Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • olik321 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się tu wczoraj działo!

Ale w końcu nadrobiłam.

Amy cieszę się bardzo z serduszka <3
    Lamka mam nadzieję, że już teraz ból ( przynajmniej fizyczny) nie będzie tak dokuczliwy.

Achia trzymam kciuki!

Kate nie wiem czy pisałam, ale czekam na sobotę z zaciśniętymi piąstkami!

Reset mam nadzieje, że już głowa mniej dokucza.

Lucia czekam na wyniki testu ! <3

My w końcu w domu <3 Mam teraz straszny wstręt do igieł bleee
    Co do wina to mnie akurat to Mogen strasznie nie smakuje ;p

KateHawke, Amy333, Lena21 lubią tę wiadomość

<3 synek 18.08.18

f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik, cieszę się, ze jesteście już w domu! :) Jak się czujesz?

Jak ja mogłam nigdy nie próbować tego wina??? :(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2018, 09:27

olik321 lubi tę wiadomość

laUgp2.png
    3️⃣ IMSI Gameta 2021: 6 blastek! ❄❄❄❄❄❄ 🍍
    2️⃣ ICSI Oviklinika 2021: 1 blastka 3.2.3 ❌
    1️⃣ IVF/ICSI nOvum 2019: 3 trzydniowce❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    AMH 2.7 - stan zapalny endometrium wyleczony, endometrium prereceptywne, KIR Bx, alloMLR 33,9%
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
  • Amy333 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Amy gratuluję serduszka,u mnie 8 dpo i giga spadek,czyżby @ miała przyjść wcześniej?

Polubiłam oczywiście za serduszko, a nie za spadek:/ Oby tempka odbiła, a @ się nawet do Ciebie nie zbliżała:*

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • _Hope_ Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Ja wina nie cierpię żadnego, ale może to spróbuje jak polecacie :)
    Ja tez :) i ten Mogen to jedyne które mi smakuje :) i tez w Auchan kupuje ;)

Meśka no zupełnie się nie przygotowalas! Ale o wykopywaniu z ławki nie ma mowy :D Lubie mieć do Was dostęp :) tak to zapominam zaglądać pod wykresy ;)

Meśka lubi tę wiadomość

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Po tym wszystkim nie mogłam zasnąć w nocy! I normalnie mi się mocz rozrzedził :P
    Miałam sen o Was i pamiętam tylko Nenusie, normalnie bylismy na jakiejś skoczni która wyglądała jak wykres cyklu :O
    O matko ale my schizy mamy, ja też mam czasem takie powalone sny :o jak nie ma @ to tym lepiej, nie pij ż dwie godz i może siknij? Czy nie chcesz już dzisiaj? Ja mam 4 dpo a zasikalabym wszystkie ciążowe jakie mam :D cieszę się, bo bardzo mi temp wzrosła, co pewnie mi robi złudne nadzieję...

• olik321 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Olik, cieszę się, ze jesteście już w domu! :) Jak się czujesz?

Jak ja mogłam nigdy nie próbować tego wina??? :(

Jak zoombie, sine oczy cera jak papier i wiruję w głowie. Ale z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Ważne, że w domu <3

Mały rósł mimo mojego złego samopoczucia i wymiotów, już według USG jest 11t +6d

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2018, 09:30

KateHawke, Achia, Bajkaaa, Vivanillka, ANkaG lubią tę wiadomość

<3 synek 18.08.18

f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja tez :) i ten Mogen to jedyne które mi smakuje :) i tez w Auchan kupuje ;)

Meśka no zupełnie się nie przygotowalas! Ale o wykopywaniu z ławki nie ma mowy :D Lubie mieć do Was dostęp :) tak to zapominam zaglądać pod wykresy ;)
    Oo to dziś po nie podjadę i wieczorem będę z Wami się alkoholizowac :) kiedy sikasz Hope bo nie pamiętam który masz dc ?

Olik cieszę się że już w domu, tu szybko dojdziecie do siebie <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2018, 09:29

olik321 lubi tę wiadomość

• Flowwer Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, bociek to nie wasza wina!!
    uderz w stół a nożyce same się odezwą!
    Niestety taka tam panowała nie fajna atmosfera. Mam teraz nadzieję że ciut dziewczyny odpuszczą.
    Cierpliwa też nie wiem co ma do tego wszystkiego ale miała transfer w ten sam dzień co ja i też sporadycznie udziela się na sierpniówkach.

A ja zaczynam 12tc i tradycyjnie zostawiam wiruski ¥£££₩₩¥¥£€&&€¥**&€£¥¥**£££¥£&&&&

olik321, Meśka, Karolina90, KateHawke, blue00, Anaaa90, -Monika-, Luna1993, Bocianiątko, Kargo31, Lena21, Czrna 81, agnieszka00, Achia, Frelcia, Emiilka, Siwulec, Bajkaaa, Morusek, ANkaG, Karma88, Barbarka1984, Lunaris, Cccierpliwa, Diamond92 lubią tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • olik321 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:

A ja zaczynam 12tc i tradycyjnie zostawiam wiruski ¥£££₩₩¥¥£€&&€¥**&€£¥¥**£££¥£&&&&

Flo ale ten czas leci, aż się sama dziwię

gilmoregirl, Flowwer lubią tę wiadomość

<3 synek 18.08.18

f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope miała dzisiaj sikać! Jak mocz zrobi się ciemny to siknę, póki co jestem spragniona wody i chyba bym oszalała gdybym się nie napiła.

Olik ważne że jesteście już w domu :-)
    Flower, Bajka dziękuję za wiruski <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2018, 09:38

Luna1993, olik321, Bajkaaa lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bede zaglądać dzisiaj i czekam na wasze sikańce <3 myślę o Was i trzymam kciuki. A teraz idę się uczyć, bo w poniedziałek egzamin :/ to już przedostatni na studiach, ach będzie mi smutno chyba :D

-Monika- lubi tę wiadomość

• _Hope_ Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście ze sikałam :D 6 dpo :D testy ok tzn nawet po 1.5 godziny nie ma żadnych cieni. A zaraz po zrobieniu ładnie zeszło różowe tło. Pewnie nie są zbyt czule chociaż mają wybite 10 ml na opakowaniu. Jutro sikac nie zamierzam ale w sobotę pewnie zrobię jakiegoś sikacza :D

Bocianiątko, -Monika-, Siwulec, ANkaG lubią tę wiadomość

4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Hope miała dzisiaj sikać! Jak mocz zrobi się ciemny to siknę, póki co jestem spragniona wody i chyba bym oszalała gdybym się nie napiła.
    Pragnienie to wiesz ... ten... dobry objaw :)))))))))

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope a to te testy co sa w zestawie z owulakami, ktore nam polecalas czy inne?

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Pragnienie to wiesz ... ten... dobry objaw :)))))))))
    I tak mi nie wkręcicie ciąży :P

Anaaa90 lubi tę wiadomość

• Cheresta Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Ale żeście tego nasmarowały od wczoraj :D Dzień Doberek :*

Blue twój avatarek jest meeega słitaśny <3

A któraś pytała o Mogen David. Ja zawsze kupuje w Auchan. Czasem jest też w Dino. Ale nie uwierzycie - ostatnio widziałam nowy smak : brzoskwiniowy! Mniammiiii <3 a na sylwestra piłam truskawkowy - ale to raczej dla osób które lubią słodkie wina. Kumplowi kojarzył sie z kompotem :P
    Ja pytałam o Mogena bo nie mogę znaleźć ani w Biedrze ani w Tesco ani w Lidlu ani w Intermarche ani w naszych sklepach. Do Auchana mogę zajrzeć jak będę wracać z wizyty w piątek, może się przydać. Dzięki za podpowiedź;)

KateHawke lubi tę wiadomość

18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 gdzie jesteś? :-(

Ja sobie też tego mogena kupię, w końcu dopieszcze to endo, bo te wina co mam w barku, to aż mi się gęba wykręca...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2018, 10:03

• Lena21 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Ja pytałam o Mogena bo nie mogę znaleźć ani w Biedrze ani w Tesco ani w Lidlu ani w Intermarche ani w naszych sklepach. Do Auchana mogę zajrzeć jak będę wracać z wizyty w piątek, może się przydać. Dzięki za podpowiedź;)

U mnie zawsze też były Mogeny w Kauflandzie, a najczęściej kupowałam w małym sklepiku niedaleko :) nawet mi jedno zostało sprzed ciąży, ale jak przyjaciółki wpadły to wypiły :) swoją drogą to dziwne, bo zawsze myślałam, że będzie mi czasem brakować lampki dobrego winka, ale póki co nawet o nim nie pomyślałam ;)

• _Hope_ Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O takie mam
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/225b02f75733.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b4c1f68e00a1.jpg

Bocianiątko, Siwulec, Luna1993 lubią tę wiadomość

4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
  • Lucia88 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Lucia88 gdzie jesteś? :-(

Ja sobie też tego mogena kupię, w końcu dopieszcze to endo, bo te wina co mam w barku, to aż mi się gęba wykręca...

Jestem, jestem, przepraszam, zasnęłam ok.4:00. Test zrobiłam o 8:30, ale eMek wychodził na 10 do pracy i musiałam go "wyprawić".

Na razie biel wizira...zobaczymy, co dalej...wg tej drugiej owu dzisiaj jest dopiero 9dpo.

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
‹‹ 441 442 443 444 445 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ