X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna gratulacje!!! Piękny!

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Wszystko przez to ze pije browara :D koncentracja nie ta no i zabójcze broń w tle :D
    Aaaaa i ja tak strasznie Lubie jak ktoś mnie zaprasza :) dziękuję <3


    Jak dobrze że reklamy poszły ufff ;)

    _Hope_ lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Aaa, nie napisałam że po 20stej przyszedł do mnie krowiniec :-( Skoro tak późno, to chyba jutro zaznaczę pierwszy dzień cyklu, co?
    Następny. I po piwie jeszcze bardziej mnie te @ wqrwiaja!

    Czrna 81, Siwulec lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki nie było mnie parę godzin. Nadrobiłam :D Mam takie pytanie: czy ktoś mi może wytłumaczyć kto/co to jest TEN flakon? Nie zasnę bez tej informacji! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2018, 22:46

    Siwulec, KateHawke lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Dziewczynki nie było mnie parę godzin. Nadrobiłam :D Mam takie pytanie: czy ktoś mi może wytłumaczyć kto/co to jest TEN flakon? Nie zasnę bez tej informacji! :D

    Obstawiam ze to nick pewnie jakiejś interesującej osoby ;)

    Emiilka lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Dziewczynki nie było mnie parę godzin. Nadrobiłam :D Mam takie pytanie: czy ktoś mi może wytłumaczyć kto/co to jest TEN flakon? Nie zasnę bez tej informacji! :D
    To jest też jakaś taka guru jak Flo, tylko wcześniej :-D hahaha. Ale osobiście nie znam. ^^

    Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Dziewczynki nie było mnie parę godzin. Nadrobiłam :D Mam takie pytanie: czy ktoś mi może wytłumaczyć kto/co to jest TEN flakon? Nie zasnę bez tej informacji! :D
    U mnie jeden stoi na komodzie :P ale że aż taka krzywdę komus wyrządził to nie wiedzialam :?

    Ps ja zrozumiałam że jakaś dziewczyna w urojonej ciąży???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2018, 22:50

    Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Następny. I po piwie jeszcze bardziej mnie te @ wqrwiaja!
    A mi na wqrw pomogło winko ;-) I to słodkie Carlo Rosi, w doopie dziś mam endo!

    Siwulec, Izape_91, Lunaris lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jejuu ale wyszła kabała :o
    Widać chyba niepotrzebnie się skusilam na napisanie tego posta o prolaktynie, chcialam pomóc a i tak został źle odebrany.

    Flower wystarczylo napisać ze sobie nie życzysz żebym się tu udzielala albo inna dziewczyna z terminem sierpniowym. A takie przytyki nie wprost to jednak nieprzyjemne.

    Może i nasz wątek jest wyjątkowo burzliwy ale cóż, kazdama swoje zdanie i to dosc ugruntowane i pewnie stąd animozje. Dużo jest kobiet które spodziewają sie kolejnego dziecka (ze mna włącznie) stąd też wymiana doświadczeń jest inna niz w wątku z pierwiastkami. Zgadzam sie ze więcej tolerancji byc powinno i milszej atmosfery ale to mam nadzieje przyjdzie z czasem. Tu tez wcale takiej tolerancji nje ma bo jak widać była irytacja ze osoba w 3 ciąży smie coś napisać o prolaktynie.

    No także moje drogie żegnam się z wami żeby już nie denerwować innych użytkowniczek i wszystkim wam życzę szybkiego zafasolkowania :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2018, 22:50

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec, sądząc po treści postów, to musiała być faktycznie baaaardzo interesująca osoba :D Liczylam co najmniej na jakąś anegdotkę ;) Miłej nocy Lasencje <3

    Siwulec lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    O jejuu ale wyszła kabała :o
    Widać chyba niepotrzebnie się skusilam na napisanie tego posta o prolaktynie, chcialam pomóc a i tak został źle odebrany.

    Flower wystarczylo napisać ze sobie nie życzysz żebym się tu udzielala albo inna dziewczyna z terminem sierpniowym. A takie przytyki nie wprost to jednak nieprzyjemne.

    Może i nasz wątek jest wyjątkowo burzliwy ale cóż, kazdama swoje zdanie i to dosc ugruntowane i pewnie stąd animozje. Dużo jest kobiet które spodziewają sie kolejnego dziecka (ze mna włącznie) stąd też wymiana doświadczeń jest inna niz w wątku z pierwiastkami. Zgadzam sie ze więcej tolerancji byc powinno i milszej atmosfery ale to mam nadzieje przyjdzie z czasem. Tu tez wcale takiej tolerancji nje ma bo jak widać była irytacja ze osoba w 3 ciąży smie coś napisać o prolaktynie.

    No także moje drogie żegnam się z wami żeby już nie denerwować innych użytkowniczek i wszystkim wam życzę szybkiego zafasolkowania :P
    Przeprosiłam.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    O jejuu ale wyszła kabała :o
    Widać chyba niepotrzebnie się skusilam na napisanie tego posta o prolaktynie, chcialam pomóc a i tak został źle odebrany.

    Flower wystarczylo napisać ze sobie nie życzysz żebym się tu udzielala albo inna dziewczyna z terminem sierpniowym. A takie przytyki nie wprost to jednak nieprzyjemne.

    Może i nasz wątek jest wyjątkowo burzliwy ale cóż, kazdama swoje zdanie i to dosc ugruntowane i pewnie stąd animozje. Dużo jest kobiet które spodziewają sie kolejnego dziecka (ze mna włącznie) stąd też wymiana doświadczeń jest inna niz w wątku z pierwiastkami. Zgadzam sie ze więcej tolerancji byc powinno i milszej atmosfery ale to mam nadzieje przyjdzie z czasem. Tu tez wcale takiej tolerancji nje ma bo jak widać była irytacja ze osoba w 3 ciąży smie coś napisać o prolaktynie.

    No także moje drogie żegnam się z wami żeby już nie denerwować innych użytkowniczek i wszystkim wam życzę szybkiego zafasolkowania :P
    Ej! Ale chyba zupełnie nie o Ciebie chodziło! Życzę Ci jak najlepiej i moje starcze odciski są przez Ciebie zupełnie niepodeptane ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    A mi na wqrw pomogło winko ;-) I to słodkie Carlo Rosi, w doopie dziś mam endo!
    Oj nie! Cofam to co napisałam, bo jak mi endo w doopie po tym winie urośnie, to jutro w spodnie się nie zmieszczę hahaha!

    lamka, Siwulec, Luna1993 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova też mam wrażenie, że w tym wszystkim nie chodziło o Ciebie.

    Czarna padłam :-D ja muszę się wziąć za swoją doope, bo nawet bez endo się przestaję mieścić.

    Czrna 81, Kasiaja lubią tę wiadomość

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    O jejuu ale wyszła kabała :o
    Widać chyba niepotrzebnie się skusilam na napisanie tego posta o prolaktynie, chcialam pomóc a i tak został źle odebrany.

    Flower wystarczylo napisać ze sobie nie życzysz żebym się tu udzielala albo inna dziewczyna z terminem sierpniowym. A takie przytyki nie wprost to jednak nieprzyjemne.

    Może i nasz wątek jest wyjątkowo burzliwy ale cóż, kazdama swoje zdanie i to dosc ugruntowane i pewnie stąd animozje. Dużo jest kobiet które spodziewają sie kolejnego dziecka (ze mna włącznie) stąd też wymiana doświadczeń jest inna niz w wątku z pierwiastkami. Zgadzam sie ze więcej tolerancji byc powinno i milszej atmosfery ale to mam nadzieje przyjdzie z czasem. Tu tez wcale takiej tolerancji nje ma bo jak widać była irytacja ze osoba w 3 ciąży smie coś napisać o prolaktynie.

    No także moje drogie żegnam się z wami żeby już nie denerwować innych użytkowniczek i wszystkim wam życzę szybkiego zafasolkowania :P
    Nie chodzi oto, że się odezwałaś! Chodzi o to w jaki sposób... Cyt. “Ja miałam 26 przy normie 26.5 i nie miałam z zajściem problemu. Za dużo tych leków dziewczyny moim zdaniem..."

    Po 1. To że Ty tak miałaś to nie znaczy że każdy tak będzie miał. Przepraszam, ale takie komentarze wkurzają mnie najbardziej...
    Po 2. Zwrócenie uwagi że za dużo tych leków, nie znając historii jest nie na miejscu. Mamy tyle leków ile zapisał nam lekarz-znaczy tyle trzeba. A robimy wszystko żeby nam się udało... Nierzadko latami...
    Bardzo cieszę się że to Twoja trzecia ciąża ale nie pozjadałaś przez to wszystkich rozumów i nie jesteś lepsza od nas, takich której na swoje pierwsze szczęście nadal czekają...

    Ja niestety tak odebrałam Twoją wypowiedź... I Monia chyba też...

    A burza rzeczywiście była z innego powodu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2018, 23:03

    Luna1993, Bajkaaa, KateHawke lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    O jejuu ale wyszła kabała :o
    Widać chyba niepotrzebnie się skusilam na napisanie tego posta o prolaktynie, chcialam pomóc a i tak został źle odebrany.

    Flower wystarczylo napisać ze sobie nie życzysz żebym się tu udzielala albo inna dziewczyna z terminem sierpniowym. A takie przytyki nie wprost to jednak nieprzyjemne.

    Może i nasz wątek jest wyjątkowo burzliwy ale cóż, kazdama swoje zdanie i to dosc ugruntowane i pewnie stąd animozje. Dużo jest kobiet które spodziewają sie kolejnego dziecka (ze mna włącznie) stąd też wymiana doświadczeń jest inna niz w wątku z pierwiastkami. Zgadzam sie ze więcej tolerancji byc powinno i milszej atmosfery ale to mam nadzieje przyjdzie z czasem. Tu tez wcale takiej tolerancji nje ma bo jak widać była irytacja ze osoba w 3 ciąży smie coś napisać o prolaktynie.

    No także moje drogie żegnam się z wami żeby już nie denerwować innych użytkowniczek i wszystkim wam życzę szybkiego zafasolkowania :P

    A dziękujemy. A Tobie życzę spokojnej ciąży. Szczerze mówiąc, to myślę, że to nieTy rozpętałaś tę IIIWŚ tylko koleżanka, która nas zaatakowała. Monika przeprosiła.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Miesięczne watki na fioletowej są trudne dla osob, które dlugo się starały lub są po przejściach, ale u nas na czerwcówkach jakichs wielkich kłotni nie było. Są różnice zdań i dyskusje, ale bez naskakiwania na siebie.
    Na wrzesniowkach tez raczej spokojnie. Czasem smutno,ale spokojnie.

    moli5 lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope mnie chyba tez nie masz w przyjaciółkach ale ja chętnie bym chciała się w nich znaleźć jeśli sobie życzysz:)
    A co do tej dyskusji która skończyłam czytać i aż mi oczy z orbit wychodzą to... dziękuje za kolejną forumowiczke co to nie koniecznie proszona a musi swoje wywody nam tutaj wnosić. Po co? ja się pytam jak taka super atmosfera tutaj panuje. A poza tym jak będę chciała żeby Flo, Bociek czy inna była moim guru, to niektórym chyba nic do tego... dziękuje dziewczyny, ze mogę tutaj w Waszym gronie czekać na Fasolkę i moc korzystać z Waszych rad i dziękuje bardzo, ze pomimo takich osób nadal trzymamy się razem i nie dajemy rozbić:)

    Czrna 81, Bocianiątko, Lucia88, _Hope_, -Monika-, Emiilka, Sarna84, Anaaa90, KateHawke, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Siwulec, sądząc po treści postów, to musiała być faktycznie baaaardzo interesująca osoba :D Liczylam co najmniej na jakąś anegdotkę ;) Miłej nocy Lasencje <3
    Kto wie, może jeszcze o niej usłyszymy ;)

    Czarna oglądałam wczoraj Lejdis - fragment o dupie która wymknęła się Lusi spod kontroli... zawsze sikam hihihi

    Dobrej nocy

    Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS. Możemy już przestać wałkować ten temat. Mamy ważniejsze "sprawy". Założę się, że przez to wszystko przegapilysmy jakieś ważne pytanie!

    W ogóle to siedzę cała w nerwach, już odliczam godziny do testowania...
    I chyba bardziej boję się pozytywu od negatywu! Nie wiem, może jeszcze nie jestem gotowa na kolejną ciążę...

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
‹‹ 436 437 438 439 440 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ