X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam bobo
    Powiedzcie mi proszę czy przy tak silnych objawach pms wyjdzie już wiarygodny jak zrobię wieczorem? W sensie jeśli to objawy ciąży to test wykaże? Czy to w ogóle niezależne czynniki? Lepiej rano? Przepraszam że tak truje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    To u Ciebie powinien być spokój, nie przejmuj się. Najważniejsze jest odpowiednie dobranie dawki, ja np miałam dosyć niska 112 i i jeszcze potem zmniejszone do 94 iu menopuru. Bolało mnie podbrzusze, duże wzdęcia, a w dniu punkcji wymioty, które mógłby być również po znieczuleniu ogólnym.

    wierzę że mam dobrze leki dobrane... na usg się dowiem jakie dokładnie. Teraz nawet nie pytałam, bo trochę nerwów mnie to kosztuje. A Ty jakie masz AMH? jeśli mi umknęło to przepraszam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna dużo z nas robiło wieczorem bobo testy ale nie wiem kto i ile dpo?! A ja mam newsa roku hahaha Apel do wszystkich które mają te gratisowe ciążowe testy z allegro co dają do tych zielonych owulayjnych z polecenia Hope!!!!!
    A więc czy macie je gdzies w koszu? Bo ja je dostałam chyba w pt i miałam wqrwa więc nasikałam i na ten ciążowy dla jaj Noi był negatywny a że miałam @ to nie sprawdzałam po godzinie dwóch itd a teraz wyrzucam śmieci a tu z daleka widać drugą kreskę bladą! Nawet do ręki nie musialam brać więc o co kamannn? Hooope pisze priv żebyś mi Powiedziała czy miałaś taki fakap czy jak Wy to mówicie?

  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i dostałam w dupe jak raz za ten mój optymizm ! wyniki M tragiczne, wkleję zdjęcie później ...

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANkaG wrote:
    Luna dużo z nas robiło wieczorem bobo testy ale nie wiem kto i ile dpo?! A ja mam newsa roku hahaha Apel do wszystkich które mają te gratisowe ciążowe testy z allegro co dają do tych zielonych owulayjnych z polecenia Hope!!!!!
    A więc czy macie je gdzies w koszu? Bo ja je dostałam chyba w pt i miałam wqrwa więc nasikałam i na ten ciążowy dla jaj Noi był negatywny a że miałam @ to nie sprawdzałam po godzinie dwóch itd a teraz wyrzucam śmieci a tu z daleka widać drugą kreskę bladą! Nawet do ręki nie musialam brać więc o co kamannn? Hooope pisze priv żebyś mi Powiedziała czy miałaś taki fakap czy jak Wy to mówicie?
    Mi te testy pokazują cienie od 3 dni

  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    wierzę że mam dobrze leki dobrane... na usg się dowiem jakie dokładnie. Teraz nawet nie pytałam, bo trochę nerwów mnie to kosztuje. A Ty jakie masz AMH? jeśli mi umknęło to przepraszam.
    Ale Ciebie jeszcze będzie czekac ostatnie testowanie przed procedura :)? Kiedy masz następna wizytę? Moje AMH=17

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna pisałam priv i trzymam kciuki Sikaj na te bobo bo i tak masz kolejne zamówione!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Ale Ciebie jeszcze będzie czekac ostatnie testowanie przed procedura :)? Kiedy masz następna wizytę? Moje AMH=17

    To faktycznie duże.. ale wszystko się udało? czy dobrze widzę że czekasz na crio? Wizytę mam 9-tego lutego na usg między 1-3 dc. O ile mi się szanowna @ nie opóźni ale nie powinna.

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amb83 wrote:
    no i dostałam w dupe jak raz za ten mój optymizm ! wyniki M tragiczne, wkleję zdjęcie później ...

    Amb, dziewczyny tu nie raz pisały o wynikach, które po suplementacji się poprawiały. Nie wiem, co u Was szwankuje, ale może to są odwracalne rzeczy?

    Zaczynam się coraz bardziej bać, bo ja jutro odbieram wyniki mojego M.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    To faktycznie duże.. ale wszystko się udało? czy dobrze widzę że czekasz na crio? Wizytę mam 9-tego lutego na usg między 1-3 dc. O ile mi się szanowna @ nie opóźni ale nie powinna.
    Tak, pobrano mi 20 oocytow z czego 16 było dojrzałych i z tego mamy 4 blastocysty :). Resztę jajek zamroziłam. Transfer będę mieć w przyszłym tygodniu. No to trzymam kciuki, powodzenia :)

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Tak, pobrano mi 20 oocytow z czego 16 było dojrzałych i z tego mamy 4 blastocysty :). Resztę jajek zamroziłam. Transfer będę mieć w przyszłym tygodniu. No to trzymam kciuki, powodzenia :)

    To trzymam mocno kciuki :) za nas!

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amb i różowe i te zielone ovulaki są dobre. Czekaj spokojnie ;)

    ANkaG raz mi na tym teście wyschla piękna kreska ale już na następnym nic więc to jest bardzo różnie i zupełnie nie ma co zwracać uwagi na szaraki i suchcielce :)

    Pakatasia gratuluję!

    Frelciu trzymam kciuki!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Kurde, reset, masz rację, nie do nadrobienia :D. Tydzień przerwy i nie mogę się znowu wbić w bieg wydarzeń :). Mam moje wyniki, z moich drogich testów chyba za dużo nie wynika ale wrzucę, może akurat czyjeś dociekliwe oko, lubiące analizować wyniki coś dostrzeże

    EDIT: wyniki z 9 dc (na oko ok 2-3 dni przed owu)
    13390bd3ccc60c9dmed.jpg


    A co do tych kresek nie w tych miejscach co trzeba - macie w ogóle pomysł jakim cudem i dlaczego się pojawiają na testach? :-o
    Przeglądam wybiórczo, ale oczywiścid najbardziej mi sie rzucają w oczy obrazki.
    Nowa, pewnie juz Ci wszystko dziewczyny napisały, ale może też się pomądrzę, ok? po pierwsze kawał dobrej kosztownej roboty odwaliłaś z badaniami :)
    Tarczyca super.
    Prolaktyna dość wysoka bez obciążenia. Ja bym się zaniepokoiła. Badałaś kiedyś prolaktynę z obciążeniem? Może warto?
    LH niskie jak na 2-3 dni przed owu. Na chwile przed owu powinno byc min. z 10. Chyba że masz mieć owu później i jeszcze się rozkręci.
    No i ten nieszczęsny testosteron. To lubi skoczyć, jeśli miałaś wczoraj na obiad np schaboszczaka z kartoflami. Dobrze by było powtórzyc w 2-3 dc. W drugiej fazie wysoki testo i inne androgeny mogą uniemożliwić implantację a nawet doprowadzic do obumarcia zarodka. Problemem jest tez to, że testo ciężko zbijać w czasie starań - większość su stancji obniżajacych ten hormon jest niedobre w ciąży a mawet powinno się je odstawić przed poczęciem, np palma sabałowa. Ja walczę z wysokim testo, cośtam o tym już wiem, więc jeśli Ci się potwierdzi w 2-3 dc, to odkop tego posta.

    NA OBNIŻENIE TESTOSTERONU:
    siemię lniane (a już siemię z pół łyżeczki cynamonu to rewelaaaacja dla staraczek. Cynamon beee w ciąży)
    herbatka z liści malin (w necie zawsze pisze "maliny czerwonej" i sprytni ludzie robią dużą kasę na produkcji herbarty z liści czerwonyvh malin dla staraczek. Tylko że jak się popatrxy na skład to jest ona robiona z tej samej roślinki jak herbatka co to mozna kupić za kilka złotych od zielarza na allegro - nie dajcie się naciągnąć). Herbatka z liści malin jest polecana takze w ciąży.
    Mięta pieprzowa. W stataniach do 4 napary dziennie, w ciąży 2.
    Pokrzywa (można mieszać z miętą, wtedy napar jest smaczniejszy).
    Herbatka z czerwonej koniczyny (coś mi w niej nie pasiło, bo miesza tez w LH i FSH, ale już nie pamiętam.
    Palma sabałowa - tabsy - odstawić na kilka dni przed owu. Można się dzielić z mężem, coby miał wspaniałą prostatę. Ja tam łykałam tylko przez kilka pierwszych dni cyklu, albo wcześniej, jak widziałam że już nic z tego.
    Metformina - bo meta jest dobra na wszystko.
    Dieta - mało mięska, mało mleczka, zero słodyczy, duuużo warzyw i błonnika. Skoki insuliny podbijają testo. Poziom androgenów spada przy diecie bogatej w błonnik - polecam błonnik gryczany.
    Majeranek - jako przyprawa i na herbatkę (fuj)
    Maca biała (ale ona działa też na tsh - może jej obniżyć odrobinkę, więc ostrożnie. Bee w ciąży)
    Napar z korzenia piwonii i lukrecji (stosować na początku cyklu. Nie łączyć z lekami, bo to mega silne ziele i nie wiadomo jak będzie działać przy innych środkach. Trochę strach toto pić).
    Suplować cynk i chrom.
    Chyyyyba też niepokalanek czyli castagnus miały pomagać, ale z castagnusem ostrożnue po owu - u części kobiet może zadziałać poronnie!)

    Niech chociaż inni skorzystają z mojej wiedzy. Ja teraz pierdolę wszystko i nie chcę myśleć o kolejnych próbach.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2018, 17:58

    reset, Czrna 81, Emiilka, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 15:59

    reset, Czrna 81, Bajkaaa, Bocianiątko, KateHawke, Izolda90, Morusek lubią tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa mać! jesteśmy fajterkami! a z fajterkami się nie zadziera! trzymam mocno <3

    reset, Emiilka, Bajkaaa lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, zrób mi update, pliiiz. Pamiętam, że miałaś mieć w lutym laparo a tu sruu już ivf? Zawrotne tempo!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    To za mnie też trzymajcie, we wtorek mam crio blastki ;-)
    O jaaaa! Trzymam na maxa i sciagnelam Cię myślami :)

    Kotowa lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amb mam moje stare zdjecia tych pozytywnych owulaków
    https://naforum.zapodaj.net/3e32b2754d0d.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/4a1b027e9365.jpg.html
    Tu po kolei przed owu w czasie owu i po robione rano i wieczorem dlatego 4 z dwóch dni pozytywnych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2018, 18:05

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 15:59

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    To za mnie też trzymajcie, we wtorek mam crio blastki ;-)
    Więc trzymam mocno! :-) &&&&&&&&

    Kotowa lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 565 566 567 568 569 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ