X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październik! Miesiąc cudów
Odpowiedz

Październik! Miesiąc cudów

Oceń ten wątek:
  • Kamilaa29aa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 18 października 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tarczyca okej, minimalnie podwyższone antyTpo norma 34 mój wynik 34,40. Czekam na wizytę u mojego gina, najgorsze że czuję,że @ zaraz przyjdzie brzuch pobolewa itp.

  • Kamilaa29aa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 18 października 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oszaleje do jutra :( test to już oglądałam pod lupą

  • emigrantka90 Koleżanka
    Postów: 44 4

    Wysłany: 18 października 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parenka wrote:
    u mnie 11 dpo i biel bieli :(

    Ehh...U mnie dzis 9-10dpo.
    Kamilaa29aa wrote:
    Oszaleje do jutra :( test to już oglądałam pod lupą

    Znam to.. też to dziś uskuteczniałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2018, 10:28

  • Kamilaa29aa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 18 października 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jutro termin @, ostatnia nadzieja w becie.. Nie wiem co ze sobą zrobię do jutra..

  • emigrantka90 Koleżanka
    Postów: 44 4

    Wysłany: 18 października 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie termin @ najwczesniej w niedziele, ale i we wtorek moze byc. Takze jeszcze 4-6 dni. Oszaleć można, a poza forum tu, nie ma z kim pogadać nawet. Że nie wspomne o tym, ze tylko kobieta starajaca sie (oczywiscie z mezem w domysle :)) zrozumie druga starajaca sie...

  • Kamilaa29aa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 18 października 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, nikt nie zrozumie tego pragnienia ciąży jak druga starająca się kobieta, ja testuje od 10 dpo, szczerze to miałam ogromną nadzieję co do tego cyklu.. Ale przez ten ból jak na @ to chodzę smutna i nie mogę sobie miejsca znaleźć. Już bym chciała jutrzejszy ranek :(

  • AdaZ91 Znajoma
    Postów: 23 16

    Wysłany: 18 października 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilaa29aa wrote:
    Dokładnie, nikt nie zrozumie tego pragnienia ciąży jak druga starająca się kobieta, ja testuje od 10 dpo, szczerze to miałam ogromną nadzieję co do tego cyklu.. Ale przez ten ból jak na @ to chodzę smutna i nie mogę sobie miejsca znaleźć. Już bym chciała jutrzejszy ranek :(
    Trzymam kciuki! U mnie ból na @ wcale jej nie zwiastował, a też byłam już podłamana :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2018, 13:02

  • emigrantka90 Koleżanka
    Postów: 44 4

    Wysłany: 18 października 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilaa29aa wrote:
    Dokładnie, nikt nie zrozumie tego pragnienia ciąży jak druga starająca się kobieta, ja testuje od 10 dpo, szczerze to miałam ogromną nadzieję co do tego cyklu.. Ale przez ten ból jak na @ to chodzę smutna i nie mogę sobie miejsca znaleźć. Już bym chciała jutrzejszy ranek :(

    Mam nadzieje, ze jednak ujrzysz 2 kreseczki :)
    Ten bol to ja mam w kazdym cyklu praktycznie po owu, a tez mialam go jak sie udalo w poprzedniej ciazy. W pierwszej ciazy nie pamietam czy cokolwiek mi bylo, bo to byl moj pierwszy cykl staran w zyciu i kompletnie na luzie podeszlam do tego wiec nie wsluchiwalam sie w objawy.

  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 18 października 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana i jak tam powtorzylas test?? Ja za jakies 3-5 dni bede testowala ale bardzo sie denerwuje, mam nadzieje ze beda dwie II pozdrawiam.
    parenka wrote:
    Ja też widzę jakiś cień. Wyślij nam jutro zdjęcie z porannego moczu :) jak nie masz w domu testów, to można pobrac dompojemnika i zrobić pozniej

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 18 października 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochanie daj znac jak test wyszedl!! Ja czekam jeszcze kilka dni i tez testuje :) trzymam kciuki Skarbie <3
    Kamilaa29aa wrote:
    Oszaleje do jutra :( test to już oglądałam pod lupą

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 18 października 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emigrantka90 wrote:
    A u mnie termin @ najwczesniej w niedziele, ale i we wtorek moze byc. Takze jeszcze 4-6 dni. Oszaleć można, a poza forum tu, nie ma z kim pogadać nawet. Że nie wspomne o tym, ze tylko kobieta starajaca sie (oczywiscie z mezem w domysle :)) zrozumie druga starajaca sie...
    . Rozumiemy Cie doskonale Kochana. Ja z moim M staramy sie o dziecko 6 dlugich lat i wiem doskonale jak wiele kolezanek z OF co to rozczarowaniei dlugie czekanie na kolejne testowanie. Trzymaj sie Slonko bedzie dobrze :*

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 18 października 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilaa29aa wrote:
    Dokładnie, nikt nie zrozumie tego pragnienia ciąży jak druga starająca się kobieta, ja testuje od 10 dpo, szczerze to miałam ogromną nadzieję co do tego cyklu.. Ale przez ten ból jak na @ to chodzę smutna i nie mogę sobie miejsca znaleźć. Już bym chciała jutrzejszy ranek :(
    Kochana udostepnij cykl zajrze do ciebie :)

    Kamilaa29aa lubi tę wiadomość

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Kamilaa29aa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 18 października 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny

  • Kamilaa29aa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 18 października 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę wasze wpisy podniosły mnie na duchu :) zaraz udostępnie tylko zorientuje się jak to zrobić :)

  • Kamilaa29aa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 18 października 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/27edd389a016d42b88257aba57e62f11

  • Kamilaa29aa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 18 października 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy dobrze? Jeszcze ani razu nie udostępniałam wykresu..

  • emigrantka90 Koleżanka
    Postów: 44 4

    Wysłany: 18 października 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1986 wrote:
    . Rozumiemy Cie doskonale Kochana. Ja z moim M staramy sie o dziecko 6 dlugich lat i wiem doskonale jak wiele kolezanek z OF co to rozczarowaniei dlugie czekanie na kolejne testowanie. Trzymaj sie Slonko bedzie dobrze :*

    Dziekuję i podziwiam. Naprawdę. U mnie 2 ciąże od razu - aż nie dowierzam więc długie starania to dla mnie obcy temat. Pierwsza ciąże poroniłam i mam głupie wrażenie (pewnie mylne), że lepiej zniosłabym kolejna stratę, niż niemożnośc zaskoczenia szybkiego :/ Ale jak mówię... Pewnie mylnie, bo nie znam po prostu tematu długich staran.
    Trzymam kciuki :*

  • emigrantka90 Koleżanka
    Postów: 44 4

    Wysłany: 19 października 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilaa29aa wrote:
    Nie wiem czy dobrze? Jeszcze ani razu nie udostępniałam wykresu..

    Widać :)
    Aczkolwiek ja nic nie powiem, bo te temperatury takie skokowe. Zawsze mierzysz o tej samej porze?
    Jest @?

    U mnie dziś 26dc, 10-11dpo. Nadal brak nawet cienia kreski i już coraz mniej na nią liczę. @ powinna byc w niedzielę-wtorek max.
    Staram się widzieć plusy tej sytuacji - mam kolejny miesiąc na zrzucanie kg, a wciąż mam ich za dużo (BMI 32 :(). Też jakby co porobię badania podstawowe, bo teraz to się tak rzuciliśmy na głeboka wodę bez badan. Moze i ginekologa odwiedzę ;)

  • Kamilaa29aa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 19 października 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emigrantka90 wrote:
    Widać :)
    Aczkolwiek ja nic nie powiem, bo te temperatury takie skokowe. Zawsze mierzysz o tej samej porze?
    Jest @?

    U mnie dziś 26dc, 10-11dpo. Nadal brak nawet cienia kreski i już coraz mniej na nią liczę. @ powinna byc w niedzielę-wtorek max.
    Staram się widzieć plusy tej sytuacji - mam kolejny miesiąc na zrzucanie kg, a wciąż mam ich za dużo (BMI 32 :(). Też jakby co porobię badania podstawowe, bo teraz to się tak rzuciliśmy na głeboka wodę bez badan. Moze i ginekologa odwiedzę ;)
    Zawsze mierzę o tej samej porze ;) dzisiaj powinna być @, póki co jeszcze nie ma. Czekam na betę, ale test też biel bielsza niż śnieg, więc ja tym bardziej nie mam nadzieji :( ale u Ciebie jeszcze czas do @ może pokazać się upragniona kreseczka, trzymam mocno kciuki.. :)

  • emigrantka90 Koleżanka
    Postów: 44 4

    Wysłany: 19 października 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilaa29aa wrote:
    Zawsze mierzę o tej samej porze ;) dzisiaj powinna być @, póki co jeszcze nie ma. Czekam na betę, ale test też biel bielsza niż śnieg, więc ja tym bardziej nie mam nadzieji :( ale u Ciebie jeszcze czas do @ może pokazać się upragniona kreseczka, trzymam mocno kciuki.. :)

    Dziekuję :) Mam nadzieję, że kolejny cykl będzie dla Ciebie szczęsliwy :)

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ