X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Lena, ale mi narobiłaś smaka... Ja zawsze na nartach na Słowacji zajadam vyprazany syr omomomom <3

    Iza, pamiętaj o tym, że przed nałożeniem kary jest kilka obowiązków i niech szef je wypełni - może się dwa razy zastanowi z kim zadziera!

    a) Obowiązek wysłuchania pracownika - pracodawca po przedstawieniu pracownikowi zarzutów naruszenia obowiązków pracowniczych związanych z porządkiem pracy musi wysłuchać pracownika i zapoznać się z jego argumentami.
    b) upływ czasu - nie można ukarać pracownika po upływie dwóch tygodni od powzięcia wiadomości o naruszeniu obowiązku pracowniczego, jednak nie później niż po upływie 3 miesięcy od dopuszczenia się naruszenia.
    c) zawiadomienie pracownika - pracodawca ma obowiązek zawiadomić pisemnie pracownika o ukaraniu go karą porządkową.

    A póki co, Izuś, miłego winkowania i oglądania!:)
    Hmmm czyli reset jeśli moje przewinienie miało miejsce w sierpniu to może mnie za to ukarać??? Nigdy nie lubiłam tych terminów w prawie...w zasadzie ja uważam że żadnego przewinienia się nie dopuściłam ale kto wie :)

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno komputerowo i żeby była morfologia w tym badaniu, bo czasem jest za dopłatą osobno, zależy gdzie się robi.

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4714 3472

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia a widzisz my mieliśmy komputerowo robiony w grudniu a nowa pani doktor zazyczyla sobie "manulany" bo powiedziała ze czasem na komp. Wychodzi pięknie, a jak zrobią manuał to wcale tak kolorowo nie jest i musimy zrobić ponownie.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Hmmm czyli reset jeśli moje przewinienie miało miejsce w sierpniu to może mnie za to ukarać??? Nigdy nie lubiłam tych terminów w prawie...w zasadzie ja uważam że żadnego przewinienia się nie dopuściłam ale kto wie :)

    Iza, dokładnie tak! Nawet jeśli dowiedział się o tym teraz, to i tak uległo to już od sierpnia przedawnieniu :) Idź do niego z podniesioną głową i weź sobie kodeks pracy - to art 109 par.1 :)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    a wyklady byly z czego? i cwiczenia, co robiliscie?

    Super ze tak szybko para miala juz maluszki, tez bym tak chciala :) ale pewnie bede musiala swoje odczekac. No ale zobaczymy jak to bedzie

    Tematy takie bardzo zyciowe byly- pierwsze spotkanie z dzieckiem, z podzialem na niemowlaka i dzieci starsze
    -choroby u dzieci adoptowanych, radzenie sobie z problemami psychicznymi
    - jak przygotowac rodzine na adoptusia, jak przygotowac ewentualne rodzenstwo
    - co robic kiedy sobie nie radzimy juz po adopcji

    A cwiczenia, to rozne scenki do odgrywania, jakies prace grupowe, rysowanie wspomnien z dziecinstwa, kalambury:) fajnie bylo, wesolo:)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape - ja to rozumiem tak, że może Cię ukarać maksymalnie za przewinienie, które było w październiku, nie wcześniej.

    reset, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Napewno komputerowo i żeby była morfologia w tym badaniu, bo czasem jest za dopłatą osobno, zależy gdzie się robi.
    Karolina90 wrote:
    Ptysia a widzisz my mieliśmy komputerowo robiony w grudniu a nowa pani doktor zazyczyla sobie "manulany" bo powiedziała ze czasem na komp. Wychodzi pięknie, a jak zrobią manuał to wcale tak kolorowo nie jest i musimy zrobić ponownie.

    Tam, gdzie chcę zrobić jest na stronie napisane: seminogram manualny i seminogram wspomagany komputerowo. Zakładałam, że ten drugi jest nie tylko czysto komputerowy - na to wskazywałoby słowo "wspomagany". Ale będę do nich dzwonić, zwłaszcza że muszę podpytać o odstęp czasu od antybiotyków :/

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    ja w cyklu ciążowym miałam kremowy i dużo, a w dzień spodziewanej miesiączki dosłownie mnie zalewało
    Ja zwykle mam sporo kremowego który tuż przed @ bardzo gęstnieje... Teraz ok 9-10 dpo miałam go b. mało i taki już bardziej lepki jak przed @, a dziś mnie rzadszy kremowy zalewa... Ale z kolei szyjka już taka @owa... Dziwne to wszystko :/
    Amy, pomyślałam sobie że teraz polecę i siknę na owulaczka ale Tobie jeszcze dzień przed pozytywem ovulaki wychodziły negatywne? Więc nie sikam bo się tylko zdołuję...

    Brzuch mnie boli... Ale tak dziwnie, nie jak przed @ tylko bardziej jajnik kłuje i ciągnie w pachwinach... Ja chce się obudzić w środę...

    Siwulec lubi tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Tsh sprawdzalaś teraz w ciąży ? Bo lubi szaleć
    Tak, w 15dpo bylo 1,66 wiec trzyma sie calkiem ladnie:) ale jestem caly czas na Letroxie 50

    Flowwer lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4714 3472

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset i jeśli mogę doradzić to posprawdzaj w kilku miejscach te badania, bo ja szukałam oczywiście w najkorzystniejszej cenie i np.w Invicta w Wawie fragmentacja kosztuje 530 zł, a w Novum 290, badanie nasienia z morfologia i martestem i Invicta 330 zł a w Novum 185 zł. Także rozbieżność ogromna.

    reset, Rucola lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Ja o tym czytałam, a z drugiej strony myślę, że miliony kobiet lata na początku ciąży, bo nawet o niej nie wiedzą... Sama znam takie np. moja szwagierka, która wracała z wakacji już w ciąży, ale zakładała, że spóźniający się okres to kwestia zmiany klimatu itp. Żyjemy w takim środowisku, że mam wrażenie, że bardziej może zaszkodzić 9 m-cy w smogu niż jeden lot...
    Zgadzam sie z Tobą jak najbardziej, ale mi chodzi o swiadomosc. Ja w czasie ciazy jesli nieebedzie to konieczne nie wsiade do samolotu, tak samo nie dam zrobic zdjecia rtg, chyba ze bedzie to konieczne. Wiadomo ze przy staraniach nie wolno schizowac, bo połowę cyklu kobieta nie moglaby robic nic niezdtowego, ale to mówimy o transferze, czyli na 100% bedzie zapłodniona komórka ktoŕa bedzie sie zagniezdzac i nie wolno jej przeszkadzać :)

    Amy333 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANkaG wrote:
    Dzięki ;) i zanim robiłaś testy bylo tak samo? Czyli te 10dpo bo ja nie mam prawie nic i chyba to zapowiedź @ ale trudno co ma być to będzie
    tak, praktycznie przez cala FL sucho i malo:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Iza, dokładnie tak! Nawet jeśli dowiedział się o tym teraz, to i tak uległo to już od sierpnia przedawnieniu :) Idź do niego z podniesioną głową i weź sobie kodeks pracy - to art 109 par.1 :)
    A to dzięki !!! Dziad się zgasi....:) Reset życie mi ratujesz bo ja już prawa pracy nie pamiętam że studiów. Teraz tylko egzekucja...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Ja 14dpo jak testowalam śluz miałam lepki, było go mało. Z czasem mam go coraz wiecej a progesteron badałam 3 razy i wyniki mialam na poziomie 28,9 ng, 23,1 ng i ostatni 26,6 ng.
    Doktor jak zobaczył 2 pęcherzyki dał mi duphaston 2 tabletki/dobe
    Amy zamiast bety lepiej progesteron sprawdź a zamiast bety to usg, kiedy idziesz do lekarza ?
    Kochana jutro robie glukoze i insuline, to sobie jeszcze bete dorobie i oczywiscie proga tez. dostalam znizke 20% w Synevo "dla cięzarnych"- rety jak to brzmi!:-)
    a wizyte mam 12 stycznia, ale to w EnelMedzie, a oni maja tam taka polityke, ze wizyta osobna, usg osobna. No wiec usg gdzieś po 15ym dopiero.

    KateHawke lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Zgadzam sie z Tobą jak najbardziej, ale mi chodzi o swiadomosc. Ja w czasie ciazy jesli nieebedzie to konieczne nie wsiade do samolotu, tak samo nie dam zrobic zdjecia rtg, chyba ze bedzie to konieczne. Wiadomo ze przy staraniach nie wolno schizowac, bo połowę cyklu kobieta nie moglaby robic nic niezdtowego, ale to mówimy o transferze, czyli na 100% bedzie zapłodniona komórka ktoŕa bedzie sie zagniezdzac i nie wolno jej przeszkadzać :)

    Zapewne podejdę do tego tak jak Ty, ale z drugiej strony Yoselyn napisała, że po poprzednich transferach na siebie chuchała i dmuchała, leżała w łóżku i nic to nie dało, nadto - Flo, która bądź co bądź, jest w tym mądrzejsza od nas doradzała lecieć, więc ja nie mam sumienia powiedzieć Yos, by rezygnowała teraz z transferu. Jasne, że jak człowiek wie o ciąży czy nawet o jej wysokim prawdopodobieństwie to na siebie bardzie uważa, ale też pytanie, czy to nie jest tak, że wszystko jest gdzieś zapisane i jak fasol ma się zagnieździć szczęśliwie to to zrobi, choćbyśmy skakały na bungee z tego lecącego samolotu?

    Aczkolwiek ja wiem, że ja bym pewnie nie poleciała, ale to kwestia psychiki i podejścia (i wcale nie wiem, czy dobrze robię, że np. obecnie nie szukamy z M. wakacji z wylotem, bo może będę w ciąży... może będę, może nie będę, a w sumie życie może nam minąć na gdybaniu).

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    A to dzięki !!! Dziad się zgasi....:) Reset życie mi ratujesz bo ja już prawa pracy nie pamiętam że studiów. Teraz tylko egzekucja...

    Ja czasem mam z nim do czynienia w kancelarii, więc chcąc nie chcąc, odświeżam sobie. No i na I roku aplikacji zdałam je na 5, więc w sumie uczyłam się już go dwa razy- idiota by nie zapamiętał :P

    Będę jutro na forum zaglądać gdybyś potrzebowała wsparcia prawniczego!

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 dziekuje ze napisalas jak to bylo u ciebie na szkoleniach :) duzo mi to daje. :)

    Dziewczyny Dziekuje rowzniez za wasze zdanie, rady, przemyslenia itp :)

    Amy333, KateHawke, Siwulec lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Ja zwykle mam sporo kremowego który tuż przed @ bardzo gęstnieje... Teraz ok 9-10 dpo miałam go b. mało i taki już bardziej lepki jak przed @, a dziś mnie rzadszy kremowy zalewa... Ale z kolei szyjka już taka @owa... Dziwne to wszystko :/
    Amy, pomyślałam sobie że teraz polecę i siknę na owulaczka ale Tobie jeszcze dzień przed pozytywem ovulaki wychodziły negatywne? Więc nie sikam bo się tylko zdołuję...

    Brzuch mnie boli... Ale tak dziwnie, nie jak przed @ tylko bardziej jajnik kłuje i ciągnie w pachwinach... Ja chce się obudzić w środę...

    Tak Kochana, ja specjalnie nawet na wykresie zaznaczylam, bo wiem ze duzo dziewczyn sie tym sugeruje. Dwa dni i jeden dzien przed pozytywnym ciążowym owulaki byly negatywne. Kreska testowa ledwo widoczna. Poczekaj spokojnie do jutro, zobaczymy jak tempka- ja chucham i dmucham zeby piekna byla!:)

    Bocianiątko, Rucola lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Zapewne podejdę do tego tak jak Ty, ale z drugiej strony Yoselyn napisała, że po poprzednich transferach na siebie chuchała i dmuchała, leżała w łóżku i nic to nie dało, nadto - Flo, która bądź co bądź, jest w tym mądrzejsza od nas doradzała lecieć, więc ja nie mam sumienia powiedzieć Yos, by rezygnowała teraz z transferu. Jasne, że jak człowiek wie o ciąży czy nawet o jej wysokim prawdopodobieństwie to na siebie bardzie uważa, ale też pytanie, czy to nie jest tak, że wszystko jest gdzieś zapisane i jak fasol ma się zagnieździć szczęśliwie to to zrobi, choćbyśmy skakały na bungee z tego lecącego samolotu?

    Aczkolwiek ja wiem, że ja bym pewnie nie poleciała, ale to kwestia psychiki i podejścia (i wcale nie wiem, czy dobrze robię, że np. obecnie nie szukamy z M. wakacji z wylotem, bo może będę w ciąży... może będę, może nie będę, a w sumie życie może nam minąć na gdybaniu).
    Ale to nie jest kwestia rezygnacji z transferu, tylko przesuniecia w czasie. Co sie odwlecze to nie uciecze :)
    Ty tez bediesz w ciazy, musisz podreperowac jeszcze co nieco, ale na pewno sie uda. Wazne, ze sie badasz i jestes świadoma, robisz wszystko co mozesz i beda efekty. Zobaczysz.

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze nie dodałam ze osobiscie boje sie latac, wiec na trzeźwo raczej odpada a w ciazy to alkoholu nie tknę :)

    Amy333 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ