X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    A nie myślałaś żeby jednak jechać na wakacje i trochę odciążyć głowę z problemów i teosk a potem po powrocie z czystą głowa i spokojem podchodzić? Ja bym pewnie nie umiała czekać ale to jest właśnie mój problem- chciałabym wszystko jak najszybciej.

    myslalam tak by zrobic, ale z drugiej strony chcialam zrobic cos inaczej, ze az noz tak bedzie dla mnie lepiej.

    Zawsze w domu, w lozku bylam itp a nie wychodzilo wiec chcialam cos innego zrobic. Ze moze wlasnie wyjazd by mi pomogl..

    sama nie wiem co robic.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    kochana napisz mi jeszcze cos na temat szkolen w OA :)
    Nie wiem co Cie konkretnie interesuje.
    My mielismy zajecia w co druga sobote przez kilka miesiecy, czesc wykladowa czesc cwiczeniowa. Atmosfera super, kawa, herbata, ludzie przywozili ciasteczka:)
    Bylo na 7-8 par, wiec tak klimatycznie dosc. Juz podczas szkolen jedna para- ludzie po 40ce dostali propozycje dzieciakow!:) Zanim szkolenie sie skonczylo, mieli za soba juz kilka spotkac z dzieciaczkami, ktore oczywiscie pozniej adoptowali- rodzenstwo 2 chlopcow i dziewczynka:)

    Yoselyn82, pilik, Czrna 81, Izolda90 lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny, czlowiek juz w tej ciąży w koncu jest, a dalej taki głupi ;-) To w takim razie trzasne sobie jutro bete nr 3 i juz sie postaram uspokoic. W piątek mam gina, pojde do niej juz oblozona wynikami badan;-)

    Lunaris, Flowwer, Czrna 81, Karma88, KateHawke lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Nie wiem co Cie konkretnie interesuje.
    My mielismy zajecia w co druga sobote przez kilka miesiecy, czesc wykladowa czesc cwiczeniowa. Atmosfera super, kawa, herbata, ludzie przywozili ciasteczka:)
    Bylo na 7-8 par, wiec tak klimatycznie dosc. Juz podczas szkolen jedna para- ludzie po 40ce dostali propozycje dzieciakow!:) Zanim szkolenie sie skonczylo, mieli za soba juz kilka spotkac z dzieciaczkami, ktore oczywiscie pozniej adoptowali- rodzenstwo 2 chlopcow i dziewczynka:)

    a wyklady byly z czego? i cwiczenia, co robiliscie?

    Super ze tak szybko para miala juz maluszki, tez bym tak chciala :) ale pewnie bede musiala swoje odczekac. No ale zobaczymy jak to bedzie

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy tak się cieszę <3 dawaj znać po badaniu.

    Yose ja bym chyba podchodziła przed wyjazdem, może będziesz mniej myśleć podczas urlopu.

    Ja mam śluz kremowy i dużo 10dpo.

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel najlepiej zapytaj gina lub MP co na ten temat myśli bo to jednak długie wakacje jak po transferze a testy sikane czasem oszukują a zwłaszcza że wrócisz 17-20 dpt. Proga już nie zbadasz.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w cyklu ciążowym miałam kremowy i dużo, a w dzień spodziewanej miesiączki dosłownie mnie zalewało

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Dzieki Dziewczyny, czlowiek juz w tej ciąży w koncu jest, a dalej taki głupi ;-) To w takim razie trzasne sobie jutro bete nr 3 i juz sie postaram uspokoic. W piątek mam gina, pojde do niej juz oblozona wynikami badan;-)
    Tsh sprawdzalaś teraz w ciąży ? Bo lubi szaleć

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Yosel najlepiej zapytaj gina lub MP co na ten temat myśli bo to jednak długie wakacje jak po transferze a testy sikane czasem oszukują a zwłaszcza że wrócisz 17-20 dpt. Proga już nie zbadasz.

    wiesz jak zdaze to bym zrobila bete przed wylotem i gdyby byla dodatnia to kontaktuje sie z lekarzem. Jak negatywna to wiadomo odstawiam leki. Problem jest jak jest opoznienie o 1 czy 2 dni. Wtedy juz bety nie zrobie/

    Moje zarodki mam zamrozone w gyncentrum.

    no spytam lekarza. Wiesz zrobie prg tez, bede miala prg ze soba wiec mysle ze jak sie uda to aplikuje dalej leki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 21:47

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel to zabieraj fasolkę i lec na pierwsze wspólne wakacje.
    Intralipid i encorton będziesz brać ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    ja mam caly czas sucho, sluz lepki i malo- mowie wszystko jak na spowiedzi;-)
    Dzięki ;) i zanim robiłaś testy bylo tak samo? Czyli te 10dpo bo ja nie mam prawie nic i chyba to zapowiedź @ ale trudno co ma być to będzie

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Yosel to zabieraj fasolkę i lec na pierwsze wspólne wakacje.
    Intralipid i encorton będziesz brać ?

    oczywiscie :)

    z jednej strony boje sie bo jak wyjdzie dodatnia beta to wiesz lot itp i bede sie stresowac chociaz moze i nie a zdrugiej strony mzoze wlasnie mi pomoze taki wyjazd z fasolka.

    tylko tej bety nie zrobie gdyby bylo opoznienie i zostaje test ktory jak wiadomo moze roznie wyjsc

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sobie znalazłam zajęcie - oglądam "jak urodzić i nie zwariować", jakie to prawdziwe.

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    ja mam caly czas sucho, sluz lepki i malo- mowie wszystko jak na spowiedzi;-)
    Ja 14dpo jak testowalam śluz miałam lepki, było go mało. Z czasem mam go coraz wiecej a progesteron badałam 3 razy i wyniki mialam na poziomie 28,9 ng, 23,1 ng i ostatni 26,6 ng.
    Doktor jak zobaczył 2 pęcherzyki dał mi duphaston 2 tabletki/dobe
    Amy zamiast bety lepiej progesteron sprawdź a zamiast bety to usg, kiedy idziesz do lekarza ?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    oczywiscie :)

    z jednej strony boje sie bo jak wyjdzie dodatnia beta to wiesz lot itp i bede sie stresowac chociaz moze i nie a zdrugiej strony mzoze wlasnie mi pomoze taki wyjazd z fasolka.

    tylko tej bety nie zrobie gdyby bylo opoznienie i zostaje test ktory jak wiadomo moze roznie wyjsc

    Yos, nieco absurdalnie zapytam, ale gdyby tak zrobić betę w Portugalii? Pogrzebałam na szybko w necie i np. mogłabyś napisać do którejś z tych placówek, o ile jest na Twojej trasie (bo z moją słabą znajomością hiszpańskiego na tej stronie ustaliłam, że robią betę na pewno): http://www.jcs.pt/pt/contactos

    Tu też robią: https://www.lusiadas.pt/pt/unidades/HospitalLisboa/especialidades/Paginas/1-anlisesclnicas.aspx

    Na jakimś forum znalazłam wpisy (po portugalsku, haha!), że płaci się u nich bardzo różnie od 15 do 55 euro, ale myślę, że gdyby się udało to koszt schodzi na dalszy plan.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 22:23

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    oczywiscie :)

    z jednej strony boje sie bo jak wyjdzie dodatnia beta to wiesz lot itp i bede sie stresowac chociaz moze i nie a zdrugiej strony mzoze wlasnie mi pomoze taki wyjazd z fasolka.

    tylko tej bety nie zrobie gdyby bylo opoznienie i zostaje test ktory jak wiadomo moze roznie wyjsc
    Yose ja bym zaczekała. Z tego względu ze lot samolotem wytwarza promieniowanie, porównywane do kilku małych zdjęć rtg zęba. W ciazy zdjec nie wolno robic a o samolotach nikt nie wspomina.
    Wyszalej sie na wakacjach, alkohol, seks i te sprawy a jak wrócisz to dzieki warsztatom bedziesz mieć lżejszą głowe i sie uda :* mówie Ci :*

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Yose ja bym zaczekała. Z tego względu ze lot samolotem wytwarza promieniowanie, porównywane do kilku małych zdjęć rtg zęba. W ciazy zdjec nie wolno robic a o samolotach nikt nie wspomina.
    Wyszalej sie na wakacjach, alkohol, seks i te sprawy a jak wrócisz to dzieki warsztatom bedziesz mieć lżejszą głowe i sie uda :* mówie Ci :*

    Ja o tym czytałam, a z drugiej strony myślę, że miliony kobiet lata na początku ciąży, bo nawet o niej nie wiedzą... Sama znam takie np. moja szwagierka, która wracała z wakacji już w ciąży, ale zakładała, że spóźniający się okres to kwestia zmiany klimatu itp. Żyjemy w takim środowisku, że mam wrażenie, że bardziej może zaszkodzić 9 m-cy w smogu niż jeden lot...

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w przyszłym tygodniu M. idzie zrobić po raz pierwszy badania nasienia. Co powinien zrobić? Czy tylko jakieś podstawowe czy może od razu coś więcej? Biorąc pod uwagę jego zapał do tych badań, może za jednym zamachem warto coś dodatkowo zrobić (palacz, 35 lat, niezdrowy tryb życia:/)

    Robić seminogram czy seminogram wspomagany komputerowo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 22:32

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4713 3472

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset badanie nasienia jest z morfologia? Jak nie to warto dorzucić oraz martest :-)
    Na dalszy plan schodzi fragmentacja dna. Chociaż to klinika to obyczaj. W invicta nikt mi nie wspomniał o martest czy fragmentacji. A w Novum eMek dostał te badania na dzień dobry plus posiew.

    Rucola lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Reset badanie nasienia jest z morfologia? Jak nie to warto dorzucić oraz martest :-)
    Na dalszy plan schodzi fragmentacja dna. Chociaż to klinika to obyczaj. W invicta nikt mi nie wspomniał o martest czy fragmentacji. A w Novum eMek dostał te badania na dzień dobry plus posiew.

    Muszę tu ustalić przez telefon, bo na stronie nic nie pisze... I teraz mi przyszło do głowy- ile po antybiotyku robić te badania?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ