X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze. Masz progesteron na podtrzymanie?


    Ja mialam we czwartek usg polowkowe i potwierdzily sie moje przypuszczenia, ze bedzie syn :) W czerwcu powitamy na swiecie Stasia.

    Flowwer, alicjaaaa lubią tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona Gratuluje synka:)

    Biorę progesteron bo jestem po in vitro na sztucznym cyklu także progesteronu mam bardzo dużo do brania, bo mój organizm sam go nie wytwarza, badałam progesteron też i jest wporządku

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 1 lutego 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaa! Ile nowych maluszków!! Wspaniale, pięknie! Ogromne gratulacje dziewczyny! :)
    Mkl, przed chwilą zajrzałam do pamiętnika i aż się popłakałam!

    Moje cudziątko za chwilę skończy pół roku! Strasznie ten czas leci! A ja już bym chciała być w kolejnej ciąży - tak uwielbiam ten stan :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ze wątek jeszcze żyje :) sama czasem tu zaglądam

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
‹‹ 619 620 621 622 623
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ