X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jadę we wtorek do gina na medicover, ogarne posiewy, homocysteiny i inne cuda bo okazuje się że w pakiecie nie mam tylko MTHFRo ile dobrze napisałam. Się gościu zdziwi jak mu dam kartkę że chce te badania, a niech tylko odmówi

    reset, olik321, KateHawke lubią tę wiadomość

  • LadyRuuU Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szykuję się na 11/12.01 - jestem dobrej myśli, trzymajcie kciuki <3

    Bocianiątko, KateHawke, Koteczka82, Izolda90 lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek ale my Cię tu lubimy :)))

    Motylek85 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Ja mam bardzo pododna kuchnie do Ania1003 biała z jasnym blatem sosnowym tylko u nas cały sprzęt jest czarny i zlewozmywak też granit czarny i też ładnie wygląda lodówka też czarna wolnostojąca.

    Ja mam biały zlew FRANKE i nigdy więcej! Do piekarnika i płyty nie ma zastrzeżeń a blat dąb sonoma. M nie widzi na nim okruchów z chleba...

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:
    Ja mam biały zlew FRANKE i nigdy więcej! Do piekarnika i płyty nie ma zastrzeżeń a blat dąb sonoma. M nie widzi na nim okruchów z chleba...

    Aniu, oni mają jakąś genetyczna wadę wzroku jak chodzi o okruchy, kurz, paprochy itp. na mahoniu, wiśni, sośnie czy jesionie też by nie widział :P

    olik321, JustynaG lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, będę do Was wpadać po porady.. od maja czeka nas urządzanie domku od zera a ja totalnie nie mam w tym doświadczenia.

    Aksamitna, wyszarp na pakiet tyle badań ile się da. Powodzenia!
    MTHFR chcesz robić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2018, 14:43

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie M dziś posprzątał całe mieszkanie, zrobił rosół i sałatkę na obiad.
    Teraz mnie pilnuje żebym nie kruszyła jak jem hahahaha
    tak mi się chce śmiać z niego, bo jak ja zawsze pilnuje to odpowiada "no przecież poodkurzam potem".
    I zły, że zjadłam narazie samą sałatkę a rosół jeszcze jest :)

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dziewczyny, będę do Was wpadać po porady.. od maja czeka nas urządzanie domku od zera a ja totalnie nie mam w tym doświadczenia.

    Aksamitna, wyszarp na pakiet tyle badań ile się da. Powodzenia!
    MTHFR chcesz robić?
    jak mogę coś doradzić planuj sobie już dziś,
    szukaj w necie zdjęć czy realizacji, które Ci się podobają
    Potem będzie o wiele łatwiej

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer na razie nie, zobaczę jak wyjdą pozostałe badania. Chce do profesora jechać z kompletem już. I przed crio już będzie ogarnięte.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e71a9ba2bc21f7a8med.jpg

    Olik ja mam zabudowana i strasznie żałuję:( jak będę kiedyś coś zmieniać w kuchni to kupię mietowa lodówkę w stylu vintage:D (mam ściany i kafelki w tym kolorze.

    olik321, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja naprawdę nie jestem ani odrobinę. obrażona ani urażona:)
    I nawet tak nie myślcie!
    Aksamitna wszystko sie ułoży super:)

    Ja też was wszystkie bardzo lubię :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2018, 14:57

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    jak mogę coś doradzić planuj sobie już dziś,
    szukaj w necie zdjęć czy realizacji, które Ci się podobają
    Potem będzie o wiele łatwiej

    Olik, takim mam właśnie plan :)

    Chciałam uniknąć tego co w ostatnich latach modne - czyli szarości i bieli, ale jednak jak oglądam to właśnie takie stylizacje wnętrz mi się podobają.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Olik, takim mam właśnie plan :)

    Chciałam uniknąć tego co w ostatnich latach modne - czyli szarości i bieli, ale jednak jak oglądam to właśnie takie stylizacje wnętrz mi się podobają.
    Też na początku nie chciałam białej kuchni, bo oklepana.
    Ale jednak ponadczasowa, więc chyba zostanie biała :)

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko takie stylizowane kosztują krocie...

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Tylko takie stylizowane kosztują krocie...

    Jak patrzyłam na homebooku chyba to ceny od 5tys. Więc długo będę odkładać:D

  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dzisiaj 6 DC z ciekawości siknelam na owulaka i mnie trochę zdziwił bo wyszedł dość wyraźny...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/12e3c08458e9.jpg

    Hope to te Twoje Allegro. Do owulki jeszcze tydzień..albo i dłużej bo lekarz mi mówił że po CLO owulacja się przesuwa o kilka dni dalej czyli ok. 18 DC.
    Izape, CLO przyspiesza owulacje a nie opóźnia ;) bo po CLO przecież szybciej pęcherzyki rosną ;)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Olik, takim mam właśnie plan :)

    Chciałam uniknąć tego co w ostatnich latach modne - czyli szarości i bieli, ale jednak jak oglądam to właśnie takie stylizacje wnętrz mi się podobają.

    Trudno, że modne! Rób tak, byś dobrze czuła się w tym wnętrzu... Ja urządzałam mieszkanie kilka lat temu, wśród znajomych jeszcze mało kto miał biało szaro, wszyscy stukali się po głowie, a potem każdy wchodził i zaczynał się zachwycać. Dla mnie najważniejsze jest to, że czterech latach nic bym nie zmieniła, bo dalej się w tym dobrze czuje:)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Millvaa Przyjaciółka
    Postów: 73 111

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitnaa wrote:
    jadę we wtorek do gina na medicover, ogarne posiewy, homocysteiny i inne cuda bo okazuje się że w pakiecie nie mam tylko MTHFRo ile dobrze napisałam. Się gościu zdziwi jak mu dam kartkę że chce te badania, a niech tylko odmówi
    Masz takie rzeczy w pakiecie? Ja nawet podstawowe badania musiałam tam u nich płacić, masz jakiś pakiet z pracy czy coś bardziej zaawansowanego?

    16udgov3jpneva83.png
    22cs - 15dpo bhcg 190,00 -> 17dpo bhcg 512,82
    21cs - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Millvaa wrote:
    Masz takie rzeczy w pakiecie? Ja nawet podstawowe badania musiałam tam u nich płacić, masz jakiś pakiet z pracy czy coś bardziej zaawansowanego?
    z roboty mam pakiet specjalistyczny plus. Jej udało sie wcześniej zaklepac, jadę w poniedziałek na 19.20.

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Jedna z wielu,a moze jeszcze nie wszystko stracone? Test paskowy z rossmanna chyba raz stosowałam i nie podobał mi się ;)
    Trzeba było sikać na bobo albo nord :)
    Dziękuję, ale inne do mnie jadą, niestety opóźnione, z resztą AnkaG chcąc, niechcąc odpisała na brak drugiej kreski ;)

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ