X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    w Warszawie w luxmedzie też można znaleźć dobrego lekarza ale terminy są na 3-6 miesięcy czekania albo i dluzej... Ja z obsługi w enelu jestem bardziej zadowolona:)

    Ja właśnie rezygnuję z warszawskiego luxmedu na korzyść medicoveru. I tak ciążę prowadzę dodatkowo w prywatnym gabinecie. Ale akurat po porodzie znowu się przyda mieć abonament, ale na luxmed już nie mam siły.


    age.png
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 2 ciąże i w żadnej nie było plamienia implantacyjnego. Nie ma co się doszukiwać. Myślę, że po owu lepiej na te 2 tygodnie zająć głowę czymś innym niż objawami ciązy, bo tylko zwariujemy. Bo np. u mnie wszystko po owu pokazywalo, że to ciąza, a tak naprawde to byly tylko hormony. Wszystko może być objawem ciązy, a i jednoczesnie wszystko moze byc objawem normalnym dla drugiej fazy cyklu. ;)

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Dołączam do marudek ;)

    Flowwer <3 cudowny kwiatuszek <3

    Miłego dnia kochane <3

    KateHawke, Flowwer, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narobiłam gar grochówki jak dla pułku wojska... powiedziałam Mężusiowi że na 3 dni będzie a teraz co? śmierdzi mi :/ oj 3 dni głodówki będą xD

    mi88 lubi tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    9c2aa696a801cd33med.jpg

    A to mały Kwiatuszek, ma się bardzo dobrze. Karta ciąży założona i na 23.01 pierwsze badania prenatalne.
    Muszę znaleźć gina który będzie ciążę prowadzić.
    Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie!!!

    Flo a masz jakieś typy co do lekarza ? Jeśli mogę zapytać, to który szpital w naszym regionie obstawiasz ?

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tracę siły, siedzę i płaczę. ;(

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dziewczyny tracę siły, siedzę i płaczę. ;(

    Cholerny 11 dpo, dla mnie najgorszy dzień w cyklu. Nie trać siły! Z tego co widziałam to przynajmniej 30% wykresów ciążowych ma spadki w tym czasie, nie sądzę że są implementacyjne bo już testy czasami wychodzą w dniu spadku nawet. Trzymam kciuki!

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dziewczyny tracę siły, siedzę i płaczę. ;(
    Wypłacz się kochana, mkze Ci troszkę pomoze. ja bym nie traciła nadziei jeszcze. Nie takie wykresy kończyły się zielono

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dziewczyny tracę siły, siedzę i płaczę. ;(

    Kochana bo będę płakać razem z Tobą ! samo zagnieżdżanie może trwać do 12dpo zanim zarodkuś wytworzy betę.. daj sobie jeszcze czas :*

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, ale zaczynam wierzyć, że mi się nigdy nie uda. Co ze mną jest nie tak? Mam dość.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Kochana bo będę płakać razem z Tobą ! samo zagnieżdżanie może trwać do 12dpo zanim zarodkuś wytworzy betę.. daj sobie jeszcze czas :*
    To są tak rzadkie przypadki, że nie będę się już łudzić. To koniec. Żaden cykl mnie nie zdołował do tego stopnia.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez schizuje dzisiaj i przyszło mi do głowy, że może było za wcześnie na betę, może dopiero doszło do zagniezdzenia... wmawiam sobie te brednie chociaż nie chce. Przecież zagniezdzenie następuje do 12 dni, a wtedy dopiero wydziela się bhcg, może miałam owu później... eh. Gdyby @ przyszła to bym nie miała już wątpliwości :( tylko ja mam zawsze nadzieję do końca?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna łudzić się nie masz, ale wierzyć musisz. Nie znam Twojej historii, ale kiedyś musi się udać, zobacz ile wieloletnich staraczek cieszy się teraz ciąża, Ty też będziesz :*

    Karma88, Emiilka, Motylek85, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu pocieszę Cię, że w poprzedniej ciąży temperatura była nisko aż 12 dpo, dopiero 13 dnia wystrzeliła.

    Emiilka, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Ja tez schizuje dzisiaj i przyszło mi do głowy, że może było za wcześnie na betę, może dopiero doszło do zagniezdzenia... wmawiam sobie te brednie chociaż nie chce. Przecież zagniezdzenie następuje do 12 dni, a wtedy dopiero wydziela się bhcg, może miałam owu później... eh. Gdyby @ przyszła to bym nie miała już wątpliwości :( tylko ja mam zawsze nadzieję do końca?

    Miałaś monitoring? Bo wtedy co of zaznaczył owulacje to była taka sama temperatura jak w 1 fazie cyklu. Kup test w razie cos jakby w weekend nie przyszła @

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu będzie dobrze! Wyłącz głowę, jak? Każdy musi znaleźć jakiś sposób. Oczywiście mi się nie udaje w 100% ake staram się byc tu i teraz. Najgorzej jest oczywiście po owulce. Ale ja trenuje bo po ostatnim mojim ataku mega wkurwa połączonego z atakiem paniko histerii powiedziałam dość!sprawdzimy na ile ni sie to uda kiedy będę czekać na test. I naprawdę Bociatko zastosuje sposób z mega drogim testem. Wyjdzie tyle ile za wszystkie, a bedzie mniej kusil. No dobra pozwalam sobie na jednego wcześniej ;p
    Flower!! Cudowny widok.

    Ktoras pisała o zazdrosci. Każda chyba ma, ktora dlugo sie stara.

    Frelcia 4 ciąże, w 2 na pewno nie było impkantacji w 1 nie wiedziałam, że jestem w ciąży, a w cp krawilam od dania okresu 3 tygodnie. Chyba nie ma reguły. I to mnie najbardziej złości czemu nie ma jednego pierniczonego objawu, ktory by nam gwarantowal, że to ciąża. Tak 2 dni po owulce cokolwiek! Ale vy to ułatwiło życie, a ile stresow mniej

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo, gratuluję Mamusiu! Kolejny etap zaliczony :) Kwiatuszek cudny :) Teraz już wszystko będzie dobrze <3

    Jedna, Kochana, przytulam mocno. Ja staram się prawie rok i są momenty, że czuję się wrakiem człowieka. Nie chcę sobie nawet wyobrażać, jak to jest starać się trzy razy tyle. Kochana, a jakaś klinika? Ja póki co błądzę trochę po omacku, ale jeżeli jutro moja gin prowadząca nie wyda roztropnych zaleceń, to umawiam się na wizytę do naszej kliniki. Niestety zwykli lekarze średnio znają się na niepłodności.

    Luna, nie jesteś nienormalna, przecież sama to wiesz! Po prostu bardzo chcesz być mamą, jak my wszystkie tutaj i nie ma w tym nic złego. Przecież wszystkie powtarzamy, że póki nie ma @, jest nadzieja. Coś w tym powiedzonku jest. Poza tym zajrzałam do Twojego wykresu. Tempka nadal znacznie powyżej linii podstawowej. Nie chcę Cię absolutnie nakręcać, ale moim zdaniem masz prawo liczyć jeszcze na mały cud :)

    Miłego dnia wszystkim :)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny <3

    Emiilka lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    9c2aa696a801cd33med.jpg

    A to mały Kwiatuszek, ma się bardzo dobrze. Karta ciąży założona i na 23.01 pierwsze badania prenatalne.
    Muszę znaleźć gina który będzie ciążę prowadzić.
    Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie!!!
    Flo,nasz Ty kwiatuszku, no to rośnie Ci łodyżka z małym pączusiem! ;-) Jak ja czekałam na takie zdjęcia od Ciebie!! :-D Bardzo się cieszę.

    A wiesz co tam u Majeczki? Bo jakoś znikła...

    Czarna81
    22 cs.
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna takie zniechęcenie, żal będzie co miesiąc. Musisz to jakoś przejść. Idź do M dzisiaj, przytul, wypłacz, powiedz co czujesz. Czasami tak trzeba zrobić, ja jak mam mega załamanie to idę w ręce M, płączę, on nic nie mówi, ale wiem, że w tym momencie tylko tyle może mi pomóc.

    Jedna_z_Wielu, reset lubią tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ