X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Nie chodzi oto, że się odezwałaś! Chodzi o to w jaki sposób... Cyt. “Ja miałam 26 przy normie 26.5 i nie miałam z zajściem problemu. Za dużo tych leków dziewczyny moim zdaniem..."

    Po 1. To że Ty tak miałaś to nie znaczy że każdy tak będzie miał. Przepraszam, ale takie komentarze wkurzają mnie najbardziej...
    Po 2. Zwrócenie uwagi że za dużo tych leków, nie znając historii jest nie na miejscu. Mamy tyle leków ile zapisał nam lekarz-znaczy tyle trzeba. A robimy wszystko żeby nam się udało... Nierzadko latami...
    Bardzo cieszę się że to Twoja trzecia ciąża ale nie pozjadałaś przez to wszystkich rozumów i nie jesteś lepsza od nas, takich której na swoje pierwsze szczęście nadal czekają...

    Ja niestety tak odebrałam Twoją wypowiedź... I Monia chyba też...

    A burza rzeczywiście była z innego powodu ;)
    Bocianiąko Kocham Ciebie!

    Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    PS. Możemy już przestać wałkować ten temat. Mamy ważniejsze "sprawy". Założę się, że przez to wszystko przegapilysmy jakieś ważne pytanie!

    W ogóle to siedzę cała w nerwach, już odliczam godziny do testowania...
    I chyba bardziej boję się pozytywu od negatywu! Nie wiem, może jeszcze nie jestem gotowa na kolejną ciążę...
    Mam tak samo! I chce i się na maxa boje! Jak przyjdzie @ będę ryczec ze znowu nic z tego. Jak będą 2 kreski będę ryczec ze znowu nic z tego.

    Lucia88 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Niestety Zespół Napiecia Przedmięsiączkowego, na filoecie nie macie już tych problemów :P
    Ale hormony buzują ;-)

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    PS. Możemy już przestać wałkować ten temat. Mamy ważniejsze "sprawy". Założę się, że przez to wszystko przegapilysmy jakieś ważne pytanie!

    W ogóle to siedzę cała w nerwach, już odliczam godziny do testowania...
    I chyba bardziej boję się pozytywu od negatywu! Nie wiem, może jeszcze nie jestem gotowa na kolejną ciążę...
    Jutro o ktorej sikasz?

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! Sierpnioweczki nas badają ;) zupełnie normalne jesteśmy :) i miłe :)
    No dobra ja nie jestem normalna jeśli chodzi o sikanie na testy ;)

    Flowwer, Bocianiątko, Anaaa90, nenusia lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam z ciekawości bo niedawno byłam w waszej sytuacji. Życzę Wam pozytywnych testów i to jak najprędzej. Sami długo się staraliśmy. I nie generalizujcie że wszystkie są tam złe ;-)

    summer86, Lucia88, Flowwer, KateHawke lubią tę wiadomość

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Bocianiąko Kocham Ciebie!

    Dziewczyny spokojnie. Ja wiem ze Monika przeprosiła i super bo też nie musiała w sumie. Obrocilysmy w żart tak mi się wydawało:P

    A napisalam cos na ten temat nie dlatego ze jak jestem w 3 ciąży to pozjadalam wszystkie rozumy (bo ledwo w ogóle cos jeść mogę;P) tylko chyba zaznaczylam "moim zdaniem" i na przykład dałam swój przypadek. Oczywiście ze nikt nie musi sie tym sugerowac a też u każdego organizm działa to wiadomo. Wydało mi sie tylko niepotrzebne zbijanie prolaktyny z 20 do 10 i tyle :P

    Na czerwcu to chyba byla tez ostra dyskusja na temat l4 kiedyś.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eilleen wrote:
    Weszłam z ciekawości bo niedawno byłam w waszej sytuacji. Życzę Wam pozytywnych testów i to jak najprędzej. Sami długo się staraliśmy. I nie generalizujcie że wszystkie są tam złe ;-)
    Dziękujemy, prosimy jeszcze o wiruski ciążowe... <3 <3 <3
    A Wam życzę spokojnej ciąży i szybkiego porodu ;-)

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pewnie, że was obczajamy ;) Ciekawe jesteśmy co to za historia i skąd ta nagła sława naszego wątku ;)

    A tak serio to ja tu przyszłam po Flo. To znaczy, nie żeby zabrać, bo wiem, że nie dacie ;) tylko żeby zaprosić do nas z powrotem kiedy tylko będzie miała ochotę, bo w większości ją lubimy i trochę tez podziwiamy (to mówiłam ja, Leticia ;) ).

    I przepraszam za słowa koleżanki o zazdrości. Nikt tak u nas nie myśli, takie słowa nie powinny paść.

    Zostawiam Wam tu trochę ciążowych prątków, mdłości i dziwnych zachcianek (mój mąż twierdzi, że to zaraźliwe) ;)

    serdeczności!

    -Monika-, Kotowa, Lucia88, summer86, Flowwer, ANkaG, Bocianiątko, Sarna84, Czrna 81, Anaaa90, Kargo31, Bajkaaa, KateHawke, Luna1993, Emiilka, Lunaris, Diamond92 lubią tę wiadomość

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Dziewczyny spokojnie. Ja wiem ze Monika przeprosiła i super bo też nie musiała w sumie. Obrocilysmy w żart tak mi się wydawało:P

    A napisalam cos na ten temat nie dlatego ze jak jestem w 3 ciąży to pozjadalam wszystkie rozumy (bo ledwo w ogóle cos jeść mogę;P) tylko chyba zaznaczylam "moim zdaniem" i na przykład dałam swój przypadek. Oczywiście ze nikt nie musi sie tym sugerowac a też u każdego organizm działa to wiadomo. Wydało mi sie tylko niepotrzebne zbijanie prolaktyny z 20 do 10 i tyle :P

    Na czerwcu to chyba byla tez ostra dyskusja na temat l4 kiedyś.
    ;-)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eilleen wrote:
    Weszłam z ciekawości bo niedawno byłam w waszej sytuacji. Życzę Wam pozytywnych testów i to jak najprędzej. Sami długo się staraliśmy. I nie generalizujcie że wszystkie są tam złe ;-)
    Nie generalizujemy. Nie wszystkie ale atmosfera przy trudnych tematach ciężka.
    Szczęśliwego rozwiązania i dużo radości z macierzyństwa!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leticia wrote:
    A pewnie, że was obczajamy ;) Ciekawe jesteśmy co to za historia i skąd ta nagła sława naszego wątku ;)

    A tak serio to ja tu przyszłam po Flo. To znaczy, nie żeby zabrać, bo wiem, że nie dacie ;) tylko żeby zaprosić do nas z powrotem kiedy tylko będzie miała ochotę, bo w większości ją lubimy i trochę tez podziwiamy (to mówiłam ja, Leticia ;) ).

    I przepraszam za słowa koleżanki o zazdrości. Nikt tak u nas nie myśli, takie słowa nie powinny paść.

    Zostawiam Wam tu trochę ciążowych prątków, mdłości i dziwnych zachcianek (mój mąż twierdzi, że to zaraźliwe) ;)

    serdeczności!
    <3 <3 <3

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eilleen, Lavendova, Leticia, nie generalizujemy. Każda odpowiada za swoje słowa. Miło, że nam przesyłacie wiruski. Spokojnych ciąż i rozwiązań w terminie życzę!

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Jutro o ktorej sikasz?

    Jak wstanę... :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2018, 23:39

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moich lipcowkach tez się czasem przetoczy burza, to nie jest fajne. Tutaj zawsze czułam się najlepiej, ze względu na ogromne wsparcie i brak oceniania - i będę naszej Flo bronić, nie dlatego, ze jest moim guru, ale dlatego że jest przekochaną osobą, która odkąd tu jestem (chyba ok maja) zawsze wspierała, odpisywała ma posty i kazała wierzyć, że póki nie ma @ zawsze jest nadzieja <3

    Teraz szczerze mówiąc najczęściej jestem na fb, z kilkoma dziewczynami z lipca i w takim mniejszym gronie, jest spokojniej, mniej napiętych sytuacji, więcej wsparcia i akceptacji. Chociaż są dziewczyny, które jak ja czekają na 1 dzuecko i trzęsą się nad każdym objawem, są mamy 2-3 dzieci i się dogadujemy, ale w wątku na forum tez w pewnym momencie przestałam się jakoś mocniej udzielać i się wycofałam, bo miałam wrażenie, że są osoby które uważają się za lepsze, bo już wszystkie rozumy zjadły. Nie piszę, tego żeby kogoś oczernić, dziele się tylko odczuciami z tymi, których zrozumienia jestem pewna <3

    lamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja się już nie wypowiadam bo poczuwam się do winy. (w związku z tą całą gównoburzą)
    :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny ja się już nie wypowiadam bo poczuwam się do winy. (w związku z tą całą gównoburzą)
    :-(

    No i klops. Nie jesteś winna broń boże. Dziewczyny sie posprzeczaly i nic wielkiego sie nie stało :P
    My się w naszym slawnym wątku obiecujemy poprawic :) A ja i tak się cieszę ze Flower i Ccierpliwa są z nami razem z datą na sierpień :P

    A wy sikajcie na testy oby skutecznie dwukreskowo ;)

    Bocianiątko, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z pracy, wyszłam z psem, pokroilam pomelo, otworzyłam czerwone le carilon i zaczęłam nadrabiać wątek. I dziewczyny jak dobrze że ja te wino otworzyłam! Nie chce mi się o tej porze komentować jakoś szeroko o tak późnej porze. Powiem tyle niech każdy będzie na swoim wątku i będzie spokój.
    Co do tej prolaktyny muszę poczytać na różnych stronkach żeby wiedzieć więcej. Ogólnie myślę że warto by ją troszkę obniżyć bo naprawdę to może być to co blokuje mi owu. Dziękuję dziewczynki za każdą opinie o wyniku :)
    Hope! Gdzie kupiłaś Mogena?! To wino jest pyszne a jakoś ostatnio nigdzie nie mogę trafić

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Twoje wiruski są superskuteczne, właśnie dotarły do Wro! Dobranoc :-)

    Bocianiątko, reset, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kto to jest Ccierpliwa?
    Pisała tu dzisiaj? Bo chyba się pogubiłam!

    PS. Ja chyba dzisiaj nie zasnę!!!

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
‹‹ 437 438 439 440 441 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ