Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ❗️Ogłoszenie! Uwaga! Lisik w czerwcowym wątku dwóch kresek się domaga! 🦊⏸️
Odpowiedz

❗️Ogłoszenie! Uwaga! Lisik w czerwcowym wątku dwóch kresek się domaga! 🦊⏸️

Oceń ten wątek:
  • Liora Autorytet
    Postów: 515 724

    Wysłany: 1 czerwca, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka nie wiem co powiedzieć 😥 bardzo mi przykro...

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 1 czerwca, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak bardzo mi przykro 🥺🥺🥺🥺

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 1 czerwca, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saakaira przytulam za biel. 😢🫂 przecież miało się udać za pierwszym razem…

    Bajka92 okropnie mi przykro. Wszystkie wierzyłyśmy w ten cud po biochemie. 😢 mogę tylko sobie wyobrazić jak fatalnie się czujesz teraz…

    Jupiter jeśli przyjmujesz probiotyki dopochwowo to uważaj bo one obniżają ph a w kwaśnym plemniki giną! Więc może odstaw przed IUI. Ogólnie po gonieniu skóra jest bardziej podatna na wszelkie podrażnienia, tam jest cienki naskórek.
    Mocno liczę że to twój ostatni miesiąc z IUI a potem nie ivf tylko fioletowa strona! 🫶

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 07:56

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 1 czerwca, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sakaaira przykro mi bardzo za biel 🫂

    Bajko, tule Cię mocno 🫂 Mam nadzieję, że opracujecie z lekarzem super plan i niedługo będziesz leżeć w swoim domku po babci z kopiącym w brzuszku bobasem.

    Ja po wizycie, lekarka doradziła zrobić drożności z lipidolem, bo zmniejsza stany zapalne. Więc tak zrobię, 2,5 k w tą czy w tą 😂 Utrzymanie i wyprawka dla dziecka są tańsze 😂
    Pytałam o to jak rozmrażał się zarodek, lekarka nie wie, ale mam napisać do embriologów.

    Bajka92, clara lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • clara Autorytet
    Postów: 462 951

    Wysłany: 1 czerwca, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lol, loraa, jednak lipiodol 🤭💪🏻 fajnie, że coś nowego lekarka zaproponowała jeszcze, widać, że też jej zależy ❤️

    Loraa lubi tę wiadomość

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 1 czerwca, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Ja po wizycie, lekarka doradziła zrobić drożności z lipidolem, bo zmniejsza stany zapalne. Więc tak zrobię, 2,5 k w tą czy w tą 😂 Utrzymanie i wyprawka dla dziecka są tańsze 😂.
    Dla osób z endometriozą to jest polecana metoda drożności, podobno to standard w Skandynawii. uważaj tylko na swoje TSH, bo lubi skakac po podaniu Lipiodolu.

    Loraa lubi tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 1 czerwca, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisik wrote:
    Jupiter jeśli przyjmujesz probiotyki dopochwowo to uważaj bo one obniżają ph a w kwaśnym plemniki giną! Więc może odstaw przed IUI. Ogólnie po gonieniu skóra jest bardziej podatna na wszelkie podrażnienia, tam jest cienki naskórek więc ja szczerze mówiąc rzadko golę całkowicie a zazwyczaj zostawiam tak z 2 mm żeby właśnie nie podrażniało i nie wrastały się te włoski.
    Mocno liczę że to twój ostatni miesiąc z IUI a potem nie ivf tylko fioletowa strona! 🫶
    przyjmuje tylko doustne probiotyki, ale dobrze wiedzieć że to tak działa, dzięki! ❤️❤️

    Ph pochwy mam koło 4, więc chyba w normie.

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Piret Autorytet
    Postów: 539 1347

    Wysłany: 1 czerwca, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko… 🥺🥺🥺 nie wiem co powiedzieć, po prostu przytulam . Mogę się tylko domyślać jak się to paskudnie czujesz. Cholerny biochem dawał nadzieję … Mam nadzieję, że Twój partner mocno Cię wspiera choć on pewnie też potrzebuje tego samego. Trzymajcie się. 💛

    Sakaaira może nie przekreślaj jeszcze tego. 🫂

    Loraa też kiedyś słyszałam jak interesowałam się lipidolem, że wygasza stany zapalne, więc fakt kosztowna przyjemność, ale myślę że warto 👍

    Aga ja pamiętam, że pierwszy dwa miesiące też mogłabym spać po pół dnia… duuużo wtedy leżałam 🙉 więc szybko zrezygnowałam z pracy, bo byłam „do niczego”.

    Clara oj taaak te sny były popierdzielone ! 🙈 Całe szczęście już ich nie pamiętam , ale były bardzo realistyczne i dziwne. Ja podejrzewałam, że to wina progesteronu była….

    Krysia, Ann licytujecie się, która pierwsza, a będzie wesoło jak razem traficie na porodówkę tego samego dnia! 😃😆😜

    Lisiku jeszcze raz rozpylam wiruski ciążowe, bo chyba nie dotarły 🙊 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠 a te aktywności miesiąca super pomysł 😃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 16:25

    Ann35, Lisik lubią tę wiadomość

    👩🏼 35 🧔🏻‍♂️ 37

    cp 💔 2x cb 💔

    💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,

    ✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
    ❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
    ~ monitorowane cykle

    21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
    9dpo beta 53, prog 37
    11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461
    21dpo beta 13682 🌱prog. 40
    7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
    27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
    20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
    3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
    31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
    17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
    26.05 - 780 g cudu 🥹🙏

    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8175 8051

    Wysłany: 1 czerwca, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 🫂 przykro mi, ze wygląda Wasz dziecka 😔. Wierzę że jesteście coraz bliżej, tylko musicie jeszcze chwilę zaczekać... ✊️✊️
    Piret wrote:
    Krysia, Ann licytujecie się, która pierwsza, a będzie wesoło jak razem traficie na porodówkę tego samego dnia! 😃😆😜

    Nie wiem jakie mała Ann ma plany, ale u nas i tak w środę już szpital 😱 nie wierzę, że za 2 dni będę już czekać na ten moment na szpitalnym łóżku...bałam się że coś się wydarzy przed, a teraz mamy 38+3 i nic nie zapowiada żeby to się miało samo zaczac...

    clara lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 962 1536

    Wysłany: 1 czerwca, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Bajeczko bardzo mocno przytulam 🫂 🫂🫂 @Sakira trzymam jeszcze kciuki za betę, jeszcze jest nadzieja 🍀

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 1 czerwca, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra kochane, muszę się do czegoś przyznać. Większość z was zna moją historię i wiecie jak dużo mnie to wszytko kosztowało więc wierzę, że nie macie mi tego za złe, że ignorowałam wasze wszystkie pytania od dłuższego czasu. Widziałam je i dziękuję za nie wszytskie 🥹🩷

    Ale do sedna… dzisiaj miałam wizytę, na której ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu zobaczyłam serduszko 🥹😭
    Transfer miałam 8.05, zrobiłam tylko dwie bety dla kliniki w 10 i 12 dpt (choć test pierwszy zobaczyłam 7dpt) bo tak panicznie się ich bałam. Nie były szalenie wysokie, porównywałam z milionem bet wszędzie na forum i grupach i żyłam w stresie. Dziś troszkę odetchnęłam bo spodziewałam się maksymalnie pęcherzyka ciążowego i żółtkowego. Ale no mamy to serce i wszystko wyglada dobrze 😭🩷

    Lekarka i ja wciąż podchodzimy ostrożnie, podkreśla że to zarodek z mozaiką i czekamy na rozwój wydarzeń, czeka mnie też najprawdopodobniej amniopunkcja. Ale dzisiaj, dzisiaj na chwilę spadł mi kamień z serca i chcę się z wami tym podzielić bo wiele z was jest ze mną tak długo, byłyście w najgorszych chwilach więc w tej małej chwili radości też zasługujecie aby być 🩷

    I cieszę się Lisiku, że prowadzisz kolejny wątek bo zasłużyłaś aby dopisać do swojego konta jeszcze jedną ciążę w maju ale czekałam na ten Dzień Dziecka i na pierwsze USG i bałam się wychylać. Ale dziękuję, że przyniosłaś mi szczęście ☘️🦊

    https://ibb.co/p6nwRRfk
    https://ibb.co/bjkR80Rc

    Dziękuję wam jeszcze raz, zwłaszcza że jest tu mnie mniej ostatnio ale sercem jestem na maksa z każdą z was 🩷🤞🏼☘️

    Lisik, Jupiter, aszin, Sakaaira, Księgowa, brilka, Motylek93, clara, Sylaada, Aaagaa, Ann35, Imazolka, Minia000, Piret, BuBu90, Liora , snieżka, Kaliope, karczoch321, Migotka96, Wyobraźnia87, PaulinKA, HimalayanDream, pelnawiary, Misiula, Mania90, emciak lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 1 czerwca, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz nadrobiłam ten dzisiejszy dzień i może niekoniecznie dobrze, że akurat dzisiaj się podzieliłam tym. Ale post pisałam w emocjach od razu po wizycie. Przepraszam was Bajko i Saakaira jeśli dokładam wam smutków i bardzo, bardzo mi przykro 🫂💔 przytulam was ciepło 🫂

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • clara Autorytet
    Postów: 462 951

    Wysłany: 1 czerwca, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet, kochana, aż mi łzy pociekły, gratuluję 🥹😍
    Transfer miałaś dzień przede mną, maj gad, i wysikałaś kreskę w tym samym dniu, jak Ty wytrzymałaś z takimi wieściami! Domyślam się, że stres się nie kończy, ale na razie Jezuuu, jest serduszko 🥹 Jak się czujesz?

    Vergeet lubi tę wiadomość

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Sakaaira Autorytet
    Postów: 292 499

    Wysłany: 1 czerwca, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Vergeet wspaniała wiadomość 🥹 gratulacje 💖

    Vergeet lubi tę wiadomość

    '99 & '89
    Starania od 09/2023

    Ona:
    Letrox, Metformax

    03.25 - ovitrelle + luteina ❌
    04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅

    06.25 - 1 IUI ❌
    07.25 - 2 IUI ❌
    08.25 - 3 IUI ❌

    03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
    03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅

    IVF
    04.26 ❄️❄️❄️❄️
    05.26 -> 1 FET ❌
    06.26 -> FET ❔
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 1 czerwca, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet!!!! 🥹🥹🥹🥹 tak bardzo wierzyłyśmy i nadal wierzymy w tego maluszka! Wzrusz ogromny. Jesteś w ciąży! Tak długo czekałyśmy na te wieści od ciebie ❤️❤️❤️❤️❤️

    Vergeet lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 1 czerwca, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet, tak czułam, że przyniesiesz nam w końcu dobre wieści 🙂 Gratulacje! ✨

    Vergeet lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 1 czerwca, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet!!! 🩷🩷🩷🌸
    Będę mocno zaciskać kciuki, żeby teraz było już tylko wszystko dobrze!!!

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 1 czerwca, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet, gratulacje 🍀

    Vergeet lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8175 8051

    Wysłany: 1 czerwca, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet 🥹 ja myślę, że pozytywnych wieści też tutaj potrzeba... 😘.
    Na pewno nikt nie ma Ci nic za złe, zwłaszcza, że piszemy tu wszystkie tyle ile chcemy I wtedy kiedy chcemy się tym podzielić... jedyne piszą pd razu, bo by nie wytrzymały jak ja 😉 innym lepiej poczekać i myślę że wszystko jest ok, bo zrobiłaś tak, jak uważałaś, potrzebowałaś... cudowne wiadomości przynosisz na ten dziecka 🥰 oby to był dopiero oczafek worka pozytywów na ten miesiąc 🥹

    Vergeet lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • brilka Autorytet
    Postów: 2657 5024

    Wysłany: 1 czerwca, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet, tak czułam, że się nie odzywasz bo będą dobre wieści tylko chcesz trochę poczekać 😉💖 Gratuluję i trzymam kciuki za dalsze dobre wiadomości 🍀

    Vergeet lubi tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ