X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie!
    Przeraza mnie tylko jak szybko ten czas leci. Wczoraj usiadlam i mowie tak; "w listopadzie kupie to i to, w grudniu kurde swieta i urodziny polowy rodziny.... Hmmm. A ja w styczniu juz chcialam miec wszystko!" i tak sobie uswiadomilam ze narzekam ze wolno leci czas ale w sumie to za szybko.... Bo to zaraz beda swoeta a potem luty/marzec rodze....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej

    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/blizniaki-podbieraly-sobie-pokarm-matka-jednego-urodzila-przed-czasem,586370.html

    Pomyslalam ze moje bedzie zaraz takie jak to co sie urodzilo

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 16 października 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wczoraj byliśmy z mężem u profesora z wynikami.
    powiedział że wszystko w porządku i teraz mną się zajmą. Więc dał mi multum badań do zrobienia.
    Muszę sprawdzić drożność jajowodów, wymaz z pochwy i kanału szyjki macicy tlenowe i beztlenowe, badania krwi takie jak toksoplazmoza IgG i IgM, rubella IgM, FSH, LH, T, E2, progesteron, TSH, AMH. Jeszcze jednych badań nie mogę się doczytać cos anty i dalej nie mogę sie doczytać.
    A mąż musi zrobić bankowanie nasienia.
    Kiedy to zrobi dostanie leki i będziemy przygotowywani do inseminacji.

    Troszkę się boję ile to będzię trwało.

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo troszke na pewno ale do przodu jakies konkretne kroki! Super :D
    Na pewno teraz bedzie dobrze, a te badanka prywatnie wszystkie?

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 16 października 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ja cały czas nie mogę uwierzyć że w brzuszku to już nie mała żabka tylko konkretny facecik :D. Przecież miesiąc temu na połówkowych było ok.23cm (sama stópka 36mm:) ). Ja z końcem października kończę 6 miesiąc i z listopadem zaczynamy 7 miesiąc. Dotarło do mnie, że w listopadzie idę na wizytę (28/29tc) później w grudniu - juz takie dokładne badania łożyska, ułożenia dziecka itd itp, bo to będzie gdzieś 32tc :O i zaraz styczeń :D, a ten już pewnie zleci na dopinaniu tego co pozostało ;)

    Domcia, tak jak Ciri pisze jest to jakis krok do przodu, trzymam mocno kciuki :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem ile ma to moje szkraby, ale brzuch rosnie coraz szybciej, byl zastuj a teraz wiedze ze jest coraz wiekszy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia23 wrote:
    Hej wczoraj byliśmy z mężem u profesora z wynikami.
    powiedział że wszystko w porządku i teraz mną się zajmą. Więc dał mi multum badań do zrobienia.
    Muszę sprawdzić drożność jajowodów, wymaz z pochwy i kanału szyjki macicy tlenowe i beztlenowe, badania krwi takie jak toksoplazmoza IgG i IgM, rubella IgM, FSH, LH, T, E2, progesteron, TSH, AMH. Jeszcze jednych badań nie mogę się doczytać cos anty i dalej nie mogę sie doczytać.
    A mąż musi zrobić bankowanie nasienia.
    Kiedy to zrobi dostanie leki i będziemy przygotowywani do inseminacji.

    Troszkę się boję ile to będzię trwało.

    Same badania z krwi zajmą ci około 2 tygodnie bo tyle się czeka na AMH i wymazy. Z tymi wynikami możesz umówić się na HSG (drożność), ale musisz być PRZED owulacją, czyli najlepiej ponoć do 10dc. Potem od nowego cyklu zaczynasz ewentualną stymulację i w tym samym cyklu jest inseminacja. Facet ma trochę prościej, bo nie musi być na badaniach w konkretnych dniach. :)

    Ciri, w tym regulaminie jak nazywasz klienta? Klient, czy Zleceniobiorca?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zleceniodawca :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Zleceniodawca :D

    No i to mi chodziło ;)

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 16 października 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo troszke na pewno ale do przodu jakies konkretne kroki! Super :D
    Na pewno teraz bedzie dobrze, a te badanka prywatnie wszystkie?
    Wszystkie prywatnie. Bede musiala za wszystkie placic. Troche kasy pojdzie :-(
    Niunqa ja na badanie HSG bede sie umawiać z moim ginekologiem w najblizsza środę. W najblizsza srode tez jade zrobic czesc tych badan z krwi i wymaz z pochwy i kanalu szyjki macicy. Ale czeka sie na wynik do 3 tygodni :-(

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 16 października 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A inseminacja będzie troche pozniej bo mąż ma byc faszerowany jakimis lekami. Narazie chca go podleczyc zeby ta inseminacje zrobic.

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej to inwestycja ale czego sie nie robi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia23 wrote:
    Wszystkie prywatnie. Bede musiala za wszystkie placic. Troche kasy pojdzie :-(
    Niunqa ja na badanie HSG bede sie umawiać z moim ginekologiem w najblizsza środę. W najblizsza srode tez jade zrobic czesc tych badan z krwi i wymaz z pochwy i kanalu szyjki macicy. Ale czeka sie na wynik do 3 tygodni :-(

    No to tylko aby męża podleczyć i można działać :D Te badania, które wymieniłaś to dość duży koszt. Ja płaciłam chyba ponad 400zł za same pobrania.

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 16 października 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ojej to inwestycja ale czego sie nie robi...
    My narazie robimy wszystko i szybko. Ale czas oczekiwania na wyniki to wieczność :-(

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 16 października 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    No to tylko aby męża podleczyć i można działać :D Te badania, które wymieniłaś to dość duży koszt. Ja płaciłam chyba ponad 400zł za same pobrania.
    Wiem domyslam sie ile to wszystko kosztuje ale jak trzeba zrobic to zrobie narazie pieniadze sa. Ale zjedza nas z tej kasy napewno :-(

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 16 października 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia23 wrote:
    Wszystkie prywatnie. Bede musiala za wszystkie placic. Troche kasy pojdzie :-(
    Niunqa ja na badanie HSG bede sie umawiać z moim ginekologiem w najblizsza środę. W najblizsza srode tez jade zrobic czesc tych badan z krwi i wymaz z pochwy i kanalu szyjki macicy. Ale czeka sie na wynik do 3 tygodni :-(
    No to ciągnie sporo kasy :/ pamiętam jak na wizycie z pobraniem krawieckie na ad wszystkich hormonów i te wymazy plus wizyta zostawkłam ponad 900 zł. Będziesz miała sono hsg?

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 16 października 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mam napisane. A jest jakas różnica miedzy same HSG a sono Hsg?

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 16 października 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia23 wrote:
    Tak mam napisane. A jest jakas różnica miedzy same HSG a sono Hsg?
    sorki mam same sprawdzenie droznosci jajowodow. To chyba same HSG

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia to trochę Cie to wyniesie. Ja robiłam część badań pisałam wcześniej i niektóre miałam z rabatem/za darmo i wyszło mi 150zł.

    Kojarzycie czy przy cytologii brak komorek endocervix często oznacza endometriozę jeśli ciężko mówić o źle pobranym materiale, bo gin dobra?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wez czlowieku miej dzieci w tym kraju... eh... najpierw badania, potem jak cos leczenie a potem sama wyprawka jak sie uda to tez kupa kasy... troche to przerazajace....


    Niunqa I juz wszystko zrobione :D

‹‹ 575 576 577 578 579 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ