X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październik-Walczymy dalej ...
Odpowiedz

Październik-Walczymy dalej ...

Oceń ten wątek:
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 16 października 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ovu się przewinęła, dlatego wciąż test negatywny?

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 16 października 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)

    Dziś dzień @ ale nic się nie dzieje, test negatywny, temp zaczęła lekko spadać.

    Bardzo bym chciała albo w jedną, albo w drugą stronę, poprzedni mój cykl miał 42 dni! Był to pierwszy cykl po #.

    Widzę, że tu radości i smutki równocześnie. Czytając Was właśnie sobie uświadomiłam, że boję się pozytywnego testu, bo boję się kolejnej ewentualnej tragedii...

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Niebieska28 Znajoma
    Postów: 19 11

    Wysłany: 16 października 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie po tygodniu to juz chyba powinnno pokazac? Ja czekam z 2 do niedzieli, ale raczej spisuje to na straty, gdyz przy ostatniej wizycie gin mi powiedzial, ze raczej mam zaburzenia hormonalne.

  • Dziubasek Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 16 października 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie mogła się przesunąć. Aczkolwiek ja zawsze czuje kiedy mam owulacje i w tym cyklu też czułam. I zawsze potem @ przychodziła niemalże jak w zegarku.
    No cóż staram się nie nastawiac na nic. Jutro rano robię test i zobaczymy choć bardzo bym chciała zobaczyc w końcu te 2 kreski. :)

    parenka lubi tę wiadomość

    Dziubasek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziubasek wrote:
    Teoretycznie mogła się przesunąć. Aczkolwiek ja zawsze czuje kiedy mam owulacje i w tym cyklu też czułam. I zawsze potem @ przychodziła niemalże jak w zegarku.
    No cóż staram się nie nastawiac na nic. Jutro rano robię test i zobaczymy choć bardzo bym chciała zobaczyc w końcu te 2 kreski. :)
    Czekamy, daj nam znać ❤️❤️

  • Dziubasek Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 16 października 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie napisze rano :) Dziękuję za wsparcie :) Trzymam kciuki za wszystkie starając się :)

    Dziubasek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska28 wrote:
    No wlasnie po tygodniu to juz chyba powinnno pokazac? Ja czekam z 2 do niedzieli, ale raczej spisuje to na straty, gdyz przy ostatniej wizycie gin mi powiedzial, ze raczej mam zaburzenia hormonalne.
    myśle że powinno pokazać, ale z testami jest rożnie - najlepiej bete robić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska28 wrote:
    No wlasnie po tygodniu to juz chyba powinnno pokazac? Ja czekam z 2 do niedzieli, ale raczej spisuje to na straty, gdyz przy ostatniej wizycie gin mi powiedzial, ze raczej mam zaburzenia hormonalne.
    a czemu powiedział tak? Robiliście badania? Jeżeli tak i były zle, to najpierw trzeba unormować hormony, a pozniej sie starać. Wiem ze chcesz szybciej, ale to jest niebezpieczne. Koleżanka miała delikatny problem z tarczyca - o 0.01 przewyższało normę i nie mogła zajść póki nie naprawiła wszystko

  • Niebieska28 Znajoma
    Postów: 19 11

    Wysłany: 16 października 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo przy badaniu stwierdzil, ze mam powiekszona sluzowke macicy jak na ten dzien cyklu i albo jestem w ciazy albo mam zaburzenia hormonalne. Jedyne badanie jakie mialam to tsh z wynikiem 1.94, wiec idealnie. Musze od czegos zaczac, myslalam od razu z grubej rury isc do Olsztyna do kliniki nieplodnosci na badania. Moj tez sie badal i wszystko ma jak najbardziej w normie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska28 wrote:
    Bo przy badaniu stwierdzil, ze mam powiekszona sluzowke macicy jak na ten dzien cyklu i albo jestem w ciazy albo mam zaburzenia hormonalne. Jedyne badanie jakie mialam to tsh z wynikiem 1.94, wiec idealnie. Musze od czegos zaczac, myslalam od razu z grubej rury isc do Olsztyna do kliniki nieplodnosci na badania. Moj tez sie badal i wszystko ma jak najbardziej w normie.
    Można iść do kliniki, wiesz czasem wystarczy że zdobią procedurę drożności jajowodów i już kobieta zachodzi w ciąże. A czasem inseminacja i po 3 miesiącach jesteś :) u mnie koleżanka ma bliźnięta właśnie po ostatniej.
    Jak z tarczyca msz w porządku, to radzę sie nie przejmować hormonami :) oczywiście można powtórzyć badanie zawsze.

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 17 października 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już drugi dzień mam migrene i przez te testowanie nie biorę tabletek na migrene, dlatego chcąc się zmotywować i przetrwać chciałem zrobić dziś test. Wyszedł negatywny, obawiam się, że mecze się z tą migrena na marne. Dziś 12 dpo

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 17 października 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja dziś 13 dpo i z rana test negatywny. A wczoraj wieczorem zauwazyłam brazowy śluz + mam bóle jak na @ - czyli @ sie zbliża. Szkoda, smutno mi bardzo, bo myślałam, że może się nam uda... :(

    Wszystkim zafasolkowanym gratuluje serdecznie - prosze nas tu wszystkie staraczki pozarażać!!! :)

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 17 października 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy podzielam rozczarowanie, też już raczej na nic nie liczę. Znowu będzie się dłużyl czas do kolejnego testowania

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Niebieska28 Znajoma
    Postów: 19 11

    Wysłany: 17 października 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane ja jeszcze raz testuje jutro rano, ale pogodzilam sie, ze raczej nic z tego :( tylko okresu nadal nie ma...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:13

  • endlann Znajoma
    Postów: 17 14

    Wysłany: 17 października 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy Was to w jakikolwiek pocieszy, ale u mnie w okolicach @ pojawiło się brunatne plamienie. Tylko różnica w tym wszystkim jest taka, że już parę dni przed @ test był pozytywny.

    Życzę wszystkim oczekującym na testowanie pozytywnych wiadomości, a jeśli się nie udało tym razem, to niech @ przychodzi jak najszybciej, aby zaczynać nowy cykl.

    Nie wiem czy pisałam, ale ja juz po wizycie u ginekologa. Dostałam leki na podtrzymanie i mam się oszczędzać. Teraz wizyta 29.10, aczkolwiek po poronieniu, to człowiek nawet nie umie się cieszyć z faktu, ze się udało...

    aeiouy lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 17 października 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    endlann -ktòry to tydzien? :) Bedzie dobrze, zobaczysz!

    U mnie w koncu temperatura ruszyla w gore, przez caly miesiac nie bylo skoku, a podobno jeden pecherzyk juz pekl. Mam nadzieje, ze owulacja byla wczoraj... Meczy mnie strasznie te domyslanie sie :(

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny!

    ja dziś mam 10 dpo i od wczorajszego wieczoru czuję takie delikatne kłucie w jajnikach. Najczęściej w prawym. W sutkach podobnie, ale nie kłucie, tylko coś ciągnącego.
    Nie jestem w stanie przypomnieć sobie, czy kiedyś tak miałam. Na pewno nie w ostatnich cyklach. Ale mam jednak przeczucie, że to na okres :(((

    Któraś tak miała?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    endlann wrote:
    Nie wiem czy Was to w jakikolwiek pocieszy, ale u mnie w okolicach @ pojawiło się brunatne plamienie. Tylko różnica w tym wszystkim jest taka, że już parę dni przed @ test był pozytywny.

    Życzę wszystkim oczekującym na testowanie pozytywnych wiadomości, a jeśli się nie udało tym razem, to niech @ przychodzi jak najszybciej, aby zaczynać nowy cykl.

    Nie wiem czy pisałam, ale ja juz po wizycie u ginekologa. Dostałam leki na podtrzymanie i mam się oszczędzać. Teraz wizyta 29.10, aczkolwiek po poronieniu, to człowiek nawet nie umie się cieszyć z faktu, ze się udało...
    Mniej stresu, więcej odpoczynku i pozytywnych myśli :) dzidzia to czuje :D zrób coś fajnego dla siebie, poczytaj książkę. Będzie dobrze :*

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 17 października 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Tez w tym tygodniu strasznie sie mecze z migrenami, myslalam ze to moze wlasnie jakis dziwny objaw, bo dawno nie mialam. Ale dzisaij brzuch juz boli jak na @ tylko temperatura wysoka 37.0.
    U mnie migreny to norma, co tydzień lub dwa. Na szczęście chyba zaczyna przechodzić, już nie boli jak rano to nie muszę się zastanawiać czy brac tryptany, bo przecież w ciąży nie można. Pół cyklu biorę, a drugie pół trzeba uważać.
    Kiedy testujesz, pisałaś wcześniej że dziś lub jutro o ile dobrze pamiętam?
    Parenka ja Ci nie pomogę, bo od porodu nie mam żadnych dolegliwości przed @, jedynie wypryski w 2 fazie cyklu, ale te miałam także jak udało się zajść w lutym. Co do piersi to kompletnie martwe, bezobjawowe xD

    parenka, aeiouy lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ