Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet

Wysłany: 13 października 2015, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie, to cere mam spoko, wyszly mi tylko pojedyncze pryszcze, ale ogolnie luzik pelen.
    Ech,kazda z nas bedzie narzekac na co innego.

A wszystkim staraczkom zycze narzekania jak najszybciej!

7v8rikgni12rlaff.png
  • Martka89 Autorytet

Wysłany: 13 października 2015, 22:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia23 wrote:
    Miejmy nadzieje ze teraz na tej wizycie da jakies leki :-\ bardzo bym chciala zeby sie dziecko poczelo droga naturalna
    Pamiętaj żen ie ma to znaczenia jaką drogą się poczęło :)
    Może być tak, że przy takich obniżonych parametrach nasienia lekarz zaproponuje wam inseminację :) byliście w klinice leczenia niepłodności?

w4sqyx8dc6bykj5r.png

Wysłany: 14 października 2015, 07:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, dzień dobry :)

Dobrego dnia wszystkim :)

7v8rikgni12rlaff.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 14 października 2015, 07:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry z ta pogoda? Da sie? ;P nie noo serio u mnie w domu chyba za sucho jest... Bo budze sie z katarem.

Ale poza tym powiem wam ze rezygnacja z pracy sprawila ze mam 2 razy wiecej pracy ;p

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • Domcia23 Ekspertka

Wysłany: 14 października 2015, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka89 wrote:
    Pamiętaj żen ie ma to znaczenia jaką drogą się poczęło :)
    Może być tak, że przy takich obniżonych parametrach nasienia lekarz zaproponuje wam inseminację :) byliście w klinice leczenia niepłodności?
    W klinicie typowo nie byliśmy ale chodzimy do takiego profesora co pracuje w klinice nieplodnosci w Poznaniu

Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 14 października 2015, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejj babeczki, wpadlam tylko powiedziec ze jest kapa R nie idzie na badania bo sie rozchorowal ;/ jakby tego bylo malo nie dosc ze mam zaplacic 300 (na szczescie zamiast 500) zl mandatu top chyba przyszedl fotoradar, moze dzisiaj sie dowiem lezy na poczcie R musi odebrac ale to na bank to ;/ budowa garazu nie skonczona zaraz jebnie znnowu sniegiem trzeba szybko konczyc. ech

beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 14 października 2015, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh to nie fajnie, ale nie stresuj sie Ty masz obrone i teraz tym sie zajmij zeby miec z Glowy. A mam nadzieje ze sie dogadacie co do fotoradaru jesli to to i najmniejsza kare zaplacicie.

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png

Wysłany: 14 października 2015, 13:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, zycie - w sumie obysmy mialy wszystkie takie problemy jak mandat, pogoda albo zostanie w pracy raz w tygodniu po godzinach (to ja dzisiaj).

Za to po poludniu ide na spotkanie w sprawie sukienki na slub koscielny, do Szyjemy Sukienki. Chce taka zwykla, prosta, jesienna, nie slubna (bo mojej slubnej nic nie przebije ;)). I ustalilismy dzis z J., ze o 19 idziemy spac ;)

7v8rikgni12rlaff.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 14 października 2015, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne idziecie aha mowie tak sobie codziennie :D ;) Ale zycze powodzenia :D
    Mnie sie mega dzis chce spac mimo ze lepsza pogoda...

Edit: Pochwale się wam mam pierwszego nowego klienta firmowego :D
    A w weekend jadę po paczki ciuszków od cioci :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 13:37

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png

Wysłany: 14 października 2015, 13:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Ciri, to na pewno duża satysfakcja :)

7v8rikgni12rlaff.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 14 października 2015, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo szczegolnie ze dzieki stalym klientom wiec w sumie widac ze sa zadowoleni i dalej przekazuja :D byle by bylo takich wiecej to pojdzie z gorki. Ale jeszcze troche musimy zrobic, w tym miesiacu juz wszyscy klienci mieli na nasza firme przejsc ale niestety dopiero od przyszlego miesiaca przeenosimy ich wiec ten jeden klient to dla nas duzo :D

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • Martka89 Autorytet

Wysłany: 15 października 2015, 07:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, życzę miłego dnia! Franek leciutko kopie z samego rana, wiec jestem spokojna i w dobrym nastroju :)

w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 15 października 2015, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo hej! U mnie dzis pierwsza paczka wyprawkowa doszla. Kupilam wczoraj termometr w biedronce i sprawdzalam dokladnosc z owulacyjnym wiec nie moge narzekac jest dosc dokladny jak na bezdotykowy. A i dzis pierwsza fakture na firme wystawilam :D

Edit: Pieluchy tetrowe 140g/m2 sa spoko :) cienszych nie ma co kupowac.
    Jeszcze nie mam ciuchow a juz szuflady zawalone, ale to dlatego ze jest w nich wszystko jak na razie :D W weekend jak ciuszki dostane zacznie sie sprzatanie.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 09:38

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • Iriss Autorytet

Wysłany: 15 października 2015, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :), widziałam że o brzuszkach pisałyście :), ja dziś zrobiłam porównanie 10 i 25tc, czyli 15 tygodni różnicy i 15 tygodni przed nami .

Ciri, widzę że kupiłaś pieluchy...miałam powiedzieć jak oceniam te swoje, ale mieliśmy teraz sporo na głowie (m.in pogrzeb) więc wypadło mi to z głowy, ale masz racje gramatury mniej niz 140 nie ma co brać :) te sa akurat.

My już mamy w domu wózek :D, z wyprawki 2/3 też ogarnięte :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2015, 08:58

ciri22 lubi tę wiadomość

h84fe6ydttjiala2.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 15 października 2015, 14:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz masz brzuszek! Piekny!

Ja w koncu gemini kupilam pieluchy bo wyszlo mi na tyle samo co bym musiala na allegro zaplacic ale tam za wysylke trzeba wiec wzielam od razu :)
    Ja wozek w styczniu kupuje badz w grudniu. Na razie mam wyprawke z apteki nic wiecej :D ale w weekend jade po ciuszki do cioci, w przyszlym miesiacu zaczynamy tekstylia poscielowe

Boze jak ten czas leci! Jeszcze chwila i grudzien bedzie!!! Aaaaaa

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • Iriss Autorytet

Wysłany: 15 października 2015, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Domcia - tam miał być cynk, a nie cyn ;)
    Cynk 2x 1
    witamina C x 1
    A+E 3x1

Ja bym jeszcze dorzuciła selen :) albo jak lubicie to orzechy brazylijskie zamiast suplementacji selenu w tabletkach :)

h84fe6ydttjiala2.png

Wysłany: 15 października 2015, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss - jestes kobietą piłką, zazdroszczę! Piękny brzuszek i figura.

My mam na razie 3 rzeczy dzieciece: buciki do zdjęcia, skarpeteczki (bo rodzicow informowalismy, dajac im w prezencie pudelko ze skarpetkami w srodku) i takie chusteczki na szyję, to dostalam od kolezanki w ramach gratulacji. Postanowilam sobie kompletowac wyprawkę od stycznia, ale podejrzewam, że w grudniu już się na coś skuszę na wyprzedażach.

Moja koleżanka ma swoją drogą dobry patent - będąc w ciąży kupowała na wyprzedażach rzeczy z wyprzedzeniem, tzn. np. w czasie zimowej wyprzedazy kupila kurteczki dla 9 miesięczniaka,bo mniej wiecej tyle mialyby jej synek wtedy. Dzieki temu jak teraz przyjdzie zima, to ma juz gotowe ubrania, a nie musi placic pelnej ceny. Oczywiscie wiadomo,ze z takimi zakupami z wyprzedzeniem nie ma, co szalec, bo roznie bywa z rozmiarami, ale sama zamierzam się do tego zastosowac.

Niu - kiedy gin, dawaj znac co i jak! Czytasz nas?

7v8rikgni12rlaff.png
  • Iriss Autorytet

Wysłany: 15 października 2015, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, dziękuję :)rośniemy sobie :D

My łóżeczko zamawiamy w listopadzie, bo teraz poszaleliśmy finansowo. Tekstylia też listopad, a resztę ciuszków co uznam za słuszne zamówię w grudniu :)

h84fe6ydttjiala2.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 15 października 2015, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, ja dokladnie tak samo robie co jest na wyprzedazy to juz kupuje, choc z ciuszkami jak mowisz nie szaleje bo troche dostane ale wiem czego nie dostane bo dzieciaki inaczej beda urodzone wiec juz chodze i patrze, to jest bardzo dobre, tak samo lidl czy biedronka lub inne przegladam na bierzaco i kupuje tak jak ten termometr, baaardzo podobny w najtanszej aptece 70zl a ten 50zl to moze nie duzo ale za te 20zl kupie w pepco dwie bluzeczki dla mlodej wiec zawsze przyoszczedzone.
    tak samo z kocykami, jest wiele fajnych promocji, teraz np w smyku na kocyku mozna zaoszczedzic ok 10zl. mowie moze to nie duzo ale za kilka rzeczy i znow cos moge kupic :D

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • Iriss Autorytet

Wysłany: 15 października 2015, 14:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska, dziękuję :D

No ja z wyprzedzeniem nei kupuję, bo nie wiadomo właśnie jak będzie synek rósł i w jakie rozmiary strzelać :/

My wczoraj mieliśmy drugie spotkanie w Szkole Rodzenia i jestem zachwycona podejściem położnej: jest rzeczowa, nie ściemnia, nie zachwala żadnych marek, widać że ma wiedzę i ciągle się szkoli i zajęcia sa takie luźniejsze, że się można pośmiać :). O laktacji wykład jeszcze przed nami, ale już wczoraj obaliła kilka mitów dot. żywienia ciężarnej, że niby tylko gotowany kurczak i ryż - bujda jak wiemy :D, więc cieszę się że ona jest z tych wyedukowanych zgodnie z tym co aktualnie się praktykuje, a nie z tym co było 15 lat temu ;)

h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 572 573 574 575 576 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego