X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 13 października 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie, to cere mam spoko, wyszly mi tylko pojedyncze pryszcze, ale ogolnie luzik pelen.
    Ech,kazda z nas bedzie narzekac na co innego.

    A wszystkim staraczkom zycze narzekania jak najszybciej!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 13 października 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia23 wrote:
    Miejmy nadzieje ze teraz na tej wizycie da jakies leki :-\ bardzo bym chciala zeby sie dziecko poczelo droga naturalna
    Pamiętaj żen ie ma to znaczenia jaką drogą się poczęło :)
    Może być tak, że przy takich obniżonych parametrach nasienia lekarz zaproponuje wam inseminację :) byliście w klinice leczenia niepłodności?

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 14 października 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, dzień dobry :)

    Dobrego dnia wszystkim :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry z ta pogoda? Da sie? ;P nie noo serio u mnie w domu chyba za sucho jest... Bo budze sie z katarem.

    Ale poza tym powiem wam ze rezygnacja z pracy sprawila ze mam 2 razy wiecej pracy ;p

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 14 października 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka89 wrote:
    Pamiętaj żen ie ma to znaczenia jaką drogą się poczęło :)
    Może być tak, że przy takich obniżonych parametrach nasienia lekarz zaproponuje wam inseminację :) byliście w klinice leczenia niepłodności?
    W klinicie typowo nie byliśmy ale chodzimy do takiego profesora co pracuje w klinice nieplodnosci w Poznaniu

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 14 października 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejj babeczki, wpadlam tylko powiedziec ze jest kapa R nie idzie na badania bo sie rozchorowal ;/ jakby tego bylo malo nie dosc ze mam zaplacic 300 (na szczescie zamiast 500) zl mandatu top chyba przyszedl fotoradar, moze dzisiaj sie dowiem lezy na poczcie R musi odebrac ale to na bank to ;/ budowa garazu nie skonczona zaraz jebnie znnowu sniegiem trzeba szybko konczyc. ech

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh to nie fajnie, ale nie stresuj sie Ty masz obrone i teraz tym sie zajmij zeby miec z Glowy. A mam nadzieje ze sie dogadacie co do fotoradaru jesli to to i najmniejsza kare zaplacicie.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 14 października 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, zycie - w sumie obysmy mialy wszystkie takie problemy jak mandat, pogoda albo zostanie w pracy raz w tygodniu po godzinach (to ja dzisiaj).

    Za to po poludniu ide na spotkanie w sprawie sukienki na slub koscielny, do Szyjemy Sukienki. Chce taka zwykla, prosta, jesienna, nie slubna (bo mojej slubnej nic nie przebije ;)). I ustalilismy dzis z J., ze o 19 idziemy spac ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne idziecie aha mowie tak sobie codziennie :D ;) Ale zycze powodzenia :D
    Mnie sie mega dzis chce spac mimo ze lepsza pogoda...

    Edit: Pochwale się wam mam pierwszego nowego klienta firmowego :D
    A w weekend jadę po paczki ciuszków od cioci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 13:37

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 14 października 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Ciri, to na pewno duża satysfakcja :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo szczegolnie ze dzieki stalym klientom wiec w sumie widac ze sa zadowoleni i dalej przekazuja :D byle by bylo takich wiecej to pojdzie z gorki. Ale jeszcze troche musimy zrobic, w tym miesiacu juz wszyscy klienci mieli na nasza firme przejsc ale niestety dopiero od przyszlego miesiaca przeenosimy ich wiec ten jeden klient to dla nas duzo :D

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 15 października 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, życzę miłego dnia! Franek leciutko kopie z samego rana, wiec jestem spokojna i w dobrym nastroju :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo hej! U mnie dzis pierwsza paczka wyprawkowa doszla. Kupilam wczoraj termometr w biedronce i sprawdzalam dokladnosc z owulacyjnym wiec nie moge narzekac jest dosc dokladny jak na bezdotykowy. A i dzis pierwsza fakture na firme wystawilam :D

    Edit: Pieluchy tetrowe 140g/m2 sa spoko :) cienszych nie ma co kupowac.
    Jeszcze nie mam ciuchow a juz szuflady zawalone, ale to dlatego ze jest w nich wszystko jak na razie :D W weekend jak ciuszki dostane zacznie sie sprzatanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 09:38

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 15 października 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :), widziałam że o brzuszkach pisałyście :), ja dziś zrobiłam porównanie 10 i 25tc, czyli 15 tygodni różnicy i 15 tygodni przed nami .

    Ciri, widzę że kupiłaś pieluchy...miałam powiedzieć jak oceniam te swoje, ale mieliśmy teraz sporo na głowie (m.in pogrzeb) więc wypadło mi to z głowy, ale masz racje gramatury mniej niz 140 nie ma co brać :) te sa akurat.

    My już mamy w domu wózek :D, z wyprawki 2/3 też ogarnięte :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2015, 08:58

    ciri22 lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz masz brzuszek! Piekny!

    Ja w koncu gemini kupilam pieluchy bo wyszlo mi na tyle samo co bym musiala na allegro zaplacic ale tam za wysylke trzeba wiec wzielam od razu :)
    Ja wozek w styczniu kupuje badz w grudniu. Na razie mam wyprawke z apteki nic wiecej :D ale w weekend jade po ciuszki do cioci, w przyszlym miesiacu zaczynamy tekstylia poscielowe


    Boze jak ten czas leci! Jeszcze chwila i grudzien bedzie!!! Aaaaaa

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 15 października 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Domcia - tam miał być cynk, a nie cyn ;)
    Cynk 2x 1
    witamina C x 1
    A+E 3x1

    Ja bym jeszcze dorzuciła selen :) albo jak lubicie to orzechy brazylijskie zamiast suplementacji selenu w tabletkach :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 15 października 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss - jestes kobietą piłką, zazdroszczę! Piękny brzuszek i figura.

    My mam na razie 3 rzeczy dzieciece: buciki do zdjęcia, skarpeteczki (bo rodzicow informowalismy, dajac im w prezencie pudelko ze skarpetkami w srodku) i takie chusteczki na szyję, to dostalam od kolezanki w ramach gratulacji. Postanowilam sobie kompletowac wyprawkę od stycznia, ale podejrzewam, że w grudniu już się na coś skuszę na wyprzedażach.

    Moja koleżanka ma swoją drogą dobry patent - będąc w ciąży kupowała na wyprzedażach rzeczy z wyprzedzeniem, tzn. np. w czasie zimowej wyprzedazy kupila kurteczki dla 9 miesięczniaka,bo mniej wiecej tyle mialyby jej synek wtedy. Dzieki temu jak teraz przyjdzie zima, to ma juz gotowe ubrania, a nie musi placic pelnej ceny. Oczywiscie wiadomo,ze z takimi zakupami z wyprzedzeniem nie ma, co szalec, bo roznie bywa z rozmiarami, ale sama zamierzam się do tego zastosowac.

    Niu - kiedy gin, dawaj znac co i jak! Czytasz nas?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 15 października 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, dziękuję :)rośniemy sobie :D

    My łóżeczko zamawiamy w listopadzie, bo teraz poszaleliśmy finansowo. Tekstylia też listopad, a resztę ciuszków co uznam za słuszne zamówię w grudniu :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, ja dokladnie tak samo robie co jest na wyprzedazy to juz kupuje, choc z ciuszkami jak mowisz nie szaleje bo troche dostane ale wiem czego nie dostane bo dzieciaki inaczej beda urodzone wiec juz chodze i patrze, to jest bardzo dobre, tak samo lidl czy biedronka lub inne przegladam na bierzaco i kupuje tak jak ten termometr, baaardzo podobny w najtanszej aptece 70zl a ten 50zl to moze nie duzo ale za te 20zl kupie w pepco dwie bluzeczki dla mlodej wiec zawsze przyoszczedzone.
    tak samo z kocykami, jest wiele fajnych promocji, teraz np w smyku na kocyku mozna zaoszczedzic ok 10zl. mowie moze to nie duzo ale za kilka rzeczy i znow cos moge kupic :D

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 15 października 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska, dziękuję :D

    No ja z wyprzedzeniem nei kupuję, bo nie wiadomo właśnie jak będzie synek rósł i w jakie rozmiary strzelać :/

    My wczoraj mieliśmy drugie spotkanie w Szkole Rodzenia i jestem zachwycona podejściem położnej: jest rzeczowa, nie ściemnia, nie zachwala żadnych marek, widać że ma wiedzę i ciągle się szkoli i zajęcia sa takie luźniejsze, że się można pośmiać :). O laktacji wykład jeszcze przed nami, ale już wczoraj obaliła kilka mitów dot. żywienia ciężarnej, że niby tylko gotowany kurczak i ryż - bujda jak wiemy :D, więc cieszę się że ona jest z tych wyedukowanych zgodnie z tym co aktualnie się praktykuje, a nie z tym co było 15 lat temu ;)

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 572 573 574 575 576 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ