pani doktor.. jedziemy się badać i dowiedzieć się co dalej z nami 👍🏻

    Tak, wiem :( niby za wcześnie, ale nie ma takiej siły chyba na tym świecie, która pozwoliłaby mi cieszyć się ciążą.
    No nic, cisnę dalej. Kolejny cykl będzie ze stymulacją, zobaczymy co wyhoduję. :)

    PS Amani. Odpiszę Ci na pewno na priv, ale muszę usiąść na dłuższą chwilę :) to może wieczorkiem :)<3
    Wizyty u napro mam za sobą, gdybyś chciała o tym pogadać, to daj znać. Ogólnie to dobry sposób na diagnozowanie problemów, bo oni na tym się skupiają, na przyczynie. Z leczeniem to zależy od lekarza. :) Ciekawa jestem co Tobie zaproponuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2023, 09:48

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3703 3484

    Wysłany: 28 listopada 2023, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Ja tak kiedyś robiłam, jeszcze wtedy ciąża nie była mi w głowie, ale wakacje chciałam mieć bez @. Pani Doktor wtedy luteiną mnie karmiła :)

    Ale to jest takie możliwe, niepewne, bo mój gin np. stwierdził, że mam brać proga, aż dostanę @. Jego zdaniem, jak @ ma przyjść to przyjdzie. Różne są opinie :) Ale próbuj, kilka dni nie zaszkodzi.

    No właśnie chce spróbować w tym cyklu, jeśli się iui nie uda to chce przedłużyć, bo okres wypadnie mi w czasie świąt, a jedziemy do PL i nie będę mogła iść na wizytę do kliniki i zacząć następnej stymulacji. Więc chcę trochę przeciągnąć żeby okres jednak przyszedł później.

    Tedka lubi tę wiadomość

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    31 dojrzałych, 24 zapłodnione
    18 ❄️ (ryzyko OHSS, transfer odroczony)
    🔸14.05 FET⏳🍀
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 28 listopada 2023, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    No właśnie chce spróbować w tym cyklu, jeśli się iui nie uda to chce przedłużyć, bo okres wypadnie mi w czasie świąt, a jedziemy do PL i nie będę mogła iść na wizytę do kliniki i zacząć następnej stymulacji. Więc chcę trochę przeciągnąć żeby okres jednak przyszedł później.

    Myślę że można przeciągnąć, ale mnie się udało z tego co pamiętam maks 3-4 dni.

    A jak bierzesz progesteron to może boli Cię brzuch? Mnie notorycznie, codziennie boli podbrzusze .. :/ nie wiem, czy to już na okres :( czy co. Właściwie to boli mnie od 3 dnia po zastrzyku z Ovi, ale wtedy obstawiałam że to właśnie przez zastrzyk. Już zglupiec można

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Annaaa4 Ekspertka
    Postów: 151 304

    Wysłany: 28 listopada 2023, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam załamkę w tym cyklu :( Dzisiaj 12dc. owu powinna przyjść za 2-3 dni a testy owu coraz jasniejsze :(

    Chyba zrezygnuje z tych testów owu bo już mnie zaczęły wkurzać 🫤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2023, 16:03

    12.12 Beta 26,3 Prog 17
    14.12 Beta 93,1 Prog 24,1
    18.12 Beta 824
    22.12 Beta 5618
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ