X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 15 października 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super Iriss, to jest ultra ważne, zeby nie powielać mitów, a karmienie piersią jest niesamowicie istotne, więc fajnie, że zapowiada się ,ze babeczka ma wiedzę.

    Ja sobie przejrzalam wlasnie jakas ksiazke o ciazy, ktora mialam na komputerze od wiekow i usmiechnelam sie jak przeczytalam do stanow psychicznych 4 miesiaca, ze moge byc sfrustrowana tym, ze jestem za gruba na normlne ciuchy, ale za mala,zeby chodzic w ciazowych - dokladnie na to narzekalam rano J. i ze taki przejsciowy okres jest chujowy ;) a kolejne, ze moge miec problemy z koncentracja i upuszczac przedmoity - tez wczoraj opowaidalam J. jak mi w pracy wszystko leci z rąk i co chwile upada.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ja w ciazowe nadal sie sie nie mieszze, sa za duze... a normalne za male...
    A co do lecenia z rak u mnie od dnia zalezy.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 15 października 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolezanka kiedys powiedziala,ze w ciazy ma kalafior zamiast mózgu ;)

    Martka89 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mowie ze mi dziecko wyjadlo wszystkie szare komorki :D

    Uwaga chwale sie! Nowy klient kolejne przesylki zamowil :D Wiec bedzie na zus i jeszcze zostanie sporo :D

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa Ty jutro masz ta wizyte?

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 15 października 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to to ja się mieszcze w ciążowe ;)

    http://zapodaj.net/76190626e352c.jpg.html

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 15 października 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Baronowa, juz? Niezle poszlo, to nie jestem jedyna, ktora wczesnie wywala, choc u Ciebie ani grama sadła.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow :D ze mnie spadaja panele ciazowe :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Niunqa Ty jutro masz ta wizyte?

    Nieee mam :-) ide na betę w sobotę, bo i tak będzie negatywna :-) potem odstawiam lutkę i czekam na @.

    W pracy znów sie uczepili, ze msm jakiś duplikat i ehh. Wszystko nie tak. W pon mam MRI głowy :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Ty taka pewna ze negatywna? :P

    Wiem wiem znasz dobrze swoj organizm...

    Co w tej pracy sie dzieje?

    Noo i trzymam kciuki za poniedzialek.

    Brat ma neurologa we wtorek wiec jeszcze tydzien na pewno zostanie w szpitalu.

    A chcesz mi pomoc? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no tescilam oczywiście i wyszedl cien widoczny tylko dla mnie i tylko pod katem :-D takze ten tego...

    A w czym?

    A w pracy kupa bo odkad miałam reklamacje to sprawdzają wszystko i wywlekaja kolejne. Ja teraz jestem na L4 i ciągle mi mówią ze mam duzo informacji ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 18:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh bez sensu, z ta praca ;/ Ale mam nadzieje ze juz bedzie dobrze i jakos sie ulozy.

    A co do cienia ma nadzieje ze jednak to cien wczesnej bety :D

    A co do pomocy potrzebuje zapis do regulaminu lub umowy dla klientow. Chodzi o to ze korzystajac z naszych uslug godza sie na reklamowanie naszej firmy, chodzi o to ze mamy pomysl na reklame, zrobilismy malutkie naklejki na koperty z logo firmy i chcemy je przyklejac na przesylkach zeby firmy do ktorych oddajemy koperte mogli poznac nasze logo i zeby potem gdy postanowimy do nich wyslac ofertke juz znali nasze logo. I nie mam pomyslu jak stworzyc taki zapis, zeby byl delikatny a zeby pozwalal na cos takiego... ;/ nic w necie co by mnie zainspirowalo nie znalazlam...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 15 października 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu, padniemy ze zniecierpliwienia do wynikow bety!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Podczytywałam Was, ale potrzebowałam czasu. W sumie nie wiem czy do końca wrócę. Jakieś to dla mnie zbyt trudne.
    Mój plan czekam do końca roku i żądam konkretnych badań. Pewnie drożność, nie wiem co jeszcze.

    Mam pewien trop okaże się na dniach jak odbiorę wyniki z laboratorium. A konkretnie tsh. No, ale okaże się.

    Cieszę się, że u Was wszystko dobrze, pięknie rośniecie:)

    Ciri pytalaś wcześniej - ja mam teraz 3 już sokowirówkę i ta jest...z Biedronki. Ale naprawdę daje radę, a zmieniłam, bo ma duży otwór, można wrzucać całe jabłka i szybko się myje - prawie ttaką sama, o tych samych parametrach kupiliśmy szwagierce w Euro RTV AGD 60zł drożej. Dla mnie ok. Marzy mi się wyciskarka dwuślimakowa, ale to póki co nie na moją kieszeń.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Magdziulla dawaj znac co i jak bo jestesmy ciekawe jak nie same starania to jak zdrowko i moeszkanko ;D wiec nie rozstawaj sie z nami.

    A sokowirowka z biedry? W jakiej cenie? Poszukam czasem kupuja ludzie nie uzywaja i znow srzedaja ;p

    Edit: taka?
    http://www.agdmaniak.pl/20422/sokowirowka-sw-5168-biedronka/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 20:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trafiłam na nią na wyprzedaży w Biedrze i była przeceniona chyba jakoś ze 150 zł na 90zł. Używam jej od ok 2 msc codziennie i póki co nic się nie dzieje. Wiadomo nie wychodzi taki wiór jak z wyciskarki, ale nie stać mnie na wydanie tysiaka.

    Mieszkanie jak nic się nie zmieni w następny piątek będzie już nasze - podpisujemy akt.

    Trafiłam na jakieś stare badania z 2013 r gdzie badała tsh i było 2,1 generalnie wtedy się nie starałam, więc było w normie, ale do starań to za dużo. No, ale to było ponad 2 lata temu, jutro robię badania i zobaczę ile będzie teraz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale robisz z th3 i th4 czy samo tsh? Podobno samo tsh nic nie znaczy ja mialam 2.6 i zaszlam podobno najwazniejsze sa th3 i th4 bo od ich proporcji zalezy czy tarczyca sobie radzi.

    Oo to mega fajnie z mieszkankiem. Trzymam kciuki ;D

    Co do sokowirowki ja mam taka z prlu zabralam od tesciowej jeszcze nie odwazylam sie jej uzyc ;p ale jak cos szukam innej taniej na kupno jak ta bedzie totalnie do niczego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to dokładnie ta sokowirówka! Co do czyszczenia sitka to u mnie w opakowaniu była jeszcze taka szczoteczka i z nią jest super mi czyszczenie zajmuje chwilę.

    Zleciła mi samo tsh, poza tym standard: glukoza,morfologia,cytomeglia,różyczka,toxoplazmoza - niektóre nie wiem po co, ale kazała to robię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Standard przed staraniami. Ja zaraz po odstawieniu tabletek to wszystko mialam. Ja bym na wlasna reke zrobila th3 i th4 bo po zapoznaniu sie z watkami na tym forum juz siem ze samo tsh nic nie znaczy i wysokie tsh wcale nie oznacza ze cos jest zle.

    O to zakrece sie za ta sokowirowka ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, może faktycznie zrobię, mam czas, bo najbliższy termin na wizytę u niej jest za ponad msc. Także poczekam sobie. Po prostu chciałabym żeby jakieś wyniki wyszły źle, żebym wiedziała o co chodzi, a tak wszystko ok, w normie, a i tak dupa.

‹‹ 573 574 575 576 577 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ