X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pierwszej wizycie u ginki- moja pierwsza pierwsza ever i to do starań usłyszałam, że nie mam owulacji i jak chcemy szybko dziecko to od kolejnego cyklu CLO (bez monitoringu)...
    Widziała mnie pierwszy raz. Nie znała cykli...
    CLO leży w szafce bo kupiłam wtedy... i po tej akcji trafiłam tutaj w marcu na forum gdzie mnie efta uratowała przed decyzją o stymulacji.
    Narobiłabym pewnie kaszany a cykle były na 9m/ 9 ovu...

    Uciekać od takich lekarzy...

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy ja tez czekam:) ale nie wiem jak dlugo bo glodna jestem okrutnie i zeby juz nie podjadac musze isc spac :)

    Czrna 81, reset, Anna Stesia, Amy333 lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja myślę tak - gdzieś tu nad morzem - mamy dobrą bazę noclegową i dostęp do plaży.
    A termin... Gdzieś między 26.05 i 1.06 czyli Dniem Matki i Dziecka.
    Wiecie, dla mnie to przez wiele lat były najgorszs dni w roku.

    A uciekaj mi z tym terminem, mam wtedy się rozpakować! :-D

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika myslalam o wczesniejszym zeby sie spotkac zanim wszystkie sie rozpakuja :D

    p.s ale tak tylko glosno sobie myslalam :P

    Anna Stesia, Flowwer lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Amy ja tez czekam:) ale nie wiem jak dlugo bo glodna jestem okrutnie i zeby juz nie podjadac musze isc spac :)

    Ha, też umieram z głodu powoli,a że postanowiłam zgubić pięć kilo to wypadałoby dziś już nie podjadać:) (zwłaszcza po tym jak zjadłam chyba z sześć kostek czekolady, ale bez tego nie dam rady przebrnąć przez prawo karne:))

    W ogóle to tak myślę, że mój organizm przy tym się okołoegzaminacyjnym sam chyba zaczyna blokować owulację i w ogóle coś świruje (wczoraj np. sądziłam, że okres się skończył jak zwykle po czterech dniach, od rana na wkładce nic nie było, noc sucha, a dziś od rana dość mocne plamienie... Okresu część druga?)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 21:21

    Meśka lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już na chyba listopadowym wątku proponowałam ale jakoś się rozeszło po kościach. Ja jestem za, uwielbiam spotkania, czuje się w takich sytuacjach jak ryba w wodzie i mogę organizować jak chcecie. :-)

    Amy też czekam na info.

    Jedna, Nika o której mam jutro śledzić forum??

    Yoselyn82, Amy333 lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    A rano będzie dopiero płacz, przyznaję że ten owulak narobił nadziei, zwłaszcza że wczoraj ledwo widoczny cień drugiej kredki był.

    Dziewczyny, która przyjdzie mnie kopnąć i naprostowac?

    Jedna, nie chce Cię nakręcić, ale ja na pewno nie przyjdę Cię kopnąć, bo ciężarna nie moze kopać ciężarnej :-D Wybacz, ale to wszystko wygląda zbyt apetycznie!

    Madwitka - nieśmiałe gratulacje!

    Karolina - myślę sobie, że u Ciebie lekarz trochę chce iść na skróty. W sumie nawet nie masz diagnozy dotyczącej niepowodzeń. Ja bym jeszcze dała sobie pół roku na drażenie tematu.

    madwitka lubi tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Ha, też umieram z głodu powoli,a że postanowiłam zgubić pięć kilo to wypadałoby dziś już nie podjadać:) (zwłaszcza po tym jak zjadłam chyba z sześć kostek czekolady, ale bez tego nie dam rady przebrnąć przez prawo karne:))

    W ogóle to tak myślę, że mój organizm przy tym się okołoegzaminacyjnym sam chyba zaczyna blokować owulację i w ogóle coś świruje (wczoraj np. sądziłam, że okres się skończył jak zwykle po czterech dniach, od rana na wkładce nic nie było, noc sucha, a dziś od rana dość mocne plamienie... Okresu część druga?)

    Tez mam postanowienie zeby zgubic kg, od roku probuje i sie nie udawalo bo z miesiaca na miesiac twierdziłam ze i tak zaraz zajde w ciaze wiec bez sensu. Tymczasem od ponad roku ani ciazy a kg jeszcze wiecej niz bylo. To biore sie za siebie zeby choc jeden cel zrealizować:)

    ANkaG lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To spotkanie fajna sprawa ale moze krakowskim targiem spotkajmy sie w jakos w srodku zeby kazda nie miala az tak daleko. Moze Warszawa ?

    Karma88 lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Dzięki Dziewczyny, już się uspokoilam. Mnie chyba bardziej przeraziło, że to się dzieje tak szybko, że od razu z grubej rury mi mówi o ivf. Ale pogadałam z M i podejdziemy w marcu do IUI, a potem do ivf kwiecień-maj. Wcześniej się nie uda, bo w styczniu eMek ma trochę wyjazdów, a w lutym jedziemy akurat na narty. Nie ma na co czekać, młodsza nie będę. A jutro zadzwonię umówić się na luty do Paśnika.

    A co do spotkania to jestem jak najbardziej za :-D

    Widzisz Karolka Babie nie dogodzisz nigdy! Ja chciałabym od razu startować do IVF albo chociaż do IUI tylko muszę pokonać problem męski :P szkoda że nie możemy się tu wymieniać czynnikami, hormonami, klinikami.... ciekawa jestem co mi dr zaproponuje jak zaciągnę do niego Ciastka na siłę i powiem że mam już dość podejść na naturalsie :/ może ktoś się na mnie obrazi za to co piszę ale ja już psychicznie nie mam siły! Wysiadam :( Ile można pakować te złote strzały? Wolę złote IUI choć też nie dają gwarancji... :(

    Czrna 81, Karolina90 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka robiłam badania na toxo kilka razy, nie przechodziłam. Cały czas ujemne znaczy dobrze? :P ( tak zawsze myślałam )

    Frelcia domyślam się że wyniki M są ok :) Tylko się cieszyć, a jakiś suplement zawsze może łykać ;) Jak Cię to uspokoi :D Myślę że zaszkodzić nie zaszkodzi :)

    Jedna mi w ciąży=ach wychodziły piękne owuaki :D

    Koteczka tulę :(

    Ja się wcale nie dziwie testowaniu 9 czy 10 dpo, sama jak wrócę so starań do zacznę sikać chyba jeszcze przed owu :P

    madwitka gratki i kciuki jutro!

    Nika jestem jutro z Tobą przed gabinetem! a i w gabinecie też i trzymam za łapkę :*

    madwitka, Motylek85 lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Widzisz Karolka Babie nie dogodzisz nigdy! Ja chciałabym od razu startować do IVF albo chociaż do IUI tylko muszę pokonać problem męski :P szkoda że nie możemy się tu wymieniać czynnikami, hormonami, klinikami.... ciekawa jestem co mi dr zaproponuje jak zaciągnę do niego Ciastka na siłę i powiem że mam już dość podejść na naturalsie :/ może ktoś się na mnie obrazi za to co piszę ale ja już psychicznie nie mam siły! Wysiadam :( Ile można pakować te złote strzały? Wolę złote IUI choć też nie dają gwarancji... :(
    Ja tak właśnie zrobiłam. Zaciągnęłam eMka do lekarza i kawa na ławę: koniec naturalsa!Chcę ivf! Może mogłabym jeszcze próbować naturalnie ale ile? Rok, dwa, pięć? Mam 30 lat. Chcę zajść teraz bo mnie wykończą starania i badziewna praca. Dwa czynniki na raz - utrudniają jeszcze bardziej naturalsa bo się stresuję.

    Karolina90, Lunaris lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam już dawno o spotkaniu i to nad moim kochanym morzem (chociaż wolę Adriatyk) z tą różnicą że jak wszystkie będziemy w ciąży lub po porodzie :)


    Poklocilam się z Mężem, poplakalam i przyszłam Was poczytać.

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Widzisz Karolka Babie nie dogodzisz nigdy! Ja chciałabym od razu startować do IVF albo chociaż do IUI tylko muszę pokonać problem męski :P szkoda że nie możemy się tu wymieniać czynnikami, hormonami, klinikami.... ciekawa jestem co mi dr zaproponuje jak zaciągnę do niego Ciastka na siłę i powiem że mam już dość podejść na naturalsie :/ może ktoś się na mnie obrazi za to co piszę ale ja już psychicznie nie mam siły! Wysiadam :( Ile można pakować te złote strzały? Wolę złote IUI choć też nie dają gwarancji... :(

    Ehh no nie dogodzisz :-) u nas to M nawet bez protestowania robi badania ale do ivf jest tak na pół gwizdka :-P tez mu powiedziałam dziś ze młodsi się będziemy :-) wiec chyba pójdziemy moim planem ze w marcu IUI nr 3 :-P co ma być to będzie :-) także jeszcze mam szansę na naturalsa dwa razy "-D


    A tak swoją drogą to skoro przy torbieli może być owu i jest szansa na zapłodnienie to kurde nie wiem co robić bo ta dr przypisala mi orgametril na ta torbiel. I tak czytam i czytam a nie można tego w ewentualnej ciąży. I co tu robić...przez pierwsze dni chyba w razie czego nie powinno zaszkodzić nic.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Resecik ja Ci to muszę napisać. Chciałabym mieć taką starszą siostrę jak Ty.

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meska, z tym odchudzaniem to też na spokojnie podejdź, bo zbyt ostre odchudzanie utrudnia zajście w ciążę (już nie mówię o takim ekstremum, że dziewczyny przestają miesiączkować z powodu odchudzania!).

    Frelcia, faceci już czasem tacy są... Trudno, spędz wieczór z nami...

    Amy, jak tak wieczór?:)

    Nika, trzymam kciuki jutro rano!:*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke a co powiedział lekarz w klinice? odradzał, namawiał do IUI? czy od razu dają listę badań i do dzieła?

    Sory że tak męczę ten temat ale pomyślałam sobie że jak teraz się nie uda to zmolestuję Ciastka żeby poszedł ze mną do lekarza- może jak posłucha kogoś innego niż ja to się chociaż zastanowi :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 21:52


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Resecik ja Ci to muszę napisać. Chciałabym mieć taką starszą siostrę jak Ty.

    Frelcios <3 rzadko mi słów brakuje, ale teraz tak!
    Z jednej strony czuję się dumna,z drugiej zawstydzona, czym sobie na to zasłużyłam, ale będę robić wszystko by na ten honorowy tytuł forumowej siostry zasłużyć :* (zwłaszcza że w realu mam tylko brata)

    Frelcia lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje że radość Amy przeniosła się do strefy <3

    Flowwer, Czrna 81, Amy333 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Frelcios <3 rzadko mi słów brakuje, ale teraz tak!
    Z jednej strony czuję się dumna,z drugiej zawstydzona, czym sobie na to zasłużyłam, ale będę robić wszystko by na ten honorowy tytuł forumowej siostry zasłużyć :* (zwłaszcza że w realu mam tylko brata)

    Jak się wyplacze to zawsze hormony biorą górę i mnie bierze na wyznania. Tak jakoś czuje. Lubię ludzi madrzejszych od siebie. Ambitnych, oczytanych, inteligentnych a przy tym serdecznych i cieplych. O ranyyy ale wazelina:D ale tak szczerze.

    reset lubi tę wiadomość

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ