X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październik-Walczymy dalej ...
Odpowiedz

Październik-Walczymy dalej ...

Oceń ten wątek:
  • Niebieska28 Znajoma
    Postów: 19 11

    Wysłany: 16 października 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co chwile latam do toalety, bo mam wrazenie jakby okres szedl

  • Niebieska28 Znajoma
    Postów: 19 11

    Wysłany: 16 października 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwnie to musi wygladac, bo mamy chlopaczka co nam robi elektryke w sklepie. A testy juz 2 czekaja w samochodzie.

  • ManiaZ Znajoma
    Postów: 16 7

    Wysłany: 16 października 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak też w tym miesiącu wielka nadzieja bo kłuło mnie w jajniku, miałam lekkie mdłości a piersi to urosły tak ze za duży dotąd stanik był OK i d..pa ;( Zastanawiam się nawet czy to nie było jakieś wczesne poronienie bo nie mialam typowej @ tylko przez chwilę wielkie krwawienie a potem to już tylko plamienie z resztek tego co nie poszło podczas tego krwawienia. Czy możliwe jest, że winny jest duphaston? Biorę 2 tabletki od 15 do 24 dc ale to wychodzi mniej wiecej tak ze od odstawienia tabletek do okresu mija jeszcze 4-5 dni. Możliwe ze np. bylam w ciazy ale taki nagly spadek progesteronu wywolal poronienie? Moze powinnam brac go dopoki nie przyjdzie @? tylko czy przy ciaglym duphastonie wystapi @?

  • Cloudy Debiutantka
    Postów: 15 14

    Wysłany: 16 października 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny. Właśnie rozpoczął się mój 3 cykl starań. Pierwszy po odstawieniu tabletek anty z dużym luzem "na czuja" i cykl wydłużył się do 34 dnia, więc pojawiła się nadzieja i lekka fiksacja, że może jestem wyjątkową szczęściarą i się udało. Drugi - owulacja mierzona na pomocą testów i w tym czasie codzienne starania. Cykl 30 dniowy. Bez skutku. Teraz kończę okres i zastanawiam się czy stawiać na regularny seks co np. 2 dni, czy mierzyć temperaturę, obserwować śluz, używać testów? Czy nie jest zbyt wcześnie na ewentualne monitorowanie cyklu u gina? Mam skończone 35 lat i każdy miesiąc dłuży mi się niemiłosiernie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:13

    Semi lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 16 października 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, super :D Nie ma nas tu dużo, a co i raz sypią się II kreski, może to szczęśliwy wątek <3

    U mnie oczywiście zawirowania... Przestaję totalnie rozumieć jak to wszystko działa :) Pisałam wcześniej, że tydzień pod rząd wychodziły mi pozytywne testy owulacyjne, a owulacji (według mnie nie było). Wybrałam się wczoraj do lekarza, zauważył że w lewej zatoce jest płyn, więc prawdopodobnie pęcherzyk pękł 1-2 dni temu, po czym najeżdża na prawy jajnik, a tam duży pęcherzyk, który powinien pęknąć lada dzień... Zawsze myślałam, że to niemożliwe.

    Czekam teraz na rozwój sytuacji i liczę, że pęcherzyk pęknie.

    Dla ciekawskich moje testy:

    https://zapodaj.net/94e2a93a20c98.jpg.html

    Semi, parenka lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Semi Koleżanka
    Postów: 36 39

    Wysłany: 16 października 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed wizytą u lekarza nie moglam wytrzymać i zatestowalam raz jeszcze dla pewnosci

    https://m.fotosik.pl/zdjecie/ee0e5c04dd8ee579
    Dzisiaj zauważyłam, ze przy lekkim wysilku na papierze zostaly brazowe uplawy, malutko ale jednak strach jest duzy.

    A Tobie Nuch, z calego serduszka gratuluje i mocno trzymam kciuki.

    3jgxskjob40af5tx.png
  • Semi Koleżanka
    Postów: 36 39

    Wysłany: 16 października 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Dziewczyny, super :D Nie ma nas tu dużo, a co i raz sypią się II kreski, może to szczęśliwy wątek <3

    U mnie oczywiście zawirowania... Przestaję totalnie rozumieć jak to wszystko działa :) Pisałam wcześniej, że tydzień pod rząd wychodziły mi pozytywne testy owulacyjne, a owulacji (według mnie nie było). Wybrałam się wczoraj do lekarza, zauważył że w lewej zatoce jest płyn, więc prawdopodobnie pęcherzyk pękł 1-2 dni temu, po czym najeżdża na prawy jajnik, a tam duży pęcherzyk, który powinien pęknąć lada dzień... Zawsze myślałam, że to niemożliwe.

    Czekam teraz na rozwój sytuacji i liczę, że pęcherzyk pęknie.

    Dla ciekawskich moje testy:

    https://zapodaj.net/94e2a93a20c98.jpg.html


    Badz dobrej mysli, mocno trzymam kciuki :)

    3jgxskjob40af5tx.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 16 października 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska skąd Ty masz tyle cierpliwości? Ja mam 11 dpo i nie wytrzymuje :P choć postaram się nie robić przed terminem @ a może i poczekam do poniedziałku jeśli się nie pojawi, tak jak dziewczyny mówią.
    Witam nowe dziewczyny i życzę powodzenia, oby to był szczęśliwy wątek dla Was jak mówi Nikodemka :)
    Ja dziś mam migrene i nic mi się nie chce, przez to myślę że jednak nici w tym cyklu, bo w poprzednich ciazach, los był łaskawy i od zajscia x miesiąc nie miałam migren. Tym bardziej powinnam poczekać do terminu @.

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • zaprogramowana Ekspertka
    Postów: 172 73

    Wysłany: 16 października 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ManiaZ wrote:
    Hej dziewczyny jak też w tym miesiącu wielka nadzieja bo kłuło mnie w jajniku, miałam lekkie mdłości a piersi to urosły tak ze za duży dotąd stanik był OK i d..pa ;( Zastanawiam się nawet czy to nie było jakieś wczesne poronienie bo nie mialam typowej @ tylko przez chwilę wielkie krwawienie a potem to już tylko plamienie z resztek tego co nie poszło podczas tego krwawienia. Czy możliwe jest, że winny jest duphaston? Biorę 2 tabletki od 15 do 24 dc ale to wychodzi mniej wiecej tak ze od odstawienia tabletek do okresu mija jeszcze 4-5 dni. Możliwe ze np. bylam w ciazy ale taki nagly spadek progesteronu wywolal poronienie? Moze powinnam brac go dopoki nie przyjdzie @? tylko czy przy ciaglym duphastonie wystapi @?

    ManiaZ Ja ma zalecony Duphaston do dnia spodziewanej miesiączki nie wiem skąd te 10 dni i odstawienie, ja mam bardzo niski progesteron więc gdybym odstawiła w II fazie cyklu to mogłabym to co by było poronić samoistnie. Ginekolog mówił żeby brać do spodziewanej miesiączki potem Beta HCG i odstawienie jeśli test wyjdzie negatywny i wtedy nadchodzi @. Mi w tym miesiącu a był to mój pierwszy cykl stymulowany się nie udało ale duphaston brałam non stop aż do testu potem odstawiłam i po 2 dniach dostałam okres.

    02.2014 - Jestem w ciąży (Pierwszy Złoty Strzał)
    11.2014 - Nasz synek :)
    10.2015 - Starania o drugie dziecko
    12.2018 - Kierunek Ośrodek Adopcyjny
    Wiem że gdzieś na Nas czekasz - Znajdziemy Cię....
    >>>Lukas Graham - Love Someone <<<
  • Niebieska28 Znajoma
    Postów: 19 11

    Wysłany: 16 października 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Tez tak mam! Ale ja latam z nadzieja, ze moze zobacze plamienie implantacyjne ;)
    Nuch czyzby to dobry znak z niebios? Mozecie sie ze mnie na maksa smiac teraz, ale kilka dni temu zanim zaskoczylam ze @ nie przychodzi, przysnily mi sie dwa brazowe male ludziki, ktore powiedzialy ze pomoga mi zajsc w ciaze.

    Semi, Arashe lubią tę wiadomość

  • Semi Koleżanka
    Postów: 36 39

    Wysłany: 16 października 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska28 wrote:
    Nuch czyzby to dobry znak z niebios? Mozecie sie ze mnie na maksa smiac teraz, ale kilka dni temu zanim zaskoczylam ze @ nie przychodzi, przysnily mi sie dwa brazowe male ludziki, ktore powiedzialy ze pomoga mi zajsc w ciaze.



    Apropo zanim wyszly mi 2 kreski, snilo mi sie ze z synem poszlam do lekarza weszlam do pokoju gdzie byly noworodki murzynów i synek bardzo chcial je przytulac

    3jgxskjob40af5tx.png
  • Semi Koleżanka
    Postów: 36 39

    Wysłany: 16 października 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w pracy, kolezanka ktora ma biurko obok mnie mowi, ze czuje ode mnie mleko ( jeszcze nic nie wiedzą)a mleka nie pijam :D sa, dziwne zbiegi okolicznosci, jezeli ktos w to wierzy :D

    Arashe lubi tę wiadomość

    3jgxskjob40af5tx.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 16 października 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Semi wrote:
    A w pracy, kolezanka ktora ma biurko obok mnie mowi, ze czuje ode mnie mleko ( jeszcze nic nie wiedzą)a mleka nie pijam :D sa, dziwne zbiegi okolicznosci, jezeli ktos w to wierzy :D
    Do mnie też w pracy, jak powiemm np. Że dziś mi z rąk wszystko leci to od razu : może jesteś w ciąży? Tylko niestety większy żal będzie jeśli nie będę :P

    Semi lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Semi Koleżanka
    Postów: 36 39

    Wysłany: 16 października 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w drugą stronę, ja uwielbiam swoją pracę i boje sie, ze przyjdzie czas zeby nauczyc sie chwilowo bez pracy :)

    3jgxskjob40af5tx.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 16 października 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lubię swoją, ale w mojej to w ogóle w ciąży się pracować nie da, bo ze środkami niebezpiecznymi i teratogrnnymi.

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Semi Koleżanka
    Postów: 36 39

    Wysłany: 16 października 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to współczuję, u mnie jedynie co nabiegam sie po pietrach nie raz :)

    3jgxskjob40af5tx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w pracy sami chłopi :D nie wyczują nawet jak zmienisz kolor włosów z czarnego na blond i odwrotnie :D tak z nimi jest.

    ja dziś zamówiłam sobie 4 testy Pink na Allegro, bo taniej. Będą czekać poniedziałku :D

    Arashe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Dziewczyny, super :D Nie ma nas tu dużo, a co i raz sypią się II kreski, może to szczęśliwy wątek <3

    U mnie oczywiście zawirowania... Przestaję totalnie rozumieć jak to wszystko działa :) Pisałam wcześniej, że tydzień pod rząd wychodziły mi pozytywne testy owulacyjne, a owulacji (według mnie nie było). Wybrałam się wczoraj do lekarza, zauważył że w lewej zatoce jest płyn, więc prawdopodobnie pęcherzyk pękł 1-2 dni temu, po czym najeżdża na prawy jajnik, a tam duży pęcherzyk, który powinien pęknąć lada dzień... Zawsze myślałam, że to niemożliwe.

    Czekam teraz na rozwój sytuacji i liczę, że pęcherzyk pęknie.

    Dla ciekawskich moje testy:

    https://zapodaj.net/94e2a93a20c98.jpg.html
    Super jest z tą Twoją owulką! Nie może być nieudana! :) czekamy na dobrą wiadomość.

    A odnośnie wątku masz rację! Nigdy nie pamiętam tak dużo II, jak w październikowych wątkach. CUD! <3

  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 16 października 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki bety :) 29,27 :D

    Nuch, aeiouy, parenka, Arashe lubią tę wiadomość

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ