Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Frelcia rozumiem, że skoro mojego męża nie ma jeszcze w domu to Ty mnie będziesz nakręcać? :D

Nowa, może jak będzie teraz samowolka to a nóż zaskoczy ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna no ba :D

• MOJE Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e8acc085a50e.jpg
    takie cuda u mnie, nawet nie wiem co napisać
    Rucola gratulacje !!!!! Rewelacja !!!! Co za wiadomość ;) Poproszę o Wiruski. Podwójne Wiruski. Bardzo bardzo bardzo proszę :) bliźniaki to moje największe marzenie

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj moja droga jak Ty będziesz bliziutko testowania, wtedy pogadamy ;)
    Uciekam, bo o 5 mam pobudkę i najmodniejsze zajęcia na całych studiach :/ eh chciałabym się bronić w czerwcu ż brzucholem :D

• Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Piateczka! Też nie wnoszę za to często qrwie. To może wnoszę chociaż qrwienie :D
    Biała kreska hmmm często na teście jak całe pole nie jest białe (albo wyschnie na żółto albo jest zabarwione na rozowo) kreska z odczynnikiem wydaje się biała aż świecąca na biało. Oczywiście jak odczynnik nie zareagował na hcg.
    A testy są takie podstępne ze przed kreską testową potrafi się zebrać różowy barwnik i tak zaschnac. I udaje wtedy cieniutka kreskę ciążową.
    A widzisz, to nawet banana mądrzejsza ode mnie :-P
    Piąteczka za qrwienie! ;-)

_Hope_ lubi tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tu przy odrobinie wyobraźni możemy zaobserwować obydwa zjawiska. Białą kreskę na żółtym tle oraz cienkie wyschniete coś co udaje kreskę testową ale tylko się o nią opiera.
    Teraz sobie wyobraźcie ze czytała to Krystyna czubowna :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e811a68955e6.jpg

Anaaa90, Czrna 81, Luna1993, Bocianiątko, ANkaG, blue00, innamorata88, Amy333, Rucola, Morusek, Sarna84, Bunia86, nenusia, KateHawke, Freyka lubią tę wiadomość

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Poczekaj moja droga jak Ty będziesz bliziutko testowania, wtedy pogadamy ;)
    Uciekam, bo o 5 mam pobudkę i najmodniejsze zajęcia na całych studiach :/ eh chciałabym się bronić w czerwcu ż brzucholem :D

ale ja nie sikam :D jak @ nie przyjdzie to idę na betę :) nie zamierzam sobie nerwówki fundować ZNOWU :P

• _Hope_ Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    A widzisz, to nawet banana mądrzejsza ode mnie :-P
    Piąteczka za qrwienie! ;-)
    Bój się Boga :D :D :D

Czrna 81 lubi tę wiadomość

4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc wezmę z Ciebie przykład w przyszłym miesiącu :) i oby na ten nowy rok Cię @ opuściła :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Więc wezmę z Ciebie przykład w przyszłym miesiącu :) i oby na ten nowy rok Cię @ opuściła :)
    ale jakim przyszłym jak w ciąży jesteś :D też idę spać. Dobranoc :)

Luna1993 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope to u mnie różowa się oparła o białą, a ja głupia zawsze myślałam że róż się nie pojawi jak nie ma hcg. Człowiek się uczy całe życie :D

• Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Bój się Boga :D :D :D
    Ale u Luny postawiła diagnozę "biała kreska" a ja nawet nie wiedziałam o chooj chodzi haha

Luna teraz jeszcze bardziej trzymam kciuki za dwie tłuste krechy!

Luna1993, Rucola lubią tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Hope to u mnie różowa się oparła o białą, a ja głupia zawsze myślałam że róż się nie pojawi jak nie ma hcg. Człowiek się uczy całe życie :D
    Jutro bobofrut prawdę Ci powie :)
    PS. Te oparte pindy są najczęściej bardzo cieniutkie :)

Luna1993 lubi tę wiadomość

4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Ale u Luny postawiła diagnozę "biała kreska" a ja nawet nie wiedziałam o chooj chodzi haha

Luna teraz jeszcze bardziej trzymam kciuki za dwie tłuste krechy!
    Kochana Ty wiesz jak ja się boję, że nie jestem w ciąży i nie będę mogła zrobić Panan na złość? :p

A to nie, moja była tłusta szaro różowa :p jutro albo + albo okres bo tak mnie cycki bolą jak nigdy.

Chyba idę spać więc do jutra :*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 22:36

Czrna 81, Meśka lubią tę wiadomość

• Ptysia Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa90 wrote:
    Tak ma 14;-(
    Ja miałam 13,3, możemy sobie przybić piątkę;/ z tym, że ja zrobiłam odrazu mutacje dna i czekam na wynik i nakupiłam też wszystkie suple z metylowanymi formami i do tego betainę i czekam aż przyjdą. i mam nadzieję, że spadnie jak będę to brać. a robiłaś do tego kwas foliowy?

• _Hope_ Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Kochana Ty wiesz jak ja się boję, że nie jestem w ciąży i nie będę mogła zrobić Panan na złość? :p
    Kochana :D jak nie tak to inaczej damy rade :D

Luna1993, innamorata88 lubią tę wiadomość

4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
  • Anaaa90 Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Ja miałam 13,3, możemy sobie przybić piątkę;/ z tym, że ja zrobiłam odrazu mutacje dna i czekam na wynik i nakupiłam też wszystkie suple z metylowanymi formami i do tego betainę i czekam aż przyjdą. i mam nadzieję, że spadnie jak będę to brać. a robiłaś do tego kwas foliowy?
    Tak ten też jest mega wysoki.tez biorę te wszystkie metylowane formy. Z mutacja poczekam co mi gin powie. Mocno przybijam piątkę

2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANkaG wrote:
    Amy i dalej mąż nie wie? Będzie mu mi smutno chyba że nie może się razem z Toba od początku cieszyć
    Mysle, ze nie bedzie mu smutno. Jeszcze nie wiem, siedzi wlasnie obok mnie i pyta dlaczego tak zacieszam do ekranu;-)
    Zamowilam wczoraj bodziaka takiego dla tatusia:) w neutralnym bialym kolorze. W planach mam jutro siknąć na zoltego bobotesta i w czwartek lub piatek bedzie mega niespodziankowy wieczór:-)

Luna1993, blue00, ANkaG, Rucola, Flowwer, lamka, MOJE, Koteczka82 lubią tę wiadomość

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Kochana :D jak nie tak to inaczej damy rade :D
    Hahahaahah rozwalilyscie system kobiety :D uwielbiam Was ❤️❤️❤️

Amy, Rucola cóż tu się dzieje ❤️❤️❤️

Panan widzę z nowym rokiem łapie formę :D

Luna1993, Bocianiątko, Meśka, Czrna 81, Amy333, Bajkaaa, Rucola, Flowwer, Sarna84, Bunia86, KateHawke, Karma88 lubią tę wiadomość

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • agulineczka Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola ale czad!!! Wow! Pewnie w szoku jestes. Pieknie.

Rucola lubi tę wiadomość

oeuagywllgo70qby.png

Synek 2016 💚
    Córka 2018 ❤️

👼👼
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego