X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze. Masz progesteron na podtrzymanie?


    Ja mialam we czwartek usg polowkowe i potwierdzily sie moje przypuszczenia, ze bedzie syn :) W czerwcu powitamy na swiecie Stasia.

    Flowwer, alicjaaaa lubią tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona Gratuluje synka:)

    Biorę progesteron bo jestem po in vitro na sztucznym cyklu także progesteronu mam bardzo dużo do brania, bo mój organizm sam go nie wytwarza, badałam progesteron też i jest wporządku

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 1 lutego 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaa! Ile nowych maluszków!! Wspaniale, pięknie! Ogromne gratulacje dziewczyny! :)
    Mkl, przed chwilą zajrzałam do pamiętnika i aż się popłakałam!

    Moje cudziątko za chwilę skończy pół roku! Strasznie ten czas leci! A ja już bym chciała być w kolejnej ciąży - tak uwielbiam ten stan :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ze wątek jeszcze żyje :) sama czasem tu zaglądam

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
‹‹ 619 620 621 622 623
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ