X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    KateHawke a co powiedział lekarz w klinice? odradzał, namawiał do IUI? czy od razu dają listę badań i do dzieła?

    Sory że tak męczę ten temat ale pomyślałam sobie że jak teraz się nie uda to zmolestuję Ciastka żeby poszedł ze mną do lekarza- może jak posłucha kogoś innego niż ja to się chociaż zastanowi :/

    Lunaris, a ile Wy się staracie? U mnie Mąż nie jest przeciwny ani IUI ani IVF, ale powiedział, że nawet nie zacznie rozmowy na ten temat dopóki nie minie rok starań naturalnych... Mnie w sumie jeszcze też do IVF nie ciągnie, ale z tym rokiem to mi przypomina część lekarzy, którzy nawet TSH nie chcą zlecić przed rokiem starań:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 21:57

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Jedna, nie chce Cię nakręcić, ale ja na pewno nie przyjdę Cię kopnąć, bo ciężarna nie moze kopać ciężarnej :-D Wybacz, ale to wszystko wygląda zbyt apetycznie!.

    Tak wiem, że aż nie możliwe by przerodziło się w prawdę :/

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde wysmarowałam posta i mi neta wyłącza co chwilę. Lunaris kochana jutro Ci odpiszę jeśli mogę bo dzisiaj już mi net siada
    <3 :*

    Lunaris lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Już na chyba listopadowym wątku proponowałam ale jakoś się rozeszło po kościach. Ja jestem za, uwielbiam spotkania, czuje się w takich sytuacjach jak ryba w wodzie i mogę organizować jak chcecie. :-)

    Amy też czekam na info.

    Jedna, Nika o której mam jutro śledzić forum??
    Ja idę na 9:40. U pana esz siedziałam raz 50 i raz 40 minut, więc najpóźnjej o 10:30 dam znać, tak myślę

    reset, Flowwer, Czrna 81, Karma88 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, znów wszyscy będziemy z Tobą pod gabinetem!

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika myślami i sercem jestem z Tobą <3 <3 <3

    Nie wiem o której mi się uda zalogować bo ponoć coś mają robić i kłopot z netem ma być :/
    Od razu jak tylko będę mogła to się odezwę, bo to że zrobię test to 100 % jest.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko pamietam jak dzis wizytę kiedy lekarz powiedział, ze robimy in vitro, byłam wtedy sama na wizycie wyszłam z kliniki i zaczełam strasznie płakać w aucie krzyczeć. Zadzwoniłam do mojego i z drżącym glosem powiedziałam: trzeba zrobić in vitro. A mój M spokojnym głosem powiedział No to robimy, umawiam wizytę i zaczynamy :) to była taka siła dla mnie :) potem napisałam o tym Wam i dostałam duuuuzo wsparcia :) to bardzo pomogło :) dzieki temu nosze dwa cuda <3

    Flowwer, Lunaris, Frelcia, Jeżowa, MOJE, Czrna 81, KateHawke lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja idę na 9:40. U pana esz siedziałam raz 50 i raz 40 minut, więc najpóźnjej o 10:30 dam znać, tak myślę
    Ja już się stresuje :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja idę na 9:40. U pana esz siedziałam raz 50 i raz 40 minut, więc najpóźnjej o 10:30 dam znać, tak myślę
    Kciuki juz zaciśnięte!

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w Warszawie to jestem za :P

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczny, ale zabalowałam, normalnie o tej porze mam za sobą 3-4 godzinki snu. Chyba zapewniłam sobie spanie jutro może az do 6ej. W teorii...
    Dziękuję z góry za wsparcie jutro. Dobrej nocy!
    Jedna, pamiętaj - na lewym boku, żeby był lepszy przepływ krwi przez macicę ;)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika Rambo i Ty macie tyle wsparcia że musi być super!!!

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset tak wiem wszystko z glowa , ja nie z tych co sie glodza bo za bardzo lubie jesc :) dobranoc wszystkim:*

    reset, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Dziewczny, ale zabalowałam, normalnie o tej porze mam za sobą 3-4 godzinki snu. Chyba zapewniłam sobie spanie jutro może az do 6ej. W teorii...
    Dziękuję z góry za wsparcie jutro. Dobrej nocy!
    Jedna, pamiętaj - na lewym boku, żeby był lepszy przepływ krwi przez macicę ;)
    Mamaginekolog mówiła ze można spac w każdej pozycji chyba ze są specjalne wskazania :)

    ANkaG lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika będę siedzieć z Tobą pod gabinetem.

    Monika zajebisty masz suwaczek!!!


    Aga ja czułam że na IVF się skończą moje starania ale cieszmy się że mamy taką możliwość nie żałuję swojej decyzji.

    Dziś mój M że wszystkich stron zbiera gratulacje ( chodzi dumny jak paw) :D teraz szuka muzykę stymulacyjną dla maluszka :D

    Agniechaaaa, reset, ANkaG, -Monika-, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Lunaris, a ile Wy się staracie? U mnie Mąż nie jest przeciwny ani IUI ani IVF, ale powiedział, że nawet nie zacznie rozmowy na ten temat dopóki nie minie rok starań naturalnych... Mnie w sumie jeszcze też do IVF nie ciągnie, ale z tym rokiem to mi przypomina część lekarzy, którzy nawet TSH nie chcą zlecić przed rokiem starań:/

    Jak zaczęliśmy współżyć bez zabezpieczania to było chyba ze 2,5 roku temu ale wtedy nic nie kontrolowałam bo myślałam "co będzie, może się uda". Potem zaczęłam sprawdzać dni płodne w kalendarzu (po roku). Nic przez pół roku się nie wydarzyło i weszłam na OF oraz zaczęłam latać do lekarza i na monitor. Drożność, badania nasienia i moje hormony. Wszystko git. Nie wiem ile się dokładnie staramy ale dzięki OF wiem ile się staramy z konkretnym celowaniem w OWU i nic :( Potem myślałam że to przez polip- polip usunięty i dalej nic. Może jestem niecierpliwa ale czuję że to bez sensu przy naszym trybie życia- strata czasu i nerwów. Ja mam mega potrzebę dziecka bo 37 na karku a Ciastek od jakiegoś czasu też nerwowy w temacie bo widzi że się nie udaje. Ale się upiera przy swoim! Że on UMIE zrobić i zrobi :P Do tej pory jakoś się trzymałam ale już mam dość- 1,5 roku bez efektu :/ Teczkę w klinice mam- może nie wszystkie badania robiłam ale to co czułam że może być nie tak to zrobione. Mam nadzieję że lekarz przekona Ciastka żeby coś spróbować zmienić.

    Koniec marudzenia. Wybaczcie. Jak to prześpię, to jutro będzie lepiej.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Nika będę siedzieć z Tobą pod gabinetem.

    Monika zajebisty masz suwaczek!!!


    Aga ja czułam że na IVF się skończą moje starania ale cieszmy się że mamy taką możliwość nie żałuję swojej decyzji.

    Dziś mój M że wszystkich stron zbiera gratulacje ( chodzi dumny jak paw) :D teraz szuka muzykę stymulacyjną dla maluszka :D
    Ja zawsze bałam sie, ze bedzie problem z zajściem w ciaze i jak bym sobie wygadała No ale chwała za możliwości obecnej medycyny! WARTO! :)

    reset, Bobisia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sobie pomyślę, że moja mama miała kilka jak nie kilkanaście poronień, a potem jeszcze zmarł mój najstarszy brat 3 miesiące po urodzeniu, to się zastanawiam jak ta kobieta to przeżyła. I niestety zastanawiam się mimowolnie, czy nie czeka mnie to samo :-(

    Amy, ja tak chciałam zaznaczyć, że u Ciebie to bliźniaki wyczuwam.

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, będzie dobrze i tego się trzymaj!:* A gorsze dni wszystkie tu mamy...:(
    Ja na dziś rzygam nauka, aż się cieszę, że jutro muszę chwilę popracować mimo urlopu ;)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja zawsze bałam sie, ze bedzie problem z zajściem w ciaze i jak bym sobie wygadała No ale chwała za możliwości obecnej medycyny! WARTO! :)

    Ja tam samo sobie wykrakalam. Szkoda, że teraz ciąży nie umiem tak wykrakać. Ku**a :-P

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ