X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:
    A mi wydaje się że to za szybko. Że to powrót do glutenu chociaż nie przewala mi się tak tłuszcz jak przed schudnięciem :D
    U mnie tez szybko bylo widac brzuch..wiec na spokojnie.. Polecam zrobic raz w tygodniu zdjecia brzucha. Pozniej fajnie sie patrzy jak z tygodnia na tydzien rosnie :-)

    Kingulla, Ania1003 lubią tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia ja z synem też szybko brzucha dostałam :) a teraz mam dwa razy większy niż ty , ale to spożywczy :P

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ładny sterczacy brzuszek ciążowy bo dla porównania pokazalabym Ci moj ale nie zrobie tego bo jest straszny! Mam woekszy od Cb ze dwa razy jak się pojem to 6 miesiąc jak nic byście mi dały! Ale to moja wina bo po pierwszej ciąży mi zostal o troche sadełka choc schudłam nawet z wagi przed ciąża i chodzilam po porodzie na fitness! Ale później bylo ponad pol roku przerwy zero zahamowań i druga Ciąża więc nie było fitnesu ale była bezzarodkowa więc potem też nie chciałam szalec z fitnessem i była praca i praca! Teraz jak będzie negatyw to juz pisałam że biorę sie za siebie!!!

    Ania1003 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ania coś czuję że Tobie brzuszek wywali w tej ciąży :D

    Już się boję bo moja mama przytyła w każdej ciąży po 30kg... :(
    A u mnie przez Strusia Pędziwiatra aka Kluska też się to raczej tak skończy :0

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ania coś czuję że Tobie brzuszek wywali w tej ciąży :D
    Tez jestem przekonana ze bedzie miala dosc spory brzuszek.

    Ania1003 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia wrote:
    U mnie tez szybko bylo widac brzuch..wiec na spokojnie.. Polecam zrobic raz w tygodniu zdjecia brzucha. Pozniej fajnie sie patrzy jak z tygodnia na tydzien rosnie :-)
    Super są te zdjęcia ja zaczełam robić w pierwszej ciąży którą poroniłam, więc przy drugiej zrobiłam tylko pod koniec. Mam filmik jak się Synio ruszał w brzuszku ale chyba filmików nie da rady wrzucić.

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie za duży ti zawsze kwestia indywidualna. Zależy jakie masz miesnie brzucha. Ja taki w 1 ciazy mialam w 8 mc, ale miałam prawie kaloryfer na brzuchu nie dziwne, ze nikt w domu sie nie polapal, że w ciazy jestem. Rano za pewne bedzie troche mniejszy. Teraz jak bede w ciazy to pewnie odrazu bedzie wielki bo mam flaka zamiast mięśni.

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola ja czekam na powizytowe cudowne wiadomości :) I wtedy mogę iść spać spokojna ;)

  • pakatasia96 Autorytet
    Postów: 359 555

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale brzuchol!
    Rosnij zdrowo Klusko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 20:43

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️27
    💆🏼‍♂️29
    🐈 ♥️

    starania od 2018
    🕊🕊🕊🕊🕊

    1 cs po przerwie 🍀
    12:08 - 10dpo ⏸


    beta 12.08 - 13,4 mlU/ml prog - 24,50 ng/ml
    beta 16.08 - 178 mlU/ml prog - 29,10 ng/ml
    beta 18.08 - 453 mlU/ml prog - 32,67 ng/ml
    beta 20.08 - 942 mlU/ml
    beta 24.08 - 4960 mlU/ml

    14.09 - 18 mm szczęścia 💙
    13.10 - 💪🏽🏋🏽💙
    18.11 - 247g chłopaka
    27.01 - 1400g chłopaka

    20.04.2023 💙 czekamy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:
    Już się boję bo moja mama przytyła w każdej ciąży po 30kg... :(
    A u mnie przez Strusia Pędziwiatra aka Kluska też się to raczej tak skończy :0
    Nie mowione ze ty tez tak przytyjesz. Moja mama tez sporo tyla w ciąży a ja przytylam az 15 kg ( to byl cud bo bez ciazy nie moglam przybrac ani kilograma)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do wózka to też uważam, że używany to spoko opcja, ja wolałam kupić używany ale taki jak marzyłam od dawien dawna niż sieciowkowy. Ja mam obsesję na punkcie retro wózków i tak mi smutno jak moja mała już nawet w spacerowce nie chce jeździć:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka koniecznie daj znać po wizycie.

    Ania ładny brzuszek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś Mężuś głaskał po brzuszku i mówił "rośnij fasolko, rośnij. Pokaż Mamusi dwie kreski" ehhh :)

    Motylek85, Ania1003, Karma88, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaG w drugiej ciąży to juz w ogóle szybciej widac, a jak nie ma sie wytrenowanych miesni to juz w ogóle . W ciąży szczegolnie taki jeden za ciula wafla nie pamiętam jak się nazywa rozciaga się a potem ciezko go doprowadzic do porządku.

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Rucola ja czekam na powizytowe cudowne wiadomości :) I wtedy mogę iść spać spokojna ;)
    Czekam juz pod drzwiami a Ty zobacz co napisalam o wszawicy stronę wczesniej ;)

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia mój też tak robi i strasznie mnie to nakręca na ciążę a później płacz :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Czekam juz pod drzwiami a Ty zobacz co napisalam o wszawicy stronę wczesniej ;)

    Zakończ dzień z przytupem jak ja :D

    Rucola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Czekam juz pod drzwiami a Ty zobacz co napisalam o wszawicy stronę wczesniej ;)
    Już czytałam i dlatego pozostawiam temat bez komentarza ;)

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:
    Zakończ dzień z przytupem jak ja :D
    Twojego Wielkiego Malucha to juz raczej nikt dziś nie przebije;)

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Frelcia mój też tak robi i strasznie mnie to nakręca na ciążę a później płacz :D
    no dokładnie tak jest :D chociaż z każdym cyklem jakby trochę mniej nakręcania jest..

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ