Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 💕Nasz Vergeecik wciąż szaleje, niech się w grudniu bobas śmieje 🥹✨
Odpowiedz

💕Nasz Vergeecik wciąż szaleje, niech się w grudniu bobas śmieje 🥹✨

Oceń ten wątek:
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 spokojnie, myślę że ty wyniki wyszły ci tak jak powinny. Nie interpretuje się ich samemu. Lekarz powinien to przeliczyć na inne jednostki i interpretuje się to w stosunku do wieku ciąży, twojego wieku, twojej wagi a nawet tego czy palisz papierosy 😉

    M93 lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasiu - mój mąż już miał wcześniej badanie, teraz idziemy z wynikami na wizytę właśnie. Ale i tak ta sama data faktycznie 😉
    Rozumiem, to idziemy podobnie 🥰

    Nat, dawaj, sikaj na test :D obiecująco to wyglada u Ciebie 🥰🍀

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @M93 powiem Ci, że no postawa godna “podziwu” tych ludzi w pracy… żenada jakich mało. Tym bardziej bym poszła na to L4 jak najszybciej 🙈 kochana skonsultuj na spokojnie te wyniki z lekarzem i się nie nakręcaj 🫂

    @Natt sikaj na ten test a nie gadaj 🤣 tu jest wątek Vergeet 😁

    Natt, Vergeet lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • M93 Autorytet
    Postów: 2028 3111

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa mam nadzieję, że masz rację

    Molka chciałam wziąć premię jeszcze za kwartał, bo go wyrobiłam a u nas są wypłacane w maju i jak zapytałam czy jak 19.04 przejdę na l4 to mi ją wypłacą skoro przepracowałam cały kwartał to mi powiedzieli, że muszą się zastanowić 🙃 nie wiem w sumie co robić…

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Nowa mam nadzieję, że masz rację

    Molka chciałam wziąć premię jeszcze za kwartał, bo go wyrobiłam a u nas są wypłacane w maju i jak zapytałam czy jak 19.04 przejdę na l4 to mi ją wypłacą skoro przepracowałam cały kwartał to mi powiedzieli, że muszą się zastanowić 🙃 nie wiem w sumie co robić…
    To do kiedy byś musiała pracować ?

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • M93 Autorytet
    Postów: 2028 3111

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    To do kiedy byś musiała pracować ?
    U nas wypłaty są do 10tego więc początek maja…
    Ale wizyty mam raz w miesiącu, więc kolejna możliwość żebym wzięła zwolnienie to będzie koniec maja 😵‍💫

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2025, 12:29

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    U nas wypłaty są do 10tego więc początek maja…

    To jest chore.. należy Ci się premia jak psu buda. Trzeba by jakiś kadr o to zapytać.. 😩

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Ja właśnie weszłam do domu bo musiałam jeszcze wjechać na budowę. Pierwszy raz nie było opóźnienia a nawet weszłam 5 minut przed czasem 😅 Odnośnie wizyty to tak jak przeczuwałam … Endometrium niecałe 7 w najgrubszym miejsciu 7,4 ale „mogłoby być lepsze” więc decyzja że dalej Estrofem i podgląd 17.04. Jeśli urośnie do 8 to 23.04 robimy transfer jeśli nie to wywołujemy miesiączke i próbujemy zrobić na cyklu naturalnym ale to może potrwać 2-3 msc. Jeśli się nie uda to znowu cykl sztuczny i będziemy popróbować przy takim endometrium jakie wyhoduje 🥺🥺🥺 Od zawsze miałam problem z endometrium więc mam nadzieję że przez te 6 dni ładnie podrośnie i jednak ten transfer będzie bo czekanie na naturalny cykl mimo leków na wywołanie owulacji przy PCOS to będzie dla mnie wieczność 😭

    Babsi testowałaś dzisiaj? 🍀
    Natt namawiam do testowania 🥹

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Nowa mam nadzieję, że masz rację

    Molka chciałam wziąć premię jeszcze za kwartał, bo go wyrobiłam a u nas są wypłacane w maju i jak zapytałam czy jak 19.04 przejdę na l4 to mi ją wypłacą skoro przepracowałam cały kwartał to mi powiedzieli, że muszą się zastanowić 🙃 nie wiem w sumie co robić…
    Jeśli masz w umówię zapis o premii kwartalnej to nawet nie ma o czym mówić, przepracowałaś to ci się należy ! A to ze będzie wypłacona już na l4 to nie Twoja wina.
    Jeśli masz jakieś wątpliwości co do tego czy zostanie wypłacona to napisałabym e-maila z zapytaniem, ja jestem z założenia ze lepiej wszystko mieć potwierdzone na piśmie niż na gębę 🤭

    PaulinKA, Molahonkeey, Nowa2024, Kaliope, Loraa lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka może jeszcze endometrium się zwiększy, dorzuć do posiłków orzechy brazylijskie, ryby, suszone morele i pestki dyni 😊
    Wina nie będę proponować bo wg mnie alkohol nie sprzyja w trakcie starań a tym bardziej IVF 🙈

    Nitka96, Julia24 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • M93 Autorytet
    Postów: 2028 3111

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Jeśli masz w umówię zapis o premii kwartalnej to nawet nie ma o czym mówić, przepracowałaś to ci się należy ! A to ze będzie wypłacona już na l4 to nie Twoja wina.
    Jeśli masz jakieś wątpliwości co do tego czy zostanie wypłacona to napisałabym e-maila z zapytaniem, ja jestem z założenia ze lepiej wszystko mieć potwierdzone na piśmie niż na gębę 🤭
    Napisałam, odpisali mi ze muszą to omówić z zarządem i tak mija tydzień a odpowiedzi brak 😵‍💫

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Napisałam, odpisali mi ze muszą to omówić z zarządem i tak mija tydzień a odpowiedzi brak 😵‍💫

    Niech podadzą argumenty dlaczego miałabyś tej premii nie dostać skoro w okresie, za który się ona należy byłaś w pracy 🤯

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA oczywiście, że wiem te wszystkie rzeczy ale jednak te zawirowania początkowe sprawiają że muszę jeszcze poczekać do kolejnej wizyty.

    Nowa, Pelasia, Migotka właśnie myślę, że jeśli na poniedziałkowej i środowej wizycie okaże się, że bobuś urósł odpowiednio i wszystko jest git to będę zagadywać do szefowej i dziewczyn. Myślałam wstępnie żeby nie wracać po majówce, ewentualnie właśnie gdzieś do połowy maja maksymalnie pochodzić. Już jest to bardzo uciążliwe, bo druga nauczycielka snuje plany, planujemy przestawienie na dzień mamy i taty i inne okazje, a ja muszę się angażować wiedząc że mnie to prawdopodobnie nie dotyczy xd

    M93 niestety spóźniłam się tylko 8min więc dużej różnicy w długości pracy nie odczuje 😂 co do wyników to poczekajmy na interpretacje lekarza, tak naprawdę ten wynik wiele nie mówi. A co do pracy to żenada, że kobiecie w ciąży jeszcze robią tak pod górkę, to podchodzi pod mobbing. Powinni się cieszyć, że jeszcze tam jesteś.

    Aszin matkooo, no nie oszczędza was ten los 🙈🙈🙈

    Natt może zatestujesz jednak? 😈

    Nitka mam nadzieję że uda ci się jeszcze podkoksować endometrium, jest dużo sposobów faktycznie na nie 🤞🏼

    Nowa2024, PaulinKA lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Napisałam, odpisali mi ze muszą to omówić z zarządem i tak mija tydzień a odpowiedzi brak 😵‍💫
    Co za łajzy… wybacz, ale mnie krew zalewa, jak czytam takie historie.

    Insane lubi tę wiadomość

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Nitka może jeszcze endometrium się zwiększy, dorzuć do posiłków orzechy brazylijskie, ryby, suszone morele i pestki dyni 😊
    Wina nie będę proponować bo wg mnie alkohol nie sprzyja w trakcie starań a tym bardziej IVF 🙈

    Zgadzam się @Nitka96 z @Migotką- dasz radę! Super działają też orzechy włoskie,. Ziarna sezamu łatwo też dodawać do posiłków. No i ja zawsze stawiam na dobrą Omega 3 ☺️.
    6 dni to sporo!! Wiem, że się dużo ruszasz, a to też fajnie sprzyja 😁. No i nie zapominajmy o białku i dobrym nawodnieniu.

    @Kalamarnica a no tak!! W poniedziałek wizyta w klinice!! Ahh ciekawa jestem, co Wam zaproponują 😁. Na pewno zrobią Ci USG, więc już będziesz wiedzieć na jakim etapie jesteś.

    @Aszin no nieraz nie na słów na pecha, który nas spotyka...
    Bardzo mi przykro 🫂. Przeleczenie to pewnie z 10 dni, ale potem jeszcze kolejne wymazy?
    U mnie przed HSG nic nie wymagali i poszłam w ciemno wtedy 🫣🫣.
    A jak mężowi praca się układa? Widać jakieś światełko w tunelu do zmian?

    kałamarnica 11 lubi tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Natt Autorytet
    Postów: 306 173

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatywny 🥲

    6 miesięcy starań o córeczke 🩷
    Córka z 2023: Wielowadzie. Między innymi: obustronne stopy końsko-szpotawe, hipotrofia, niska masa ciała, zaćma oka lewego.
    W trakcie badań genetycznych.



    Kwiecień 2024 Starania o rodzeństwo 🤱
    Czerwiec 2024 ciąża biochemiczna

    AMH 3,95
    Hormony ✅
    Nasienie ✅
    Owulację ✅
    Endometrioza głęboko naciekająca, zrost jajnika lewego z macicą.

    Od Marca 2025 pod opieką poradni leczenia Niepłodności w Instytucie Zdrowia Kobiet w Warszawie.
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w pon wizyta w klinice, ale to nie jest tak, że już na pewno tę klinikę wybieramy, tylko skoro jest tam wizyta gratis z omowieniem wyników badań to idziemy zobaczyć, może się okaże, że nam lekarz podpasuje i zostaniemy :)

    No i w końcu w środę 16.04 zrobimy badania KIR, HLA-C, crossmatch. :)

    Nitka - koksuj koksuj endometrium, może jeszcze podskoczy 😘

    Nat, dawaj fote!

    Dziewczynki, zaraz weekend ❤

    pelnawiary, PaulinKA lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • pelnawiary Autorytet
    Postów: 1109 2378

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka,dokoksuj 1mm to niedużo a masz kilka dni…💪
    Dziewczyny już wymieniły chyba wszystko,jeśli nie padło to dodałabym tłuste ryby np.makrele,łososia i dużo witaminy C☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2025, 13:58

    👩👱‍♂️40l.

    start inv:
    - 16.05.2025 punkcja - pobrano 7🥚,mamy 6❄️➡️PGT-a mamy 5❄️

    - 16.07.2025 pierwszy FET 5.1.1 + EG

    6dpt są ⏸️ - beta 79,prog 38,8 🥰
    8dpt beta 209,10dpt beta 491,prog 38,4,12dpt beta 1174,19dpt beta 25 814
    23dpt 0,39cm Maluszka z bijącym serduszkiem ❤️
    08.09.2025 nifty pro - wszystkie ryzyka niskie,spodziewamy się chłopca🩵
    19.09.2025 prenatalne I trymestru - wszystkie parametry prawidłowe 🥰
    18.11.2025 II bad.prenatalne w jak najlepszym porządku 🤗
    22.12.2025 780g Łobuziaka🥰

    19.01.2026 III bad.prenatalne1600g Szczęścia🥰

    Czekamy na Ciebie Synku🩵

    23.03.2026 38+3 SN
    W końcu mogę Cię przytulić,nasz najszczęśliwszy dzień🥰

    age.png
  • pelnawiary Autorytet
    Postów: 1109 2378

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natt wrote:
    Negatywny 🥲

    Ehh…przykro mi🥺

    👩👱‍♂️40l.

    start inv:
    - 16.05.2025 punkcja - pobrano 7🥚,mamy 6❄️➡️PGT-a mamy 5❄️

    - 16.07.2025 pierwszy FET 5.1.1 + EG

    6dpt są ⏸️ - beta 79,prog 38,8 🥰
    8dpt beta 209,10dpt beta 491,prog 38,4,12dpt beta 1174,19dpt beta 25 814
    23dpt 0,39cm Maluszka z bijącym serduszkiem ❤️
    08.09.2025 nifty pro - wszystkie ryzyka niskie,spodziewamy się chłopca🩵
    19.09.2025 prenatalne I trymestru - wszystkie parametry prawidłowe 🥰
    18.11.2025 II bad.prenatalne w jak najlepszym porządku 🤗
    22.12.2025 780g Łobuziaka🥰

    19.01.2026 III bad.prenatalne1600g Szczęścia🥰

    Czekamy na Ciebie Synku🩵

    23.03.2026 38+3 SN
    W końcu mogę Cię przytulić,nasz najszczęśliwszy dzień🥰

    age.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 11 kwietnia 2025, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Natt tulę... 🫂🫂🫂ale zgadzam się też z kałamarnica, dawaj fotę bo tu musi być komisyjna ocena. Ile dpo jesteś?

    @kalamarnica mam nadzieje ze wizyta w klinice będzie efektywna, i pozwoli Ci zdjac z siebie trochę ciężaru rozkminiania wszystkiego, co zbadać , co suplementowac, jak żyć 😅 ale też nie przekreślam w ogóle tego cyklu bo mejbiii zadzieje się magia wątku i żaden plan, prócz planu porodu, nie będzie Ci potrzebny!

    @Nitka dostałaś super sposoby na koksowanie endometrium, sama pewnie też przeglądałaś wątki IVF- tam dziewczyny mają fajne rozpiski co może pomóc, także działaj Kochana ❤️❤️❤️

    Ja już odliczam dni do transferu @siesiepy 😅 dziewczyna biedna zapracowana to jej ulżę w odliczaniu hihi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca, 11:35

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ