X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob zrob. A to Ci gin dal te skierowania?
    Poczytaj sobie w wolnej chwili tsh-z jakim wynikiem udalo wam sie zajsc ale nie od poczatku tylko kilka stron wstecz to zobaczysz dokladnie o co chodzi. I mysle ze ta droznosc tez to dobry pomysl. A wy ile sie staracie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam o tsh, zobaczę, może to jakiś trop. Od marca się staramy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to jeszcze bez tragedii ale rozumiem frustracje. Szukaj. Lepiej wszystko sprawdzic niz bezczynnoe czekac. A hormony juz robiłaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 21:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wszystko w normie. Co cykl jest owu, usg ok, endometrium ok, nasienie ekstra. W terminy się wstrzelamy. Pożeramy całą górę suplementów (zalecone przez gin). Cholera wie o co chodzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze po prostu musicie czekac... Dopiero pol roku minelo ustawowow macie jeszcze drugie tyle zeby zajsc noo ale wiadomo czekanie jest dupne....

    Mnie sie udalo w 5cyklu po pol roku bo dluzsze cykle mam i nie zdarzylam zrobic badan wiem tylko ze w marcu tsh mialam 2.6 wiec za wysokie teoretycznie dla staraczki a jednak sie udalo... Nie wiem jak to wszystko dziala....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, pokombinuje jutro :-)

    Anna, beta negatywna. Po @ podejde do drugiej :-P

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 15 października 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie w ciagu 2 tyg od ostatniej wizyty okazało sie ze mam nadzerke. Wsadził wziernik i krwawiło...nigdy nie miałam plamienia w ciąży to mi lekarz zafundował prawie zawał. Ciri, twoja nadzerka daje takie objawy przy badaniu? W ogole niby wszystko ok z dzidzia a ja mam wkrete ze ma za małp wód płodowych, bo jakoś tak ciasno jak porównuje z innymi Usg...

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa bardzo dziekuje i jestem wdzieczna ;*

    Martka moja tylko raz krwawila podczas seksu ale tak naprawde nie wiadomo czy wina nadzerki czy po prostu w ciazy (w ciazy to normalne ze czasem aie krwawi).
    Ona mi nie plami nawet po cytologi nic zero przy badaniu tez nic. Lekarz tylko za kazdym razem mowi ze jest i tyle.

    Martka89 lubi tę wiadomość

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 15 października 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Kolezanka kiedys powiedziala,ze w ciazy ma kalafior zamiast mózgu ;)

    Nie wiem jak u ciebie to wyglada. Ja to widze. Wczoraj pojechałam na stacje paliw bez portfela, w ogole jakoś nieostrożnie jeżdzę, zastanawiam sie czy nie przestać jeździć :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 15 października 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Niunqa bardzo dziekuje i jestem wdzieczna ;*

    Martka moja tylko raz krwawila podczas seksu ale tak naprawde nie wiadomo czy wina nadzerki czy po prostu w ciazy (w ciazy to normalne ze czasem aie krwawi).
    Ona mi nie plami nawet po cytologi nic zero przy badaniu tez nic. Lekarz tylko za kazdym razem mowi ze jest i tyle.

    Kurde ja wczoraj miałam wspaniały wieczór z mężem, nie płaciłam po stosunku ale moze jednak seks wpłynął na obraz dzisiejszy szyjki...?

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 15 października 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tfu, plamilam

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 15 października 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże iPhone przestawia mi słowa

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 15 października 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to zabrzmiało :D

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie powinien bo moja wygladala dobrze po tym plamieniu a tej krwi bylo dosc sporo i lekarz tego samego dnia mnie ogladal i mowi ze jest sobie ale nic groznego a po badaniu nie poleciala ani kropla krwi.

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 15 października 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka jasna krew? Teraz juz taki jasnobrązowy jest ten śluz. Mam nadzieje ze to jednorazowy epizod. Ale chyba maz dostanie embargo :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka obejrzyj sobie ten filmik bardzo ciekawe rzeczy mowi gin.

    https://youtu.be/QDb_N9N4J0Y

    U mnie krew byla zywa i leciala krotko w ogole brazowego plamienia nie mialam. Tak jakby chlusnelo czerwienia i przeszlo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 21:54

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 15 października 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, mam nadzieje ze u mnie tez tak bedzie bo ju teraz jest cisza. Nie sprawdzam nic, jutro zobaczę jak sytuacja. Generalnie byłam spokojna bo wszystko szło wzorowo. Nadal ciaza wzorowa tylko ja sie sypie i tak mnie to niepokoi...

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 16 października 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Mi lekarz przy pierwszej wizycie tez powiedzial o nadzerce i ze moge plamic po cytologii. Pojawił się dosłownie pojedynczy, jasnobrązowy maziaj. Poza tym nic od tamtego czasu.

    Tak, ja pomalu tez zauwazam tę kalafiorowatość ;)


    Magdziulla - rozumiem w pełni frustrację i chęć znalezienia winnego. Myślę, że mimo wszystko lepiej jednak być zupełnie zdrowym i że to Wasze zdrowie lada moment zaskoczy :)

    Niu - to juz zrobilas bete? Zrozumialam,ze w sobotę.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Jej zima idzie, godzina 7 a latarnie swieca?odzwyczailam sie.

    Magdziulla ja tez sadze ze po prostu qaszw dziecko czeka az sie wprowadzicie do nowego mieszkania zeby wam oglosic wspaniala nowine ;D

    A ja witam w 21tc dokladnie polowa mija 40tc ;D boze jak super! Jeszcze 11 dni do usg!

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 16 października 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, zazdroszcze cyferek :D Ale i ja sie doczekam :)

    I wszystkie inne też!

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 574 575 576 577 578 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ