X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszyscy mają wkurwa, mam i ja :D W sumie to chyba mam do tego prawo, po słowach gina takich jak: "ciążowe endometrium", "bardzo rozbudowane ciałko żółte", "byłbym dobrej myśli". Aha i jak składałam mu życzenia noworoczne, to powiedział, że życzy sobie, żebym w końcu była w tej ciąży :D Hahaha, jakby to ode mnie zależało... Także Dziewczynki, wkurw i do przodu! <3

    Luna1993, Karma88, Czrna 81, Koteczka82, lamka, KateHawke, Lunaris lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna no ja tam coś widzę....

    Pokolorowałabym sobie kolorowanki antystresowe... : D

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/da8df6446abd.jpg

    Słucham, kto się ze mnie posmieje? Widzę, czy nie widzę. Czyżby i vitam trafiło na czarną listę u mnie?
    Zdecydowanie jest cień. Ale jeśli po czasie to go olewamy i szczymy dalej.
    To ze po czasie coś wysycha to nie znaczy ze test jest zły! Od czegoś jest dołączona instrukcja ;)
    Kciuki żeby jutro było różowo i w regulaminowym czasie!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja widzę, kiedy się pojawiło? Nie chce zniechęcać ale takie miałam na quixach właśnie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 15:05

  • Pomi Autorytet
    Postów: 327 475

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:

    ja na pocieszenie wysłałam Mężula po lays czerwone <3 omomomommmm


    Frelcia Ty nie mów takich rzeczy mi, bo wiesz... NowyRokNowaJa i tak oto od wtorku zdrowe odżywianie plus siłownia (po 8 miesiącach przerwy)
    Postanowiłam się wziąć za siebie trochę, bo od kiedy mi jedna ginka powiedziała, że siłownia może przeszkadzać w zajściu, to przestałam chodzić, ale ostatnio nowy lekarz z kliniki powiedział, że aktywność fizyczna tylko na plus.
    Ja sama lepiej się czuję jak regularnie chodzę na fitness jakiś. Także tego... żadne chipsy i inne dobrości nie wchodzą w grę ;)

    09.2016 - Start
    11.2017 - czas na pomoc - Gameta
    04.2018 - operacja żpn
    08-09.2019 - 3 IUI nieudane
    10.2019 - Ivf krótki protokół
    16.12.19 - FET 4bb, beta <0. 1
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna, ja nie widzę, ale mam nadzieję, że dziewczyny mają rację. ;)

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na osłodę potrzebujecie porządnej porcji wirusków, oto one: %$^^*&(*^^%$%^&*(*&^%$^&*)(&^%$%%^&%$%#

    A kiedy chcecie płakac to płaczcie, najgorszej trzymać i dusić emocje w sobie. Ale i nie traćcie nadziei - jak widać, i najdłużej starające się weteranki w końcu widzą II kreseczki. A też co cykl przechodziły te same fazy - od nadziei po załamkę, a potem wstawały, otrzepywały się i znów walczyły. Dacie radę, dziewczyny!

    Jedna - ja coś tam widzę ;-) Masz możliwość się wybecić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 15:07

    Karma88, Rucola, Emiilka, ANkaG, Czrna 81, Koteczka82, Bocianiątko, KateHawke, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Pomi Autorytet
    Postów: 327 475

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna mi coś się tam majaczy, jakby cień kreseczki.
    Nie wiem jak traktuje się takie testy po czasie...

    09.2016 - Start
    11.2017 - czas na pomoc - Gameta
    04.2018 - operacja żpn
    08-09.2019 - 3 IUI nieudane
    10.2019 - Ivf krótki protokół
    16.12.19 - FET 4bb, beta <0. 1
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna ja też jestem za betą:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 15:08

    Amy333 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomi wrote:
    Frelcia Ty nie mów takich rzeczy mi, bo wiesz... NowyRokNowaJa i tak oto od wtorku zdrowe odżywianie plus siłownia (po 8 miesiącach przerwy)
    Postanowiłam się wziąć za siebie trochę, bo od kiedy mi jedna ginka powiedziała, że siłownia może przeszkadzać w zajściu, to przestałam chodzić, ale ostatnio nowy lekarz z kliniki powiedział, że aktywność fizyczna tylko na plus.
    Ja sama lepiej się czuję jak regularnie chodzę na fitness jakiś. Także tego... żadne chipsy i inne dobrości nie wchodzą w grę ;)

    a ja sobie nie będę odmawiać a co?! na zgryzoty lays :D wychodzę na spacerku z psiakiem. Pomyślałam sobie że w sumie przydałoby mi się jakieś hobby... po fitnessie czułam się rewelacyjnie. Naładowana energią.. ale coś jeszcze.

    Pomi, Luna1993 lubią tę wiadomość

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna zwiększyłam kontrast i coś tam się majaczy. To jest po czasie czy od razu fotka?

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojawiło się jakieś 7 - 10 min po zapuszczeniu kropli. Gdy wysychal to widziałam to, ale sobie mowie, ze ja przecież za każdym razem na Bobo coś widziałam wiec chciałam dopytac o ten vitam właśnie.
    Nie mam jak, mała zapalenie oskrzeli, mój w delegacji i nie będę jej wyciągać :/

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Pytanie odnośnie testów ciążowych: czy na Vitam wychodziły Wam cienie po wyschnięciu?
    To test ktory pokazal mi w sylwestra piekna kreche,uwielbiam go!:)

    Jedna_z_Wielu, Czrna 81, Bocianiątko, Rucola, Karma88, KateHawke lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomi wrote:
    Frelcia Ty nie mów takich rzeczy mi, bo wiesz... NowyRokNowaJa i tak oto od wtorku zdrowe odżywianie plus siłownia (po 8 miesiącach przerwy)
    Postanowiłam się wziąć za siebie trochę, bo od kiedy mi jedna ginka powiedziała, że siłownia może przeszkadzać w zajściu, to przestałam chodzić, ale ostatnio nowy lekarz z kliniki powiedział, że aktywność fizyczna tylko na plus.
    Ja sama lepiej się czuję jak regularnie chodzę na fitness jakiś. Także tego... żadne chipsy i inne dobrości nie wchodzą w grę ;)

    Ja też zauważyłam że lepiej czuje się po treningu, no i dużo lepiej śpię. Dzisiaj ide pompować sztangę yeahh :D

    Karma88 lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, wiem że się pospieszyłam z testem, ale kto jak kto wy zrozumiecie dlaczego <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna zrób jutro rano drugi taki sam test jeśli masz możliwość :)

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Jedna zrób jutro rano drugi taki sam test jeśli masz możliwość :)
    Nie inaczej hahahahahaha pewnie aż do samej @ (lub do pięknych II kreseczek)
    będę sikac na tesciory hahaaha

    Luna1993, Czrna 81, Anna Stesia, Motylek85, Bunia86, Karma88, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam bete!!!! 208,7 !!!!

    Bociek, wygrywasz fasolke za dobre typowanie:))
    Jedna, marsz na bete!;)

    bazylkove, Jedna_z_Wielu, nowa na dzielni, Frelcia, Bajkaaa, ANkaG, Kotowa, Luna1993, Izolda90, Czrna 81, Pomi, Lena21, Anna Stesia, Koteczka82, Jeżowa, Bocianiątko, Rucola, Motylek85, Flowwer, Kargo31, Yoselyn82, Kaczorka, Bunia86, Femine_, Karma88, justyna14, KateHawke, 91Ewela09, lamka, PodwojnaMamaWdwupaku, pawojoszka, E_w_c_i_a, Bobisia, mi88, -Monika-, Anaaa90, Meśka, JustynaG, Paulina.G, Lunaris, StaraczkaNika, Barbarka1984, Morusek, blue00 lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Flo a masz jakieś typy co do lekarza ? Jeśli mogę zapytać, to który szpital w naszym regionie obstawiasz ?


    Tak, zapisałam się do dr M. Gawlik z Bytomia bo jak co będę rodzić w Bytomiu.

    Lena21, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Dziewczyny mam bete!!!! 208,7 !!!!

    Bociek, wygrywasz fasolke za dobre typowanie:))
    Jedna, marsz na bete!;)

    Ołjeeee hurraa :D Pięknie <3 poprosimy wiruski :) :)

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ